Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#19) The DJ


The DJ
addikt

Először is köszönök minden kommentet és véleményt, Racecam-nak pedig az ismételt kiemelést :R Próbálok a kérdésekre válaszolni, ha valakit mégis kihagynék, akkor elnézést.

Zolaash: Igen is meg nem is. Az írásaimba mindig csempészek valamit magamból is, néha többet, néha kevesebbet, de próbálom tartani azt az irányt, hogy ne is áruljak el túl sokat, mert (véleményem szerint) sokkal jobb egy olyan alkotást olvasni, amibe az ember beleélheti magát, mintha egy másik ember történetét kapná kézhez. Sok mindenben hasonlítok a fiúhoz :)

FPéter: Az a poén, hogy már én is el-elnevettem magam, miközben írtam, mert a fejemben megjelent egyes mondat/párbeszéd átirata és szinte éreztem, hogy ez a művem se ússza meg :D De engem nem zavar, ha gondolod nyugodtan írd át, az embereknek kell egy kis nevetés, és én is jókat vihogtam az eddigieken is :K

bacsis: :R Gondolkodtam a zene ajánlón egy ideig, de a fogalmazás közben nem ugrott be mi is illene legjobban alá, keresni meg nem akartam, de a jövőben biztosan lesznek még olyan írásaim, amik alatt lesz zene, csak rá kell éreznem mi illik hozzá a legjobban. Az is igaz, hogy kicsit szomorúbbak a befejezéseim mostanában, de szerencsére ez nem azért van, mert én is az lennék, mindössze ilyen történetek fogalmazódnak meg bennem. Viszont eszembe jutott 1-2 teljesen más stílusú ötlet is, és azt hiszem a következő írásom már más témakörrel fog foglalkozni :)

Vasinger!: Semmi gond, tisztában vagyok vele, hogy az ilyen stílusú írások nem mindenkinek jönnek be, ráadásul én is hajlamos vagyok néha idealizálni és túlírni dolgokat, de ezen igyekszem javítani. Sose volt célom mindenkihez szólni, csak írok, mert nekem jó, néhány ember pedig örömmel olvassa, szóval remélem mégis hasznos. Ráadásul alapvetően ez egy hardver fórum, ahol nem éppen az ilyen írásokra van igény, de nekem is ez a kedvenc lapcsaládom és nincs kedvem máshova átszokni vagy átköltözni amiatt, hogy megtaláljam a célközönséget. Jó ez így :)

https://wpszaki.hu - Minden, ami WordPress, cikkek kezdőknek és haladóknak.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.