Hirdetés

2024. április 18., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Alg


Alg
veterán

Első áldozat:
Academy P-47D "Gabreski" edition, 1:48.

A gépről és a pilótáról nem írnék, akit érdekel rengeteg infót találni mindenfelé a neten, ajánlani ezt a videót tudom. Gabby Gabreskiról benne 31 perctől beszélnek.

A kit:
2010-es kiadás, de az eredeti szerszám 1996-os, szóval nem mai gyerek. Eléggé kezdő kit, viszonylag kevés darab, nincsenek benne nagyon bonyolult és apró részletek. Ami tetszik benne hogy bőven adnak hozzá fegyverzetet: 3-féle droptank, 2-féle bomba, rakéták és bazooka is található az egyik kareten, ezen kívül összesen 3+1 átlátszó keret van. Érdekessége hogy a szokásos vizes matricák mellett van néhány "rub-on" azaz rádörzsölős is.

Hogy kicsit érdekesebb legyen a dolog, vettem mellé fém fegyvercsöveket a 8db .50 -hoz, Eduard fotómaratást a pilótafülkéhez és maszkot a festéshez. Fotómaratást még sosem használtam.

Nem fogok 100% történelmi hűségre törekedni, nem érdekelnek árnyalatnyi különbségek a színekben vagy a kit eltérései a valóságtól, a saját szórakozásomra építek.

"I love not man the less, but Nature more" // Giant TCR Adv. '16 Di2 // Fenix 7 SS // FiiO BTR3 + Truthear ZERO

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.