Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1001) Multipass válasza Darth11 (#997) üzenetére


Multipass
csendes tag

Most kiderül, hogy a Vernee-hez van-e...

(#1002) feket663 válasza Multipass (#1000) üzenetére


feket663
tag

(#1003) Multipass válasza feket663 (#1002) üzenetére


Multipass
csendes tag

Köszi, eddig én is eljutottam.
Ezzel két gond van.

1 - Kínában van, és a szél nem fújja ide, pláne nem egy hónapon belül.
2 - Még ha a kezemben is tartanám, lecserélni nem tudom, nem értek hozzá. Bár nyilván rajtam kívül mindenkinek rutin meló.

Ezért is kérdeztem, hogy valaki járt-e már így, és hogy a végösszeg mennyire jöhet ki. Mert ha a csere vetekszik az teló új árával, akkor nem húzom az időt, más megoldást keresek.

A másik: ha mégis nekem kell megrendelnem, van választás, hogy "WITH" vagy "WITHOUT FRAME".

https://www.aliexpress.com/item/ocolor-For-Vernee-Mix-2-LCD-Display-And-Touch-Screen-With-Frame-Screen-Digitizer-Assembly-Replacement/32847220416.html

Ez mit jelent, és melyiket kell megrendelnem?

Mondjuk ezért volna jó, ha találnék egy szakosodott telefonszervizt, és nem nekem kellene tippelnem.

(#1004) feket663 válasza Multipass (#1003) üzenetére


feket663
tag

A keretes kicsit azért jobb, mert nem kell kipiszkálni a régi és beragasztani az új kijelzőt, mert úgysem fog gyári minőségben sikerülni.

(#1005) Multipass válasza feket663 (#1004) üzenetére


Multipass
csendes tag

Iszonyat bosszantó, hogy a circa 2000 Ft-os üveg (ami betörött) egybe van építve a kijelzővel, így 16000-ért (plusz áfa, hogy rohadjanak meg...) kell vennem egy kijelzőt is, ami viszont tökéletesen működik.

Micsoda pazarlás... Ezért (is) fog hamarosan megdögleni ez a bolygó.

(#1006) kamarast


kamarast
csendes tag

Sziasztok!
Vettem egy Vernne MIX 2 telefont nem találok hozzá drivert. A Win10 nem ismeri fel, a driverkeretők sem segítenek.
A wernee.cc oldalon ha supportnál és a keresőbe beírom a drivert nem talál semmit. Ilyen gyártói oldalt még találtam
köszönöm
Tamás

(#1007) szendo777 válasza kamarast (#1006) üzenetére


szendo777
tag

Próbálj másik kábelt, vagy usb portot, vagy tedd fel az alaplap gyári driverét. Fel kell hogy ismerje, nekem gond nélkül megy.

Honor 10 kék

(#1008) kamarast válasza szendo777 (#1007) üzenetére


kamarast
csendes tag

Buldre kattingatva kiírta, hogy most már fejlesztő vagyok.
Fejlesztő beállítások bekapcsolva:
-USB kiválasztása MTP(Media Tramfer protocol, média átviteli protokoll)
-USB-n keresztül telepített alkalmazások bekapcsolva. Az ADB/ADT útján telepített alkalmazások ellenőrzése kártékony viselkedésre.
-USB hibakeresés bekapcsolva, hibakeresés mód USB csatlakozásra bekapcsolva.
Eszközök és nyomtatoknál megjelenik a MIX 2 lent(hardver ismeretlen eszköz)
Eszközkezelőben az egyéb eszközöknél változatlanul Ismeretlen eszköz.
Mtp Porting Kit Setup telepítve
Microsoft-Windows-MediaFeaturePack-OOB-Package.x64 telepítve
ADB_1.4.2 telepítve
mtppk12 telepítve
Notebooknál:
Mtp Porting Kit Setup telepítve
Hordozható eszközönél a MIX 2 megjelnik hiba nélkül
Az Ez a gép. letöltések alatt megjelenika MIX 2 könyvtár de teljesen üres másolni képet nem lehet mást sem. Hibaüzenet Az elem nem másolható, Az eszköz nem nem válaszol vagy nincs csatlakoztatva
Ez van.
köszi
Tamás

[ Szerkesztve ]

(#1009) matthews


matthews
aktív tag

Sziasztok!
Egy kis szakos segítség kellene. Ha esetleg beletennék a másik SIM helyre egy kártyát amiről csak a mobilnetet használnám az úgy megoldható lenne? Gondolok ilyesmire, hogy attól a másikon ha hívnak el tudnak érni? Ha megoldható hogyan kellene váltani a SIM-ek között? Meg tudnám osztani mondjuk laptopnak a netet és közben még elérhető vagyok a másikon? Vagy hogy megy ez egyáltalán?

Köszi a válaszokat előre is.
Egy Láma. :-D

[ Szerkesztve ]

"No brain, no problem"

(#1010) WOT-H-A-C válasza matthews (#1009) üzenetére


WOT-H-A-C
veterán

A hívás mindíg prioritás élvez. Ha hívnak lekapcsol a net, majd vissza.

"Akár hiszed, hogy sikerül, akár nem, mindenképp igazad van."

(#1011) barna70


barna70
csendes tag

https://rootmygalaxy.net/vernee-mix-2-official-android-oreo-8-0-8-1-update/

(#1013) davver válasza barna70 (#1011) üzenetére


davver
csendes tag

Hi! Probalta mar valaki a ROM-t? :-)

(#1014) dexi válasza davver (#1013) üzenetére


dexi
csendes tag

Hivatalosan nincs még hozzá Oreo.
A Vernee oldalán is csak a decemberi update van és a needrom-on sincs Oreo alapú custom sem.

(#1015) barna70 válasza dexi (#1014) üzenetére


barna70
csendes tag

Azt írják augusztus, úgy legyen.

(#1016) Multipass


Multipass
csendes tag

Sziasztok!

Keresek bekapcsoló- és hangerő-szabályozó gombot Vernee MIX 2-höz, akár egész telefont is, hibásan. Bármilyen ötletet szívesen veszek, mert csak egy spanyol oldalt találtam, ahol lehet ezeket rendelni, de a bekapcsoló gomb nincs készleten hónapok óta.

Előre is köszi!

(#1017) dexi válasza Multipass (#1016) üzenetére


dexi
csendes tag

Szia!
Ez esetleg:
[link]

[ Szerkesztve ]

(#1018) dexi válasza Multipass (#1016) üzenetére


dexi
csendes tag

Vagy ha a műanyag gombra gondolsz, akkor kerettel együtt
tudod megvenni.
[link]

(#1019) dexi válasza Multipass (#1016) üzenetére


dexi
csendes tag

Nem akartalak félrevezetni, de úgy néz ki, hogy a keret nem tartalmazza a gombokat :-(
Sorry :B :R

(#1020) barna70 válasza dexi (#1019) üzenetére


barna70
csendes tag

Régen használom Igo gps-t, de az Mtk proci kifogott rajtam, eddig 1 régi telót használtam a Vernee helyett.De most az iGO Primo Nextgen Israel v9.18.27.687519 progi viszonylag jól talál jelet.Nem qualcomm, de navigál. Egyszerre 2 igo volt feltelepítve, és a másik fele holdat fogott be és lassan.6 alá nem megy navi alatt. A térképet pedig frissítem hozzá

[ Szerkesztve ]

(#1021) Multipass válasza dexi (#1019) üzenetére


Multipass
csendes tag

A képek alapján benne vannak a pakkban a gombok is. A leírásban nem találtam róla infót, úgyhogy megkérdem az eladót.
Köszi! ;)

(#1022) emeri


emeri
csendes tag

üdvözlet mindenkinek!

van egy elég zavaró gondom a telóval.
konkrétan a gmail levelezéssel, ugyanis nem jelzi, hogy levelem jött csak
órák múlva jelez és akkor ha megnyitom a gmailemet látom, hogy időközben akár több levél is jött.

az eddigi (androidos) telefonjaim egytől-egyig szinte azonnal jeleztek ha jött levél, de ennél a Vernee-nél ez valahogy nem akar működni. végigpróbáltam a fiókok összes beállításait de szinkronizálási vagy frissítési
időre vonatkozólag semmit nem találtam.

nem szeretném állandóan manuálisan frissítgetni, illetve lekésni fontos emailekről,
szeretném ha minden levélről a beérkezéskor jelezzen, ne pedig órák múlva...

van erre valami tippetek/tanácsotok?
mi a tapasztalat nálatok egyből jelez a készülék ha mail jött vagy van nálatok is hasonló "késés" ?

(#1023) emeri válasza emeri (#1022) üzenetére


emeri
csendes tag

TÁRGYTALAN, sikerült megoldanom! :))

(#1024) satel


satel
tag

Sziasztok!

Van egy Vernee Mix 2 4GB telefonom, amire az alábbi ROM-ot szerettem volna feltenni WIN10 környezetben:

ghost45

de sajnos megáll az alábbi hibaüzenettel, amit a sárga csík után ír ki (de az is kb 2mp alatt végigszalad):

ERROR: STATUS_SEC_INSUFFICIENT_BUFFER (0xC002004B

A telefont már be sem lehet kapcsolni (valszeg a format miatt).

valakinek van ötlete, mit csináljak?

köszönöm

MiniMX-G CoreELEC ; HUAWEI P smart

(#1025) Bluesummers válasza kamarast (#1006) üzenetére


Bluesummers
őstag

Amiket kábeleket adnak, sajnos semmire se jó, csak töltésre.

Ha válaszolok / írok az üzenetedre, elvárom a választ. Egy minimális kommunikációs etikettet tartsunk be, még akkor is, ha nem érdekel az ajánlat.

(#1026) matthews


matthews
aktív tag

Ha esetleg van még valakinek kétsége afelől, hogy mennyire NEM foglalkozik a Vernee a felhasználókkal:

Írtam a Vernee Italy-nak a f..bukon üzenetet, hogy tudnak-e arról mikor várható Oreo update. A válasz:

"Hi Dear, we are so sorry to answer that Vernee never update us about it. We have ppushed many times, but from China we didn't receive any feedback about it.. Apologize about it"

Amúgy nincs bajom vele, de a szapport az tényleg F.O.S. :-)

"No brain, no problem"

(#1027) davver válasza matthews (#1026) üzenetére


davver
csendes tag

Szomorú! Sokkal többre gondoltam amikor ezt a gyártót választottam mint feltörekvő márka, de amit kaptam finoman szólva is F.O.S. mint a support!

(#1029) Multipass


Multipass
csendes tag

A halk hangszóróval lehet kezdeni valamit? Külföldi fórumokon semmi érdemlegeset nem találtam.

(#1030) L4C33 válasza emeri (#1023) üzenetére


L4C33
újonc

Szia!
Meg tudnád osztani a megoldást? Mert nekem is ez a gondom, gmail üzenetek és egyéb más értesítések sem működnek jól, nem értesít azonnal.
Esetleg valaki más tud megoldást a problémára, amit emeri is említett?
Köszi!

(#1031) kamarast válasza mizoli (#47) üzenetére


kamarast
csendes tag

Vettem de sehol nem találok működő drivert hozzá Win10-re. Az öszes driverkeresőt próbáltam. Weblapon nincs

(#1032) domper2015


domper2015
senior tag

Sziasztok, hátsó kamera problémát észlelt valaki? A Device Infó is csak elülsőt írja ki.

(#1033) ChrYsler válasza Multipass (#1029) üzenetére


ChrYsler
aktív tag

Szia!

Én ezt találtam rá:
https://www.youtube.com/watch?v=CvP5wqo2lhM

[ Szerkesztve ]

(#1034) matthews


matthews
aktív tag

Nohát.. Eddig bírta a telefon. Eljutott oda, hogy abszolút nem érzékeli az ujjamat a kijelző. Kuka.

"No brain, no problem"

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.