Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#551) Darth11 válasza Pisti7204 (#550) üzenetére


Darth11
aktív tag

Egyetértek mindennel amit írtál :)
Sajnos a kamu dolgokhoz nem kézbe fogni a telefont.
Amúgy az 500 euro igazán nem lesz sok érte a G6-hoz és az S8-asokhoz hasonlítva. :)

[ Szerkesztve ]

(#552) matthews válasza Darth11 (#549) üzenetére


matthews
aktív tag

25.000-ért megveszem. :DD

"No brain, no problem"

(#553) Bjorngolf válasza Darth11 (#551) üzenetére


Bjorngolf
tag

Nem sok :) tény. a helyedben viszont várnék kicsit. Decemberben igértek két uj Honor-t. Sanszos h a Honor 10 érkezik ami kb ennyiért lessz és hát h ha másban nem kamera terén elpicsázza az Oneplust. Nagyon szemeztem a Oneplussal énis, de mivel a kamera fontos lett nekem igy maradt a H9 ami sokkal jobb képeket készít (teszteket néztem eleget erről :D)

(#554) Darth11 válasza Bjorngolf (#553) üzenetére


Darth11
aktív tag

@matthews euro?

Jó lenne, de vszg a honor 10 drágább lesz és kisebb kijelzője is lesz, eddig nagyon 5 col körül mozog az összes telefonjuk, kivéve a 8 pro, de az még most is drágább mint az 5t :(

[ Szerkesztve ]

(#555) sz_k


sz_k
újonc

No a tracking oldal szerint az én rendelésem is a dpd-nél van már, szóval a jövö héten remélhetőleg ideér. A fentiek ellenére kiváncsi vagyok rá, főleg mivel elsődlegesen a kijelzője miatt rendeltem meg, arra meg még nem olvastam panaszt, a többi dolog akkor zavarna igazán ha napi használatra szánnám.
(Amúgy persze, zavaró ha hazudnak az embernek, de nem is vártam egy pillanatig sem hogy Galaxy 8-at kapok harmadáron)

(#557) sz_k válasza #99499520 (#556) üzenetére


sz_k
újonc

Az SMS megjött a DPS-től még október 23.-án (8.-án rendeltem, 25.-én jött a levél a GB-től hogy shipped out).

(#558) pemate válasza Darth11 (#530) üzenetére


pemate
csendes tag

Helló! Az akksis programod 4200-at ír, de szerintem az csak kiolvassa a névleges értéket szóval nem mérvadó.

A GPS téma sokkal érdekesebb!
Valóban van probléma, mintha lassan jutna el az info a gps-től a waze-ig és van egy pár másodperces utánhúzása az egész navigációnak. Ez városban, sok kereszteződéssel elég zavaró. Amúgy érdekes, mert közben legalább 10 műholdra fel van csatlakozva a cucc. Szerintem ez valami szoftveres probléma. A német videókban pont fordítva láttam ott a gps tesztnél alig talált műholdat, de navigálás közben nem volt vele gondja.

(#559) pemate válasza Darth11 (#549) üzenetére


pemate
csendes tag

hehe, énis hétfőn küldöm vissza a vernee-t mert inkább beruházok egy 5t-re :)

(#560) Darth11 válasza pemate (#558) üzenetére


Darth11
aktív tag

Szia,

Köszönöm, hát ez "ígéretesen" hangzik :( Pont amire főleg kellene, arra nem fogom tudni használni, nacccerrűűű :D

Sorstárs, már fel is iratkoztam a oneplus hírlevelére. Január környékén tuti lecserélem én is :)

[ Szerkesztve ]

(#561) pemate válasza Darth11 (#560) üzenetére


pemate
csendes tag

azt írja, hogy 21-től rendelhető

(#562) Pisti7204 válasza pemate (#558) üzenetére


Pisti7204
tag

Az utolsó 2 frissítés óta a Waze nekem is ezt csinálja, LeEco Max 2-n, tehát ez valami Waze gond lehet. Mellettem a kollega bekapcsolta az iPhone 7-et, amin meg nincs ez az "utánahúzás", kaján vigyorral kezdte is fikázni az Androidot, de gyorsan leállítottam a száját! :) Here-vel kéne kipróbálni, az nálam tökéletes.

(#563) Pisti7204


Pisti7204
tag

Ja, még valami (csak annak szól, aki hozzám hasonlóan meg akarja majd tartani egy ideig a telefont :D ): elég nehéz normális Pump Express+ gyorstöltőt találni, vagyis a SONY-nak van valami ordas 16 ezerért. De Aliról azért olcsóbban meg lehet úszni, ez a töltő akár 12V/2A-t is tud: [link]. Jövő héten érkezik nekem egy. Ez csak maga a töltő, minőségi microUSB kábel is kell hozzá (mondjuk egy jó kis UGREEN ugyan onnan).

[ Szerkesztve ]

(#565) Pisti7204 válasza #99499520 (#564) üzenetére


Pisti7204
tag

Ember, nem minden kamu a világon, de látom, Te nem vagy letéríthető erről az útról! Nem baj...

De, jó a 9V/2A, sőt, ez a töltő is tudja (lefelé kompatibilis), de a Pump Express + 3.0 akár 12V/2A-t is lehetővé tesz. És igen, biztos vagyok az általam leírtakban, mint a halál! :))

Csak Neked, csak most, mielőtt megint "KAMU"-t kiáltanál...

[ Szerkesztve ]

(#566) Pisti7204


Pisti7204
tag

[ Szerkesztve ]

(#568) Pisti7204 válasza #99499520 (#567) üzenetére


Pisti7204
tag

Szerintem senki nem tart Téged szar alaknak, legalábbis nem láttam, hogy valaki ezt írta volna Rólad, de ha magad így érzed, az a Te dolgod! Csak próbálj kicsit pozitívan hozzáállni a dolgokhoz, és nem kétségbe vonni mindent, ami másnak tény!
A gyári töltő is gyorstöltő, de PE+ 2.0 szabványú. Örüljünk, hogy egyáltalán az, mert az olcsó kínai telefonokhoz általában standard olcsó töltőt adnak. Tehát hiába tudná a telefon a gyorstöltést, a gyári töltő nem tölti gyorsan. A Vernee ebben legalább korrekt volt, gyorstöltőt ad. Méghozzá 18W/9V/2A-eset. Azt nem tudom, hogy ezzel a 24W-os töltővel gyorsabb lesz-e a töltés, mint a gyárival, de amint meglesz a telefonnal együtt, majd jól kipróbálom. 8,5 dollárért meg mindenképp megéri venni egy ilyet 2. töltőnek...

A telefont meg én akkor rendeltem, amikor az első számláló elkezdett 500-ról visszaszámolni, és én voltam a 23. megrendelő. Gondolom, hogy a rendeléseket beérkezési sorrendben indítják, előnyt biztosítva a DHL-es rendeléseknek, és úgy indítják a szállítmányokat, ahogy raktárra kerül nekik. Mit gondolsz, hány ilyen telefon mehetett el előrendelésben? Szerintem igen sok ezer... De mivel az első rendelések szépen kezdenek bejönni, ezért egy dolgot tehetsz: lenyugszol, és vársz a sorodra. Vagy hisztizel. Aminek értelme nem sok van...

[ Szerkesztve ]

(#570) Pisti7204 válasza #99499520 (#569) üzenetére


Pisti7204
tag

Akkor nézd meg a GearBest rendelésednél, ha "Shipped Out", akkor van tracking ID is, az is biztos, mint a halál! :) A termék megrendelésénél van egy "Track Your Shipment" fül, ha arra rákattintasz, látsz egy Tracking Numbert. Ez egy 5-össal kezdődő szám. ez elé kell írni azt, hogy 1550. Tehát valahogy így fog kinézni a Tracking Numbered: 155059x459xx8x . (az x-ek helyett is számok lesznek, csak nem akartam megadni az én teljes tracking numberemet... :D ).
Ezt a számot kell beírnod a dpd.hu-n a keresőbe, és voila, legalább valami Southall-os történetet látnod kell....

(#571) fery02


fery02
addikt

Sziasztok!

Okt 10-én rendeltem a telefont, 23-án lett shipped állapotú és a topik történéseit olvasva már rég kapnom kellett volna DPD-s SMS-t is.
Vártam, vártam, erre most döbbenek még csak rá, hogy GB-n nem is volt megadva a profilomban telefonszám...

Most gyorsan pótoltam persze a hiányzó adatot, de akkor most ez úgy fog működni, hogy a DPD-sek nem kapják meg a telefonszámomat és nem is tudnak majd hívni sem kézbesítéskor?
Az úgy elég kellemetlen lenne. :F

Valamint akinek jött már SMS-s, az nézze már meg kérem, hogy a "Track your order" menü használható-e GB-n neki, mert nekem azóta is azt írja, hogy nincsenek róla információk és, hogy legyek türelmes.

(#572) Darth11 válasza fery02 (#571) üzenetére


Darth11
aktív tag

Szia,

A TN szám szépen nyomonkövethető a dpd.co.uk-n, a dpd.hu-n pedig úgy, hogy beírod a TN elé, hogy 1550, de igazából a co.uk-s oldalon is van egy Additional information gomb és az átdob a magyar oldalra.

A kiszállítás napján e-mait fognak küldeni a pontos időpontról és konkrétan még azt is fogod látni, hogy hányadikként megy hozzád a futár. Tegnap jött dpd-s csomagom és szépen lehetett látni, hogy pl még 32 megálló van előttem. A futár a megadott egy órás időintervallumban érkezett. A dpd-s emailben lesz lehetőség telefonszámot megadni, szállítási címet és időpontot is változtatni.

A gearbest nyomkövetésével ne foglalkozz, nem működik.

(#573) Pisti7204


Pisti7204
tag

Szeretem ennek a Paul nevű srácnak a review-it, eléggé konzekvens. 6 nap használat után mondja el a tapasztalatait. A GPS-t 95%-osnak mondja, remélem, erre lesz javítás a Vernee-től. Kamera meg ha Sony, ha nem, azért ebben az árkategóriában eléggé elfogadható nekem... Valaki megszámolja, hányszor mondja a videóban, hogy "stunning"? :D
[link]

(#575) golan7


golan7
tag

Biztos ami biztos, én is töröltem a rendelést, nekem még csak feldolgozás alatt volt! Annyira nem sürgős, majd ha lesz több hazai tapasztalat, akkor még meggondolom!

(#576) Pisti7204


Pisti7204
tag

Kamera: amit eddig olvastam az orosz 4PDA-n a témában, hogy a gyári szoftverrel valóban nem megy a OIS, és rettenet videót csinál. DE: van egy "Footej Camera" nevű szoftver, igaz, fizetős, 500 kemény forintba kerül. Ezzel megy az OIS, sokat javít a képminőségen, és a videó minősége is ég és föld. De lehet, hogy az oroszok is csak kamuznak... :DD

Ez egy tök új telefon, annyira azért bízok a Vernee-ben, hogy ez után a "béta" szoftver után, amivel kitolták, javítanak a hibákon. Minden esetre azt is jó tudni, hogy a kijelző ugyan az a JDI (Alias SONY/Hitachi) gyártmány, ami a Xiaomi Mi Mix2-ben van. Ezért csak nem sírunk, ugye? :)

[ Szerkesztve ]

(#577) csucsu52


csucsu52
aktív tag

Válaszolt a ticketemre a GB, sajnos csak a rutin bullshit jött, sőt, szerintük dec!!! 25 a végső határidő megérkezésre:
(De legalább az enyém is Angliában van DPD szerint )

We are sorry to hear that you haven't received your items yet.

In order to resolve this issue, please kindly confirm the following information:

1) Please confirm your delivery address:

Consignee Name:

Detailed Address:

City:

State (Province):

Postal Code:

Country:

Phone Number:

2) Please contact your local post office, stating your name and address.

In some cases, you may be required to collect your parcel from the post office in person.

If you collect your parcel in this way, kindly let us know.

3) We shipped your parcel on Oct 25, 2017. Therefore your delivery deadline will expire on Dec 25, 2017.

Once we receive all the above details, we will offer you a solution for your case once we reach this date.

For more information about our shipping and insurance policy, please refer to our terms and conditions here:

http://www.gearbest.com/about/terms-and-conditions.html

Once again we are sorry for any inconvenience, and we will do our best to resolve any issues to your satisfaction.

Best Regards

Abia

Gearbest Customer Service

http://www.gearbest.com/

(#578) Darth11 válasza Pisti7204 (#573) üzenetére


Darth11
aktív tag

Remélhetőleg jövő héten minden kiderül, elég sokan megkapjuk akkor.
Ötször mondja, hogy stunning :D

Ezt minden esetre most elkezdem átlapozni

[ Szerkesztve ]

(#579) Pisti7204 válasza Darth11 (#578) üzenetére


Pisti7204
tag

...és tényleg megszámoltad! :))

Az az oldal egy clickgyűjő bullshitbingó, okosabb az ott leírtaktól nem leszel....

Nézd meg a legalján, ki írta a "cikket"... :W

[ Szerkesztve ]

(#580) matthews válasza Darth11 (#578) üzenetére


matthews
aktív tag

Ez egy tök általános leírás, bármelyik androidos telefonra rá lehetne húzni...

"No brain, no problem"

(#581) matthews válasza csucsu52 (#577) üzenetére


matthews
aktív tag

Nem tudom hogy jött i nekik a dec. 25. Én november 29-et számoltam neked.... de kissé álmos vagyok éjszaka után nem feküdtem még le... :DDD

"No brain, no problem"

(#582) Darth11 válasza matthews (#580) üzenetére


Darth11
aktív tag

Igen, az első pár pont után már rájöttem :(

(#583) matthews válasza Pisti7204 (#579) üzenetére


matthews
aktív tag

Judzsín tesó a 18 éves"kocka".... :DD :D :DD

"No brain, no problem"

(#584) Pisti7204 válasza matthews (#583) üzenetére


Pisti7204
tag

"A Computer Engineering Student in his first year studying at The University Of Lagos, Nigeria." :C

Ennél az oroszok értelmesebbek, és a nyelvüket is van szerencsém "érteni", ha infó valahonnan fog jönni, az a 4PDA lesz...

[ Szerkesztve ]

(#585) Darth11 válasza matthews (#583) üzenetére


Darth11
aktív tag

:DDD :DDD

(#586) Pisti7204


Pisti7204
tag

Hurrá! :DD

"17 Nov 2017 01:27 . Your parcel has left the United Kingdom and is on its way to Hungary"

Your estimated delivery date is Wednesday, 22 November 2017, as requested we will deliver your parcel between 06:00 and 22:00

Remélem, se nem 6-kor, se nem este 10-kor hozzák a munkahelyi címemre... :D

[ Szerkesztve ]

(#587) matthews válasza Pisti7204 (#584) üzenetére


matthews
aktív tag

A lagosi egyetem világhírű.... :D

"No brain, no problem"

(#588) Pisti7204 válasza matthews (#587) üzenetére


Pisti7204
tag

Itt tudsz jelentkezni: [link] . :R

Ha nem zavar, hogy te leszel az egyetlen fehér. Már ha az vagy... vagy mi... az avatarod alapján nem lesz gond :DD

[ Szerkesztve ]

(#589) matthews válasza Pisti7204 (#588) üzenetére


matthews
aktív tag

Színben jó vagyok. Eredeti nevem Ali Ackbar Winettou. :D

Na kitöltöttem a jelentkezési lapot. Jövő hónapban már onnan jelentkezem Oneplus 5T hibaleírásokkal.... :D :D :D

[ Szerkesztve ]

"No brain, no problem"

(#590) Pisti7204 válasza matthews (#589) üzenetére


Pisti7204
tag

Nagyon helyes, Ali, remélem, Te sem múltál még 18... :DDD

Viszont, mivel ma ráérek, hát olvasgatom, mit fognak tenni az oroszok... :) És szerintem én is...

Telefon megjön, screenshot a Vernee reklámjáról, szintén screenshot a "nem-SONY" kameráról a hardverinfóból. GearBest-el direktben nincs mit kezdeni, azonnal PayPal, kérek egy 50 USD-s partial refound-ot... Erre a GearBest válaszolni fog, és egyezkedni akar majd, persze nem a PayPal-on keresztül, és felajánlanak valami összeget, ha törlöm a PayPal-ról a claimet... Természetesen ezt nem szabad megtenni addig, míg jóvá nem írják a megegyezett összeget. Ez tipikusan levásárolható credit lesz, ami nem baj... Én egy 128-as UHS-3-as Samu SD-kártya árában (kb. 44 dodó) már ki fogok egyezni velük... :) És ha látom, hogy ez jóváírásra került, törlöm a PayPal-os claimet. Ők meg úgy focizzák le a Vernee-vel, ahogy akarják...

Végül is én is magyar vagyok... :))

(#591) matthews válasza Pisti7204 (#590) üzenetére


matthews
aktív tag

Okos. Kár hogy nem Paypallal fizettem.

"No brain, no problem"

(#592) Pisti7204 válasza matthews (#591) üzenetére


Pisti7204
tag

Akkor legyen ez örök tanulság, hogy ilyen esetekben egyedül a PayPal tud megoldást adni, és olyan, mint a munkaügyi bíróságok: mindíg a magánember javára dönt....

(#593) Pisti7204


Pisti7204
tag

Aki ugyan ezt akarja tenni, annak a képen a középső gombot kell majd megnyomnia, ami egyértelműen a mi szituációnkra való....

Szépen meg is indoklom nekik: mivel hasonló hardverrel és nem-SONY kamerával szerelt telefonokat cca. 110 USD-ért lehet venni, és számomra fontos vásárlási szempont volt a kamera, ezért a két ár közötti különbözetet jogosnak tartom... Amúgy nem, de de... :)

[ Szerkesztve ]

(#594) fery02 válasza Darth11 (#572) üzenetére


fery02
addikt

Köszönöm!
Akkor nálam a nyomkövetés kizárt dolog sajnos, hiszen az ahhoz szükséges ragszámot gondolom az SMS tartalmazta volna.

Akkor majd egyszercsak nagy meglepetés módjára fog zajlani a dolog.

[ Szerkesztve ]

(#595) Darth11 válasza fery02 (#594) üzenetére


Darth11
aktív tag

Dehogyis, gearbesten ott van a TN, meg a shipped outos emailben is benne van.

(#596) fery02 válasza Darth11 (#595) üzenetére


fery02
addikt

Ó tényleg, kicsit megint játszadoztam a dpd oldalával, az e-mailből néztem most ki a "shipping number"-t és azt bemásolva látom már az állapotot, ami nem meglepő módon Southall. :)

(#597) Víz Elek


Víz Elek
senior tag

Nekem konkrétan 10 napja ezt írja, semmi változás...

Samsung S9

(#598) matthews


matthews
aktív tag

Az én "parcellá(e)m" is a saját útját járja még... :D De nem igazán csodálkozom, mert én még csak 11 napja rendeltem, úgyhogy van még időm.... :)

"No brain, no problem"

(#599) rozmar123


rozmar123
csendes tag

Mának is itt pihen a telefonja? :)

(#600) torrentszaki


torrentszaki
tag

Enyém is ott áll, elvileg keddtől várható a futár érkezése :))

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.