Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#151) fery02 válasza Darth11 (#150) üzenetére


fery02
addikt

Az persze, hogy függ a tesztektől is, de ha esetleg teszten még csak plecsnit sem kapna, szerintem még akkor is lennének, akik a 6" és kávamentesség miatt megadnák azt a pénzt, amit pontok beszámítását nem nézve kiadtam érte.
Nekem az is elég, ha nem jövök ki veszteségesen a dologból. Attól azért szerintem nem kell tartani.

Mert akkor ma már intézek is magyarból egy Mi A1-et. :)

[ Szerkesztve ]

(#152) Darth11 válasza fery02 (#151) üzenetére


Darth11
aktív tag

Szerintem veszteségesen nem tudsz kiszállni belőle, főleg, hogy már most is 20 $-al többért adja a gearbest.
Az eredeti ára meg, ha tényleg lesz olyan, hogy eredeti áron adják, akkor 230 $ lesz. Alin jeleneg is 200 $, szóval, ha még 170-ért vetted, akkor tuti nem lesz veszteséges a dolog :)

(#153) dzsidzsas


dzsidzsas
aktív tag

Mindig van karácsonyi leárazás, vagy január-
februári holtszezonban leárazás. Én nem félek, hogy ne lehetne olcsóban hozzájutni. Megvárom az első teazteket és úgy döntök.

https://rollerezz.blogspot.com/

(#154) Potrien válasza dzsidzsas (#153) üzenetére


Potrien
senior tag

:K
szintén zenész.

(#155) the radish


the radish
senior tag

(#156) Darth11 válasza the radish (#155) üzenetére


Darth11
aktív tag

Köszi, legalább már tudjuk, hogy valóban létezik a telefon :)

Twitteren is van már egy két kép, ez elvileg mintadarab:
[link]

[ Szerkesztve ]

(#157) beamen válasza the radish (#155) üzenetére


beamen
tag

Már megrendeltem a telefont, de jóval vaskosabbnak tűnik a videó alapján, mint vártam.

(#158) darnyi


darnyi
tag

Ráadásul a szállítás időpontja is mind későbbre kerül. Már november 3-tól írják a kiszállítást. Azért előbb-utóbb remélem ideér. :)

(#159) oriic válasza Darth11 (#156) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Kicsit vastagnak tunik,de meg mindig erdekel.

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#161) Bjorngolf válasza #99499520 (#160) üzenetére


Bjorngolf
tag

hát igen... no mind1. én azért megvárom h kézben milyen lessz. Lehet élőben nem olyan durva. h ha igen énis eladom majd :D és akkor marad a Honor 9 :)

(#162) Bjorngolf válasza darnyi (#158) üzenetére


Bjorngolf
tag

A szállítás időpontja mindig is fog tolódni így :) amikor megvettük asszem oktober 20-25 környékére igérték a szállítás megkezdését. Ez még mindig él (az egy bizonyos mennyiségü szállítmányra vonatkozott az a szállítási idő). Most úgymond új készlet van már és azok vannak ezen a szállítási dátumon (tudom h még az első szállítmányt se kapták meg-mert akkor már postázták volna) de ez van :D
Kicsi fura rendszer de tavaly az egyik kinai support leírta ezt nekem

(#163) Darth11 válasza #99499520 (#160) üzenetére


Darth11
aktív tag

Az adatok alapján még így is vékonyabb, mint a mostani G3-am és nekem pont jó, hogy az alján van ez a káva, mert így biztosabb lesz a fogása, nem a telefon legalján kell nyomkodni a gombokat, sokszor majdnem azért dobtam el a G3-at.

Nekem nagyon bejön, elég masszívnak néz ki és a keretei kb akkorák mind a G3-é, szóval nekem nagyon bejövős még minidig és alig várom :)

Ha tetszik a páromnak, akkor lehet, hogy igényt tartunk majd a tiédre is :)

[ Szerkesztve ]

(#164) the radish válasza #99499520 (#160) üzenetére


the radish
senior tag

Mintha nem is ugyanaz a telefon lenne...

Nem kicsit tűnik beetetésnek...

[ Szerkesztve ]

(#165) Darth11 válasza the radish (#164) üzenetére


Darth11
aktív tag

Én tudtam, hogy nem lesz olyan (sőt szerintem mindenki, azért csak egy msáfél éves kínai gyártóról van szó), mint a képeken, nem is vártam, de még így is elégedett vagyok vele, 47 ezer Ft-ért, azért ne várjunk Samsung S8 -at.

(#168) Darth11 válasza #99499520 (#167) üzenetére


Darth11
aktív tag

Hát ha egyszer megérkezik majd kiderül, legrosszabb esetben eladom, annyira nem fog megviselni.

Akik a környezetemben Vernee-t használnak azok meg vannak elégedve vele :)

Amúgy az lg g3-nál is már kétszer cserélték a keretet a mikrofon repedése miatt, természetesen harmadszor is elrepedt, illetve egyszer elszállt a sim és az sd kártya olvasó, úgyhogy nagyobb gyártóknál sincs garancia arra, hogy nem lesznek hibák (samsung, iphone, robban, reped, puposodik), mindez 2-300 ezer Ft-ért.

Ahogy szokták mondani: Készülj a legrosszabbra és reméld a legjobbat...

(#169) Bjorngolf válasza #99499520 (#167) üzenetére


Bjorngolf
tag

Vernee-t használok :D nincs semmi baj vele. A Vernee Apollo Lite-nak voltak hajszálrepedései de azt több helyen is írták h ha más gyártó csinálta volna az se lett volna különb, mert a gyártási metódus ilyen.
A rendszer jól muzsikált nálam eddig. nem akadt sose a rendszer. amíg nincs kezedben a telefon addig ne temesd... 1. mi bizsonítja hogy tényleg azt a telefont látod amit megveszel, 2. 1 gyártó render fotója sem az aminek látszik. alul nagyobb a káva de nem nagyobb... :D csak a virtuális gombok háttere fekete és ezért tunik nagynak. de ott is kijelző van ám.
én még azért megvárok egy normális minöségü teszt fotót/videot, mert ezek elég gagyik és szar minőségüek.
amúgy meg vissza tudod mondani a rendelésed h ha ennyire nem vagy kibékülve vele :D nem értem

(#170) Bjorngolf


Bjorngolf
tag

szerintem amúgy lassan jönni fognak a tesztek (külföldiek) és aztán már okosabbak leszünk :)

(#171) darnyi válasza Bjorngolf (#162) üzenetére


darnyi
tag

Köszi. Így azért jobban hangzik a dolog. :)

(#173) Darth11 válasza #99499520 (#172) üzenetére


Darth11
aktív tag

Én megkérdeztem a gearbestet kb egy hete, hogy mikor szállítják és kb automatikusan felajánlották, hogy ha nem akarok várni, akkor levásárolhatom az árát vagy teljesen törlik a megrendelést és visszautalják a pénzt.
Ha egy ennyire gagyi 1 perces videó alapján eldöntötted, hogy ez szar, akkor én visszaomondanám a helyedben még most, vagy vehetsz helyette maze-t.

[ Szerkesztve ]

(#175) margithid válasza #99499520 (#172) üzenetére


margithid
veterán

Sajnos a legtöbb gyártó csal ilyen téren, lásd xiaomi.
De én még mindig inkább őket választom ha kínai gyártóról van szó.
Vernee akkor jöhetne szóba nálam ha lenne android one készülékük.

(#176) Bjorngolf válasza Bjorngolf (#170) üzenetére


Bjorngolf
tag

Én addig tuti nem mondok véleményt amig nem látok normális tesztet-képet-videot róla. ez full gagyi minőségü kép és video....
nekem h ha nem válik be eladom és rádobok valamenyit egy Honor 9-re :) azt cső :D

(#177) spect80 válasza #99499520 (#172) üzenetére


spect80
senior tag

Más gyártó nem csalt!?

Akkor te nem láttál még Umi reklámot, ahol a majd 1 cm vastag telefonokra le merik írni 7,5 mm vastag, a photoshoppolt képeken meg vékonyabbak, mint egy papírlap. Bocs, de ezek után egy látatlanban megrendelsz egy telefont úgy, hogy csak renderkép létezik róla, akkor azért legyél felkészülve a 'legrosszabbra'. Teszem hozzá ilyen áron nem is nagyon kapni P25 chipset-es telefont, szóval ez már magában túl szép ahhoz, hogy igaz legyen. Csodák nincsenek.

Szerk.: megnéztem, azért van pár p25 ilyen áron, nem annyira kirívó ez az ár, sorry

[ Szerkesztve ]

(#180) somogyib válasza #99499520 (#160) üzenetére


somogyib
őstag

Aki render-képek alapján rendelt kendert... az mehet elvonóra. :D

[ Szerkesztve ]

(#181) spect80 válasza #99499520 (#178) üzenetére


spect80
senior tag

bocs, no offense, csak régóta rendelgetek kínából és a marketingjüket és üzletpolitikájukat nagyon gyorsan azonosítani tudtam egy itthon is elég aktív másik, jól ismert népcsoport kereskedelmi gyakorlatával. Azóta nekik azt sem hiszem el, ha kérdeznek. :B

(#182) spect80 válasza somogyib (#180) üzenetére


spect80
senior tag

:)

(#183) dlaj válasza #99499520 (#172) üzenetére


dlaj
őstag

tuti lesz más baja is ,nem csak a kinézete....

Már sorry, ez így már átmegy betegesbe.....
Kezeltesd magad, vagy vegyél boltból előtted kibontás után telefont.

[ Szerkesztve ]

(#185) somogyib válasza #99499520 (#184) üzenetére


somogyib
őstag

De el sem kell adnod, mert ha jól tudom, akkor netes vásárlás esetén 14 napon belül minden további indok nélkül elállhatsz a vásárlástól. Nem tetszik a cucc, visszaküldöd és visszakapod a pénzed.
(de ez így elég pongyola és én nem is nagyon ismerem a dolognak ezt a jogi oldalát, majd a jártasabbak kiigazítanak).

(#186) csab2 válasza somogyib (#185) üzenetére


csab2
veterán

A vásárlástól való elállási jogot igen nehéz lenne egy kínai eladóval érvényesíteni. :)

Asus Vivobook 14 X413EA, iPhone 13 mini, LG 50LF652V, PS4 slim

(#187) Potrien


Potrien
senior tag

Sokat vaciláltam,hogy megrendeljem-e ezt a telefont látatlanul.
Most,hogy látom milyen is lett végül, már egyáltalán nem bánom, hogy nem rendeltem meg.
Ez szerintem ocsmány lett a valóságban, és semmi köze az előtte publikált képekhez.
Már értem mért esett erre a névre a gyártó választása ,még a híres író Verne Gyulán is túltesznek.
Nálam leírták magukat egy életre.
Szerintem nagyon olcsó lesz pár hét mulva,mert annyian fogják eladni.

(#188) tibcsi0407 válasza Potrien (#187) üzenetére


tibcsi0407
félisten

Mindig is egy hazudós gyártó volt, ezért nem vitték a nagy kezdeti lendületük után semmire. Hosszútávon nem lehet a vevőket megvezetni.

https://utdetailing.hu/

(#189) dexi


dexi
csendes tag

Kedves Telefonfikázók!!!
Olyan naivak vagytok hogy elhiszitek a reklámfotók képeit?
Ügyesen van fényképezve, shoppolva.
A tv-s reklámokat is benyalod?
Inteligens mosópor és társai?
Aki ezek alapján vásárol, az ne reklamáljon.
Reklámban (legyen fénykép, videó stb) a legjobb képet próbálják lefesteni róla és a legjobb tulajdonágát kihangsúlyozni.
Ez van itt is.
Nézz meg egy címlapfotót bárkiről.
Smink nélkül elmennél mellette az utcán.
Randiztál már netes fénykép után??
Érnek meglepetések.
Itt is van photoshop. Vastagabb a keret mint a képen?Még így is vékonyabb mint a mostanin :-)
Mennyibe kerül a telefon? 300ezer? Nem.
Itthon mit kapnál ennyi pénzért?
5" hd kijelzőt, max 2/32 memóriát.
Hát hajrá.

(#190) Darth11 válasza dexi (#189) üzenetére


Darth11
aktív tag

Végre valaki a helyén kezeli és nem vár Ferrarit egy Trabant áráért :D

(#191) somogyib válasza csab2 (#186) üzenetére


somogyib
őstag

Sejtettem, hogy valami nem stimmel, köszi a kiigazítást. :)

[ Szerkesztve ]

(#193) Darth11 válasza #99499520 (#192) üzenetére


Darth11
aktív tag

Mindezt egy sz.. kép és videó alapján szűrted le, a talált leírások alapján csináltam neked egy kis összehasonlítást (épp ráérek):

A devicespecifications.com oldalon feltüntett adatokat vettem alapul, talán ez áll a legközelebb az igazsághoz és a G3-hoz hasonlítottam.

A két telefon szélei:

LG G3 egy oldal: 3,05 mm
Vernee mix 2 oldala: 3,75 mm

Így összesen 0,7 mm-rel "szélesebbek" a kávái mint a G3-é, ami szerintem elhanyagolható a napi használat során.

LG G3 felső és alsó kávája kb egyenlő, azok 1,225 cm magasak.

A képeken én úgy veszem ki, hogy a vernee teteje és a szélei ugyanolyan vastagságúak, így a teteje 0,375 cm az alja pedig 1,775 cm, tehát összesen fél cm-rel nagyobb, mint a G3-é, és jobb, hogy alul nagyobb, mert biztosabb lesz a fogása. Összeségében pedig az alsó és felső keret 3 mm-el keskenyebb a vernee-nél.

Az aránytalanságot meg azért érzed, mert ez 2:1-es képarányú, mint az LG G6 és a Samsung S8, plusz a twitteres kép nagyon rossz szögből van fotózva.

Egyáltalán nem aránytalan, nekem nagyon bejön ez a téglatest forma, jó masszívnak néz ki.

A garancia az összes kínai terméknél ugyanaz, így azt kár idevenni, ha rendes magyarországi garanciát szeretnél, akkor itthon vegyél telefont, 2x-3x-or annyiért rosszabbat. A kínai rendelésben mindig benne van ez a faktor, ezért is ilyen rohadt olcsó.

Amúgy itt meg látszik elég jól, hogy fog kinézni:

[ Szerkesztve ]

(#194) the radish válasza Darth11 (#193) üzenetére


the radish
senior tag

Ízlések és pofonok...

Én ilyen kinézetűt rendeltem:

vagy:

Az általad posztolt kép alapján már biztosan nem rendelném meg.

(#195) Darth11 válasza the radish (#194) üzenetére


Darth11
aktív tag

Szerintem az első kép az valós kép a telefonról csak jól van fotózva, a második viszont csak PR anyag.
Én olyat várok, mint ami az első képen van :)

(#196) Darth11 válasza Darth11 (#195) üzenetére


Darth11
aktív tag

Ez is valódi kép, itt is minden jól látszik, nem értem ezt a hisztit a méretei miatt.

Vásárlás előtt egy google keresés és ennyi, ráadásul egy szeptember 8-ai kép.

(#199) dlaj válasza #99499520 (#178) üzenetére


dlaj
őstag

Az általad arányosnak mondott Doogee Mix is elég vastag kávásra sikeredett. Ja, a Vernee az csal. A többi frankó.
Ajánlom figyelmébe az oldalon található 2 felső képet.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.