Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) pusszycat


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

Most már próbálkozhatsz a Gemini-vel is. Szvsz. kicsit okosabb a ChatGpt-től.

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat [175cm/104kg.]

(#2) pusszycat válasza pusszycat (#1) üzenetére


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

Amúgy nem sajnáltál rá 20 dodo / hónap? :)

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat [175cm/104kg.]

(#3) Luck Dragon válasza pusszycat (#2) üzenetére

Ha egyszer ez kell a munkálatához, kiteljesedéséhez, öröméhez akkor miért lenne sok? Ha egyszer megéri neki.
Mindenkinek más és más a fontos. :) :R

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#4) icemad válasza Luck Dragon (#3) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Úgy sok, hogy mobilra meg ingyenes a copilot, chatgpt 4.0-val...

Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

(#5) Luck Dragon válasza icemad (#4) üzenetére

Ezt ő tudja .

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#7) yanna válasza pusszycat (#1) üzenetére


yanna
őstag

Attól nem nehéz okosabbnak lenni... :O

(#8) yanna válasza #79484416 (#6) üzenetére


yanna
őstag

Sehogy. Megmagyarázta nekem, hogy mikor esik szilveszter péntek 13-ra. :C

(#10) Tomisan válasza icemad (#4) üzenetére


Tomisan
újonc

Hogy ingyenes ? Heti 400 ft ? :)

(#11) UnA


UnA
Korrektor

Ez egy szokásos bő lére eresztett ChatGPT semmitmondás volt. Sőt mivel fizettél is érte, adott hozzá egy adag extra dicséretet, hogy elégedett legyél a befektetéssel ;)

Inkább kérdezz meg majd valakit, hogy tényleg jó-e, amit írtál.

(#12) icemad válasza Tomisan (#10) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Telefonra letöltöd a Microsoft Copilot programot. Ennyi. Nem kell fizetni sehova semmit. Képet, zenét is tud csinálni. Chatgpt 4.0 is integrálva van.

Élő szót is megérti és a választ hangosan felolvassa. Kb, mint egy fapados Jarvis a Vasember filmben. Gyengén látó embereknek nagyon hasznos tud lenni.

Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

(#13) pusszycat


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

A chatgpt 3.5 is lehet már beszélgetni, nem értem miért nem tesznek neki egy avatart, ha már hang típust lehet választani (nő, férfi, másik nő, másik férfi) olyan idétlen dolog egy fehér pöttyel beszélgetni. Avatart akarok aminek vagy akinek mozog a szája, pislog, mosolyog. :)

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat [175cm/104kg.]

(#14) Luck Dragon válasza pusszycat (#13) üzenetére

Cicás avatárt neki :C

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#15) pusszycat válasza Luck Dragon (#14) üzenetére


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

Akár vagy anime csajszi. :D

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat [175cm/104kg.]

(#16) Algieba válasza UnA (#11) üzenetére


Algieba
őstag
LOGOUT blog

Senkinek sincs ideje rá, hogy béta olvasóm legyen. Nekem pedig pénzem nincs, hogy megfizessem az élő olvasó-szerkesztő munkáját.

A ChatGPT-t direkt utasítom, hogy ne nyalizzon, hanem mutasson rá a hibáimra.

Alapvetően magamnak írok. Még titeket se érdekelnek igazán az írásaimmal kapcsolatos blog bejegyzéseim. Erre is csak azért figyeltetek fel, mert divatos téma szerepel benne, az AI. :))

A tudás az egyetlen érték, ami a használat során nem fogy el, hanem még gyarapszik is.

(#17) tlac válasza pusszycat (#13) üzenetére


tlac
nagyúr

pontosan hogyan tudsz vele beszélgetni élőszóban?
nekem még nem sikerült

[ Szerkesztve ]

(#18) pusszycat válasza tlac (#17) üzenetére


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

Rákatintasz a szövegmező végén arra a fejhallgató ikonra. Én telefonon használom. a chatgpt. :)

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat [175cm/104kg.]

(#19) tlac válasza pusszycat (#18) üzenetére


tlac
nagyúr

nekem olyan nincs, csak ilyen
[kép] [kép]
de ez csak annyit tud, hogy én beszélek hozzá, rámegyek a stop-ra utána átírja a szöveggé és végül szövegesen válaszol

(#20) pusszycat


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

Nem is értem mi lehet. Androidos telo? Van kontod? Frissítve van? :U

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat [175cm/104kg.]

(#21) tlac válasza pusszycat (#20) üzenetére


tlac
nagyúr

android 14, friss app (már a béta programjába is beléptem, hátha)
ha accountra gondolsz, persze van

(#22) Luck Dragon válasza tlac (#21) üzenetére

Beállításoknál Speech menüpont létezik ?

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#23) icemad válasza tlac (#19) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Microsoft Copilot program kell.

Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

(#24) pusszycat válasza tlac (#21) üzenetére


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat [175cm/104kg.]

(#25) tlac válasza Luck Dragon (#22) üzenetére


tlac
nagyúr

ennyi van: [kép]
angolra, vagy magyarra állítva sincs változás

(#26) tlac válasza pusszycat (#24) üzenetére


tlac
nagyúr

ez ios?
android alatt megy valakinek?

(#27) pusszycat válasza tlac (#26) üzenetére


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

Androidos. Xiaomi 11 Lite 5G a telefonom.

Szerintem töröld le és rakd fel újból.

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat [175cm/104kg.]

(#28) tlac válasza pusszycat (#27) üzenetére


tlac
nagyúr

nem segített
Magyarországon vagy?

(#29) pusszycat válasza tlac (#28) üzenetére


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

Nem. Határtól 10 km. Olyan mintha nem lenne neked feltelepítve valamilyen TTS file. :U

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat [175cm/104kg.]

(#30) tlac válasza pusszycat (#29) üzenetére


tlac
nagyúr

hát a google-ös telepítve van
nekem olyan tippem van, hogy országfüggő, hogy hol van engedélyezve

(#31) icemad válasza tlac (#26) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Már harmadszor írom, hogy Microsoft Copilot program kell. Nem tudom ti mivel bohóckodtok, de ebben benne van minden. Chatgpt 4, zene, dal, kép készítés, élő szöveg, stb. Ráadásul ingyenes is.

Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

(#32) pusszycat


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

Ezt értjük, azt nem, h ami nekem megy az neki miért nem. Engem pl. dühít ha nem megy valami aminek pedig kéne. Így voltam egy bankkártyával amit nem tudtam rávenni a Gpay-re, Volt még kettő amivel ment, de miért nem megy az az egy? :)

[ Szerkesztve ]

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat [175cm/104kg.]

(#33) tlac válasza icemad (#31) üzenetére


tlac
nagyúr

ismerem, próbáltam korábban
ott is amúgy nyomkodni kell a mikrofon gombot ha beszélni akarok, de ott legalább érzékeli ha befejeztem, utána meg annyit csinál, hogy felolvassa a szövegét

viszont max. 30 üzenetben lehet beszélgetni vele egy szálban

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.