Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#601) Darth11 válasza torrentszaki (#600) üzenetére


Darth11
aktív tag

Ha holnap beérkezik a késmárk utcába én bemegyek érte, mert pár percre dolgozom onnan kocsival. :)

(#602) matthews válasza Darth11 (#601) üzenetére


matthews
aktív tag

Utána tessék részletesen ömlengeni vagy szapulni a készüléket itt, hogy mi is lássuk! :) :)

"No brain, no problem"

(#603) Darth11 válasza matthews (#602) üzenetére


Darth11
aktív tag

Mindenképp :N

(#604) torrentszaki válasza Darth11 (#601) üzenetére


torrentszaki
tag

Hozzám a helyi depó is messze van még légvonalban is. :)

(#605) Pisti7204 válasza rozmar123 (#599) üzenetére


Pisti7204
tag

Ott bizony, Hinckley-ben! :)
Szerdán csak a mi telefonjainkat fogja széthordani a DPD. Legalábbis remélem...

Amilyen szerencsés vagyok: "DPD Depó 1639 (HU - 1116 Budapest, Hunyadi János út 162.) budai depónkban személyes csomagátvételre és feladásra nincs lehetőség. " Ez az egyetlen ilyen DPD depó Magyarországon... légvonalban 500 m a munkahelyemtől... :((

[ Szerkesztve ]

(#606) rozmar123 válasza Pisti7204 (#605) üzenetére


rozmar123
csendes tag

Szerinted ideér szerdáig? Már negyedik napja ott van Hinckley-ben, nem értem miért nem történik semmi. Vagy történik, csak nem látszik a kézbesítési állapot listán?

(#607) Darth11 válasza rozmar123 (#606) üzenetére


Darth11
aktív tag

Hétvégén a fű se nő a dpd-nél, vszg már a pesti elosztóban vannak, csak holnap fogják őket beszkennelni és indítani tovább.

(#608) Pisti7204 válasza rozmar123 (#606) üzenetére


Pisti7204
tag

A dpd.co.uk nekem ezt írja: "Your estimated delivery date is Wednesday, 22 November 2017, as requested we will deliver your parcel between 06:00 and 22:00"
Innen vettem a szerdát. Eddig ők nem hazudtak... :)

(#609) rozmar123 válasza Pisti7204 (#608) üzenetére


rozmar123
csendes tag

Valóban, ott nekem is azt írja :)

(#610) darnyi


darnyi
tag

.

[ Szerkesztve ]

(#611) csucsu52 válasza rozmar123 (#609) üzenetére


csucsu52
aktív tag

Sőt nekem is :)
Bárcsak szerdán......

(#612) Darth11


Darth11
aktív tag

20.11.2017 15:21 Budapest (HU)
A küldemény beérkezett az elosztó központba

Ma már be nem megyek érte, holnap kihozzák

(#613) Pisti7204


Pisti7204
tag

"20.11.2017 15:02 Budapest (HU) A küldemény beérkezett az elosztó központba" :C
Szóval holnap vagy holnapután meglesz a kicsike...

(#614) Pisti7204 válasza Darth11 (#612) üzenetére


Pisti7204
tag

Na, ezt 10 másodperc különbséggel írtuk! :))

(#615) Darth11


Darth11
aktív tag

Ez a szem... csaló cég facebookon letiltott, mert oda mertem írni, hogy a kamera szenzor hatalmas kamu!!!

Erre felraktak valami kamu certet a 4200-as akksiról, de a kameráról mélyen hallgatnak.
Rohadt egy cég ez!

(#616) Bl.Gyo. válasza Darth11 (#615) üzenetére


Bl.Gyo.
őstag

Másik gyártó után kell nézni. Ez a cég nem azoknak van akik szemfülesek és tovább látnak 2-nél, hanem azoknak akik naivan beveszik amit látnak a hirdetésben.

[ Szerkesztve ]

(#617) Pisti7204 válasza Darth11 (#615) üzenetére


Pisti7204
tag

Ja, és látom, a hozzászólásodat is törölték...
Ahogy a kezemben a kütyü, rögtön indítom a PayPal claimet! Sajnálom, hogy a GearBest szívja ezt, de focizzák le ezekkel a majmokkal... Hagynám az egészet a francba, ha lenni annyi vér a Vernee nemiszervében, hogy azt mondaná "OK, jogos, nem az a modul van benne". Mert nekem épp mindegy. De ez a hozzáállás tróger és botrányos!

Viszont - valószínűleg a sok nem túl jogos szállítási idő reklamáció miatt - a GearBest megszüntette az EU Express-t. Köszönjük a hisztit, barátaim, ezentúl lehet DHL-el rendelgetni ÁFA + 8000 vámkezelési díjért....

[ Szerkesztve ]

(#618) Darth11 válasza Pisti7204 (#617) üzenetére


Darth11
aktív tag

A szállítás miatt én nem panaszkodtam a GB-nek, az annyi amennyi, de hogy egy cég így hazdjon az egész világnak az bicskanyitogató számomra. Én is küldöm a képet a GB-nek, meg a PayPal-nak, aztán meglátjuk mit mondanak!

(#619) matthews


matthews
aktív tag

" And the Sensor of the camera can you Post too a verification.
In Internet their are a Lot of Review which Stands the rear Sensor is not Sony imx 258?"

Vernee:
"Vernee I will post the report later. thanks"

:D :D :D :D

"No brain, no problem"

(#620) matthews válasza Pisti7204 (#617) üzenetére


matthews
aktív tag

Ezt hol olvastad? Akkor az úton lévő dolgokra már számítani kell, hogy kapok NAV-éktól levélkét?

"No brain, no problem"

(#621) Darth11 válasza matthews (#619) üzenetére


Darth11
aktív tag

Az akksi certjén te látsz bármilyen pecsétet, dátumot akármit, még az sincs rajta, hogy melyik telefonról van szó, csak egy reference number, ami kb bármi lehet. Kb 5 perc alatt összedobok egy ilyen certet Word-ben, vicc!

(#622) Pisti7204 válasza matthews (#619) üzenetére


Pisti7204
tag

...nemsokára a kérdést felvető török barátunk is tíltva lesz! :(

(#623) Darth11


Darth11
aktív tag

Meg sem lepődöm, hogy a waltek oldalán a cert számára keresve nincs találat! :D

(#624) matthews válasza Pisti7204 (#617) üzenetére


matthews
aktív tag

Próbából beraktam a kosaramba egy elephone s8-at a gearbesten, de nekem még adja a fizetésnél az EUExpress-t....

"No brain, no problem"

(#625) csucsu52


csucsu52
aktív tag

Az enyém kicsiny városkámban van és kiszállítás alatt a státusza :)
Sőt 12:45 és 13:45közt megkapom, mármint nejem otthon, én majd 17óra után kezdem az ismerkedést.

[ Szerkesztve ]

(#626) Pisti7204 válasza matthews (#624) üzenetére


Pisti7204
tag

Lassan törölni fogják minden telefonnál, ezek szerint ott még nem tették meg. Vernee Mix2-t már nem tudsz így rendelni. Összes Chuwi tabletnél is törölték már...

(#627) csucsu52 válasza Pisti7204 (#617) üzenetére


csucsu52
aktív tag

Továbbra is van EU Expressz, lehet egy pillanatnyi zavarban néztél rá, de most ott van minden terméknél, ahol eddig is volt.

Csatolva a Vernee mix 2-nél is....

[ Szerkesztve ]

(#628) Pisti7204 válasza csucsu52 (#627) üzenetére


Pisti7204
tag

Még jó, hogy a GearBest is konzekvens... Tegnap Messengeren azt írták, hogy nem lesz már... Jájj, ezek a kínaiak.... Chuwi-t akartam rendelni. Akkor írok nekik megint, de a GearBestnél is mintha a fallal beszélgetnék kb....

(#629) Pisti7204 válasza csucsu52 (#625) üzenetére


Pisti7204
tag

Mázlista... Én nem csalódtam a budai 1639-es depóban: 7:03-kor került hozzájuk a telefonom, de már csak holnap kapom meg. Ők az egyedüliek, ahol nincs személyes átvétel... Mindegy, iszok egy pohár vizet, és megnyugszom... :((( :o

(#630) csucsu52 válasza Pisti7204 (#628) üzenetére


csucsu52
aktív tag

Ám nézzél rá, mert én chuwi cuccokat is ugyanúgy tudok euexpresszel most is...

(#631) Pisti7204 válasza csucsu52 (#630) üzenetére


Pisti7204
tag

Mondom, hogy nem normálisak, már nekem is felhozza... :) Én hülye azt hittem, hogy létezik olyan fogalom, hogy "GearBest support"....

Ráadásul ingyen rakta rá az EU express-t...

Sőt, megnéztem: Xiaomi Airt is lehet így rendelni, amit eddig soha... Kezdek elgondolkodni rajta, de nagyon... :)

[ Szerkesztve ]

(#632) tkornel


tkornel
csendes tag

Megvárom a holnapi napot, hogy miket írtok a cuccról, és ha sok a negatív vélemény lemondom és rendelek 10k-val drágábban egy Maze Alpha X-et.

(#633) Flexman


Flexman
csendes tag

Sajnos nekem még mindig nem mozdul a csomagom!
Kezdek kicsit aggódni!

(#634) tkornel válasza Flexman (#633) üzenetére


tkornel
csendes tag

Én nov6.-án rendeltem azóta "processing" állapotban van.

(#635) matthews válasza tkornel (#634) üzenetére


matthews
aktív tag

Ez érdekes és ugyanakkor nagyon hektikus. Én november 7-én rendeltem 14-én már "shipped out" volt és aznap kaptam is sms-t a DPD-től.... Hmmm.... Hogyan működhet vajon ez a rendszer....

"No brain, no problem"

(#636) Flexman


Flexman
csendes tag

Elég szomorú ez a helyzet!
A héten mobilt kell vennem mindenféleképpen. :W
Ha netalántán egyszer megérkezik akkor szerintem beszerzési áron továbbadom ha érdekelne valakit!

(#637) Pisti7204 válasza Flexman (#636) üzenetére


Pisti7204
tag

Nekem lesz egy eladó LeEco Max 2-m... :)

Most hívott a futár, 5 perc, és nálam van a Vernee.... :)

(#638) matthews válasza Pisti7204 (#637) üzenetére


matthews
aktív tag

Akkor 2 perce megkaptad! :D Képet! :)

"No brain, no problem"

(#639) Pisti7204


Pisti7204
tag

Első... :DD

(#640) tkornel


tkornel
csendes tag

Valaki majd tesztelje le a gps-t. Milyen menet közben kocsiban?

(#641) Pisti7204 válasza tkornel (#640) üzenetére


Pisti7204
tag

Este minden le lesz tesztelve... :)

(#642) matthews válasza Pisti7204 (#639) üzenetére


matthews
aktív tag

Nájsz.... :D

"No brain, no problem"

(#643) Bl.Gyo. válasza Pisti7204 (#637) üzenetére


Bl.Gyo.
őstag

Az se egy sz@r teló avval a Snapdragonnal, stb. Miért váltottál a vernee mix2-re?

Amúgy szerintem még tartsd meg a LeEco-t egy ideig, lehet még vissza kell térned rá :D .

(#644) Pisti7204 válasza Bl.Gyo. (#643) üzenetére


Pisti7204
tag

Van "szükségtelefonom"... Ez mindenképp eladó lesz. Nekem túl széles... Meg semmi értelme annak a hardvernek az én használati szokásaim mellett. Más jobban fogja értékelni... Meg engem ez a Vernee a régi jó kis Sony Xperia Z1-esemre emlékeztet dizájnban... Amikor azt összetörtem, eldöntöttem, hogy soha többé nem lesz drága telefonom. Így első blikkre ez a Vernee jó lesz. De még nem használtam, nem tudok értékelni!

No, most telepíti a 91 alkalmazásomat, klónozom a telefont egyelőre sim nélkül. Délután megnézem a súlyos GPS problémát Waze-val, hogy létezik-e. Pár próbaképet már lőttem vele az irodában, semmi extra, de nem is annyira szar, hogy ezért kidobjam az ablakon...

(#645) csucsu52 válasza Pisti7204 (#644) üzenetére


csucsu52
aktív tag

Mivel klónozol?

(#646) Pisti7204 válasza csucsu52 (#645) üzenetére


Pisti7204
tag

A Google beépített klónozójával...

(#647) sludgeboyx


sludgeboyx
tag

Sziasztok gondolkodom egy ilyen teló vásárlásán, megkérdezhetem honnan rendeltétek aki már megkapta?Vám áfa stb tekintetében érdekelne.Illetve első blikkre milyen a teló?

(#648) Bl.Gyo. válasza sludgeboyx (#647) üzenetére


Bl.Gyo.
őstag

gearbest.com, az EU Express-t kiválasztva szállítási módnál, és nincs áfa vám stb.

(#649) sludgeboyx válasza Bl.Gyo. (#648) üzenetére


sludgeboyx
tag

Ott csak hk2 találtam.

(#650) Bl.Gyo. válasza sludgeboyx (#649) üzenetére


Bl.Gyo.
őstag

Az nem baj, tedd kosárba, és menj tovább mint ha megakarnád venni. Fizetés elött még megkérdezi a szállítást.

HK-2 jó, ugyanis onnan küldik egy EU-s országba elöször, ahol újracímezik/újra feladják a csomagot, majd úgy kiküldik neked Magyarországra. Így egy EU-ból kapott csomagod lesz, amit nem terhel áfa, vám.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.