Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#566) BOBO6 válasza csongi (#267) üzenetére


BOBO6
aktív tag

Nem akartam belefolyni a találgatásba, hogy elkerülhető lett volna a baleset vagy sem, ezt egy ilyen video alapján laikusként nem lehet megmondani. Egy biztos, én lettem már majdnem rosszul miután 80-90-nel mentem késő este városon kívül és csak egy szempillantásra megjelent az út szélén menetirány szerint jobboldalon bandukoló ember töksötét öltözékben, alig pár cm-re a tükrömtől. Ha -mivel ő maga sem láthatott kb semmit- gödörbe, kavicsra lép és kitántorul az autó elé, most nem írnám ezen sorokat. Arra nem lett volna időm, hogy kormánymozdulatot csináljak. Utána percekig alig kaptam levegőt.
"Amennyiben a kormanyok az uthalozatra rakoltenek azt a penzt, amit mondanak, akkor az egesz rendszer hamarabb mukodhetne."
- akkor nem úgy kéne Budapesten közlekedni mint egy szlalompályán az 5-10 cm-es mélységű és 5-10 méterenként felbukkanó kráterek miatt. Nem tudom, de az elmúlt hónapokban nagyon szétrohadtak az utak...Ezek alapján országunk nagyon messze van még attól, hogy használható önvezető autós rendszer épüljön ki.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.