Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#42) sdd2 válasza #13260800 (#36) üzenetére


sdd2
veterán

Kaptam szerdán egy e-mailt mert regisztrálva vagyok az SE oldalán. Ez áll benne:

"Tájékoztatni szeretnélek arról, hogy a Sony a Sony Ericsson megvásárlását tervezi, és hogy mit jelent mindez számodra.

Sok minden változatlan marad. Például a meglévő garanciák továbbra is teljes egészében érvényesek lesznek, és ugyanazt a magas színvonalú szolgáltatást és támogatást kapod, amelyet eddig megszoktál. Ugyanakkor néhány előnyös újdonságra is számíthatsz.

Sony Ericsson telefonod már most is számos nagyszerű Sony technológiát rejt magában. A jövőben azonban még több korszerű Sony funkciót élvezhetsz – könnyebben kapcsolódhatsz más Sony termékekhez, például televíziókészülékekhez, asztali számítógépekhez, táblaszámítógépekhez, és több képernyőn is zökkenőmentesen tudsz tartalmat megosztani. Ezenkívül még több lehetőséged nyílik a Sony kiváló szórakoztató tartalmainak elérésére, így a Sony Entertainment Network zene- és filmszolgáltatásainak igénybevételére.

A Sony első okostelefonja, a Sony Xperia™ S, ez év tavaszán kerül forgalomba.
Kattints ide, és tudj meg további részleteket erről az izgalmas, új androidos készülékről.

Rendkívüli izgalommal várjuk a jövőt, és a Sony részeként is szeretnénk tartani veled a kapcsolatot. Segítségképpen a szokásos módon frissítheted profilodat. Nagyon várjuk, hogy veled együtt lépjünk be az új korszakba.

Köszönjük.
Steve Walker, marketing-alelnök, Sony Ericsson"

Ez azért megnyugtathat mindenkit, hogy lesz frissítés ami be lett ígérve, és garancia is. A számodra lényeges dolgot kiemeltem. ;)

[ Szerkesztve ]

Jó térerőt mindenkinek. iPhone 15

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.