Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Cyberboy42


Cyberboy42
senior tag

Elég lassan jött a Januári, érezhető volt hogy mennek a nagy hibajavítások a háttérben, és tessék :)

...A teknős ezután pszichoanalitikusként kezeli az identitászavaros krokodilt...

(#2) Create. válasza Cyberboy42 (#1) üzenetére


Create.
addikt

És semmi se változott nálam😀

(#3) Tyrel válasza Create. (#2) üzenetére


Tyrel
őstag

Nálam se, hála az égnek mivel minden jól működik. (kivéve hogy a memória órajel szeret fent ragadni, de az meg nem zavar) :P

Turenkarn

(#4) 5150


5150
aktív tag

Ezt igy admin fiókkal és runas adminnal inditva default mappába stb. Eddig tökély.

"Az információ korában az evolúciós szelekció azokat tizedeli, akik képtelenek a hamis információt megkülönböztetni a helyestől"

(#5) burriebonz


burriebonz
tag

Másnál is dob 1604 hibát?

(#6) gaborw válasza burriebonz (#5) üzenetére


gaborw
tag

Nem. Semmi gondom ezzel a driver-el sem.

(#7) Kolbi_30


Kolbi_30
őstag

Nálam míg viragbolti Windows volt addig voltak hibák. Amióta bolti van észrevehetően kevesebb a probléma

You want some birth control, you can smoke a cigarette.

(#8) pistabyte válasza Kolbi_30 (#7) üzenetére


pistabyte
tag

Ezzel teljes mertekben egyet ertek.Halvany lila gozom sincs miert lehet ez,de en is ezt tapasztaltam.A viragbolti valtozattal mindig bsod-t kaptam,ezt 3x jatszottam el,meguntam es letoltottem a hivatalos oldalrol a win10 kepfajlt ki irtam goodofferen vettem hozza 3 ezer ft ert aktivalo kulcsot es azota nincs bsod-m,vagyis a 2020as radeonnal volt nem is hasznalom csak a legutolsó 2019es valtozatot. Tuti kavar itt a microsoft is valamit...

(#9) burriebonz válasza pistabyte (#8) üzenetére


burriebonz
tag

Nálam jogtiszta win van, de ennek ellenére folyton 1604-et dob, aztán újraindítás után telepítettként érzékeli, nem igazán vágom hogy mi a bánat ez...

(#10) 5150 válasza burriebonz (#9) üzenetére


5150
aktív tag

Nálam is jogtiszta mindkét gépen és mindkettőn 211-et kapok. De az azóta megjelent "javitottal" is. Előtte a büdös életben nem volt "szerencsénk" egymáshoz."Betallózós" csak drivertelepitéssel meg felmegy (plusz rátelepül az új beállitó felület is, utólag külön telepitve)

"Az információ korában az evolúciós szelekció azokat tizedeli, akik képtelenek a hamis információt megkülönböztetni a helyestől"

(#11) burriebonz válasza 5150 (#10) üzenetére


burriebonz
tag

Annál is furcsább hogy látszólag vaklárma, mert teljeskörűen funkcionál amúgy a szoftver, annak ellenére hogy állítólag nem tudta telepíteni.... Furaságok vannak itten! :F

(#12) 5150 válasza burriebonz (#11) üzenetére


5150
aktív tag

Mi az, hogy "állitólag"?

"Az információ korában az evolúciós szelekció azokat tizedeli, akik képtelenek a hamis információt megkülönböztetni a helyestől"

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.