Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#117) janos666 válasza Cathfaern (#116) üzenetére


janos666
nagyúr
LOGOUT blog

Artisjushoz annyit, hogy aki aktívan üzi az ipart, az címkézetlen DVD-t vesz. :DD

Amúgy ja, ha azt nézzük torrentről letöltve nincs előállítási költség a cégek részéről, így bármiféle juttatás, amit nem az állam nyel le a címkékből, az bevétel a szerzőknek.
Kevesebb egy címke ára, mint egy eredeti DVD, de magadnak veszel hozzá korongot, nyomtatsz borítót (ha akarsz), stb, nem kell nekik legyártani, szállítani, nincs rajta a viszonteladó haszna, pedig ez mind egybevéve már tetemes összeg a hasznukhoz mérve.

Amúgy aki válaszolt nekem miért hitte azt, hogy én a letöltőket is védem?
Ha rajtam múlna, én büntetendővé tenném a letöltést. Én pusztán a cikk alanyát, a bitgate üzemeltetőjét védem, és róla is tudom, hogy gyakorlatilag segédkezik a "lopásban", de itt rendőrségi ügyről volt szó, amire az aktuális törvények szerint kell tekinteni. Vagyis NEM BŰNÖS. Ezek után nem szabadna őt meghurcolni semmilyen formában, ilyen cikkekkel sem.

[ Szerkesztve ]

TV/monitor kalibrálást vállalok. ||| "All right , Thom. But understand this: I do care for you. I care for all the lost souls than end up up here."

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.