Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) mickemoto


mickemoto
őstag

Kár szépíteni :F , grafika átlagos, de ami fontosabb játékélmény siralmas :(

(#2) mephi666


mephi666
nagyúr

azért ennek tükrében elég ellentmondásosnak érzem a dolgot :B (bocs a külső oldal linkeléséért, remélem nem gond) ahhoz viszont nem fér kétség, hogy hype-keltésben lenne mit tanulni tőlük :K

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#3) drherbyke


drherbyke
csendes tag

Akinek nem tetszik ne játszon vele. :(
Nekem pl a Krízis nem jön be, mások meg istenítik.
Én havonta végigjátszom az első részt, plussz a második 42 single player küldetését.
Nekem bejön ez is. :C

(#4) GegeWarrior válasza drherbyke (#3) üzenetére


GegeWarrior
senior tag

Nekem is bejött, nem lett egészen olyan, mint vártam de összességében nem lett vészes:)

REKVIESZKÁT IN PÁCSE!

(#5) ThaBoss


ThaBoss
senior tag

Én nagyon hiányolom belőle a régi fegyverek egy részét (pl. hálóvető-pred.), és nagyon rövid lett a Single rész (bár 3 kaszttal lehet tolni), ettől függetlenül a játék tetszik, de a jelenlegi hazai vételárát nem éri meg szerintem... :N

(#6) atike


atike
nagyúr

Hétvége előtt nem fogom tudni kipróbálni... Várom pedig nagyon...

(#7) Raysen623 válasza mickemoto (#1) üzenetére


Raysen623
addikt

A garfika teljesen jó, főleg a templom előtti vízesés csodálatos lett. Javaslom vegyél rendes gépet vagy tedd feljebb a grafikát. A játékélmény pedig szerintem nagyon ott van, a játék kicsit rövid de jó. Talán majd adnak ki hozzá plussz pájákat......

A MÁV-nak öt ellensége van: a négy évszak, meg az utasok.

(#8) Chriss745


Chriss745
tag

Szerintem is nagyon király lett a játék. Előbb játszottam vele mint hogy megnéztem volna mit írnak róla, hát én nem értem. DX11-ben leesett az állam a grafikától, a játékélmény is nagyon jó, mikor jönnek az Alienek a hangtól feláll a szőr a hátamon. Nekem 10/10-es. Szerintem aki fikázza, nem full grafikával játszik vele, hát úgy lehet csúnya, de úgy csúnya a krájszisz is.

(#9) mephi666 válasza Chriss745 (#8) üzenetére


mephi666
nagyúr

nem a grafika miatt nem jött be nekem... :( pár hónapja elővettem az első 2 részt és azok még mindig nyomták a pulzust rendesen... ez más lett :( itt nem érzem veszélyesnek az idegeneket, mert alig jelentenek veszélyt... szvsz: idiótaság volt berakni a közelharci interakciókat, mert rengeteget könnyít a helyzeten... nekem speciel az a problémám, hogy a zene is bóvli lett és az idegenek sem jelentenek veszélyt... jönnek csapatostul és szedni kell őket, de ennyi... ez már szvsz. nem túlélőhorror... :( (aki nem tudja, mire gondolok, játszon az első résszel: csak a pálya végén van mentés, nincs iránytű, nincs annyira sok alien, de mindegyik halálos lehet, ha közel ér... ha a facehugger ugrik, akkor ott kaputt... plusz hozzá a fergetegesen jó zene... ezek megadták az atmoszférát... az új rész teljesen más)

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#10) Sicilian válasza mephi666 (#9) üzenetére


Sicilian
addikt

Az első rész nagyon állat volt, ott tényleg para van a javából :R
Azért ez sem rossz el lehet lenni vele, mondjuk nem kaptad azt amit
beharangoztak többet várt volna az alapján az ember, de ez van.
Azért az Alien az Alien :DDD

nothing is true everything is permitted..

(#11) frame>24


frame>24
addikt

"Ami viszont talán jó hírnek számít, hogy valószínűleg lesz folytatása a játéknak, reményeink szerint ezúttal már valóban egy minden szempontból jó játék képében,"

Most hogyan? Még ki sem jött és már ennyire szar?
ÉS A MULTIPLAYER? (már a nem-demo ugye)

Na tényleg nagyon fos game lett?
Nem egységesek a vélemények a topikjában, nézegettem, hogy jelzi az utat nyíllal, meg rövid, de alapvetően mi a baj vele?

Áh, a halál se tudja a fórum alapján eldönteni, szar-e!

ÉS miért nincsenek dx9-dx11 összehasonlító screenshotok sehol?

[ Szerkesztve ]

▏▎▍▋▊▉ "I would never go bungee jumping. A broken rubber brought me into this world, it sure as hell isn't gonna take me out."(DanielDFizzle) // LOAD "*",8,1

(#12) Bluegene válasza frame>24 (#11) üzenetére


Bluegene
addikt

ja vagy DX10.1 vs DX11 (ugye nagyon sok ember akkor eldönthetné vegyen-e a 3800-as 4800-as atija helyett 5000-es Atit)

Siemens S65-re való adatkábelt keresek! egyszeri Szoftverfrissítésre! Írj megbeszéljük ha van elfekvőbe/kölcsön neked!

(#13) elithun válasza mephi666 (#9) üzenetére


elithun
őstag

Jók a közelharci interakciók csak kár, hogy csak az van, elég vicces, hogy Predátorral 5-6 ütés egy ember. Az elején még tetszettek a közelharci dolgok, de a végefelé amikor már inkább haladnál...hanyagolható lehetne.

„Minden egyes tapasztalat közelebb visz a megértéshez.”

(#14) Brent válasza mephi666 (#9) üzenetére


Brent
aktív tag

Akkor vedd feljebb a nehézséget mondjuk úgy nightmarera. Úgy már veszélyt jelentenek és a vágyad is teljesül mert ha jól értesültem akkor ott sincs mentés. :)

Mellesleg az első részt is a Rebellion csinálta szóval..

[ Szerkesztve ]

(#15) vsgaborr11


vsgaborr11
tag

A 1UP és a Gamespot jellemzően az a két online újság,ami egy játékot vagy lehúz,vagy túlértékeli. Az IGN általában korrektül pontoz,mondjuk fura,hogy a briteknek bejött,az amcsiknak meg nem. Azonban kíváncsibb vagyok a hazai sajtóorgánumok értékelésére(főleg az 576kbyte-éra).

[ Szerkesztve ]

(#16) LackoMester


LackoMester
addikt

Mitmondjak, 30 perc után kikapcsoltam. Elég volt. :(

ott a kisértet a ganéná.... by: Bendegúz

(#17) Thome válasza ThaBoss (#5) üzenetére


Thome
addikt

zavvi.com
Pk-val együtt 6000ft. Szerintem teljesen jó ár.

(#18) Akos96


Akos96
senior tag

Nekem ma meg lett volna ha el nem fogyott volna. :DDD

"A tévében nézed a szaxofonost, És azt gondolod, hogy de jó neki."

(#19) ThaBoss válasza Thome (#17) üzenetére


ThaBoss
senior tag

Igen, az ottani még rendben és ennyit meg is ér, de én az itthoni árral nem vagyok megelégedve... :(
Bár idővel lesz még olcsóbb is tudom.

(#20) Thome válasza ThaBoss (#19) üzenetére


Thome
addikt

Meglehet rendelni is, de nem is ezen van a hangsúly, tudom. Drága itthon minden szoftver... :(

(#21) ThaBoss válasza Thome (#20) üzenetére


ThaBoss
senior tag

Sajnos ez így van, nem az értékének megfelelő az áruk!

(#22) Roxbury


Roxbury
őstag

Én Dx11 alatt játszok vele, de kipróbáltam 9 alatt is, tulajdonképpen ha valakit érdekel, hogy érdemes-e emiatt 5000-es szériára váltani, akkor a válaszom: nem. Tulajdonképpen szerintem nagyon szép Dx11 alatt néhol, de nem sokkal rosszabb 9 alatt sem. Emiatt teljesen feleslegesnek tartom, hogy váltson valaki 5000-es szériára. Nekem is csak azért van 5000-es széria, mert kifogyott a 4850 Fehérváron mindenhol, így rákényszerültem az 5750-re. Mellesleg Full-fullon 5750-alatt dx 11-ben tökéletesen fut a game (2Gb rammal is, csak azzal néha beswappol), tehát, ha valaki mégis 11-ben akar játszani vele, akkor tudom ajánlani.

[ Szerkesztve ]

| Galaxy S23 | Watch5 Pro |

(#23) depmod


depmod
senior tag

Bírom ezeket a nyilatkozatokat.
Olyanok, mint amit idehaza is megszokott az ember a politikusainktól. Tök mindegy, hogy mit mutatnak az adatok, felmérések, ők annak ellenére is bizonygatják igazukat, nem hajlandóak figyelembevenni a tényeket, sőt, még ők magyarázzák meg nekünk, hogy rajtuk kívül mindenki más rosszul látja az adott helyzetet.
Röhej és szánalom.
A játékkal kapcsolatban azon kritikával értek egyet, amely szerint ez a játék erősen túl lett reklámozva és turbózva, ugyanakkor kiadva nagyon keveset ér számos hibája miatt.

..., akkor a nyuszi b***hatja!

(#24) Silenzio válasza mickemoto (#1) üzenetére


Silenzio
addikt

Az átlagosnál bőven jobb. A játékélmény az, ami átlagos, de ha szereted a zélijent, az is be fog jönni. Csakazértis.

Zsocc: Az a Rogue Warrior egy elég jó játék ám, játszottál vele?

https://pte3d.hu - 3D nyomtatás, 3D szkennelés, anyagvizsgálat, VR

(#25) Silenzio válasza Bluegene (#12) üzenetére


Silenzio
addikt

Nincs külön DX10.1 mód. Akkor tudod DX10.1-ben tolni, ha 38xx vagy 48xx-es kártyád van, és DX11-es exe-vel indítod. Én ezért nem cserélgetnék kártyát a gépben, tesztjelleggel sem. A tesszelláció majd a direkt 11-esre írt programokat fogja szerintem igazán feldobni.

P.S. Nálam a DX11-es mód kivagdos a desktopra, ha eredeti lenne, menne rendesen, állítólag. Ki kőne próbálni. Azért majd a végleges Win7-tel is teszek egy próbát, most RC1-esem van - a hét végéig.

vsgaborr11: annyira nem fura, ez nem csak ízlés kérdése. Albionban mindig szívügy volt az Alien-sorozat, mindegyik részt Nagy-Britanniában forgatták, Pinewoodban, a színészek többsége is angol ill. európai. Főleg a 3-ban, a 4-ben meg a franciák brillíroztak. Számomra az alien első sorban angol kreálmány, a színvonalat tekintve is inkább az igényesebb európai közönségnek szól. Épp erről írok tanulmányt.

[ Szerkesztve ]

https://pte3d.hu - 3D nyomtatás, 3D szkennelés, anyagvizsgálat, VR

(#26) mickemoto válasza Silenzio (#24) üzenetére


mickemoto
őstag

Igaz azt nem tettem hozzá hogy én csak dx9-en próbáltam :D , lehet dx11-en azért jobb, de mint mondtam ez nem is lényeges,és szerintem a legtöbb embernek nem a kinézete az oka amiért nem tetszik.

(#27) mickemoto válasza depmod (#23) üzenetére


mickemoto
őstag

Végül is minden csak viszonyítás kérdése, jó játék ez(szerintük) azokhoz képest amit ezelőtt kiadtak :C

[ Szerkesztve ]

(#28) monsta007


monsta007
tag

Nem rossz játék, de erősen alulmúlta az elvárásaimat. Hiányzik belőle az igazi parázos hangulat, rövid a single, Alieneket jól elcseszték. A marine pittyegése meg tényleg rohadt idegesítő, főleg fülhallgatóval. Multi-t még nem próbáltam, de remélem az jobb lett mint a single.

(#29) depmod válasza mickemoto (#27) üzenetére


depmod
senior tag

Na ez az, ez már nem viszonyítás kérdése. Ha 20-30 teszt azt hozza ki, hogy átlag alatti a játék, (főleg az elvárásokat tekintve), akkor csöndben kéne lenni, és nem azt hajtogatni, hogy 1-2 lehúzástól eltekintve amúgy egy remek játékot sikerült összehozni. SZERINTEM :F

Mikor sokan mondják, hogy hülye vagy, nem lehet, hogy nekik van igazuk??

..., akkor a nyuszi b***hatja!

(#30) Depression


Depression
veterán

Szánalmas ez a magyarázkodás.

Orr alatt hordott szájmaszk pont annyit ér, mint a herére húzott koton.

(#31) patakidr válasza Chriss745 (#8) üzenetére


patakidr
aktív tag

5850+E8400+4Gb

Full-fullon, 1920x1080. Szerintem elmaradottnak tűnő a grafika.
Sehol sincs a Crysis-hoz képest. Mégcsak egy napon sem említeném őket.

(#32) Findzs


Findzs
addikt

Rebellion szerint jól sikerült, mivel KERESKEDELMILEG is sikert értek el és a kritikusoknál is.
és itt a hangsúly a nagy betűs részen van számukra
és jó grafikával mindent el lehet adni, egyszer
(mert másodjára már nem venném meg az is tuti)
pláne olyan játékot aminek a hátterébe ilyen nagy nevű klasszikus film van mint a bolygó neve: halál

[ Szerkesztve ]

"Az embereket nem az igazság érdekli, hanem a saját igazuk."

(#33) AndrisBoy


AndrisBoy
aktív tag

Szerintem eléggé elhanyagolták mára a "horror" kategória alá való, ténylegesen "besza*atós" game-ket.

Viszont ebben ha fülessel nyomod, hajnalban 1edül, azért tud meglepetést okozni.

Grafika szerintem szépre sikeredett, viszont XP-alatt igencsak zabálja a memóriát 1,5-1,7GB-ot is megeszik, ezért gondolom sok embernek voltak ien "beragadós, képregény" jelenetek :DDD

Win7-Vistat egyenesen utalom, de ugylátszik felkell tenni ha mégszebb graf-ot akarok xD

•°o.OO.o°•

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.