Hirdetés

2024. június 19., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#47) dezz


dezz
nagyúr

Jó lenne, de nem ilyen batár méretben... Nem, nem akarom látni az összes pixelt egyenként, mint most. Épp ez lenne az egyik cél! Hogy kevésbé legyenek pixelesek a dolgok, illetve ezzel együtt sokkal élesebbek legyenek.

Én speciel 24"-ben is elfogadnám! Nem azért, hogy 1mm-es betűket próbáljak kisilabizálni, hanem hogy minden a megszokott méretben sokkal élesebb lehessen! Bár ilyen élesség mellett szerintem némileg kisebbre is lehetne venni a dolgokat. És persze a műszaki rajzok apróbb részletei is kivehetőbbek lennének, mint most.

(#44) -=RelakS=-: Rosszul használod. Nem úgy kellene, mintha minden irányban 2x nagyobb lenne, mármint méretben. Tehát pl. nem ugyanannyi pixelből álló karaktereket kellene nézegetned rajta, mint egy 2x nagyobb pixelmérettel rendelkező monitoron szokás, hanem 3-4x több pixelből álló, tehát méretre hasonló, csak éppen sokkal szebb, kevésbé pixeles betűket!

(#45) El Kebir: Az utóbbi negyedórában nem frissítettem a lapot, csak olvastam a topikot, majd beírtam a fentit, de látom, hasonló dolgokat fogalmaztál meg időközben.

(#18) .mf: TN-ekre 160 fokot szoktak mondani (esetleg 170, de az 5:1 mellett). A 176 a PVA-k és MVA-k értéke volt.

(#31) Sonyfan: Az már rég volt, még az S-IPS-nél. Ma már H-IPS van (még ha néha S-IPS-nek is nevezik), ami min. 800:1-es, de jó esetben 1000:1 körül.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.