Hirdetés

2024. május 6., hétfő

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#167) hgpotyi


hgpotyi
csendes tag

Nem is beszélve arról, hogy később kivetítőre kötöttük rá a PS-t és úgy toltuk a Tekkent (verekedős) és Colin McRae 2-t. Aztán jött a nintendo újabb csodája az N64, ami megint csak mást nyújtott, de itt is a legfontosabb a játékélmény volt. Aztán betört a piacra a PS2 és az XBOX. Én XBOX mellé álltam a grafika miatt - meg talán az újdonság miatt is (MIcrosoft konzolon!!! :)) - és kellemeset csalódtam. Legeslegjobb játékélményt számomra ez nyújtotta: 5.1 hangzás, akkoriban nagyon jó grafikával megáldva, egyszerre akár 4 játékos (megint csak a bulik), platform játékok (Forza Motorsport, Halo stb.). Közel 120-130 játékot próbáltam ki rajta. Voltak közte olyanok, amik nagyon lekötöttek, de voltak silányak is. No ezután következett be igazán a PC-s korszakom. Mikor megláttam rajta, a jobbnál jobb, élesebb grafikával rendelkező FPS-eket ill. RTS-eket, akkor döntöttem úgy hogy a konzol idejét múlta - egy darabig. Beszereztem egy pc-t, elkezdtem fejlesztgetni, ismerkedtem vele.(Azért annyira nem volt ismeretlen, mert előtte már jó néhányszor gyűrtem egy kölcsön laptopot is) És akkor nagyon elpártoltam a konzoltol. Nem érdekelt. Sőt mikor bekapcsoltam rajta egy játékot szabályosanmegvetést éreztem: Ja csak ennyi??? Így ment ez mindaddig, amíg előtérbe nem került az XBOX360 és a PS3...folyt.köv.

Gábor

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.