Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) barnam_


barnam_
nagyúr

Csak hogy megjelenjen a fórumban :B

(#2) lipi67


lipi67
veterán

;) Szuper! :C Az 1ik szemem sír,a másik meg..-Sír mert az a kva cpuZ lemaradt. :W Asszem lesz 1-2 meccsem azért,hogy ne vesszen el ez az eredmény!-Ha legközelebb ráadnád a fejed,ne felejtsd már el légyszi!-Hajrá!!!

[ Szerkesztve ]

Geri után szabadon:"Mondjuk jó a tökfőzelék is,csak akkora legyen a hús,hogy ne látszódjon mi van alatta!" shteer a vénasszonyokról:"Na igen, kézből végignyalják a plug&play fogsort!"

(#3) barnam_ válasza lipi67 (#2) üzenetére


barnam_
nagyúr

Nem is baj ha nem kerül fel, mert valószínűleg holnap is kirakom az ablakba, próbálgatom még a max OC-t. Csak lehetne hidegebb, tegnap még 0°C volt 10-11 óra körül, ma már 1-2°C, és ez meglátszott az idle hőfokokon is.

(#4) lipi67 válasza barnam_ (#3) üzenetére


lipi67
veterán

Nemtom mi van.Régen(nem is olyan régen)nem bírtam volna ki,h mit megy a procim egy új deszkában.Most..kibírom,de remélem nem tartós állapot.Ha csak ablak kinyit,az nem elég?Én sose vittem ki,1x Debr.-ben a lépcsőház elé.Itt csak ablak kinyit..Jó lenne jó ram :K
Ha nem megy újból,majd harcolok az eredményedért! ;)

Geri után szabadon:"Mondjuk jó a tökfőzelék is,csak akkora legyen a hús,hogy ne látszódjon mi van alatta!" shteer a vénasszonyokról:"Na igen, kézből végignyalják a plug&play fogsort!"

(#5) barnam_ válasza lipi67 (#4) üzenetére


barnam_
nagyúr

Ha csak az ablakot nyitom ki, akkor meg kell várni mire a szoba kihűl, egyszerűbb ha az ablakba rakom a gépet, mert akkor egyből éri a hideg levegő.

[ Szerkesztve ]

(#6) lipi67 válasza barnam_ (#5) üzenetére


lipi67
veterán

Ez milyen igaz!(Eddig azt hittem szimplán lusta vagyok.Most már tudom:hülye. :K :D )

Geri után szabadon:"Mondjuk jó a tökfőzelék is,csak akkora legyen a hús,hogy ne látszódjon mi van alatta!" shteer a vénasszonyokról:"Na igen, kézből végignyalják a plug&play fogsort!"

(#7) barnam_ válasza lipi67 (#6) üzenetére


barnam_
nagyúr

Egyébként behúztam a függönyt, úgy kevésbé jön rám a hideg :D

(#8) lipi67 válasza barnam_ (#7) üzenetére


lipi67
veterán

Hát még ha nem is lennél a szobában! :DDD

Geri után szabadon:"Mondjuk jó a tökfőzelék is,csak akkora legyen a hús,hogy ne látszódjon mi van alatta!" shteer a vénasszonyokról:"Na igen, kézből végignyalják a plug&play fogsort!"

(#9) barnam_ válasza lipi67 (#8) üzenetére


barnam_
nagyúr

Mondasz valamit... :)
De ennek a gépnek van egy olyan szokása, hogy ha valamit túlhúzok, akkor lefagy! És magától nem fog újraindulni ;)

(#10) lipi67 válasza barnam_ (#9) üzenetére


lipi67
veterán

Fene a lusta "képít nekije" :D
Nem lehet,hogy a hidegtől fagy? :DDD
-Várom a tesztjeidet!!! :K (kben most nézem,jól elvagyunk itt:) )

Geri után szabadon:"Mondjuk jó a tökfőzelék is,csak akkora legyen a hús,hogy ne látszódjon mi van alatta!" shteer a vénasszonyokról:"Na igen, kézből végignyalják a plug&play fogsort!"

(#11) TomBoy1986


TomBoy1986
veterán

Csak keményen ;]

Én csak annyit szoktam mostanában, hogy kinyitom az erkélyajtót, mert nekünk olyan is van :P :D és szépen lehűl a szobám, de a CPU nem éri el az 50°C-ot sem 3GHz-en az fix :K

Ezt a RAM-os dolgot most este én is véghezviszem.

Megnézem, hogy két CSX-szel járok-e jobban, vagy két KingMaxszal...

AMD FX-6300 ; MSI 970A-G46 ; XFX RX-460 4GB ; CSX DDR3-1600 2x8GB ; WD 1TB ; CoolerMaster RealPower RS-520W

(#12) lipi67 válasza TomBoy1986 (#11) üzenetére


lipi67
veterán

Írd már meg a ramos dolgot!
Én eddig (hirtelen)Kingmax,PQI,Reaper 1150 és Mushkin Ascent.
A sorrend:
1: Reaper
2.PQI és Mushkin
3Kingmax....messze.

Csak 1:1-ben!(magas FSB-t használok,a többi visszaosztás nem érdekelt)

Köszi!

[ Szerkesztve ]

Geri után szabadon:"Mondjuk jó a tökfőzelék is,csak akkora legyen a hús,hogy ne látszódjon mi van alatta!" shteer a vénasszonyokról:"Na igen, kézből végignyalják a plug&play fogsort!"

(#13) lipi67 válasza TomBoy1986 (#11) üzenetére


lipi67
veterán

Hahó!Élel?Mi lett a "ramos dog"-gal?

Geri után szabadon:"Mondjuk jó a tökfőzelék is,csak akkora legyen a hús,hogy ne látszódjon mi van alatta!" shteer a vénasszonyokról:"Na igen, kézből végignyalják a plug&play fogsort!"

(#14) h.adam.92


h.adam.92
őstag

fuu jó ötlet így tuningolni. Lehet én is kipróbálom :D Mi is fával fűtünk, de én sztem a pinyóba nyitom majd ki a 2.5m*1.80m-es ajtót :DDD

(#15) barnam_ válasza h.adam.92 (#14) üzenetére


barnam_
nagyúr

pinyó? az mi? :B

(#16) h.adam.92 válasza barnam_ (#15) üzenetére


h.adam.92
őstag

pince :)

(#17) h.adam.92


h.adam.92
őstag

am mikor lehűlt a gép és újból befűtöttél akkor nem lehet zárlatos a gép? :DDD mármint pl a táp hideg tekercseire kicsapódik a pára és rövidzárlatos lesz. ilyen van? :DDD

(#18) barnam_ válasza h.adam.92 (#17) üzenetére


barnam_
nagyúr

nem lesz zárlatos, 5 °C volt az ablakban, és 13-14 °C a szobában.
ha kinn lenne -10°C-ban és beviszed a 20-25°C-s szobába, akkor biztos hogy bepárásodik.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.