Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#51) föccer válasza Kassadin (#48) üzenetére


föccer
nagyúr

Hihetetlen, hogy még van aki ezen lovagol. Ezúton üzenem minden kételkedőnek, hogy vegyen egy távcsövet és nézze meg saját szemével. A fent hagyott eszközök még mindig láthatóak, ha egy kellően jó távcsöve van az embernek. :W

üdv, föccer

Építésztechnikus. Építőmérnök.

(#52) Kassadin válasza föccer (#51) üzenetére


Kassadin
addikt

Hány millióért? Vagy adsz egyet kölcsön? Gondolom zsibis nem teszi meg. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#53) föccer válasza Kassadin (#52) üzenetére


föccer
nagyúr

Ha nincs rá zseton, akkor go to el egy obszervatóriumba. Persze erre meg lehetne azt mondani, hogy mert biztos ők is benne vannak, és direkt úgy van manipulálva a kép, hogy....

Hozzá teszem halkan, hogy pont az Apolló küldetések során kihelyezett refraktor tükrök teszik lehetővé, hogy nagyon pontosan mérni tudják a Föld-Hold távolságot. Érdekes adat, hogy az átlagos távolság a két égitest között éves szinten kb 8 centit növekszik :)

üdv, föccer

Építésztechnikus. Építőmérnök.

(#54) Kassadin válasza föccer (#53) üzenetére


Kassadin
addikt

Hol van ilyen csillagvizsgáló? Biztos jó móka.
Szerk: Google segített.

[ Szerkesztve ]

(#55) föccer válasza föccer (#53) üzenetére


föccer
nagyúr

Jó napom van. ;)

Az, hogy melyik publikus, és melyiknek milyen a teljesítménye, azt nem tudom. De ha tényleg érdekel a dolog, akkor szerintem megéri a fáradságot, hogy körbetelefonáj.

üdv, föccer

Építésztechnikus. Építőmérnök.

(#56) Mr.Csizmás


Mr.Csizmás
félisten

up up

mindjárt landolnak!

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#57) Algieba


Algieba
őstag
LOGOUT blog

A legutóbbi esti zivatar idején kerestem a zseblámpát, mert tartottam az áramszünettől. Turkáltam a fiókban, és a képen látható játékszer akadt a kezembe. Hogy kitől kaptuk? Rejtély. Azonban van egy mini űrsiklóm. :DDD

A tudás az egyetlen érték, ami a használat során nem fogy el, hanem még gyarapszik is.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.