Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#613) r3muska


r3muska
csendes tag

Üdv!

Köszi, a tapasztalat megosztást. Tegnap én is felraktam a 4.4.2-t.. az orosz fajtát.
Hasonló tapasztalataim voltak mint nektek.
Install után nekem is a butított (valószínűleg gyári) recovery menü jött csak elő, amivel sok mindent nem lehet kezdeni. Nagy nehezen visszaflasheltem a CWM-et, de csak 1 indulásig volt érvényes, utána ismét elérhetetlen volt, illetve csak a gyári, butított volt elérhet, ezért ha be akartam lépni újra kellett flashelnem.. Valószínűleg nem tudott rendesen beépülni a rendszerbe.. (próbáltam az orosz rootot is, de az sem oldotta meg nálam a CWM eltűnését.)
A következő ami nálam gondot okozott az az SMSek visszaállítása backupból sem az smsbackup+ sem a titanium nem tudta rendesen visszarakni magát. Nem tudom ti próbáltátok-e.
(Találtam fórumhozzászólásokat, hogy valami read/write jogot kell megadni hogy 4.4.2 alatt hogy visszalehessen tölteni...)
A Gravitybox KK-s verziója sem tudott érvényesíteni minden beállítást...

Az az érzésem, mintha nem mindent tudnának módosítani a programok amire szükségük lenne, azaz jogosultság problémák lehetnek még.

Ezektől eltekintve nagyon jó a rom, tényleg gyorsabbnak hat, mint a JB. BT,&wifi nem dobált le, jó a jelerősség. GPS kb 20sec alatt talált jelet, ami fényévekkel gyorsabb, mint a JB és kevesebb ramot is használt. Viszont nálam is gyorsabban merült le, mint 4.2.2-vel (bár ez lehetett az akkukalibráció hiánya miatt is.)

Az apró, de számomra idegesítő hibák miatt szerintem kell még egy kicsit forrnia és akkor jó lesz ez! Összességében bizakodó vagyok! :C :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.