Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#14) sprinterrr válasza Meggyi001 (#12) üzenetére


sprinterrr
csendes tag

Jelen :DD

Szerintem is teljesen rendben van, jó kis teló ez. Nem egy felső közép kategória, de szépen játssza a videókat, nem akadozik a képnézegetés, zenelejátszás sem, netezni is kényelmesen lehet rajta, programok is szépen futnak (mindemellett egy task killer jó szolgálatot tehet, ha elfogy az az 512 MB).

Nálam az említett kompromisszumok mellett egy másik, még nem érintőképernyős telefonoknál is előforduló probléma is előjött, nevezetesen az, hogy az akksit nem tartja eléggé a hátlap, így nagyobb rázkódásnál elmozdulhat az érintkező. A problémára a klasszikus "papír zsebkendő darabot a hátlap és az akku közé" módszer jelentette.

Aki nem szeretne 20e-nél többet adni egy okostelefonért, és nem játszik rajta, hanem inkább használja a netet böngészésre-kommunikációra, különböző alkalmazásoknak venné hasznát (nekem pl. jól szokott jönni a vízmérték, tudományos számológép, mértékegység váltó, szótár, hangrögzítő), meg mondjuk médialejátszónak is használja, szerintem megéri. (Főleg, ha mondjuk 2 SIM kártyája is van.)

(Ja, meg a Sony hátterű Akai indítási animáció is egy élmény :DDD )

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.