Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#51) Rage47 válasza Shinjike87 (#50) üzenetére


Rage47
veterán

:C :DD

(#52) Shinjike87


Shinjike87
aktív tag

Arra azért kíváncsi lettem volna, mit akart kifejezni az egyik cutscene azzal, amikor megérkezel a bázisra, Code Talker bácsikánk meg odaböki nekünk, hogy "Eyes on Kazuhira". Szerintem valamiféle konfliktusra vele is számíthattunk volna, tekintve h vérig van sértve, amiért a valódi Big Boss "elárulta".

(#53) morzsa


morzsa
aktív tag

Csak kíváncsiságból (lehet, rajtam kívül ezt mindenki tudja), a "metálos" Snake és Plissken ugyanaz a személy? Csak mert utóbbi előbb volt, szintén félszemű és szintén szuper kommandós. :Y :F

[ Szerkesztve ]

https://linktr.ee/wbteam21

(#54) Shinjike87 válasza morzsa (#53) üzenetére


Shinjike87
aktív tag

Nem ugyanaz, csupán a rendező róla mintázta a karaktert, mert imádta a filmet.

(#55) oriic válasza .LnB (#2) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

"Két éven belül kiderül lesz e újabb AAA MGS cím."

Metal Gear Survive

:O

szerk:

Bejelentéskor eszembe jutott ez a hsz-ed, gondoltam hogy majd írok ide, aztán ma újra eszembe jutott.

Live-Die-Respawn

(#56) .LnB válasza oriic (#55) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Elsősorban azt a Survive-ot nem nevezném AAA címnek. És örülök, hogy nem folytatják a sztorit. De van egy olyan érzésem, hogy még fogják. Legalább egyszer megpróbálják majd.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#57) oriic válasza .LnB (#56) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Mivel korábban a Konami AAA-s MGS játék fejlesztőket toborzott, fix, hogy jön új rész.

Live-Die-Respawn

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.