Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#201) the radish


the radish
senior tag

Persze, nyilván a többi gyártó is teszi a szépet, csak amíg ez nem fáj a pénztárcámnak, nem érdekel különösképpen.
Történt, hogy október 4.-én du. leesett a közel 4 éves Galaxy S4-em, aminek a novemberi black friday akcióban terveztem a cseréjét egy S8-ra, esetleg egy note 8-ra.
Mivel pont előtte hétvégén olvasgattam egy tesztet a topik tárgyáról, ezért beleugrottam.
Mint bebizonyosodott két dolog miatt is figyelmetlen voltam. Az egyik, hogy nem figyeltem arra, hogy ez előrendelési akció, a másik, hogy nincs is róla se "valós" kép, illetve videó.
A fellelt képekről (többekl között gearbest) jóhiszeműen azt hittem, hogy a valóságnak megfelelnek, de mint kiderülni látszik, közel sem...
Még most is ezt látom ott:

Szóval úgy gondolom, akik mérgesek jogosan azok, akik nem, használják egészséggel. Ez lett volna az első igazi kínai telefonom, de könnyű szívvel megérdeklődöm a családban, hogy szeretné-e valaki, ha igen, örömmel átadom.
A nagyobb problémám, hogy jelenleg az egyik lányom ledobott S4 minijét használom, ami ráadásul lila virágmintás. :)

Természetesen az is előfordulhat, hogy kézbe véve hirtelen megszeretem és megtartom, de egyelőre ennek kis esélyét látom.

(#204) Bjorngolf válasza #99499520 (#203) üzenetére


Bjorngolf
tag

Amugy maga a Vernee telefonommal nincs gond :) Ezért is rendeltem be egyett :D De igencsak elgondolkozok h visszamondom a rendelést és keresek más alternativát.
- Maze Alpha
- Nubia Z17S megvárása
- Honor 9
- Nubia Z17 Mini

Kb eddig ezeket nézegettem mint alternatívákat :D Árban van ami közel áll van ami duplája. A szállítás még szerintem jó 1 hétig nem kezdődik addig meg lehet elcsípek egy-két angol tesztet róla.

(#205) Darth11 válasza #99499520 (#198) üzenetére


Darth11
aktív tag

Ha ránagyítasz barátom, akkor ahol véget ér az üveg, ott kezdődik a a leret, legalábbis szerintem, de lehet már csak én akarom úgy látni.

Amúgy pont erre is játszik az összes hazudós gyártó, hogy a képek alapján megveszik, és te sem mondod le, pedig két már a plafonon vagy tőle :) Megveszed, mert már érdekel, így ők nyernek, pont nem érdekli őket, higy itthon eladod vagy kidobod;)

(#206) Darth11 válasza Bjorngolf (#162) üzenetére


Darth11
aktív tag

Ha jól értem, akkor mindenkire az a dátum vonatkozik ami a rendelésénél volt? Valahol azt írta a vernee facebookon, hogy jövő hét közepén kezdik kiszállítani, és amikor én rendeltem akkor még október 28-át írtak, ahhoz stimmelne a jövő hét közepe a gearbest felé :) Jó lenne ha nem november elején adnák csak fel:)

(#207) Bjorngolf válasza Darth11 (#206) üzenetére


Bjorngolf
tag

Jaja az a szállítás érvényes elméletben :D de hát kitudja.. Én anno az Apolloval majd 1-1,5 honapot csusztam -_-

(#208) Darth11 válasza Bjorngolf (#207) üzenetére


Darth11
aktív tag

Jól hangzik :DDD

(#209) Bjorngolf válasza Darth11 (#208) üzenetére


Bjorngolf
tag

Nagyon XD :D De lehet h a visszamondásra jutt a drága :D Meglátom még. Ilyen áron nagyon más alternativa nincs, max a Maze Alpha de az ugye meg nagyobb... :D De azon is agyalok h rádobok valamennyit és megveszem a Honort végül :D még szerencsére van időm dönteni XD

(#210) the radish válasza Bjorngolf (#204) üzenetére


the radish
senior tag

Hogy tudom visszamondani a rendelést?

(#211) Bjorngolf válasza the radish (#210) üzenetére


Bjorngolf
tag

If you have already transferred the payment for your GearBest order, you will need to fill out a ticket at GearBest Support Center as soon as possible. Choose "Unsent order inquiries" under Question Type and in the next tab choose to Cancel my order (Not dispatched only). Go on to fill in the rest of the details: your order number, subject, any additional information you need to add and so on.

Rámész az order-re:
rámész ott az order numberre, majd ott látni kell egy "Send/View Message" pontot
Ott tudsz irni a supportnak. Megirod a rendelésed számát, leírod h miért történik a visszamondás és kb ennyi.
Én az Apollomat is igy mondtam vissza (a gearbest rengeteget tökölt vele...végül máshonnan vettem meg).

(#212) Darth11 válasza Bjorngolf (#209) üzenetére


Darth11
aktív tag

A honor 9 nagyon jó, de nekem az pl már kicsi :) Honor 8 pro, na az jó lenne :)

(#214) the radish válasza Bjorngolf (#211) üzenetére


the radish
senior tag

Köszönöm. Töröltem.

(#215) tmart válasza #99499520 (#197) üzenetére


tmart
csendes tag

Ha már mindenki a méretekkel foglalkozik, anélkül, hogy látott volna ilyen telefont élőben,akkor én a következőt találtam:
Szélesség 72.7 mm
Ezt hasonlítsuk össze egy csúcs 6"-os telefonnal:
LG V30 szélesség 75.4 mm
Biztos,hogy olyan széles lesz az a káva?https://www.kimovil.com/en/where-to-buy-vernee-mix-2

[ Szerkesztve ]

(#217) Darth11 válasza #99499520 (#216) üzenetére


Darth11
aktív tag

Nem, nem azért tetszik, mert jó lesz 50 ezerért, hanem mert nagyon masszívnak tűnik, nekem pl tényleg bejön :)

(#219) Darth11 válasza #99499520 (#218) üzenetére


Darth11
aktív tag

Szart sem ér a gorilla glass, honor 7 gorilla glassos egyszer lett leejtbe nem is magasról és ripityára tört, S3 gorilla glassos, az is eltört nálam, háromszor is. A G3 - at már 3 éve a gyári tokban tartom, ezért nincs semmi baja. Gorilla glass ide oda, kell rá tok és üvegfólia, túl van értékelve a gorilla glass és az a hülye type c csatlakozó is. A hülyeségeket kihagyták a telefonból, na bumm, jól döntöttek. Az NFC és az imfra is tök fölösleges nekem, sosem használtam őket.

[ Szerkesztve ]

(#220) sisley76 válasza Darth11 (#219) üzenetére


sisley76
tag

Hát ha nem is a törésállóság végett lenne nagy szám az a GorillaGlass v a Dragontail (hogy a másik nagyot is említsem), de sajna a karcállóságukat sem hibátlan sajnos szvsz. A legelső többnyire, h vmi fóliát tuti vesz rá a felhasználó nagy része :)

(#221) Bjorngolf válasza the radish (#214) üzenetére


Bjorngolf
tag

Nincsmit :) van már kinézve valami helyette? :)

(#222) Bjorngolf válasza Darth11 (#212) üzenetére


Bjorngolf
tag

Maga az h kisebb nem zavarna :D nem tudom még. valószinü megmarad ez és rendelek valamit mellé csak még nem döntöttem h mit :D a Maze Alpha és a Honor között vacilálok. A honornak egyértelmüen jobb a kamerája viszont na :D fele annyi a Maze

(#223) dexi válasza #99499520 (#192) üzenetére


dexi
csendes tag

Hasonlítsd össze a reklámképekkel az
Umidigi Crystalt.
A Xiaomi Mix sem úgy néz ki mint a képeken.
De szerintem erre fölösleges több szót pazarolni.

[ Szerkesztve ]

(#225) dexi válasza #99499520 (#224) üzenetére


dexi
csendes tag

""

Látom nem érted.... Nem is kell ! :C :C :C :C

""

(#227) Bjorngolf válasza #99499520 (#226) üzenetére


Bjorngolf
tag

Hogy ha am jo emlekszem te emlitetted a Maze Alphat? Tudsz te arro valamit? Esetleg h ha igen tudnal rola irni akar pm-ben?

(#230) Bl.Gyo. válasza #99499520 (#229) üzenetére


Bl.Gyo.
őstag

Rossz a link.

Amúgy a tesztet nézve, elég kaki a Maze is.

(#231) sisley76


sisley76
tag

erre gondolt szerintem

[ Szerkesztve ]

(#232) Bl.Gyo.


Bl.Gyo.
őstag

Még a VKworld Mix jól néz ki kávát is beleértve. Csak a SoC egy alsókategóriás.

[ Szerkesztve ]

(#235) Bl.Gyo. válasza #99499520 (#233) üzenetére


Bl.Gyo.
őstag

Nem mondtam ilyet.

De konkrétan a minöségre gondolok nem a számokra, mert adat van dögivel mindegyik kínai telónak, ha a kakira rálenne írva hogy 4GB RAM már vennék is az emberek. Konkrétan most is ez történik. Így tudják eladni a szart is! Volt pár kínai telóm. De tudom Te csak az adatokat nézed. Vegyél úgy telót, hajrá.

[ Szerkesztve ]

(#237) darnyi


darnyi
tag

Október 9.-én rendeltem meg a telót. Ma azt írta érdeklődésemre a Gearbest ügyfélszolgálata, hogy még kb. "fél hónap" mire a termék raktáron lesz és elkezdik kiküldeni. Tehát hiába rendeltem jóval előbb, nekem is csak, a telefon adatlapja szerinti november 5.-én kerülhetne legközelebb kiszállításra. Ennyit már nem akarok várni, pláne hogy mindennap a szállítási határidő is csúszik egy nappal. Kértem egy visszatérítést.

(#239) Bjorngolf válasza Bl.Gyo. (#232) üzenetére


Bjorngolf
tag

Hogy kb a VKWORLD Mix promoképe is olyannak tünt mint a Vernee-e. Szóval várhatóan ilyen lessz a Vernee Mix kinézete is.
Legalábbis szerintem

(#240) sisley76 válasza #99499520 (#236) üzenetére


sisley76
tag

Vhol reménykedem abban az OIS-ben is. De félő, h lehet h csak egy EIS tud :(

(#241) tibcsi0407


tibcsi0407
félisten

Meglepő, de az Elephone elég jól megoldotta a feladatot: [link]

https://utdetailing.hu/

(#242) Darth11


Darth11
aktív tag

Hivatalos unboxing videó
[link]

Nem néz ez ki rosszul :)

(#243) fery02 válasza Darth11 (#242) üzenetére


fery02
addikt

Neeem rossz ez.
Az elmúlt nagy szidásos napok segítettek, hogy ne sajnáljam, amilyen sorsra kerül majd nálam a telefon, de most e videó után mégis szívesen megnyomkodnám én is és nem pedig bontatlanul túladnék majd rajta. :)

[ Szerkesztve ]

(#244) oriic válasza Darth11 (#242) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Nekem tovabbra is tetszik.

Live-Die-Respawn

(#245) icezozo válasza Darth11 (#242) üzenetére


icezozo
addikt

koszi a linket! egyenlore en is kiprobalom hamar megrendeltem :D

http://qwankido.hu/

(#246) somogyib válasza Darth11 (#242) üzenetére


somogyib
őstag

Ezen a videón nem is olyan rossz! :K
De a felső kávát vehették volna fele akkorára, úgy talán jobban nézne ki.

[ Szerkesztve ]

(#248) somogyib válasza #99499520 (#247) üzenetére


somogyib
őstag

Márpedig ez a videó elég valódinak tűnik. (bár manapság sose lehet tudni...)

[ Szerkesztve ]

(#249) the radish válasza #99499520 (#247) üzenetére


the radish
senior tag

Nem véletlenül sötét a háttér. :)

(#250) somogyib válasza the radish (#249) üzenetére


somogyib
őstag

Akkor mégse valódi?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.