Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#801) Raymond válasza Abu85 (#800) üzenetére


Raymond
félisten

"Az AMD más tészta"

Ugyanabbol a cikkbol:

[ Szerkesztve ]

Privat velemeny - keretik nem megkovezni...

(#802) Jacek válasza Cobra652 (#794) üzenetére


Jacek
veterán

Figyuzka te vagy itt az egyik legostobább egyén :)

Neked azt kellene megtanulnod mi az a hazudozás, ferdítés, a valóság teljes eltorzítása... minden amit posztolsz az kn 50% felnagyított bullshit... más is tud olvasni teszteket objektíven emg tudja itálni a helyzetet erre te fullban nyomod a kretént :D :D

3 lehetőség állhat fent egy: 10 éves vagy
kettő : simán egy kretén
három: a kettő együtt

[ Szerkesztve ]

(#803) Abu85 válasza Raymond (#801) üzenetére


Abu85
HÁZIGAZDA

Örülnék neki, ha nem kiemelnél részeket a hsz-ből, és végigolvasnád. Vagy legalább emeld ki hozzá a teljes környezetet, mert az teljesen másképp hangzik: "Az AMD más tészta, nekik a driverük másképp van paraméterezve, direkt visszaveszik a kernel szerver szálak számát, hogy ne fussanak bele ezekbe a "késekbe", de ez se jó ám, mert ezzel a futtatást lassítod, illetve nem lehet ám ezt akármilyen hardverrel megtenni. Vega kell hozzá mindenképpen." Enélkül a kiemelés csak a propagandád céljára jó, semmi másra.

[ Szerkesztve ]

Senki sem dől be a hivatalos szóvivőnek, de mindenki hisz egy meg nem nevezett forrásnak.

(#804) Raymond válasza Abu85 (#803) üzenetére


Raymond
félisten

A Vega resz nem volt ott amikor olvastam, semmi propaganda nincs itt. Legalabbis a reszemrol...

Privat velemeny - keretik nem megkovezni...

(#805) MeszesKPT válasza nyakdam (#793) üzenetére


MeszesKPT
őstag

Az AMD marketingesei megkapták azt a nehéz feladatot, hogy adjanak el egy HPC / AI területre fejlesztett kártyát a gamer piacon miközben erre csak módjával képes.

Munkára továbbra is tökéletes, mert AI / ML célokra support nélkül, de olcsóbban meg lehet kapni ami eddig leginkább csak adatközpontok számára volt eleve elérhető.

Ilyen értelemben a kártya elérte a célját, fenntartja az AMD nevet a térképen a Navi érkeztéig, a részvényesek megnyugodhatnak. Az hogy egyesek a fórumokon elégedetlenkednek, hogy nem lett jobb a 2080-nál nem sokat számít.

(#807) Abu85 válasza Raymond (#804) üzenetére


Abu85
HÁZIGAZDA

Egyszerűbb lenne egy bocs ezt benéztem, de addig ez propaganda... ;)

[ Szerkesztve ]

Senki sem dől be a hivatalos szóvivőnek, de mindenki hisz egy meg nem nevezett forrásnak.

(#808) Raymond válasza Abu85 (#807) üzenetére


Raymond
félisten

Lehet hogy beneztem lehet hogy nem volt ott. Mondjuk az is egyszerubb lett volna hogy nem propagandazol le masokat. Foleg te nem! ;)

Privat velemeny - keretik nem megkovezni...

(#809) Abu85 válasza Raymond (#808) üzenetére


Abu85
HÁZIGAZDA

Nem én emeltem ki a saját önös érdekemből egy apró részt egy hsz-ből, ami végül abszolút nem tükrözte a leírtak tartalmát. :))

[ Szerkesztve ]

Senki sem dől be a hivatalos szóvivőnek, de mindenki hisz egy meg nem nevezett forrásnak.

(#810) Jacek válasza Cobra652 (#806) üzenetére


Jacek
veterán

Köszönöm, milyen érvre gondoltál olvasd el a posztjaidat annál nem kell komolyabb érv. Egyébként csak kikivánkozott még veletlenül sem akarok én itt vitatkozni veled csak ez az elmúlt négy nap ámokfutása még kb 2-3 emberrel felettébb szánalmas... Viszlát!

[ Szerkesztve ]

(#811) Caboose válasza Jacek (#810) üzenetére


Caboose
tag

(* A felhasználói fiókot ideiglenesen felfüggesztettük.)
(* Az eltiltásból hátralévő idő: 0 nap, 23:58:06)
Mindent megmagyaráz :D

(#812) Raymond válasza Abu85 (#809) üzenetére


Raymond
félisten

Lehet, viszont ha ott van a Vega-s resz akkor nem emelem ki es nem szurok be egy nem-Vega-s kepet ugyebar?

Privat velemeny - keretik nem megkovezni...

(#813) Abu85 válasza Raymond (#812) üzenetére


Abu85
HÁZIGAZDA

De kiemelted. ;) Azt pedig én nem tudhatom, hogy mit miért csinálsz. Nyilván megvan rá az okod, még ha azt nem is értem/értjük. :)

[ Szerkesztve ]

Senki sem dől be a hivatalos szóvivőnek, de mindenki hisz egy meg nem nevezett forrásnak.

(#814) nyakdam válasza MeszesKPT (#805) üzenetére


nyakdam
aktív tag

Igen, valszeg a részvényesek megnyugodhatnak, de még sok idő mire megjelenik a NAVI. Ezekután pedig nem vagyok benne biztos, hogy dobnak olyan árakat mint a CPU fronton. Majd kiderül.

(#815) Raymond válasza Abu85 (#813) üzenetére


Raymond
félisten

Te meg lehet hogy szerkesztetted es hozzairtad hogy Vega kell hozza, peldaul a hozzaszolasom olvasasa utan volt ra okod ;) Sose tudjuk mar meg :)

Privat velemeny - keretik nem megkovezni...

(#816) Abu85 válasza Raymond (#815) üzenetére


Abu85
HÁZIGAZDA

És akkor miért nem emelted ki az egész szövegkörnyezetet, amikor még ÁLLÍTÓLAG nem volt benne a Vega? Megtehetted volna. :K

Senki sem dől be a hivatalos szóvivőnek, de mindenki hisz egy meg nem nevezett forrásnak.

(#817) Raymond válasza Abu85 (#816) üzenetére


Raymond
félisten

Mert minek? A lenyeg csak az volt hogy az AMD-nel mashogy van vagy nem, mindek idezzem az egesz masodik bekezdes?

Privat velemeny - keretik nem megkovezni...

(#818) Ragnar_


Ragnar_
addikt

Kérdem én.. Nem lehetett volna ebből az RVII-ből egy 8Gb-os változatot is gyártani (lehet, hogy nem, nem tudom ezért kérdezem..) és mivel kevesebb memória menne rá olcsóbban lehetne gyártani, így lehetne alacsonyabb az ára és mondjuk mindjárt más lehetne az ár/teljesítmény arány akár egy 2080, akár egy 2070-hez képest.. Akinek pedig a meló miatt kell a 16Gb VRAM annak már egy 2080Ti sem alternatíva.

[ Szerkesztve ]

Ryzen R5 1600X - ASUS PIRME-B350 PLUS - 2x8Gb G.Skill Aegis 3GHz - Gigabyte 1070 G1 Gaming

(#819) Abu85 válasza Raymond (#817) üzenetére


Abu85
HÁZIGAZDA

Mert, ha mondjuk bemásoltad volna a teljes bekezdést, akkor eleve láttad volna, hogy benne van a legfontosabb rész, ami ÁLLÍTÓLAG hiányzott... :D Én mondjuk értem, hogy miért így csináltad, de más talán nem fogja levágni, hogy mi a szituáció. Mondjuk tovább olvasva a hsz-eket látni fogja persze. :))

[ Szerkesztve ]

Senki sem dől be a hivatalos szóvivőnek, de mindenki hisz egy meg nem nevezett forrásnak.

(#820) ribizly válasza Ragnar_ (#818) üzenetére


ribizly
veterán

Jogos. De az is igaz, hogy azzal meg nem tudnák felhívni magukra a figyelmet. Ami inkább furcsa, az az árazása a dolognak. Ahol ez most helyezkedik el az nem túl kívánatos. Árában ahhoz képest, hogy mennyire nem konzisztens a teljesítménye én nem tudom hová helyezni, de inkább lejjebb tenném. Ugyanakkor a paraméretek alapján meg simán jó helyen volna árban. Kíváncsi volnék 1-2 hónap múlva, ha a driver-ek kiforrottabbak lesznek hozzá akkor mit virít majd.

|•| https://hardverapro.hu/tag/ribizly |•|

(#821) nkmedve válasza Abu85 (#819) üzenetére


nkmedve
őstag

Fölösleges ezt ennyit ragozni. Végigolvasva a hsz-eket nem gondolom, hogy bármelyikőtök is szándékosan ferdített volna, inkább csak egyszerű félreértés volt az egész.
Szerintem egy házigazda ilyen piti viták fölött kéne álljon. Inkább maradj a technikai elemzéseknél (akár itt a hsz-ekben is), mert azokat jó olvasni, de ezek az adok-kapok gyanusítgatások nem tesznek jót senkinek (a PH renoméjának sem).

Amúgy propagandával gyanusítani egyszerű fórumozókat... ezt nem tudom értelmezni. Ha itt valakinek lehetősége van propagandát terjeszteni, az kizárólag a PH szerkesztősége. Mindenki más egyszerű fórumozó aki csak él a szabad véleménynyilvánítás jogával a fórum egy kis sötét lyukában.

(#822) Petykemano válasza Abu85 (#800) üzenetére


Petykemano
veterán

Miért nem tudják úgy megoldani a kernel szálak számosságát a CPU terheltségéhez adaptívan indítják. Akkor single player módban, vagy Threadripperrel multiban is lehetne csapatni. Így viszont a single player méréseket bukják, sokszálas processzorra való igényt meg max mindenki a saját gépén érzi.

Találgatunk, aztán majd úgyis kiderül..

(#823) Gyuri27 válasza nkmedve (#821) üzenetére


Gyuri27
félisten

Miért egy hg-t lehet folyton bérencséggel vádolni? Raymond barátunk és társai ezt nem is egyszer leirták.
Olvass vissza. Nem csak itt. Fel is hozták hogy még a hwsw-n meg az iponon is így gondolják.
Erre csak két dolgot mondanék.
Egy: tőlem az ilyen repülne az oldalról.
Kettő: pl én nem megyek pl a hwsw-re senkit szidni, senkinek nyalni. Akinek ott jobban tetszik fórumozzon ott, olvasson teszteket ott.

Amd - Radeon - Ryzen

(#824) Abu85 válasza Petykemano (#822) üzenetére


Abu85
HÁZIGAZDA

Mert azt a parancsgenerálási modellt, ami a DirectX 11 API alapját adja még 1996-ban írták az 1996-os igényekhez és hardverekhez. Lényegében ezért nem lehet ezt akárhogy működtetni. Toldozták-foltozták, de onnantól működik ez igazán, ahogy a Microsoft a DirectX 12-höz a nulláról újraírta (na jó nem a nulláról, mert ott volt az AMD prototípus kódja, de ez most mellékes).

[ Szerkesztve ]

Senki sem dől be a hivatalos szóvivőnek, de mindenki hisz egy meg nem nevezett forrásnak.

(#825) Chaser válasza Ragnar_ (#818) üzenetére


Chaser
titán

Tobbszor volt rola szo, technikai okok miatt igy tudtak megoldani, ha visszaolvasol megtalalod az okat

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#826) komi77 válasza b. (#531) üzenetére


komi77
senior tag

Nem érted a lényegét. NV-nek csak RT technológiája van és az sem über még. Itt viszont Amd olyan közel hozta a valóság érzetét, hogy a kártya fújja a játék mezőben a leveleket. Ezt nehéz lesz behozni Nv-éknek. :DD

Szegény ember kézzel nőz.

(#827) Petykemano válasza Abu85 (#824) üzenetére


Petykemano
veterán

De a több szálat az nvidia megoldotta - toldozgatta-foltozgatta - valahogy. Csak az AMD-nek nem lehet?
Az a kérdés, hogy dinamikusan miért nem lehet.
DE értem, hogy ebbe már nem akarnak feccölni.

Találgatunk, aztán majd úgyis kiderül..

(#828) Abu85 válasza Petykemano (#827) üzenetére


Abu85
HÁZIGAZDA

Mindegyik meghajtó többszálú. Nincs olyan, ami nem az. Az AMD is multi-thread, csak másképp paramétereznek, mert nem jó, ha az alkalmazás nem jut elég prociidőhöz, de ehhez a GPU-n belül is szükségesek módosítások, lásd Vega. Viszont magát az alapproblémát semmilyen driver, hardver, ráolvasás nem oldja meg. Az explicit parancsgeneráláshoz ki kell cserélni a nagyon-nagyon régi alapokkal rendelkező API-t.

A kernel driver szerver szálak aktiválása dinamikus. Általában fut valamennyi, és annak a többsége aktív. De ez nem oldja meg az alapproblémát, hogy a meghajtóval kell küzdenie az alkalmazásnak, hogy CPU-időhöz jusson. Ezért nem erőltették tovább az 1996-os parancsgenerálási modellt, és írtak egy teljesen újat a DirectX 12-höz. Ami nem működik, azt hasztalan erőltetni. Megpróbálták, mert 2009-ben reszeltek egyet rajta, de egyáltalán nem működött. Innen nincs logikus volt kukázni az egészet és újrakezdeni.

[ Szerkesztve ]

Senki sem dől be a hivatalos szóvivőnek, de mindenki hisz egy meg nem nevezett forrásnak.

(#829) nkmedve válasza Gyuri27 (#823) üzenetére


nkmedve
őstag

Ha Raymond bizonyíthatóan megszegte a fórum szabályzatát akkor persze ki lehet tiltani, nem hiszem, hogy ezt én kéne megítéljem.

Ugyanakkor gondolom érzed a különbséget Abu és Raymond szerepköre és felelőssége között itt az oldalon. Abu itt egy véleményformáló/közszereplő aki ha mond valamit annak nagyobb súlya van, mint egy egyszerű fórumozó bármely hsz-ének. Ha két random fórumozó nekiáll egymást oltani, arra az olvasók csak legyintenek és görgetnek tovább. Ha viszont egy házigazda teszi ugyan ezt (ráadásul propagandával vádol egy fórumozót akinek semmilyen befolyása nincs), az már negatívan hathat a PH megítélésére is, mivel egy szerkesztő véleményét (még ha csak személyes is), nehéz elválasztani a PH hivatalos álláspontjától.

Részemről bőven elég a néha felbukkanó trollok oltogatásait olvasni, nem kell az hogy még a szerkesztők/házigazdák/modik/stb. is szélsőségekbe menjenek át. :)

(#830) Abu85 válasza nkmedve (#829) üzenetére


Abu85
HÁZIGAZDA

Attól, hogy valaki csak felhasználó, még nem szerez jogot arra, hogy a hsz-em tartalmát elferdítse, majd arra hivatkozzon, hogy a lényegi részét nem vette észre, mert ÁLLÍTÓLAG nem volt ott. Nem azzal van a baj, hogy elnézte, hanem azzal, hogy köti az ebet a karóhoz, hogy nem volt ott, így ez nem csupán egy szimpla félreértés. Ha az lenne, akkor beírta volna, hogy "igazad van, nem vettem észre, my bad", és mindenki lépne tovább, mert bárkivel előfordulhat.

[ Szerkesztve ]

Senki sem dől be a hivatalos szóvivőnek, de mindenki hisz egy meg nem nevezett forrásnak.

(#831) Raymond válasza Abu85 (#830) üzenetére


Raymond
félisten

Ahogy mar irtam:

"Lehet hogy beneztem lehet hogy nem volt ott. Mondjuk az is egyszerubb lett volna hogy nem propagandazol le masokat."

Es ezt mar nem mondja meg senki, en ugy gondolom nem volt ott, ezert is irtam a valaszt. Most ott van, te pedig azt mondod az elejetol ott volt. Ez van, senki nem fogja ezt mar szetbogozni.

Privat velemeny - keretik nem megkovezni...

(#832) Abu85 válasza Raymond (#831) üzenetére


Abu85
HÁZIGAZDA

(#829) nkmedve: Látod, erről beszélek. Ez nem szimpla félreértés. Itt ez okkal történik, csak nem értem, hogy mi az oka. Engem mondjuk nem zavar, de felesleges úgy beszélni erről, mintha félreértés lenne, mivel akkor nem ilyen válaszok jönnének, hanem olyanok, amilyet például írtam. De a részemről befejeztem, mert igazad van abban, hogy semmit nem ad hozzá a fórumhoz.

[ Szerkesztve ]

Senki sem dől be a hivatalos szóvivőnek, de mindenki hisz egy meg nem nevezett forrásnak.

(#833) nkmedve


nkmedve
őstag

Na jól van, látom fölöslegesen koptattam a billentyűzetet :D

(#834) Raymond válasza Abu85 (#832) üzenetére


Raymond
félisten

Nem ugy nez ki hogy nem zavarna. Az oka egyszeru - amikor olvastam es valaszoltam ra akkor nem lattam hogy ott lett volna, maskepp nem is irom a valaszt mert az nem propaganda vagy ferdites hanem ertelmetlen. Az eddigi hozzaszolasokbol is egyertlemu hogy kulon velemenyen vagyunk es nincs mit "bevallanom" vagy miert elnezest kernem. Ami meg mindig olvashato az a ket szerkesztett hozzaszolas. Mindenki levonhatja a kovetkeztetest abbol:

1) hulye vagyok mert miket valaszolok amikor egyertelmu hogy mit irtal es tuti csak felreolvastam
2) eredetileg nem volt ott es csak szerkesztes utan kerult bele

Egyikunk se tudja bizonyitani az egyiket vagy a masikat es mindenki azt olvas ki ebbol amit akar. Ez van. Ami inkabb erthetetlen az hogy miert lovagolsz meg mindig rajta, egy teljesen lenyegtelen hulyeseg amire az elso valaszod az volt hogy itt valami propagandat muvelek es azota is ezt irogatod.

Nem latom ennek az ertelmet, ha X-edszerre leirva se lehet megerteni akkor en feladom.

Privat velemeny - keretik nem megkovezni...

(#835) Ragnar_ válasza Chaser (#825) üzenetére


Ragnar_
addikt

Visszakerestem, találtam egy olyat, hogy azért, mert 4 stack HBM2 kell és a 4Gb-os a legolcsóbb.Csak ugye akkor miért van 8Gbos a V56, és a V64 ? Vagy akkor a 7nm-re állás mellett olyan architektúrális változtatások történtek, hogy min. 4x4Gb VRAm kell az RVII-re ? Én azt hittem Marketing/design döntésről van szó, nem limitációról. És akkor tehát senki ne várjon 7nm-es Vegát 8Gb VRAm-al. Oke

[ Szerkesztve ]

Ryzen R5 1600X - ASUS PIRME-B350 PLUS - 2x8Gb G.Skill Aegis 3GHz - Gigabyte 1070 G1 Gaming

(#836) Kolbi_30


Kolbi_30
őstag

Szerintem ez már jó ár egy Vega 64 ért

You want some birth control, you can smoke a cigarette.

(#837) Abu85 válasza Raymond (#834) üzenetére


Abu85
HÁZIGAZDA

"3) nem vagyok hülye, csak elnéztem, ami mindenkivel előfordul"

Szerintem ez történhetett, de kötöd az ebet a karóhoz, hogy nem, ami minimum furcsává teszi az egészet. Nem értem, hogy mi ezzel a cél.

Hidd el, hogy nem zavar, csak az oka érdekel inkább, hogy miért kell feltétlenül engem megvádolni utólagos szerkesztéssel, amikor senki sem kövez meg itt senkit azért, mert elnézett egy mondatot a hsz-ben. :) Na mindegy.

[ Szerkesztve ]

Senki sem dől be a hivatalos szóvivőnek, de mindenki hisz egy meg nem nevezett forrásnak.

(#838) Mooka-Miki válasza Kolbi_30 (#836) üzenetére


Mooka-Miki
senior tag

Amit linkeltél a fórum részben írják, hogy lehet ez nem is az a verzió amiről a kép van.
Szerk.: (Nem tudom ez számít-e.)

[ Szerkesztve ]

(#839) uvlight


uvlight
csendes tag

Mit kell piszkálni az egyetlen ph usert, akinek minden kommentjében ott van hogy:
"Privat velemeny - keretik nem megkovezni..."? :))

(#840) Pugna válasza Kolbi_30 (#836) üzenetére


Pugna
kezdő

Majdnem jó ár. De 30 ezerrel olcsóbban vettem a 2060-at. És hasonló a teljesítménye.

(#841) XboxPlayer válasza Jacek (#790) üzenetére


XboxPlayer
tag

2080Ti 1080P a legszebb párosítás :C
Egyébként igen a kártyák egyenlőre még a bokorba sincsennek Nvidiahoz képest. Visznt a Proci már egész jóra sikerült.. le is cseréltem az intelt több magosra :R

[ Szerkesztve ]

Üdv, Krisztián

(#842) Chaser válasza Ragnar_ (#835) üzenetére


Chaser
titán

Errol kerdezd abut:) nem tudom 8gb-nak lett volna-e akadalya

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#843) Gyuri27 válasza Chaser (#842) üzenetére


Gyuri27
félisten

Le lett irva ám. Kettűű kell belőle. Azaz katóó.
És kérhettek volna kisebb hbmt-t is (technikailag) csak hát az fillérekkel lett volna olcsóbb.

Ragnar_: azok hogy jönnek ide? Mármint a vegák?

[ Szerkesztve ]

Amd - Radeon - Ryzen

(#844) Chaser válasza Gyuri27 (#843) üzenetére


Chaser
titán

Halleluja...:) Annyira ez a hightech hulyeseg nem erdekel, nem pazatlom ilyenekre a tarolokapacitast ( :

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#845) hokuszpk válasza Ragnar_ (#835) üzenetére


hokuszpk
nagyúr

a vega 64 gpu igy nez ki.
szamoljuk meg rajta a hbm chipeket. ketto.
a Radein 7 gpuja meg igy nez ki.

a kovetkeztetesek levonasat radbizom.

Első AMD-m - a 65-ös - a seregben volt...

(#846) KAMELOT válasza Kolbi_30 (#836) üzenetére


KAMELOT
titán

Na és most ha ezt a kártyát szlovákiában vásárolnád akkor átszámolva csak VEGA64...146K fizetnél. :)

UI: Néztem tezsteket. 2080 környékén van a kártya. AMD régi üzletpolitikája az volt, hogy jóval olcsóbban adták. Na most ha ezt a kártyát 650-700 euro környékén adnák akkor sok ember kedvence lenne.

V1200 - 18CORE - SUPRIMX

(#847) Ragnar_ válasza Gyuri27 (#843) üzenetére


Ragnar_
addikt

Úgy, hogy elvileg az RVII is egy Vega 7 nm-en ..

# 845

Ugye a képeken látszik, hogy a V56/60-nél 2 memó lapka van a GPU körül a RVII-nél pedig 4, és ha nincs 2 GB-os HBM2 chip, vagy nüansznyit olcsóbb csak, akkor nem lehet, vagy nem érdemes 8 Gb-os verziót is gyártani, ha nem tudnák egy 100-150 dodóval olcsóbban adni a 16Gb-osnál. Köszi.

[ Szerkesztve ]

Ryzen R5 1600X - ASUS PIRME-B350 PLUS - 2x8Gb G.Skill Aegis 3GHz - Gigabyte 1070 G1 Gaming

(#848) t72killer válasza MongolZ (#709) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

Nem, akkor fura egy teszt, ha ellentmond 99 másik tesztnek. Meg ugye vannak dolgok, amibe nem illik belefutni, pl cpu-limites eredményeket az összesítőig tolni.

30€ Meta store bónusz Quest headset aktiváláshoz, keress priviben :)

(#849) MeszesKPT válasza KAMELOT (#846) üzenetére


MeszesKPT
őstag

Mivel úgy tűnik, hogy valóban igen limitált mennyiségben lesz csak elérhető, adhatják annyiért amennyiért. Aki annyira Radeonra vágyik így is megveszi, mindenki másnak ott az RTX.

Amúgy nem hiszem, hogy az AMD-nek egy átmatricázott MI50-nel a piacszerzés lett volna a célja.

(#850) KAMELOT válasza MeszesKPT (#849) üzenetére


KAMELOT
titán

Hát sajnos így nem lesz sikeres ez a széria sem. 7xxx-el véget ért az amd jó ár/teljesítmény korszaka!

V1200 - 18CORE - SUPRIMX

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.