Hirdetés

2024. május 29., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#101) #04430080 válasza TTomax (#99) üzenetére


#04430080
törölt tag

Aki Atarin meg Amigan kezdte, már régen megszokta ezeket :DDD

(#102) nubreed válasza tisn (#100) üzenetére


nubreed
veterán

Vegyél egy normális széket. :)

We are the first of cyber evolution. We are the first to program your future.

(#103) tisn válasza nubreed (#102) üzenetére


tisn
addikt

uj gerinc/derek kellene, szekem mar van jo :)

(#104) Cs1csó válasza tisn (#103) üzenetére


Cs1csó
félisten

Nem kell, gerincsérvem van szinte tünetmentes, pár dolgot be kell tartani és neked sem lesz gondod:
- GYÓGYTORNA YouTube videók ami alapján te is meg tudod csinálni
- az esetleges magas testsúly csökkentése
- vigyázni kell magadra pl.: reggel nem derékból kelsz fel az ágyból hanem oldalra fordulsz leteszed a lábaidat és a karoddal nyomd fel magad stb.
- ha sokat ülsz a gép mellett pár óránként állj fel és tornássz egy kicsit

(#105) tisn válasza Cs1csó (#104) üzenetére


tisn
addikt

nincs gerincservem, legalabbis az ortopedia szerint
tulsuly az van sajnos

(#106) Cs1csó válasza tisn (#105) üzenetére


Cs1csó
félisten

Ezek a tornák nem csak a már meglévő kialakult betegség - sérv - esetén hasznos hanem annak megelőzésére.

(#107) tisn válasza Cs1csó (#106) üzenetére


tisn
addikt

tudom, baratnomnek viszont van mutott gerincserve, mutatott par gyakorlatot
mondjuk nem csinalom :)

(#108) Cs1csó válasza tisn (#107) üzenetére


Cs1csó
félisten

Erre fogadtam volna: mármint hallottál már a gyógytornáról, de nem csinálod hidd el egy csomó becsípődésem volt, Diclofenac stb. krémet használtam de semmi értelme ezeknek csak a gyógytorna és ha minden kötél szakad műtét.

(#109) ncc1701 válasza Prof (#87) üzenetére


ncc1701
veterán

Biztos írják mások is, de egy közepesebb játszós pc perifériák nélkül 300e pénz. Olcsónak nem nevezném, mert ha a perifériákat is beszámítod, akkor 4-500e körül már ölég szép notit kapni.

(#110) ncc1701 válasza Cs1csó (#106) üzenetére


ncc1701
veterán

Megelőzésképp rendszeres testmozgás, és nem lesznek ilyen panaszok. Tetszik, vagy sem, az ember nem arra van tervezve, h egész nap a seggén üljön.

(#111) tisn válasza ncc1701 (#110) üzenetére


tisn
addikt

rendszeres testmozgas mellett is siman lehet derekfajas (nalam mondjuk valoszinuleg a tulsuly is ok)

de csajom peldaul vekony (igy is gerincserv, radasaul meg 2x eves koraban mutottek), meg van haverom is, felmaratonokat futott, vekony, megis gerincserve van

(#112) Chaser válasza ncc1701 (#110) üzenetére


Chaser
titán

genetika kérdése ez, mint kb minden:)

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#113) Baryka007


Baryka007
őstag

Nincs ebben meglepő... két és fél éve nem ment lejjebb az ára a GTX 1060 nak sem a(z) 1070 nek... Sem a többinek, de leginkább ezek nem változtak. Kicsit felfelé aztán most vissza a kiindulási pontra.

És közben alig mutattak fel a gyártók valami előrelépést... Ráadásul az "újabb" és "gyorsabb" vga-k nem a régiek helyére kerültek be az árlistára... Hanem föléjük csúsztatták őket...

Most komolyan ? ..... Nem is értem, a gyártók min vannak meglepődve. :W :F

(#114) Cs1csó válasza Baryka007 (#113) üzenetére


Cs1csó
félisten

EZ a lényeg, de tedd a szívedre a kezed ha az Nvidia pénzügyese lennél vagy részvényese nem örülnél ennek? Nulla fejlődéssel ömlik a pénz.

A CPU-m - 4gen i5 - 4 éven keresztül ugyanazon az áron forgalmazták na ez az agyrém. 2011 októberében az "árvíz" előtt vettem kb. 23k-ért egy 2TB-os 3,5" külső Samsung HDD-t igaz külső áramforrásos de most 19k 2TB-os külső 2,5"-os. Itt tartunk. Persze azt sokszor elfelejtem, hogy a forint is folyamatosan mélyrepülésben van.

(#115) Chaser válasza Baryka007 (#113) üzenetére


Chaser
titán

sztem nincsenek meglepődve...:) gondolom "gamer" is egyre kevesebb van pc vonalon, konzolok egyre jobbak, nincs velük nyűg, pc meg csak egy pénztemető, ssd ára kezd helyrejönni, ramok is értelmesebb áron vannak, de vga-k nemrég még csúnya áron mentek, cpu-k is amíg nem volt a zen, aztán még a w10 csodái, meg driverek csodái...áááá:) valamikor sok éve megvettem a mortal combat 10-et, addig még elfogadható volt, amíg nem akartam a részletességen állítani, de mivel a kártya tudta, mért ne? na utána állíthattam defaultra is, olyan durván laggolt a játék "öröm" volt nézni ( : már új játékokban nem is gondolkodom ha veszek pc-t, régi kedvenceket újra játszom, akkori időkhöz képest magas felbontáson, részletességgel és fps-sel

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#116) Andrew_31


Andrew_31
Modder

Mivel költöztem eladtam az asztali gépem és a laptopom. Vettem egy Acer Predatort 300-ért GTX1060-nal. 2 hónapos volt. Bőven elég munkára, játékra. Amúgy most raknék össze gépet, lehet VEGA 56 menne bele. Kövezzetek meg érte nyugodtan. De lassan 90 alá megy az ára. Régen azt akartam venni 140 körül. El is adtam a két db. RX290-et 100-éft. De szinte abban a pillanatban fel is ment az ára 300-ra a hülye bányász láz miatt.😂 Úgyhogy 45-ért egy 1050ti lett amit 1 év után ugyan azon az áron adtam el.

(#117) d4Y.187 válasza ncc1701 (#109) üzenetére


d4Y.187
tag

10 pc-ből 2-t építenek nálam új cuccosból. refurbished vagy használt cuccokból, a valós teljesítményeket párosítva az igényekkel 500ból 2db erős közepes gémer pc jön ki, 120+ hz monitorokkal.
az új vga-k még mindig csak fele annyit érnek, mint amilyen árcédulát rájuk pofátlankodnak a gyártók... ezt még a laikus júzerek is gond nélkül átlátják. szomorú.

.: 3o 62o 9282 :: wehaveit.hu :.

(#118) ncc1701 válasza d4Y.187 (#117) üzenetére


ncc1701
veterán

Ha használt pc-ről beszélünk, akkor beszéljünk a használt notiról, az arány megmarad úgy is.

(#119) d4Y.187 válasza ncc1701 (#118) üzenetére


d4Y.187
tag

az egész világra vetítve, valószínüleg így van. főleg a keleti népek húzzák ezeket a statisztikákat. itthon azért ritka mint a fehér holló. a pc moduláris jellege erősebb eladási pont, ha a legtöbb teljesítményt szeretnénk kapni a legkevesebb pénzért, amit valamennyire a későbbiekben is naprakészen kéne tartani.

.: 3o 62o 9282 :: wehaveit.hu :.

(#120) ASdS válasza Dyingsoul (#4) üzenetére


ASdS
csendes tag

Csak csatlakozni tudok ezen megjegyzéshez. +1. :R

(#121) Chaser válasza d4Y.187 (#119) üzenetére


Chaser
titán

arányaiban kevesen játszanak, szóval nem fontos a bővíthetőség, azt sem tudják mi az ( : legtöbb halandó úgy vesz gépet, h meglátja az mm v bármelyik muti kínálatában és megveszi, főleg a nők, de sokszor a férfiemberek sem tudatosabbak
az, h mink' kockák nem így vásárolunk, az egy másik dolog, az eladónak meg minegy mit tukmál a kedves vevőre, csak tukmáljon, boltoknak is sokkal kevesebb gondjuk van notebookkal, mint pc-vel - ellenben ha garancián kívüli szervizelésre kerül sor, lehet pofátlan árat kérni -

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.