Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#351) dlaj válasza tkornel (#350) üzenetére


dlaj
őstag

Ki mondta, hogy rossz?
Itt egy tag azon rágodott hetekig, hogy nem elég vékony a kávája. :)

(#353) dlaj válasza #99499520 (#352) üzenetére


dlaj
őstag

:C Üdv, fórumtárs! Sejtettem, hogy előkerülsz. :) Ha nem kell a telefon, szívesen átveszem. :)

(#355) dlaj válasza #99499520 (#354) üzenetére


dlaj
őstag

ok

(#356) tkornel


tkornel
csendes tag

Rendeltem egy kéket, sztem nekem teljesen jó lesz ennyi pénzért.

(#357) barna70


barna70
csendes tag

Magyar teszt
http://gadgetshop.blog.hu/2017/11/05/vernee_mix_2_leteszteltuk_oktober_legjobb_telefonjat

(#358) Darth11 válasza barna70 (#357) üzenetére


Darth11
aktív tag

Hát én olvastam ezt a "tesztet" , de nem igazán nevezném annak. Semmi érdemi információ nincs benne, ami van is, az is pontatlan :D Remélem a rendeljkinait.hu tesztje valóban teszt lesz

(#359) barna70 válasza #99499520 (#352) üzenetére


barna70
csendes tag

Kedves beluudj. Olyan vagy mint az állami Soros kampány,minden hozzászólásod azonos, miért kell 30-db - ban ugyan azt krákogni.Mindegyik telefon kávái élőben nagyobb mint a képeken, felső káva kell a mikrofon és a szenzorok miatt, a többi is annyi amennyi,ha valakinek nem tűnt fel hála neked már igen.Ha ennyire csalódol a netten, menj be a boltba személyesen és vegyél 4 magos 1gb ram telót 8gb belsőtárral, 0,5cm kerettel, 50 000ft.-ért. Ilyen hozzászólótól mentsen meg minket az isten aki nem 5x, de 30x keret-keret-keret. Kell a negatív hozzászólás is, de ha többször szólok az ne teljesen azonos legyen az 1-30.-ig

[ Szerkesztve ]

(#360) bloggiold válasza tkornel (#350) üzenetére


bloggiold
aktív tag

Most is olcsóbb, ha a 1111GBHSC6 kódot használod (30 darab van belőle). Így az ár 149.99 dollár, ennél olcsóbb nem lesz.

https://fontecone.blog.hu/

(#361) tkornel válasza bloggiold (#360) üzenetére


tkornel
csendes tag

Úgy látom ez csak a feketére érvényes.

(#362) bloggiold válasza tkornel (#361) üzenetére


bloggiold
aktív tag

Igen,csak fekete

https://fontecone.blog.hu/

(#364) Darth11 válasza #99499520 (#363) üzenetére


Darth11
aktív tag

A töltésről van fent videó 0-ról 100%-ra másfél óra alatt töltődött fel a teló, ami egy 4200-as akksinál igen jó idő.

(#366) AMILO1510


AMILO1510
csendes tag

Most akkor a régi töltökkel beleértve autós töltöt is nem lehet velük tölteni?

(#367) Darth11 válasza AMILO1510 (#366) üzenetére


Darth11
aktív tag

Persze, hogy lehet csak lassabban.

(#368) Sigya


Sigya
újonc

Szevasztok! Én már olyan régen megrendeltem, napját se tudom pontosan, GearBest nem is tudom hogyan adhat el valamit ami nincs is a birtokában, utolsó levelükben azt írták sajnálják de a Vernee nem szállítja a készülékeket de hamarosan érkezik, blablabla .. Csak egy hetet várjak és okvetlen küldik :D Vicc kategória ez az egész cég úgy ahogy van! Egy Magyar tegye fel a kezét aki már megkapta és a tulajdonában van egy Vernee Mix ..

(#369) Darth11 válasza Sigya (#368) üzenetére


Darth11
aktív tag

Akik dhl-el rendelték már megkapták

(#370) dlaj válasza Darth11 (#369) üzenetére


dlaj
őstag

És hol az a szerencsés. Még senki nem rakta fel a kezét.

(#371) matthews válasza Sigya (#368) üzenetére


matthews
aktív tag

Igazad van.Ez egy kínai bosszú a magyar rendelőkön. Vagy '"Gyurciburci" intézte el a késést is. :DD :DD :R

[ Szerkesztve ]

"No brain, no problem"

(#372) Sigya válasza matthews (#371) üzenetére


Sigya
újonc

Nem bosszú csak trógerok, szervezetlenek!

(#374) dlaj válasza #99499520 (#373) üzenetére


dlaj
őstag

Lehet hogy így van.

De amit a GearBest csinál mostanában, az nyilvános becsapása a vásárlóknak.
Mivel az én eredeti rendelésem már 2 hónapos, volt időm kifigyelni, hogy mit művelnek. Több telefont is nézegettem, és a másik kedvenc oldalammal a TinyDeal-el vetettem össze az ígért szállítási határidőket. A Tiny kiírja, hogy szállítás 1.5 hónap múlva, a Gear pedig, hogy 2 hét múlva. Persze ők is csak 1.5 hónap múlva tudnak szállítani. Közben meg a sok felháborodott pénzét befizetett vásárlónak azt mondják, hogy a gyártó nem küldte a megadott időpontra, és legyél türelmes. Miközben előre tudták, hogy semmi nem lesz a 2 hetes szállításból, csak gyűjtik be a megrendeléseket. És mint írtam, nem egy telefon esetében ezt tapasztaltam.

(#375) darnyi válasza dlaj (#374) üzenetére


darnyi
tag

Én is jobban szeretem a tinydeal-t, de ha jól tudom ott meg nincs Eu direct.. A gearnél oktober 23.-án rendeltem telót, /nem mix-et/ miután arról tájékoztattak, hogy van raktáron, ehhez képest még csak most indítják útnak. Tényleg inkorrektek.

(#376) Víz Elek


Víz Elek
senior tag

Na erre kíváncsi leszek...

10.12-én rendelt készülék.

[ Szerkesztve ]

Samsung S9

(#377) csab2 válasza Víz Elek (#376) üzenetére


csab2
veterán

A Gearbesten még mindig processing a státusz?

Asus Vivobook 14 X413EA, iPhone 13 mini, LG 50LF652V, PS4 slim

(#378) Víz Elek válasza csab2 (#377) üzenetére


Víz Elek
senior tag

Packed

Samsung S9

(#379) Darth11 válasza Víz Elek (#378) üzenetére


Darth11
aktív tag

Kb holnap fogják útnak indítani anglia felé, ha szerencséd van. Jó pár megrendelőnek, mint pl nekem is 23-a óta van úton anglia felé, a dpd-s sms pedig 23-án jött. Attól függetlenül, hogy a miénk még sehol nincs, lehet te hamarabb megkapod, mert teljesen lutri ez az eu expressz. A GB fórumán van olyan, akinek 30-án adták fel és 3-án már angliába volt és 7-én meg is kapta. Mondjuk az vicces lesz, ha te hamarabb megkapod, mint mi :D

(#380) csab2 válasza Víz Elek (#378) üzenetére


csab2
veterán

Mikor rendelted meg a telefont?

Hopp! Most néztem meg az SMS-, amit kb. 1 órája kaptam. Nekem is a DPD-től jött. Gearbesten is packed lett a telefon státusza. :) 12.-én rendeltem.

[ Szerkesztve ]

Asus Vivobook 14 X413EA, iPhone 13 mini, LG 50LF652V, PS4 slim

(#381) Darth11 válasza csab2 (#380) üzenetére


Darth11
aktív tag

Holnap lesz egy hónapja :D

(#382) tmart


tmart
csendes tag

Nekem shipped out a státusza november 3 óta, de a GB levelében egyértelműen le van írva, hogy a várható szállítási idő 10-25 munkanap.
Nem aggódom feleslegesen.
A telefon is teljesen rendbenlevőnek tűnik az eddig látottak alapján.

(#383) csucsu52


csucsu52
aktív tag

10.08-án rendeltem, 10.23-án kaptam ugyanezt az SMS-t DPD-től, természetesen a saját azonosítómmal :) , azóta nem változott a státusza DPD-nél:

Szóval valahol Kína és Anglia közt hajózik épp, ha beérkezik Angliába és továbbítják felém onnantól lesz 2-5 munkanap.

(#384) Darth11 válasza csucsu52 (#383) üzenetére


Darth11
aktív tag

Percre pontosan ugyanaz a bejegyzés nálam, azért már az is érdekes.

Amúgy nem hiszem, hogy hajóval megy, (bár ki tudja), csak azért gondolom, mert valakinek 5 nap alatt odaért, azért hajóval csak több idő. Bár simán lehet, hogy valamit így valamit úgy küldenek :D

Közben amúgy, hogy a telefonról is legyen szó, elég sok videó és teszt került fel a netre a napokban, és én még örülök, hogy megrendeltem.

(#385) csucsu52 válasza Darth11 (#384) üzenetére


csucsu52
aktív tag

Aki megkapta az DHL-el rendelte (ÁFA, VÁM, stb...)
Egy konténerben van a miénk valószínűleg, egészen biztosan hajón jön, szakaszosan küldik, összegyűlik X mennyiség Európa felé és küldik egyben, majd Angliában szelektálják országonként.

Nekem is tetszik továbbra is, jelenleg MARS-om van :)

(#386) Darth11 válasza csucsu52 (#385) üzenetére


Darth11
aktív tag

Akkor csak azt nem értem, hogy amit 30-án adtak fel, az, hogy ért át 3-ra, illeteve a miénk miért nem abban volt :F

Sosem fog kiderülni sajnos

(#387) beamen


beamen
tag

13-án rendeltem, nálam is Packed-re váltott, bár én 3perccel később kaptam az smst. Nyomtam is gyorsan egyet a Dispatch faster gombra :)

(#388) csucsu52 válasza Darth11 (#386) üzenetére


csucsu52
aktív tag

A kulcs pedig a DHL, nem EU Expresszel kérte...

(#389) Darth11 válasza csucsu52 (#388) üzenetére


Darth11
aktív tag

Nem, amit én mondtam az a GB topikban van, másik telefon, de ugyanúgy eu expressz.

[ Szerkesztve ]

(#390) Bjorngolf


Bjorngolf
tag

Egész barátságos am ez az Eu expressz. Én most vettem meg magamnak is és páromnak is egy Honor9-et amig akcios volt és pár nap alatt itt volt (bőven a 10 napos szállási időn belül). Szerintem repcsivel jön UK-ban és ott várakozik addig amig megfelelő mennyiséget tudnak továbbitani adott országba/régióba. Elvégre is fele repülőőt nem küldesz el h ha tudod pl 5 napon belül el tudod küldeni teliként is.

Szerncsére én UK-ben vagyok igy lehet h ez is sokat számít. Én am Vernee Apollot hasznáálok, szép és magabiztos telefon, szeretem :)

(#392) dexi


dexi
csendes tag

A 13.-i rendelésem sajnos még mindig not shipped :-( Dispatch faster is volt.
Levélre sem válaszoltak.
Remélem lassan sorra kerülök.
A youtube-on egyre több friss videó van fent.
Eddig még mindig tetszik.

(#393) tmart válasza #99499520 (#391) üzenetére


tmart
csendes tag

Shipped után 10-25 munkanap :-)

(#395) Darth11 válasza #99499520 (#394) üzenetére


Darth11
aktív tag

Neked minden az ezzel a telefonnal kapcsolatban. A világ másik végéről megkapod ingyen áfa és vám nélkül, de neked ez vicces. Nem értem miért nem mondtad még vissza az egészet, de komolyan.

(#396) Sigya


Sigya
újonc

Ma vissza mondtam a Gearbestől megrendelésem, 30 perc nem volt vissza is küldték a pénzem. Egy szót nem írtak pedig anyáztam rendesen a levelemben :D új rendelés https://m.tomtop.com/p-pz0166bl-eu.html kicsit drágább a teló picivel de ingyen posta. Na majd meglátjuk ez hogy halad, 15nap kiszállítási időt mondtak.

(#398) tmart válasza Darth11 (#395) üzenetére


tmart
csendes tag

Kérlek ne ekézd a kollégát.
Valószínűleg csupán arról van szó, hogy ő azt gondolta,hogy 45-ért megveszi a kapható legjobb telefont.
Mi pedig azt gondoltuk,hogy megvesszük a 45-ért kapható legjobb telefont.
Az ő elvárását 300 körül kellene keresni.
De egy havi fizetést egy telefonért?
Ezt véletlenül összetöröm,akkor megvonom a vállam,és nézek egy másikat.

(#399) dexi válasza #99499520 (#397) üzenetére


dexi
csendes tag

Te miért is EU express-el rendelted?Ez neked nem kiskapu????
Ha annyi pénzed van, akkor miért nem a gyorsabb szállítást választottad?
Te mindenért sírsz, mindent és mindenkit fikázol.
Már egy kicsit unalmas.
De hát szólásszabadság van :-))

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.