Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) hallador


hallador
addikt

Csak internetezős gépnek kicsit drága. Másra meg annyira nem alkalmas a processzora miatt, illetve igen, nyögvenyelős lesz.
Ennek a vekonyítasnak nem tudom mi értelme van. Windowsra lassú lesz, mást futtatni meg ki tudja.

The further a society drifts from truth, the more it will hate those that speak it. (George Orwell) [Work Machines: HP EliteBook, HP ProBook & Linux Mint 20 ; Entertainment: Apple Macbook AIR M1]

(#2) tuki2200


tuki2200
senior tag

Ezek rondák..

(#3) Akula


Akula
őstag

osztogathatnák a munkahelyen és nem kéne a 3 kilós zbookot cipelni egy PPT-ért.

"Akula Sub, ready for the deep!"

(#4) hallador válasza Akula (#3) üzenetére


hallador
addikt

Hát ha a minimál support belefér. Akkor igen. De szerintem is felesleges a ZBook de van elitebook is. Ami 1,5 kg.
Jók ma már Acerek de nem céges használatra, max ha support szerződés van.
Otthonra internetezős gépnek nekem is kellene. De ahhoz meg drága.
Hátizsákos hordásra sztem nem alkalmas annyira. Mert vékonyka, erre vigyázni kell.
Nem lenne rossz amúgy.

The further a society drifts from truth, the more it will hate those that speak it. (George Orwell) [Work Machines: HP EliteBook, HP ProBook & Linux Mint 20 ; Entertainment: Apple Macbook AIR M1]

(#5) Akula válasza hallador (#4) üzenetére


Akula
őstag

egy mappába belefér és kényelmes.
otthonra csak egy régi atomerős Latitude. azon mászkálnak a gyerkőcök, meg kiütik a kezemből. :D

"Akula Sub, ready for the deep!"

(#6) Peter13


Peter13
senior tag

Nekem olyan érzésem van, hogy itt a vékonyítás már kifejezetten a használhatóság rovására megy. Biztosan van olyan aki ezt keresi, de én nem tartozom közéjük (viszont érdekes volt olvasni róla - mint mérnöki teljesítmény, hogy belecsomagoltak egy gépet egy a telefonomnál vékonyabb házba, lenyűgöző).

Engem is érdekelne hogy mennyire kell babusgatni ha már ennyire vékony, mert az tök jó hogy belefér egy mappába (és elő lehet rántani egy prezire), de ha nem merem hordozni mert félek hogy elhajlik/megroppan menet közben, akkor megette a fene az egészet...jó lenne egy tesztet látni róla.

"No, I'm not immortal: I'm just not good at dying..."

(#7) Terminus_


Terminus_
aktív tag

Lehet én vagyok elkényeztetve a mostani notim billentyűzetével (X1 Carbon), de ez a kiosztás és elrendezés eléggé kényelmetlennek tűnik nekem.

-

(#8) fagzal


fagzal
csendes tag

A notebook-ok 90%-a nálam nem jöhet szóba, mert 8G RAM, és kész.

Bakker, van olyan TELEFON, aminek több memóriája van! Ne már!

(#9) RM1


RM1
aktív tag

Pár napja volt egy cikk az új Macbook Air-ről, ahhoz képest ennek a gépnek nem látom semmi előnyét, és még drágább is.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.