Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#136) Alpi. válasza Sinesol (#132) üzenetére


Alpi.
addikt

Intel meg Nv kifejezetten rossz hatassal volt az arakra mostansag, en igy gondolom. Igazabol nagyon szerettem volna ha Amd csak picit is erosebb lesz, legmereszebb almaimban piaci versengesre is gondoltam. Ami aztan lett a megszokott rend lazulasabol, kifejezetten nem tetszik. :/ Ertdlmetlen magszam pumpa lett, az arak elszabadultak, ertelmes iranyt nem vett semmi. Orultem, hogy legalabb Amd meg kinalt egy R5 2600 cput 50k-ert, de ok is idorol idore odairnak meg egy par dollart a 3000-esek varhato araihoz. Ok, ertheto. Viszik, mint a cukrot, ha nem emelnek, konkretan kiba@#nak magukkal. Viszont ha igy megy, 1-2 ev es neg dragabb 32 magos desktop cpuk lesznek a polcokon. Valahol mar azon is csodalkoztam, hogy annyi 9900k-t vettek meg jo dragan es teljesen folosen kb. Cinebench pontszammal kivaltott hummoges es munkan kivul nem kell 8 mag sehova egy 6 magossal szemben. Ha lenne pl. Am4-esek kozt egy jofele, ugyes 4c8t kovetkezo vasarlasnal ammellett dontenek, mert ez a 2600-os is mar hordoz folos tartalekokat.

[ Szerkesztve ]

https://www.youtube.com/channel/UCbJjHfBdTsUw3UJAFr-5Gsg

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.