Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Angel1981


Angel1981
veterán

"A mell mehet, a mellbimbó tilos" - ez már évtizedek óta íratlan szabály. :)

Pontosabban; az utóbbi explicit ábrázolása garantáltan feljebb tornássza a korhatárt.

(#2) macilaci78


macilaci78
nagyúr

Az oszt cső famíliára rájár a rúd.
Vajon hány Chuck Norris reg van facebook-on? Iwiw-en mind a 7 ismerősöm volt. :U

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#3) Just_Reboot


Just_Reboot
addikt

Kérhetnék pár példa képet? :D

[ Szerkesztve ]

(#4) saelin


saelin
veterán

"A témánál maradva: természetesen tilos a nemi aktusokat mutató tartalom, sőt, az aktusról „túlzott részletességgel” megírt beszámoló is."

WTF!

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#5) Synthwave


Synthwave
HÁZIGAZDA

Hát ez nagyon érdekfeszítő.

VALÓS személyazonosság? gtfo noobs : D

[ Szerkesztve ]

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#6) Penguin95


Penguin95
senior tag

Szóval semmi sem változott lényegében. Pedig jó lenne kicsit odatennék magukat, újabban egyre több az "xycsike vok okcsáhh". Bár mióta nem vagyok Pesten Hallottam tag, drasztikusan kevesebbel találkozom.

(#7) saelin válasza Synthwave (#5) üzenetére


saelin
veterán

Most miért ne? Engem tényleg így hívnak! :DDD Bizonyítsd az ellenkezőjét!

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#8) ollie válasza Just_Reboot (#3) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Most küldjek neked egy nagy lófütyit? :)

***

(#9) Just_Reboot válasza ollie (#8) üzenetére


Just_Reboot
addikt

Engem csak olyan képek érdekelnek amin női személyek vannak. És persze nem gyipsik. :D

(#10) Ghoosty


Ghoosty
őstag

Amikor a női mell megjelenhet/nem jelenhet meg témakör jön szóba, mindig eszembe jutnak a természeti népekről szóló filmek, ahol az összes nőt simán felveszik fedetlen keblekkel, mert úgy élnek. Nálunk meg még meg is büntetnének, ha így kimenne valaki az utcára.

Ez a ne látszódjon a bimbó meg külön vicces. Miért akkor már nem is mell?! Rak rá egy kis tejszínhabot és már is rendben van.

(#11) Penguin95 válasza Just_Reboot (#9) üzenetére


Penguin95
senior tag

(#12) iMaverick válasza Ghoosty (#10) üzenetére


iMaverick
addikt

Szokások... Az araboknál meg az egész nőből nem láthatsz semmit, csak a szemét...

"Sokkal könnyebb gazdagon boldognak lenni, mint szegényen" (Moldován András)

(#13) Just_Reboot válasza Penguin95 (#11) üzenetére


Just_Reboot
addikt

Fúúúj! Ez neked NŐ??? Elég fura ízlésed van. :DDD

(#14) azopi74


azopi74
addikt

"A mell mehet, a mellbimbó tilos a Facebookon"

Hát ez eléggé abberált, akkor mostantól csak letépett mellbimbós képek oszthatóak meg? :F

(#15) Out


Out
addikt

Akkor már a nyaraláson készült félmeztelen fotóimon is retusálni kell a mellbimbómat, hogy Facebook-kompatibilis legyen? Ezek hülyék.....

Commodore Plus/4 --- Személyi számítógép beépített profi szoftverrel

(#16) lenox


lenox
veterán

Nem tudom, hogy az eredetiben hogy szerepel, elso kattra nem is talalkoztam noi mellel a linken, mindenesetre van egy kis anatomiai problema, amikor mellbimbot ir a szabaly, de mar a bimboudvarra is vonatkozik. Pont, mint a legszebb nos topikban, a szabaly szerint mellbimbo nem, de mar bimboudvarra is jon a szankcio, pedig nem ugyanaz.

(#17) Apollyon válasza Ghoosty (#10) üzenetére


Apollyon
Korrektor

A női mell elsődleges nemi jellegzetésségnek számít, kb ugyanaz mint ha a férfi előkapná a strandon a fax készülékét. Nem illik strandra :N

Az pedig külön gáz, hogy egy ilyen szenny oldalnak mint a frászbuk kelljen megmondania hogy milyen a normális emberi magatartás az interneten.

Más:

A gyűlöletbeszéddel kapcsolatban a frászbuk csak akkor lép közbe, amikor neki érdekében áll. Szóval faji kérdésekben eléggé válogatósak, hogy finoman mondjam.

#1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

(#18) saelin válasza Out (#15) üzenetére


saelin
veterán

Ezt a fajta retusálást az animékben már régóta végzik: [link] :D

[ Szerkesztve ]

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#19) Out válasza saelin (#18) üzenetére


Out
addikt

Mindenki ilyen lesz a Facebookon nyáron, de akin meglátok egy bimbót is, azt jelenteni fogom az tuti :D Egyébként van egy kis kibúvó a cikk szerint, ugyanis ha szoptatsz akkor látható lehet a mellbimbód, hmmmm.....

Commodore Plus/4 --- Személyi számítógép beépített profi szoftverrel

(#20) Synthwave válasza Out (#19) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

"Akin meglátok egy bimbót is..."

...ARRÓL LETÉPEM. ;]

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#21) 8th


8th
addikt

"Emellett törlik a gyűlöletbeszédet tartalmazó szöveget/képet/videót is – pl. ha valaki uszít más emberek ellen azok faji, etnikai, nemzeti, vallási, szexuális orientációja, nemi identitása vagy fogyatékossága miatt."

Hahaha. Hány magyar gyűlölő román facebook csoportot linkeljek? Volt amelyiket egy nap alatt 50+ ember jelentett gyűlöletbeszéd azon belül faji vagy nemzetiségi hovatartozás megsértése miatt mégsem történt velük semmi. Kíváncsi leszek ezután, hogy állnak hozzá a dolgokhoz. Viccbook. :U

#17: Na ja. Muie Ungaria és a Ultras Romania csoport, hogy mást ne mondjak... Faszbúk szerint azzal nincs semmi gond. :U

(#22) F34R


F34R
nagyúr

Nah megint a fakebook egyik okorsege....

(#20) [oWn]f4te

Ha ferfi, ha no egyarant? :DDD mint a soros kupakot, foggal :DDD

(#23) Ghoosty válasza Apollyon (#17) üzenetére


Ghoosty
őstag

" kb ugyanaz mint ha a férfi előkapná a strandon a fax készülékét."

Nem tudom, te hogy vagy vele, de én anyukám mellével hónapokon keresztül nagyon szoros kapcsolatban voltam, de apukám kukijával nem. Szóval nem, egyáltalán nem ugyanaz.

"a női mell elsődleges nemi jellegzetésségnek számít,"

A férfi nemi jellegzetesség meg az, hogy nem nő akkorára. De ha kicsit játszunk még a dologgal, akkor a lapos mellű nőknek szabad cicit mutogatni, a "férfi csöcsöt' növesztő férfiaknak meg nem?

"Nem illik strandra :N"

Ide nem kéne valami indoklás? Ha nem akkor a válaszom: DE! (csak ez így kicsit gyerekes)

"a normális emberi magatartás az interneten."

Ki mondja meg, hogy mi a normális? Amúgy nincsen olyan, hogy normális az interneten, az internet kultúra és országhatár felett áll. Láthatod, ahogy már írta is valaki, araboknál máshogy szokás. Az interneten mindennek megvan a célközönsége. Vannak népszerű és kevésbé népszerű dolgok. Ugyanúgy megtalálod a félig oszlott hullát, ahogy a "jónőt" anyaszült meztelenül. Esetleg japánok által művelt szexuális jellegű dolgokat. Ha nem tetszik, nem mész oda, nem nézed. Ha esetleg felbukkanó ablakban jön, bezárod.

Attól, hogy bárki meglátja bárkinek a cicijét, kukiját, nuniját, nem fog semmi történni. Ugyanez nemi aktus esetében már okozhat fejlődési problémát.

Ha tippelnem kellene, akkor az egész meztelenség tiltásnak vallási gyökerei vannak, de még nem jártam utána.

(#12) iMaverick

Nem leszek attól jobb, ha mutatok rosszabb szokást is.

[ Szerkesztve ]

(#24) Mr X válasza Apollyon (#17) üzenetére


Mr X
veterán

A mell másodlagos nemi jelleg.

(#25) Synthwave válasza Mr X (#24) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Psszt.

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#26) saelin válasza Out (#19) üzenetére


saelin
veterán

Majd a felnövő generáció nem fogja érteni, hogy ha a facebookon böngészik ott miért nincs az embereknek mellbimbója, így kialakul benne egy hibás önkép, hogy ő csúnya mellbimbóval!

Viccnek indult a post, de belegondolva nem is olyan vicces... :Y

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#27) Ghoosty válasza saelin (#26) üzenetére


Ghoosty
őstag

Mint pl ez?

[link]

(#28) rt06 válasza azopi74 (#14) üzenetére


rt06
veterán

meg ilyen facebook kompatibilis androidok

Politikailag korrekt, valamint munkahely- és gyermekbarát aláírás, amiben egyáltalán nincsen p*na.

(#29) Apollyon válasza Ghoosty (#23) üzenetére


Apollyon
Korrektor

Kirakott didkókkal eléggé nagy probléma lenne a strandon a nőkkel, míg a férfiakkal nem. Legalábbis egy pár néni biztos odamenne és a retiküljével fejbe vágná a meztelenkedőt.
Engem mondjuk nem zavar az ilyesmi a strandon, viszont elég erősen kell néha koncentrálnom hogy ne nézzek oda, de leginkább azért hogy nehogy észrevegye az asszony. Viszont akkor biztos kikészülnék ha a barátnőm félmeztelenül strandolna. Mondjuk ő ilyet biztos nem csinálna, de aki meg igen, olyannal nem is lennék együtt.

Szerintem akkor is elsődleges nemi jellegeknek számít, nemhiába tiltja még a csökött frászbuk is (nálam azért nem ez a mérce), sőt ugye itt a ph-n sem véletlenül vannak tiltva ezek a dolgok még abban a csajos topikban sem. Na és mi van akkor ha egy félmeztelen csávót (pl. testépítőt) posztolnak? Hint: semmi.

Ki mondja meg mi a normális? Mondjuk az etikett, ami sajnálatos módon egyre több embernek nem jelent semmit.

"Ha tippelnem kellene, akkor az egész meztelenség tiltásnak vallási gyökerei vannak, de még nem jártam utána."

Szerintem meg inkább esztétikai okai vannak.

[ Szerkesztve ]

#1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

(#30) dabadab válasza Apollyon (#29) üzenetére


dabadab
titán

"Kirakott didkókkal eléggé nagy probléma lenne a strandon a nőkkel, míg a férfiakkal nem. Legalábbis egy pár néni biztos odamenne és a retiküljével fejbe vágná a meztelenkedőt."

Te Szaud-Arábiából írsz?... Mert itt Magyarországon még nem láttam, hogy bárki is fejbe akart volna vágni bárkit azért, mert monokiniben nyomja, ha meg mégis megpróbálna valaki ilyesmit csinálni, akkor azt mindenki idiótának nézné.

"Szerintem akkor is elsődleges nemi jellegeknek számít"

Ez mondjuk pont nem vélemény kérdése, az emlő másodlagos nemi jelleg.

"Szerintem meg inkább esztétikai okai vannak."

Ezen azért még dolgozz egy kicsit.

[ Szerkesztve ]

DRM is theft

(#31) fornettisuti


fornettisuti
veterán

A minap volt discoveryn egy ficko, akinek olyan betegsége volt, hogy többek között nem voltak bimbói, sem bimbóudvar.

iPhone 13 - Apple Watch Series 7 - LG 65” QNED - Ryzen7 5800X - MSI RTX 3070 - 32GB Kingston HyperX Predator - 34" Iiyama - Redragon Surara Pro - A4Tech X7 - Voopoo Argus MT - Voopoo Argus Pod

(#32) Apollyon válasza dabadab (#30) üzenetére


Apollyon
Korrektor

Na jó igen, lehet túloztam.
Az arábiai ellenpélda meg azért kissé szélsőséges. De azért valljuk be, a többség nem szeretné ha az asszonykája fedetlenül terpeszkedne ilyen helyeken.

Szerk.: nah akkor mégis miért nem elfogadott a nudizmus úgy bárhol? Mér' kapcsol le a rendőr ha valaki túl lengén öltözik? Vallási okokból? MUHAHA.

Jah és ha az emlő másodlagos nemi jelleg, csak a nőknél, akkor ide PH-ra miért nem lehet posztolni olyan képet, amin esetleg véletlenül rajta van? Nem azért mert mostantól ilyet szeretnék, csak magyarázd meg légyszíves, mi az indok.

[ Szerkesztve ]

#1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

(#33) dabadab válasza Apollyon (#32) üzenetére


dabadab
titán

"De azért valljuk be, a többség nem szeretné ha az asszonykája fedetlenül terpeszkedne ilyen helyeken."

Főleg azért, mert amúgy is a konyhában a helye, igaz?

Kicsit túltolod a alfahímséggel túlkompenzáló hímsoviniszta figuráját.

"nah akkor mégis miért nem elfogadott a nudizmus úgy bárhol?"

Hát ha ennek esztétikai okai lennének, akkor ugye a dolog függne a látvány esztétikájától - de ez nem így van.
Ahogy egyébként a "bárhol a világon" is elég nagy túlzás, nem csak zsidó-keresztény gyökerű kultúrák vannak.

[ Szerkesztve ]

DRM is theft

(#34) dabadab válasza Apollyon (#32) üzenetére


dabadab
titán

"akkor ide PH-ra miért nem lehet posztolni olyan képet, amin esetleg véletlenül rajta van?"

Mert rettenetes szexuális elfojtásokkal megvert kultúrában élünk.

DRM is theft

(#35) Apollyon válasza dabadab (#33) üzenetére


Apollyon
Korrektor

"Főleg azért, mert amúgy is a konyhában a helye, igaz?

Kicsit túltolod a alfahímséggel túlkompenzáló hímsoviniszta figuráját."

Miért vádolsz hazugságokkal? Hol írtam én bármilyen módon is erre referáló szöveget? Látom a szalmabáb érvelés az megy.

#34: Törvény tiltja?

[ Szerkesztve ]

#1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

(#36) sztanozs válasza saelin (#18) üzenetére


sztanozs
veterán

Nekem ez jutott az eszembe :D

JOGI NYILATKOZAT: A bejegyzéseim és hozzászólásaim a személyes véleményemet tükrözik; ezek nem tekinthetők a munkáltatóm hivatalos állásfoglalásának...

(#37) dabadab válasza Apollyon (#35) üzenetére


dabadab
titán

"Hol írtam én bármilyen módon is erre referáló szöveget?"

Ott idéztem. Eleve az volt a megközelítés, hogy nő az csak valakinek a nője lehet, akinek a cselekedeteinek a megítélésénél a hites ura véleménye a mérvadó, aki megpróbálja minél távolabb tartani a többi hímtől, nehogy azok elrabolják tőle (mivel ugye a nőnek komolyan vehető saját akarata nincs).

"#34: Törvény tiltja?"

Az (nálunk) konkrétan nem, de ettől még érzékeny téma, médiahatóság, internetszűrők, közfelháborodás mind problémás lehet.

[ Szerkesztve ]

DRM is theft

(#38) Apollyon válasza dabadab (#37) üzenetére


Apollyon
Korrektor

Inkább leírom új hsz-ben.

Egyébként azért írtam, mert engem jelen esetben rendkívül mód zavarna, és a másikat is zavarná fordított esetben. Szerintem ez így van rendjén.

Aztán lehet le vagyunk maradva, és már biztos teljesen normális, ha idegenek láthatják nudizni a másik párját.

#1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

(#39) Ghoosty válasza Apollyon (#32) üzenetére


Ghoosty
őstag

"Mér' kapcsol le a rendőr ha valaki túl lengén öltözik? Vallási okokból? MUHAHA."

Azért mert valaminek vallási gyökerei vannak, még nem a vallás miatt kapcsol le a rendőr, hanem azért mert a vallási nézet elért olyan népszerűséget, aminek a hatására törvény tiltja.

"azért valljuk be, a többség nem szeretné ha az asszonykája fedetlenül terpeszkedne ilyen helyeken."

Ácsi. Nem kötelező, hanem lehetőség. Amúgy elég sokakat nem zavar a dolog, legalábbis sok monokinis lányt látni, nem csak elvétve.

"Engem mondjuk nem zavar az ilyesmi a strandon, viszont elég erősen kell néha koncentrálnom hogy ne nézzek oda, de leginkább azért hogy nehogy észrevegye az asszony."

Én simán megnézem, nekem nem okoz ez gondot. Ha levette, akkor gondolom, nem zavarja. Persze nem durván bámulva, de nem érdekel ha bárki is észreveszi.

"Egyébként azért írtam, mert engem jelen esetben rendkívül mód zavarna, és a másikat is zavarná fordított esetben."

Ezért megbeszélik és nem tesznek így. De akit meg nem zavar, az had tegyen már így. "Szerintem ez így van rendjén."

(#40) újraregelt válasza dabadab (#30) üzenetére


újraregelt
tag

Még a Margitszigeten is lehet látni csajokat egyetlen tangában napozni... szánalmas ez a faszbúk, nem véletlen, hogy kerülöm, tiltom ahol és ahogy tudom.
Bezzeg a tagok személyes adataival nem ilyen szégyellősek.

(#41) hcl


hcl
félisten
LOGOUT blog

Ahhoz képest az oltáskritikus oldalakat, amiken afelé terelik az embe... idiótákat, hogy ne oltassák a gyerekeiket, nyugodtan lehet jelenteni, nem foglalkoznak vele.

Mutogatni való hater díszpinty

(#42) #06658560 válasza Apollyon (#32) üzenetére


#06658560
törölt tag

"Szerk.: nah akkor mégis miért nem elfogadott a nudizmus úgy bárhol?"

Amennyiben Németország, a skandináv országok, Hollandia neked nem léteznek, igazad van. Te lenni amerikánar?

(#43) #09819904


#09819904
törölt tag

Pénisz lehet, de fityma nem? Azért most nem ártana ezt is tisztázni! Illetve, ha valaki szereti az idézeteket és épp A szürke ötven árnyalatából idézne, akkor jön a kickandban vagy mifene? :U

(#44) rt06 válasza hcl (#41) üzenetére


rt06
veterán

persze, mert tul vagyunk nepesedve

Politikailag korrekt, valamint munkahely- és gyermekbarát aláírás, amiben egyáltalán nincsen p*na.

(#45) azbest


azbest
félisten

Az idióta pókeres Brian Zembic biztos fejtörést okoz nekik, mivel férfi létére fogadásból megcsináltatta a melleit :D

Mellesleg pár régi mókás dal jutott eszembe a kommentek olvasása közben ;] [link]

Egyébként a facebook amcsi cégként az amcsi törvényeket nézi elsősorban, ott meg nem ihatnak 21 éves kor előtt, a szex is tabu téma, ellenben 17 évesen hivatásszerűen szabad gyilkolni, ha jelentkezik katonának. :K

[ Szerkesztve ]

(#46) azopi74 válasza #09819904 (#43) üzenetére


azopi74
addikt

"Pénisz lehet, de fityma nem? "
Ez is biztos valami cionista összeesküvés :)

(#47) ollie válasza azbest (#45) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Mert nálunk nem ölhet embert a katona, mi?

***

(#48) #06658560 válasza ollie (#47) üzenetére


#06658560
törölt tag

A mondatban a tizenhétév, huszonegyév, stb. Volt a lényeg, nem a katonaság.

(#49) ollie válasza #06658560 (#48) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Nálunk meg 18-tól lehet valaki katona. 1 év a különbség.

***

(#50) rt06 válasza azbest (#45) üzenetére


rt06
veterán

"Egyébként a facebook amcsi cégként az amcsi törvényeket nézi elsősorban, ott meg nem ihatnak 21 éves kor előtt, a szex is tabu téma, ellenben 17 évesen hivatásszerűen szabad gyilkolni, ha jelentkezik katonának."

azon tul, hogy ezt a suletlenseget jo lenne mar vegre hanyagolni (egyebkent sem gyilkolni, hanem meghalni a hazaert - ha mar kretenseget terjesztunk, legalabb ne torzitsuk), nem nagyon latok facebook-on a csocsok mellett tizenhetevesengyilkolaszokatonas kepeket/videokat sem (bar bevallom, ritkan szoktam az amugy is keves amerikai ismerosom falat olvasgatni, de enelkul is fenntartasaim vannak)

Politikailag korrekt, valamint munkahely- és gyermekbarát aláírás, amiben egyáltalán nincsen p*na.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.