Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#151) Carlos Padre


Carlos Padre
veterán

Á, túl sok szép lett leírva már rögtön az első két oldalon, alig várom már hogy végigolvashassam alatta a kommentcunamit (popkornosszmájli) :C

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#152) Televan74 válasza b. (#147) üzenetére


Televan74
nagyúr

Hát persze,most nem lehet ilyen konklúziót írni.Mert nem annyival jobb az Nvidia saját házon belül sem.Pedig amit akkor írtak róla, ha Nvidiás lennék még ma is hízna a májam. ;]

Amikor nincs remény! Jusson eszedbe nincs isten, csak én!

(#153) BITBOYS válasza Televan74 (#141) üzenetére


BITBOYS
addikt

Ehh, de kis vicces vagy, ja neem.. ;]
Gyenge, többet vártam

Bár ha levinné a szemetet és kávét is főzne akkor simán megérné ennyiért ;)

Az ellenség? Ő is kötelességtudó volt, akár te. Vajon mi volt a neve? Honnét jött? Valóban gonoszság ült a szívében? Miféle hazugságok sodorták ily távol az otthonától? Maradt volna inkább odahaza...,békében. A háború mindnyájunkkal végez.

(#154) Habib[HUN] válasza arn (#149) üzenetére


Habib[HUN]
senior tag

CS GO-ben meg az AMD jobb. Ott nagyon bucira veri az Nvidiát. Valakinek meg ez számít. Ezért kell ismerni a célközönséget. Tudni kell a vevő mivel akar játszani.

(#155) b. válasza Televan74 (#152) üzenetére


b.
félisten

nem a konklúzó, az mellékes.meg nem is Nvidia vs AMD dolog ez. Ne keverjünk ide ilyen dolgokat mert felesleges. egyszerűen minőségi különbség.Ráadásul az ilyen tesztekkel ti vagytok megvezetve AMD hívők nem mi, mert hisztek az egy istennek.

[ Szerkesztve ]

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

(#156) Cifu


Cifu
nagyúr

A tesztet köszönjük szépen! :R

Sajnos a konklúzió felemás, drága, de gyors. Verseny annyira nincs így, ez is csak egy méregdrága csúcskártya lett, kár, hogy az AMD nem ment bele árversenybe (persze ahhoz olcsón gyártható kártya kellene, ez pedig a 7nm-es és HBM2-vel minden, csak nem az...)...

Légvédelmisek mottója: Lődd le mind! Majd a földön szétválogatjuk.

(#157) Dvix válasza antikomcsi (#148) üzenetére


Dvix
senior tag

Mert már elfogytak lol! olyan 260k környékén kellették őket egyébként! :DD

(#158) nkmedve


nkmedve
őstag

Ez a teszt valamivel jobb lett mint az 2080/2080Ti, kimaradt a sokat vitatott Hitman, és a CPU limit is meg lett említve. Lehetett volna kicsit több magyarázat még a játékoknál, meg még néhány cím. Ha mindenképp a low level API kell akkor vannak még DX12 és Vulkan címek (pl. BFV, Shadown of the Tomb Raider, Wolfensein 2) de nem ártott volna még 1-2 DX11-es játék sem azoknak akik még a jelenben élnek. :)

Ezzel a játéklistával nem csodálkozom a végeredményen, mondhatni korrekt lett az összkép (más tesztekben erősebb a 2080, de ott más címeket futtattak, így a kb. 5-10% különbség más tesztekhez még nem túl kirívó szerintem).
Amin csodálkozom, hogy 4K-ban a legkissebb a különbség a 2080-al szemben, pedig a 16GB 1TB/s kellett volna ott segítsen (bár ez valószínűleg azért van, mert az FHD/QHD összesítéseken sokat dobott a Forza, és a CPU limit is bekavart).

Teljesítményben mondhatni korrekt lett a kártya, ha az ára lemegy 2080 alá úgy 10%-kal (amire olyan sok esélyt nem látok) akkor elfogadható alternatíva lehet. Mindenképp kicsit olcsóbb kéne legyen, mert vannak hányosságai (picit lassabb átlagban, jobban melegszik/hangosabb, az alap 2080-hoz képest jóval többet fogyaszt, nincs benne semmilyen új tech, pl. RT). Mindenképp jó, hogy van ilyen, remélhetőleg az AMD nem bukik túl sokat a kártyákon, és a Navi majd ténylegesen előrelépés lesz.

Ja és egy kérdés: honnan jön az a 106.2% az átlag (teljes) összesítésnél? Felbontásonként és az átlag+min összesítések is mind 103 alatt vannak, így nem látom, hogy mi az a mérés amiből kijöhet a 106.2%.

(#159) arn válasza Habib[HUN] (#154) üzenetére


arn
félisten

fel labon allva hunyoritva is tuti jobb...

facebook.com/mylittleretrocomputerworld | youtube.com/mylittleretrocomputerworld | instagram.com/mylittleretrocomputerworld

(#160) K0vasz válasza andy19770128 (#138) üzenetére


K0vasz
aktív tag

lol, szóval többet fogyaszt, de legalább FPS-ben sincs mérhető előnye. nem baj, majd pár év múlva kiforrja magát, és akkor már perf/wattban utoléri a "kifulladó" GDDR-t :DD

(#161) ForRedGlory válasza Locutus (#20) üzenetére


ForRedGlory
félisten

Ugy indul, hogy Intel 8700K van benne. :D Normalis(abb) processzorral persze, hogy kijon a kulonbseg.

(#162) Habib[HUN] válasza arn (#159) üzenetére


Habib[HUN]
senior tag

Majd keresek egy olyan tesztet ahol így mérik. De még nem találtam :D

(#163) gbors válasza hajbel (#150) üzenetére


gbors
nagyúr

Igen, elég egyértelműen a tesztsor miatt van az eltérés, mert az egyes játékokban nem látok nagyon más eredményeket, mint máshol.

Pedro... amigo mio... ma is konzervvért iszunk! Kár lenne ezért a tehetséges gyerekért...

(#164) Amerigo57 válasza snecy20 (#10) üzenetére


Amerigo57
őstag

snecy20

Itt már lehet kapni.

Link :

(#165) torma1981 válasza Televan74 (#115) üzenetére


torma1981
veterán

(#166) Yutani


Yutani
nagyúr

Kíváncsi vagyok, hogy automata undervolt milyen hatással van a VII-re.

Amúgy köszi a tesztet, ez is egy nézőpont, amit meg tudok érteni. Persze értem a külföldi oldalak nézőpontját is.

Az biztos, ez nem az én árkategóriám. Meg tudnám venni, ha nagyon akarnám, de sajnálok ennyi pénzt kiadni bármilyen hardverért.

[ Szerkesztve ]

#tarcsad

(#167) _DiEGO_


_DiEGO_
őstag

Óriási bajban az Nvidia

Az bizonyára mindenkinek feltűnt, hogy az RTX-ek nem igazán túl népszerűek. Pedig a bejelentés előtt akkora hype volt, hogy még a csapból is az RTX-ek folytak. Nem csoda, hiszen a GTX 10-es széria remekül sikerült, a játékosok imádták őket, az árak is rendben voltak, viszont az RTX-ekkel korántsem minden rendben. A kártyák teljesítménye sem volt az igazi, az ár/érték mutató pedig minden eddiginél rosszabbra sikerült, erre az RTX 2080 Ti meghibásodási problémái már csak rátettek egy lapáttal. Nem csoda, hogy nem fogytak a készletek, a cég részvényeinek árfolyama pedig óriásit zuhant a kudarcnak köszönhetően.

Most meg bejelentette a SoftBank, hogy megváltak az összes Nvidia részvényüktől, 3,6 milliárd dollár értékben. A japán vállalat volt az Nvidia egyik legnagyobb részvényese. A részvények árfolyama több, mint 50%-ot zuhant az utóbbi időben, nem igazán látszik a kiút.

Az ugyanis jól látszik, hogy a túlárazott, drága kártyákat nem vásárolják a felhasználók. Emiatt akár árcsökkenésekre is számíthatunk, feltéve ha jobb piaci eredményekre vágyik a gyártó. Az árcsökkentés egyébként egy rendkívül kockázatos lépés, hiszen ezzel megrenghet a befektetők bizalma a cég iránt.

Ha itt csökkenés lesz, akkor az AMD -nek is alább kell adni majd ... alakul :))

(#168) Yutani válasza _DiEGO_ (#167) üzenetére


Yutani
nagyúr

A grafikon meredek emelkedésbe fog mostantól, meglásd! :D

#tarcsad

(#169) Televan74 válasza b. (#155) üzenetére


Televan74
nagyúr

Ateista vagyok. :P Minőség,hol van az már a mai világban!

Amikor nincs remény! Jusson eszedbe nincs isten, csak én!

(#170) Synthwave válasza Caboose (#121) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

De milyen pasztával? (Ill. nyitott test benchen vagy rendesen beventizett házban?)

Csak azért kérdem, mert simán előfordulhat, hogy az RVII termálpadjai jobbak, mint az Arctic MX-2 (ami a nálunk használatos paszta).

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#171) arn válasza _DiEGO_ (#167) üzenetére


arn
félisten

egy gondjuk van - az aruk... de meg igy is, mit vennel helyette? :)

facebook.com/mylittleretrocomputerworld | youtube.com/mylittleretrocomputerworld | instagram.com/mylittleretrocomputerworld

(#172) torma1981


torma1981
veterán

Lehet tudni jönnek ki custom darabok is? Ilyen hangos kártyát terhelés alatt ki vesz?

(#173) huskydog17


huskydog17
addikt
LOGOUT blog

Arra számítottam, hogy a CPU limit miatt itt nagyon torz eredmények fognak kijönni, na de ami még ennél is jobban szúrja a szemem, az a fogyasztás mérés. Ott valami nagyon nincs rendben.

Nálatok valamiért a kártya 70-80 Wattal kevesebbet eszik, mint bármely más tesztoldalánál? Ezt a külföldieknek csak undervoltinggal sikerült elérni. Hogy ehet a teljes teszt rendszer 348 Wattot, amikor a kártya önagámban megeszik 300 Wattot játék alatt? Ezzel a méréssel itt valami nagyon nincs rendben.
Több külföldi oldal is kimérte, hogy játék alatt a kártya átlagos fogyasztása 300 Watt körül van.

CB undervolting tesztje jól mutatja, hogy így a kártya energiahatékonysága (UV mellett) megközelíti a Pascal generációt, de még azt sem éri el. Itt meg azt akarjátok mondani, hogy out of the box hozza a Turing energiahatékonyságát? Vicc! A fogyasztás mérés a jelenlegi formájában szimplán fals.

Az is fura, hogy minden más oldalnál szóvá teszik hogy a kártya játék közben túl hangos. Egy 730 eurós kártyától szerintem nagyon gáz, hogy a célterületen ordít a játékos mellett. PH szerint elviselhető a zajszint. Hát egyénfüggő, de továbbra is azt mondom, hogy egy ilyen drága kártyánál nem elfogadható, főleg amikor a konkurens termék sokkal halkabban hozza ugyanazt a tempót.

Gameplay csatornám: https://www.youtube.com/channel/UCG_2-vD7BIJf56R14CU4iuQ

(#174) nkmedve válasza Yutani (#166) üzenetére


nkmedve
őstag

"Kíváncsi vagyok, hogy automata undervolt milyen hatással van a VII-re."

Gondolom kb. annyi hatása lenne, mint az RTX 2080-ra, ott is meg lehet vágni a fogyasztást minimális teljesítmény-veszteség mellett még csak undervolt sem kell, csak sima TDP limitálás.

(#175) Televan74 válasza Synthwave (#170) üzenetére


Televan74
nagyúr

Még ebben is hibásak lesztek.Miért nem használtok jobb minőségű pasztát. :D

Amikor nincs remény! Jusson eszedbe nincs isten, csak én!

(#177) Synthwave válasza Televan74 (#175) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Én szívesen váltanék legalább MX-4-re, de rengeteg van még abban a termetes tubusban. : >

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#178) koko52


koko52
veterán

Mindenki tudja, hogy ez az ár a madaraké. Be fog szépen csúszni 200k-ra nyárra.

"Meglepetten néztünk Európára, arra, hogy mennyire nyitottak az országok, és vannak, akik csak úgy magukhoz veszik a bevándorlókat, fel nem ismerve azt, hogy egy napon a saját hazájukban kisebbséggé válhatnak."-Ernst Roets

(#179) torma1981 válasza Cobra652 (#176) üzenetére


torma1981
veterán

Azért ez vicc, hogy DX12-es a kártya erre ezer éves játékokkal tesztelik itthon. :D Én is inkább a TechPowerup-nak hiszek

(#180) b. válasza _DiEGO_ (#167) üzenetére


b.
félisten

tegnap 153 dolláron ált nvidia az eladási bejelentés óta folyamatosan nőtt. Ma esett le 4 dollárt. Ha bejelentenek árcsökkentést akkor nőni fognak, nem csökkenni. Egyébként AMD szépen elkezdett csökenni, az elmúlt 6 órában majd 5 % ot estek. nem értékeli a piac úgy látszik a dezinformációt.

[ Szerkesztve ]

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

(#181) antikomcsi válasza Dvix (#157) üzenetére


antikomcsi
veterán
LOGOUT blog

Én eleve 273-275K-ért láttam, de akkor nagyon gyorsan elfogyott, mert én az első perctől ezt a megrendelhető dolgot láttam.

(#183) b. válasza Cobra652 (#176) üzenetére


b.
félisten

lol észre sem vettem, hogy hiányzik Vulkan. :K Turing pedig jó benne.

[ Szerkesztve ]

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

(#184) torma1981 válasza Cobra652 (#182) üzenetére


torma1981
veterán

Hát ja. :D Vicc. 260k körül van jó custom 2080 2 játékkal. 270k ref AMD. Hiába kezdő ár nem lesz sokkal olcsóbb.

(#185) Yutani válasza Cobra652 (#176) üzenetére


Yutani
nagyúr

Kettő játékban nem volt meg a VII-nek a 60 FPS 4k-n, ahol a 2080-nak megvolt. Rossz ez az eredmény? Szar ez a kártya tényleg?

#tarcsad

(#186) b. válasza Yutani (#185) üzenetére


b.
félisten

nem szar, csak drága.2080 is az. :K

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

(#188) koko52


koko52
veterán

Lehet fikázni ezt a kártyát meg a 2080-at is. Két év múlva úgyis megvesszük ;]

"Meglepetten néztünk Európára, arra, hogy mennyire nyitottak az országok, és vannak, akik csak úgy magukhoz veszik a bevándorlókat, fel nem ismerve azt, hogy egy napon a saját hazájukban kisebbséggé válhatnak."-Ernst Roets

(#189) gbors válasza b. (#183) üzenetére


gbors
nagyúr

A Strange Brigade ugyan Vulkanos, de a Tech 6 motor tényleg kellene a tesztbe.

Pedro... amigo mio... ma is konzervvért iszunk! Kár lenne ezért a tehetséges gyerekért...

(#190) Caboose válasza Synthwave (#170) üzenetére


Caboose
tag

Arctic MX-4, gyári hűtőjével természetesen, valószínűleg nyitott benchen, de az mit sem változtat a dolgon.

(#191) nkmedve válasza gbors (#189) üzenetére


nkmedve
őstag

Az Ashes of the Singularity is Vulkan állítólag, bár azt inkább csak CPU tesztelésre használnám (vagy még arra sem, figyelembe véve, hogy senki nem játszik vele).

(#192) Puma K válasza SzlobiG (#128) üzenetére


Puma K
veterán

"Sajnos közel sincs már olyan minőségű tesztelés itt a ph-n mint anno..."

Ez így van.

"...ezek végett külföldi oldalak tesztjeit nézegetem már én is és a szerint döntök."

Ezzel én is így voltam-vagyok.

"Igencsak más eredmények jönnek ki itt náluk mint a többi oldalakon."

Ezt a nyilvánvaló tényt, pedig olyan mellébeszéléssel próbálják meg elfedni, hogy azokat már nekem kellemetlen és égő olvasni.

Az oldalt kb 2004 körül kezdtem el látogatni-olvasni és csak 2 évvel később regisztráltam be.

Ha az érintettek végig nézik az emberek profiljait, hogy ki mikor regisztrált és tette szóvá, hogy csökkent a PH! színvonala a korábbiakhoz képest, akkor lehet látni, hogy nem ritkán a minimum 12 éve regisztráltak teszik ezt szóvá gyakorlatilag kivétel nélkül.

Mert te is és én és és még sokan mások látjuk ezt a változást... ami rossz irányban történt...

"Cuccok: csattogós lepke és tiki-taki" └[ʘヘʘ]┘

(#193) Yany


Yany
addikt

Németeknél €750-ről indul: [link]
RTX-eket pedig 670-től kapsz: [link]

Perpill mi az érv egy Radon VII mellett (kérdezem Vega 64 tulajként, tehát no offense pls)?

Gyors összevetés - RTX2080 vs Radeon VII, melyik a jobb:
- RAM: VII (nem gyakorlati előny, csak egy nagyobb szám a dobozon)
- Teljesítmény: egál
- Compute teljesítmény: vegyes, alkalmazás-függő
- Ár: RTX
- Elérhetőség: RTX
- Zaj: RTX (ld. GN review)
- Fogyasztás: RTX (bár engem meglepett milyen közel került a VII)
- Raytrace: RTX
- Sync: RTX (G-Sync és Adaptive Sync is)

Szóval minden leendő vásárló véleményére őszintén kíváncsi vagyok, hogy miért vesz Radeon VII-est?

A kilátások is egyelőre az újabb NVIDIA termékek sikerét vetítik előre, ne feledjük, hogy mind fogyasztásban, mind teljesítményben úgy tud erősebb lenni az RTX portfolió, hogy eggyel korábbi gyártástechnológiával készülnek. A Navinak valami nagyon brutálisat kell mutatnia, hogy a következő GeForce-oknál többet mutasson.

@Cobra: igyekeztem minél kevésbé Radeon-ellenesnek tűnni, fogjuk fel egálnak.

[ Szerkesztve ]

Építs kötélhidat  -  https://u3d.as/3078

(#195) b. válasza huskydog17 (#173) üzenetére


b.
félisten

Tom's hardver csinálja a legpontosabb mérést szerintem fogyasztásra. ilyen téren nekik szoktam hinni. igazad van amúgy.[link]

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

(#196) jockas


jockas
senior tag

Ezzel nem vártatok fél évet? :D Még az amd se veszi komolyan ezt a kártyát, nem is lesz belőle sok ("Csupán egy kirakattermék lehet a Radeon VII"). De itt az amdhardver.hu-n véletlenül találtak egyet (miközben 2080-ra fél évet kellett várni)...

"valódi versenytársat kaphat az NVIDIA"...egy limitált VGA, mint versenytárs? Ugyanazon az áron ki fog amd-t venni? Eddig is egyedül az olcsóbb árfekvés miatt volt képes eladást elérni és azokat kapni is lehetett.

(#197) Abu85 válasza gbors (#99) üzenetére


Abu85
HÁZIGAZDA

A Forza Horizon 4-nél minden mérésre azt írta vissza, hogy GPU-limit, hiába sorakoztak fel egymás mögött a régi hardverek. Azt tudni kell, hogy a Forza 4-et már szeptemberben ajánlotta a Microsoft, hogy nagyon máshogy használja a DX12-t, és ez lesz a norma náluk. Innen jött a cikkben belinkelt hír is, de a lényeg az, hogy ez már az új erőforrás-kezelési struktúra, amit egyrészt a NUMA dizájnokra írtak, gondolom ők jobban tudják, hogy a jövőben milyen procik jönnek, és már akkor jelezték, hogy a GPU parancsprocesszora limit lehet. Akkor még nem értettük, hogy mire utalnak, amikor mondták, hogy az új GPU-kkal ez nem lesz nagy gond. Ezért is csaptunk le rá, hogy akkor nézzük meg ezt az új cuccot, amit csináltak. Egyelőre úgy néz ki, hogy a parancsprocesszor a limit. Egyébként logikus, hogy a Microsoft erre megy, nekik ugye az Xboxban eleve két parancsprocesszoruk van, tehát ebből a szempontból el vannak eresztve. Viszont a PS4-ben már csak egy van, tehát egy multiplatform cím nem nagyon lépdelhet erre. A Microsoft exkluzívoknak persze ez a jó irány, figyelembe véve az Xbox kevesebb compute parancsmotorját.

(#124) DigitXT: Olvasd el a hsz-t. A lista az érkező játékokról van.

(#158) nkmedve: A Shadow of the Tomb Raider jön a Rise helyére. Csak most még az utóbbival vannak mérések, és ezekre szükség volt. A Battlefield V Origines. Nem tudjuk használni, mert öt hardvert cserélsz és 24 órára letilt. A Wolfenstein 2 még rosszabb, annál három hardvercsere a napi limit. Próbáltam szerezni a Bethesdától több kódot, illetve olyan verziót, amiben nincs limit (tudtommal van ilyen, többen kaptak), de mostanság válaszra sem méltatnak. Pedig régen ebből nem volt gond, de EA-sednek sajnos. Retail kóddal nem tudunk mit kezdeni a Wolfenstein 2-vel. Nincs 24 óránk várni arra, hogy újra mérhessünk. :(

A 106% a Forza Horizon 4-ből jön. Ott az új parancsprocesszorral a Radeon VII kilő Full HD-ben és WHQD-ben.

(#166) Yutani: A mostani driverrel leginkább semmi. Nem igazán működnek még az automata dolgok a wattmanban.

(#173) huskydog17: Fogyasztás: [link]

(#189) gbors: Frostbite is elkélne, de a Bethesda és az EA napi limitezik. Az EA-nél 5 csere, míg a Bethesdánál manapság 3 csere az megengedett. A Bethesdánál nem lenne ebből baj, ha press kódot adnának, de retailt kaptunk. Így pedig a Wolf 2 nem realitás. Háromnál több VGA-t tudunk tesztelni egy nap, de 24 óráig nem fogunk várni miatta. Tök jól működik ez más kiadónál. Szépen press kódot adnak, limitek nélkülit, de az EA, és mostanság a Bethesda is szórakozik ezzel.

(#196) jockas: Nem. Rengeteg tesztkártyát kapott a világ, szóval nem kellett várni ezek szállítására. Ha van hardver, akkor gyorsan tud jönni a teszt. Ha nincs hardver, akkor kell sokat várni rá.

[ Szerkesztve ]

Senki sem dől be a hivatalos szóvivőnek, de mindenki hisz egy meg nem nevezett forrásnak.

(#198) _DiEGO_


_DiEGO_
őstag

Akkor a külföldi tesztek tuti 100% korrupt mentesek , valósak , hitelesek, nem érdeklik őket a jó téli minőségi kenőanyag/ olajozás/ támofatás stb. Semmi elfogultság a gyártó iránt :(
Tiszta puszta tények és picit sem figyelnek arra, hogy milyen a kenőpaszta színe. Csak a hazai oldalak a megbízhatatlanok , csak akkor lennének hitelesek ha .... olyat látsz amit látni akartál .

Szóval hazánkban nem lehet hinni semmilyen teszteredményeknek . :( nemsemmi , köszönet emesék.

(#199) huskydog17 válasza nkmedve (#191) üzenetére


huskydog17
addikt
LOGOUT blog

Ashes-t már rég le kellett volna cserélni. Vicc, hogy az benne van a csomagban. Több más explicit API-s játékot lehetne tenni a helyére, olyanokat, amivel még játszik is valaki és érdekel valakit.
Nem lenne gond az Ashes-el, ha alapból nagyon sok játék lenne a tesztcsomagban, de sajnos rendkívül kevés van, így hatványozottan kéne arra figyelni, hogy lehetőleg minél népszerűbb játékokat tegyenek a csomagba.

Nem értem, hogy az Ashes helyett miért ne lehetne mondjuk Shadow of the Tomb Raider (DX12), Doom 4 (Vulkan) vagy Wolfenstein II (Vulkan).

Gameplay csatornám: https://www.youtube.com/channel/UCG_2-vD7BIJf56R14CU4iuQ

(#200) nexplo


nexplo
őstag

Látható hogy a sima 2080 ellenfele lett. Ezzel a hővezető dologgal kíváncsi leszek mit kezdenek. Marad e a bolta került példányokon is hogy kb nem lehet majd őket szétszedni... :W

Zavard össze a világot: mosolyogj hétfőn! :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.