Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#18) Day 'n' Nite


Day 'n' Nite
aktív tag

Nekem anno csak a fizika volt necces. Valamennyire tudtam a dolgokat, vagyis kb 3-5 db volt olyan amit nagyon nem szerettem volna húzni...
Szerencsére jót húztam, bár már akkor gáz volt, hogy a bemutatandó kísérletnél az eszközt pl nem tudtam hol kell megfoni sem (eléggé ergya színvonalú volt a fizika oktatás nálunk, kb 3-4 kísérletet csináltunk meg fakton, az is szánalmasan sikeredett). No aztán majdnem összevitatkoztam egy egyszerű és logikus dolgon a tanárral, de szerencsére volt bent egy másik fizikatanár is, (aki nem volt félig süket, és valamivel több intelligenciával volt megáldva, mint az előbbi), azzal utólag beszéltem, hogy mi és hogyan, megnyugtatott, hogy nem lesz semmi gond. Frászt nem, 55%... Az csak amolyan érdekesség, hogy egy osztálytársam egyetemi érettségi felkészítőre, meg minden egyéb ilyesmire eljárt, emelett tényleg jó mat/fiz-os, és ugyanennyit kapott :W Felvételik nem sikerültek, bár lehet így jobban jártam. Az egyetem meg majd ha jön, úgy is bebizonyítja, hogy sokkal nagyobb szívások is vannk, és jó ideig ez így is lesz. (Csak pozitívan :DDD)

Szerk: Remélem másodjára sikerül a magyarod. :K

[ Szerkesztve ]

“Nem akkor alkottál tökéleteset, ha már nem tudsz mit hozzátenni, hanem ha már nem tudsz mit elvenni belőle.” /Antoine de Saint-Exupéry/

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.