Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Sirandrish


Sirandrish
legenda

Felesleges erőltetniük.
Biztosan megveszik néhányan..az első számra én is benevezek, már csak kíváncsiságból is. Azt viszont sajnos kétlem hogy hosszútávon fent tud maradni.

Mindenesetre én szurkolok nekik. :R

Tök gáz hogy nincs mit vinni a budira :DDD

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#2) #51736960


#51736960
törölt tag

a nyomtatott sajtó döglődését elnézve, bátor húzás :)
kíváncsi lennék, ki a kiadó?

(#3) Liquid Snake


Liquid Snake
aktív tag

Remélhetőleg sokáig lesz! Nem úgy mint az előző újságok pl. Konzol magazin. :(

Nálam a favorit újságom még mindig az 576 konzol :DD :DD

A Hideo Kojima Game

(#4) Sirandrish válasza Liquid Snake (#3) üzenetére


Sirandrish
legenda

Akkor te PS fanatik lehetsz mert én Nintendosként olyan kirekesztőnek éreztem az egész 576ot hogy ihaj csuhaj dömötör :D

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#5) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

Érdekelne, hogy kik készítik. Rég (sok-sok éve) olvastam már értelmes nyomtatott sajtót.
Mondjuk az utolsó 576kbyte még tetszett, nem tudom mikor lehetett 3éve? Az külsőre is pofásan nézett ki.

Van valamilyen honlapja a Controller magazinnak? Mert nem találtam róla semmi infót.
Sok sikert kívánok nekik, de azzal, hogy nem lesz benne PC, azzal én nem tudok megbarátkozni :)

Más: tudtok olyan honlapot ahol digitális formában lehet újságokat vásároni? Telefonra venném.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#6) Mirman válasza .LnB (#5) üzenetére


Mirman
őstag

Digitalstand.hu-t ajánlanám erre.

(#7) .LnB válasza Mirman (#6) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Köszönöm! :R

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#8) Mister_X


Mister_X
nagyúr

Elő fogok rá fizetni, csakazértis. Ellenben remélem, hogy minél kevesebben kerültek át a Konzol magazin vezetőségéből... :U

Amúgy jól indul, a weboldalon a számláló elérte a nullát, de semmi :DDD

[ Szerkesztve ]

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#9) AxBattler


AxBattler
félisten

Vótmá'! :DDD

Egyébként ki lesz a főszerkesztő?
Kik a gárdában öreg rókák?

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

(#10) Sicilian


Sicilian
addikt

Első körre én is nevezek. Azután meglátjuk..

nothing is true everything is permitted..

(#11) .LnB válasza Mister_X (#8) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Ez van a honlapon:

06
DAYS
23
HOURS
41
MINUTES
49

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#12) Mister_X válasza .LnB (#11) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Akkor user error :R

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#13) Memora válasza .LnB (#11) üzenetére


Memora
senior tag

Szuper, nem hittem volna, hogy valaki a közeljövőben be mer vállalni egy új konzolos magazint (a Konzol magazin anno majdnem percre pontosan az 576 Kbyte bukását követően jelent meg, ha jól emlékszem :DDD ). Már elkezdtem venni egy-két számot az egyébként igen stílusos, multiplatformá fejlődött, de méregdrága Gamestraból.
Speciel én is örülnék neki, ha lenne egy kisebb PC rovat is, de ha már meg lesz említve a platformok közr a PC is, már annak is örülök. Én PC-n 2006-óta játszok, konzolon meg folyamatosan. Szerintem nem én vagyok az egyetlen, akik párhuzamosan nyomják több platformon is. PC játékok esetében a sok érdekes indie stuffról, és a kevés exkluzív, eredeti játékról lenne érdemes megemlékezni. Azokra gondolok, amiket "vétek" lenne kihagyni. ;)
PC-je ma már mindenkinek van, és nagyon sok játék elfut több éves hardvereken is, de sajnos még mindig él az a tévhit, hogy a PC-sek egy kis monitor előtt görnyedve billenytűzetet és egeret markolászva játszanak. Én speciel ugyanazon a HDTV-n és ugyanazzal a kontrollerrel játszok mindkét platformomon (cordless keyboard csak FPS-ekhez) :U

szerk: Mister_X, bocs, véletlenül nyomtam a válasz gombra :B

[ Szerkesztve ]

Fancy quote placeholder

(#14) Mister_X válasza Memora (#13) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Öhm, nekem mi közöm van ahhoz, hogy te kinek címzed (véletlenül) a mondanivalód? :F

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#15) Spancho


Spancho
őstag

A konzol magazin elég jó volt régen.
Külföldön van külön ps meg xbox magazin is.
Országos szintem 1-2 ezer újságot biztos megvesznek majd.
Mióta a neten van mindenről cikk + videó már én se nagyon nézek vagy veszek újságot (pc guru, gamestar stb...)
Az egyedüli nyomtatott játékokkal foglalkozó újság az az ingyenes 576 magazin amit megnézek :D

A nyuszik és az őzgidák is várják a majálist, hát miért lennél épp te szomorú?

(#16) Z a hangya


Z a hangya
tag

Szerintem halott ügy, de ha van sok felesleges pénzük akkor hajrá :)

"Zepi zsepi kincset ér, világ taknya belefér"

(#17) ledgeri


ledgeri
nagyúr

kizárólag konzolos játékokkal foglalkozó- alcím ; Moiljátékok- kép...

Csak én nem értem?

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#18) james001


james001
veterán

Valami ajándékot is dobhatnának hozzá,akkor lehet nagyobb sikere lesz. (Pl. poszter vagy hasonló) :D
Régen volt a jó az 576 Konzollal,Martin meg a többi mesterrel :D

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#19) #58450688 válasza Memora (#13) üzenetére


#58450688
törölt tag

Én is a tv + pc + controller táborhoz tartozom:)
Minek a nyomtatott sajtó, mikor a neten ingyen fent van minden? :F

[ Szerkesztve ]

(#20) adalbert1


adalbert1
veterán

Egy ilyen nyomtatott újságnak leginkább akkor látnám értelmét, ha inkább elmennének a részletesebb elemzések, hosszabb cikkek irányába (pl. egy konkrét játékkategória fejlődésének bemutatása, fejlesztők bemutatása - régen talán a Guruban volt ilyen rovat -, hogy élt túl a Nintendo, még a régi nagy rivális Sega már generációk óta nem gyárt gépeket, stb).
A fél-1-2 oldalas teszteknek kb. semmi értelme a rengeteg honlap/youtube videó mellett.

(#21) banhammer


banhammer
veterán

Eleg bator huzas a mai online vilagban konzolos havi lapot inditani.
Meg az online inditas is eleg rizikos nem, hogy egy offline.

\m/ Minden lehetséges, kivéve forgóajtón átsíelni... \m/

(#22) #51736960 válasza adalbert1 (#20) üzenetére


#51736960
törölt tag

a mai konzol játékos generáció nagyon fiatal, látom a baráti köröm gyerekein, még olvasni se tudnak rendesen, de már az assasins creed-et meg gta-t nyomnak. ők biztos nem fognak sokoldalas elemzéseket olvasgatni, és persze az újságot sem fogják megvenni.

aztán van egy kisebb csoport, a vén szarok (mint én is), akik még értékelnék a mélyenszántóbb írásokat, és van még némi vonzódásunk a papíralapú tartalomfogyasztáshoz, szerintem ebből a körből kerülnek ki majd a magazin vásárlói, persze kérdés, ez mire lesz elég...

egyébként továbbra is kíváncsi lennék, ki a kiadó, gugliból sem derül ki első körben, elég nagy a titkolózás :U

[ Szerkesztve ]

(#23) RangerFox


RangerFox
veterán

Az első számra benevezek, aztán meg meglátjuk... :)

(#24) Mister_X válasza #58450688 (#19) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Még az 576 Konzolból tudnék ide olyan cikkeket bemásolni, amik bármelyik online sajtó becsületére válna, ha olyan színvonalban tudnának teszteket írni... A magyar papíralapú cikkíróbázis meg hellyel-közzel megmarad az idők múltával is,

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#25) GeryFlash


GeryFlash
veterán

Hát nem tudom, szerintem is elég nagy hülyeség nyomtatott magazint elkezdeni :U A még megmaradt nagy kettő (Pcg,GS) is annak köszönheti hogy éltben van, hogy van hozzá dvd melléklet (illetve a Gshez már az sincs, csak Steames letöltőkód vmi budget esz*rhoz).
És akkor ezek most 2014-ben semmi hírnévvel ONLY konzolos újságot akarnak :Y Vagy rohadt olcsón kell adni (600 Ft alatt), vagy legalább pc-s tartalmat belerakni. Magyarországon szembe sok gazdagabb országgal nem akkora a konzolos játékosok aránya a pc-sekkel szemben. Ezeknek ugye nagy részük ,,kezsöl", ők nem fogják venni. Sok olyan konzolos van, akiknek ugyan van konzoljuk de most váltanak pc-re, mert a ps4-xbox ,,gyenge" (nem az, de általános hülyeség pcguru-gs oldalán ezt olvasni).
Szűkül a kör, ezen belül vannak akiknek ps4-xbox oneja nincs, nem is mostanában fognak venni, ők ugye a warezolos konzolosok. persze nincs sok belőlük, hardveraprón valahogy mégis a konzolok 60-70% ,,okosított".
Na tőlük se kell nagy bevételeket várni, a játékért nem fizetnek akkor majd pont a magazinért, amikor ott van ezer review-s oldal na meg pjúdipáj :U
Maradnak tehát azok a tisztességes xbox-ps tulajok, akik nem játszanak pc-n, nem warezolnak, és valószínűleg már volt pénzük egy jelenlegi generációs konzolhoz (tehát van pénzük újságra is). Na nekik készül ez az újság, és csak is nekik... Én nem tudom hogy könyvelő vagy befektetési elemző tanácsát kérték mielőtt kipattant ez a jó ötlet, ha igen akkor vélhetően nem nagyon hallgatták meg..

Off: Arról tud valaki valami,t hogy Miguel és Stöki miért hagyta el a Gurut? Egy éve már nem veszem az újságot, nyáron vettem egyet, láttam hogy a szerkesztők közt ott vannak még, de teszteket már nem írtak és a Levrovot is átvette az a sótlan Bate

Hi, i'm new to APHEX TWIN, so i was wondering how much the IQ requirements was to enjoy his stuff. and understand all the underlying themes, because its really complex stuff. I have IQ of 119 but i heard that you need atleast 120 is it true?

(#26) bullseye válasza GeryFlash (#25) üzenetére


bullseye
addikt

Mert elmentek Indexni. Stöki, Hancu és Miguel is ott nyomja. Jó mulatság olvasni ahogy a vérpistik anyázzák a hozzá nem értő Indexes újságírókat, ha nem tetszik nekik valami kritikájuk...
Bate meg a TvGO-hoz ment át pont mostság.

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#27) GeryFlash válasza bullseye (#26) üzenetére


GeryFlash
veterán

Igen, azt tudom, hogy iddqdnél vannak, csak az okot nem (amúgy Miguelt már ott se látom egy ideje sajnos). Azért az szép, ki marad lassan ott? :D Bate-tel amúgy nincs bajom, korrekt cikkeket írt csak Levrovba nem való, jó pár haverom pont amiatt vette a PCG-t a GS helyett mert Miguel tolt 2-4 oldal ,,standupot".

Ja, szoktam látni hogy a fanboyok ott osztják az észt. Az is komoly volt, amikor Miguel leírta véleményét a GS plusról és hogy nem lesz lemez (illetve árcsökkentés), a GS facebook oldala meg kirakta, hogy a ,,nagyokosok megint megmondják". Mit ne mondjak, elég nagy öngól volt :C
Azt nem tudom, hogy azóta mennyien pártoltak át a Guruhoz a GS-től, de maikor kirakták először, hogy nem lesz lemez olyan össznépi anyázás ment hogy jó volt látni :D

Igazából az a baj, hogy a két magazin még azért van életben, mert egyszerűen nincs egy jó magyar játékos csatorna, mint pl.: Totalbiscuit. Van egy Otherworld online, ami olyan amilyen :U Nem teljesen sz*r, de azért elég sz*r.

Hi, i'm new to APHEX TWIN, so i was wondering how much the IQ requirements was to enjoy his stuff. and understand all the underlying themes, because its really complex stuff. I have IQ of 119 but i heard that you need atleast 120 is it true?

(#28) bullseye válasza GeryFlash (#27) üzenetére


bullseye
addikt

IDDQD a hobby izé, amúgy meg Index techrovatot viszik.
Igen, pont a GS eset volt mókás, a sok "kik ezek egyáltalán és mit értenek ehhez" keménykedésekkel.

Hazai TB talán soha nem is lesz, mert kicsi a piac rá – meg nincs is időm megcsinálni ;] . Gurusok nyomnak néha videókat, amiket én szeretek, meg a Gameday iroda is próbálkozik, amit kevésbé (pedig a Hollywood nagyon jó).

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#29) Mister_X válasza GeryFlash (#27) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Egyébként én teljesen megértem, hogy el kellett hagyni a DVD-t: egy lemezre manapság már egy fél jték se férne fel, ha meg mégis sikerül felpasszírozni tömörítve, akkor meg a többi dolognsk nem marad hely, pl. GSTV, ahol meg elvárják a hűde minőséget.

Én még annak örülök azért, hogy a GS-ben megvannak a számomra kötelező arcok.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#30) FoxiestFox válasza bullseye (#28) üzenetére


FoxiestFox
félisten

A Gameday iroda félelmetesen gyenge.. Pedig nem lett volna rossz egy olyan mókás-kritikus játékos csatorna, mint amilyen a Hollywood News Agency.
Nem is értem, hogy gondolták ezt. Talán nem nézik vissza a saját videóikat.
Otherworld egész tűrhető, de azért ott is előfordul egy csomó ökörség játéktesztek alatt, ugyanakkor látni az igyekezetet.

(#31) Breaker


Breaker
tag

Kiváncsi vagyok mi lenne, ha ket harom honapig teszt jelleggel megszunne az osszes magyar nagy online gamersite..? Es csak ujsagot adnának ki, mondjuk hetente :)

Afféle "lekapcsoltunk, kerlek vedd meg a magazint" mozgalom :D

MSI MPG B550 GAMING PLUS | AMD Ryzen 5800X3D | 32GB Trident RGB G.Skill 3200Mhz | MSI GTX 1080TI ARMOR OC

(#32) sad_Vamp válasza #51736960 (#22) üzenetére


sad_Vamp
őstag

hiba no.1: akkor még a homokozóban kéne kevergetniük a pisikását

hiba no.2: ilyen fiatal gyerekeknek pont ilyen játékok kellenek....

nem is fűzök hozzá semmit inkább.

“When the flaws of the system are exposed, it is usually the irritant who gets cast out.”

(#33) Memora válasza Spancho (#15) üzenetére


Memora
senior tag

Tehát nyomtatott játékokkal foglalkozó, ingyenes online magazint olvasol? ;]

Fancy quote placeholder

(#34) Memora válasza #58450688 (#19) üzenetére


Memora
senior tag

Wellcome! :C ;)
+Én speciel sokkal jobban szeretek lapozgatni egy szép, stílusos magazint, mint az online magazinokat, blogokat böngészni. A 90' évek eleje óta megvan minden hazai konzolos magazin összes száma.

Fancy quote placeholder

(#35) Memora válasza adalbert1 (#20) üzenetére


Memora
senior tag

Ilyen cikkek a Konzol magazinban is voltak, mégis bedőlt...

Fancy quote placeholder

(#36) Memora válasza GeryFlash (#25) üzenetére


Memora
senior tag

Anno, mikor megszűnt a Konzol magazin, én is gondolkoztam rajta, hogy most "jó ötlet lenne" ráugrani a megüresedett piaci résre (?!), de miután beszéltem szakértőkkel, kiderült, hogy a pályázati pénzem csak pár számra lenne elég, addig kellene hirdetőket szerezni, különben gyorsan behal a dolog...
Viszont a Controller magazin alapítói úgy látom, bátrak voltak, és előre gondolkodtak: hazai konzolos boltokat bemutató cikksorozat :C

Fancy quote placeholder

(#37) bullseye válasza Breaker (#31) üzenetére


bullseye
addikt

Miért, a netadó nem erről szólt? :)

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#38) sting2 válasza Memora (#34) üzenetére


sting2
addikt

Nekem is! :R

Sound & Vision : Marantz- Sony - Playstation

(#39) AxBattler válasza Memora (#34) üzenetére


AxBattler
félisten

Minden? :Y Az szép! :C
Én csak az 576-ot gyűjtöttem, '94. áprilisától van meg az összes szám, a dicstelen végig. :(

Utána a GS-re tértem át (egy darabig + később megint egy darabig), mivel ideiglenesen ők vették át a logót + jónéhány stábtagot is. GyZ-vel mi lett azóta, tudja valaki?

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

(#40) M@trixfan válasza Memora (#34) üzenetére


M@trixfan
addikt

Én is hozom vissza vidékről az oda levitt számtech magazinokat. Bár nekem messze nem ilyen teljes gyűjteményem van, de az 576, PC Guru, Chip oldalait most is szívesen lapozgatnám. A 90-es évek elei 576-ok életem legszebb éveit hozzák vissza :)

[ Szerkesztve ]

twitter: MatrixfanLive | Ősidőktől a PH!-n

(#41) Memora válasza M@trixfan (#40) üzenetére


Memora
senior tag

:R :C :R :C

[ Szerkesztve ]

Fancy quote placeholder

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.