Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#51) JuliusCaesar válasza Zé_Mester (#37) üzenetére


JuliusCaesar
tag

Ezt egy szar... a zene. Itt az eredeti. Az öreg Cohen is sok verziót csinált de ez a legelső. Aki itt előadja, Cohenhez képest lepkefing hangja van. Utálom is a shrek verziót, mintha megcsúfolná az eredetit. :W

... Alea iacta est - Veni, vidi, vici ...

(#52) The DJ válasza JuliusCaesar (#50) üzenetére


The DJ
addikt

Köszi az őszinte véleményt :) Tisztában vagyok vele, hogy néha túlzásokba esem a fogalmazás terén és hajlamos vagyok túlírni a történetet. Keresem az egyensúlyt, hogy mennyire mehetek bele a táj, a helyszínek és az érzések leírásba anélkül, hogy elnyújtanám a történetet vagy éppen túl keveset adnék át belőlük és akkor lényegtelen és jellegtelen valami lesz belőle. Előbb-utóbb remélem meglelem a helyes kombinációt és akkor a történeteim is sokkal élvezhetőbbé válnak, de addig még sokat kell olvasnom és gyakorolnom. Mindezek ellenére örülök, hogy tetszett.

https://wpszaki.hu - Minden, ami WordPress, cikkek kezdőknek és haladóknak.

(#53) szente


szente
addikt

nekem ez a zene jutott eszembe:Rachael Starr - To Forever (moonbeam remix)

(#54) Omega81 válasza JuliusCaesar (#50) üzenetére


Omega81
senior tag

Soha nem fogunk, mert azzal hogy eldobott és indok nélkül, nagyon megbántott.

értékelt üzletek: 42+ 0-

(#55) Omega81 válasza szente (#53) üzenetére


Omega81
senior tag

:O :O :O

értékelt üzletek: 42+ 0-

(#56) szente válasza Omega81 (#55) üzenetére


szente
addikt

ugye?! :O

(#57) The DJ válasza szente (#53) üzenetére


The DJ
addikt

Hűű, ez nagyon nagy zene, egyik kedvencem, ha jól emlékszem Tiesto ISOS 7 albumán volt rajta. :R

https://wpszaki.hu - Minden, ami WordPress, cikkek kezdőknek és haladóknak.

(#58) Trak


Trak
addikt

OMFG
Ezt most nem kellett volna elolvasnom...

[ Szerkesztve ]

''Mielőtt megszólalsz, gondold végig, szebb-e, mint a csend, amit megtörsz vele...''

(#59) szente válasza The DJ (#57) üzenetére


szente
addikt

jah,tényleg finom,bár én kb 1 hete akadtam rá.kicsit le vagyok maradva trance-ban...nem az én világom.amúgy jól emlékszel! ;)

(#60) Omega81 válasza szente (#56) üzenetére


Omega81
senior tag

:K

értékelt üzletek: 42+ 0-

(#61) creed13


creed13
tag

Le a kalappal.... :R

Nekem meg ez a zene jutott eszembe. :U

[ Szerkesztve ]

Ha én éhes vagyok, akkor neked nem lehet igazad!

(#62) mrlujoak


mrlujoak
veterán

Én 25 éves, egy hónapos voltam, amíg meg nem szakadt a szívem.
Vihar nem volt, de azóta is borús az idő...

2008. október 10.
Lassan egy éve már, de vége. Vége annak, ami miatt sírtam hosszú hetekig. Depresszió, 10 kiló fogyás.
Azóta elgondolkodtam, és rájöttem, senki miatt nem sírtam még így. A gyerekkori rosszkedvek, fiatalkori csalódások a közelébe sem értek ennek.

Már majd egy éve, és senkiben nem bízom meg. Még mindig erős bennem az a kétely, hogy valaha is tudnék szerelmes lenni. Felhőtlenül szerelmes.

Mindegy. Most 26 vagyok (10-én töltöttem), azt mondják előttem az élet, és ez csak egy csalódás volt.
Ez igaz. Előttem az élet. De egy megszakadt szívnek mondják ezt, aki ugyan nem kesereg már olyan sokat, de nem is bízik senkiben.
Egy olyan srácnak mondják mindezt, aki azóta csak ágyról-ágyra száll, de mindezt csak testiségnek fogja fel, még a kapcsolat lehetőségének szikrája sem jelentkezik.

Bizony, vannak akiknek megszakad a szíve.

Az írás pedig kifogástalan. Grat.

mrlujoak

Sony Xperia™ 10 V Dual; Sony WI-XB400; Navitel R600 - menetrögzítő - Sony STARVIS képérzékelővel

(#63) 3shae válasza Omega81 (#43) üzenetére


3shae
aktív tag

Szia!

A szerelmünk lapjai c.filmet láttad már?

Ha nem,akkor nézd meg!

Bármi kérdésed van a meghirdetett termékeimmel kapcsolatban, nyugodtan írj PÜ-t vagy hívj! Mi legyen a nicked? 2shae! Az már foglalt.. akkor legyen 3!

(#64) mrlujoak válasza 3shae (#63) üzenetére


mrlujoak
veterán

Nagyon szép film, nem egyszer láttam.

mrlujoak

Sony Xperia™ 10 V Dual; Sony WI-XB400; Navitel R600 - menetrögzítő - Sony STARVIS képérzékelővel

(#65) szente válasza creed13 (#61) üzenetére


szente
addikt

deep-house :C :R na jó ne menjünk el zeni irányba,ez nem az a topik.
off vége

(#66) Omega81 válasza 3shae (#63) üzenetére


Omega81
senior tag

Szia!

Nem rémlik a cím.

Szerk.: >> tartalom <<

Ez alapján tök másról van szó.

[ Szerkesztve ]

értékelt üzletek: 42+ 0-

(#67) rybank válasza szente (#65) üzenetére


rybank
senior tag

kinek mi nyit meg új világokat, ma már ne, de nemf elejtem el, mit okozott nekem ez a stílus, gondolok itt a Plastic City kiadványokra:)

(#68) creed13 válasza rybank (#67) üzenetére


creed13
tag

Plastic city ott van a toppon.... :K

Ha én éhes vagyok, akkor neked nem lehet igazad!

(#69) tildy válasza mrlujoak (#62) üzenetére


tildy
nagyúr

Másfél éve már, hogy nekem is megszakadt a szívem.
De rá kicsivel több, mint fél évre találtam jó varrót, aki foltozgatja, csinosítgatja, gondozza.
A múltat valahogy le kell zárni. Nem egyszerű, de muszáj.
Nekem azt hiszem, sikerült.

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#70) fatal`


fatal`
titán

Nagyon jó írás. :)

(#71) waverider válasza madstunt (#36) üzenetére


waverider
senior tag

Armin által aláírt vinyl és fotó kapcsolódik ehhez a zenéhez a gyüjteményemben :R

Informatikus csemete mondókája: ZIP ZIP csóka, vak vARJúcska. A Windows 2 dologtól akadhat ki: az egyik önmaga, a másik bármi más. Donald billentyűzetet használ, Mickey egeret. A WORD elszáll, az írás megmarad.

(#72) hoffman_


hoffman_
nagyúr

Ha FPéter írása nincs kint a címlapon, akkor most nem olvasom ezt. Már mondtam neked, hogy szeretem az írásaid, valahogy megoldottad a tökéletes kontaktust. Herótom van az irodalmi elemzésektől, szegény művészek forognak a sírjaikban, de ilyenkor jut eszembe, hogy mennyire is tudom szeretni az olvasást, és mennyire jó érzés, amikor a betűk szó szerint bemásznak a szívedbe és a fejedbe. Tény, hogy mostanában elég labilis és érzékeny szegény kis lelkecském, de akkor is Te érdemed. :)

Megtapostad a szívem, amiért köszönet jár. Annyi mindenre tudsz emlékeztetni az írásaiddal. Tényleg köszönöm :R

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#73) The DJ válasza hoffman_ (#72) üzenetére


The DJ
addikt

Én köszönöm, hogy elolvastad és reagáltál :R Annak pedig külön örülök, hogy sikerült előhoznom pár régi emléket, esetleg érzést. Az ilyen írásaimnak csupán ez a célja. Kicsit visszarángatni az olvasót abba az időbe, amikor ő is átélte ezeket az érzéseket. Emlékezni fontos és szükséges, azokból látjuk, hogy honnan indultunk és hova jutottunk. :)

https://wpszaki.hu - Minden, ami WordPress, cikkek kezdőknek és haladóknak.

(#74) Vakegérke válasza The DJ (#73) üzenetére


Vakegérke
veterán

"Az ilyen írásaimnak csupán ez a célja. Kicsit visszarángatni az olvasót abba az időbe, amikor ő is átélte ezeket az érzéseket."
Nos igen, nagyon jól műveled. Idős korban még megrendítőbb a hatás.

"Emlékezni fontos és szükséges, azokból látjuk, hogy honnan indultunk és hova jutottunk."
Igaz ez pár év távlatából is, még igazabb pár évtized után.

Nélküled üresebb lenne a LOGOUT. A hízelgés pedig nem kenyerem.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#75) hoffman_ válasza The DJ (#73) üzenetére


hoffman_
nagyúr

:) :R

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#76) The DJ válasza Vakegérke (#74) üzenetére


The DJ
addikt

Köszönöm! Nagyon sokat jelent számomra a véleményed, hisz komoly élettapasztalat áll mögötted. A logouton te vagy az egyik olyan személy, akinek a meséit mindig örömmel olvasom, a hozzászólásaidból pedig szerintem sokan és sokat tanultunk már :R

https://wpszaki.hu - Minden, ami WordPress, cikkek kezdőknek és haladóknak.

(#77) shadeofme


shadeofme
tag

Nekem is az tetszett a történetben, hogy bele tudja képzelni magát az ember és azáltal, h kicsit meseszerűvé tetted ki is ragadja az olvasót a - szomorú - valóságból.
Az írás sajnos épp aktuális nálam is. :(
Ha meg zenét kéne a történethez adni, akkor mindenképpen ezt ajánlanám. (Na persze létezik egy - sajnos elég gyengére sikerült - feldolgozása is, de nem tudok elmenni mellette, mert szeretem a Nevergreen-t. :) )

[ Szerkesztve ]

Ha privit irsz, tedd hozzá, h mi érdekel, mert több cuccot is hirdetek.

(#78) Trub


Trub
tag

Nem elősször olvasom ezt a történetet, mégis előjönnek a könnyeim.
Ezért szeretek olvasni...

(#79) The DJ válasza Trub (#78) üzenetére


The DJ
addikt

:R

https://wpszaki.hu - Minden, ami WordPress, cikkek kezdőknek és haladóknak.

(#80) művésznő4


művésznő4
csendes tag

Tejóóóéég! Nagyon tetszett! *.* Igazán tehetséges író-palántának tartalak! :) (bár nekem mégcsak ez volt az első "műved", amit olvastam) Nagyon megfogott, ahogyan mefogalmazod a mondanivalódat...
Ahogy olvasom a sorokat, egyre csak az jár a fejemben, hogy még, méég, mééég! :D
Számomra nagyon meglepő volt, hogy még sok srácnak is nagyon bejött az írásod (és ha jobban belegondolsz, ez a legnagyobb elismerés....)
És örülök neki, hogy még nem halt ki teljesen a romantika a fiúkból :P és őszintén letudják írni érzéseiket! ^^
Gratulálok hozzá! Szíved-lelked benne volt! :)
Sok ilyet még!

(#82) zso73


zso73
veterán

Jó kis írás. Szép képekkel, és mondatokkal. Át is érte, és megjelentek az érzések is.
Gratula!! :K

"A mosoly olyan, mint egy ablakban felgyúló fény, amellyel a lélek jelzi, hogy a szív otthon van."

(#83) Joci93


Joci93
senior tag

Szép írás. :)

Furcsa, több ezer emberrel találkozunk és egyik sem fog meg igazán. Aztán megismerünk valakit, aki megváltoztatja az életünket. Örökre.

(#84) Paul119


Paul119
addikt

[link] nekem ez a zene jut az eszembe:(

Megnéztem volna Sámsont, ha nem rockernek nevelik, Rapperként a gettóban kopaszon mivel dicsekedik

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.