Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Off-topic LOGOUT  »  [Re:] A dunsztos

Hozzászólások

(#14) Thunderzolee válasza 7 (#5) üzenetére

Ennél talán az volt nagyobb dolog, mikor betettem sülni egy pizzát magamnak, olyan 10 óra körül lehetett, aztán leültem átnézni a Blikket, közben jöttek az aznap nem dolgozó fiúk-lányok, és elmentem velük csobbanni egyet a hullámokban.
Teljesen elfelejtkeztem a pizzáról; de más is, és kábé egy óra múlva egyik lány hátát napolajjal kenegetve látom, h füst száll fel a bűfé felől, először nem is tűnt fel, aztán nagy üvöltözés, sikítozás, egyre több ember a konyháról néz valamit, csoportosan állnak, és mintha füstölne valami a büfé és a padok közt.
Arra gondoltam, a szomszédos pecsenyesütőben csináltak valami látványsütős dolgot, mert valamelyik napra hirdettek egy ökörsütést, ki volt plakátolva, na mondom megnézem mi az, közelebb érve ugrott be, h volt egy pizzám.... :B
Az egész strandon híre ment, minden falatozó, büfé, butik, életmentő, kölcsönzős, de még az utolsó kukoricaárus is messziről kemencelovagnak, meg pizzacsászárnak, meg mittudom én már minek neveztek, azt a füstfelhőt amit a kemencében felejtett pizza okozott, a legenda szerint állítólag még a túlpartról is látták.. :D
Mesélték, h ötpercenként kérdezték egymástól, "nem ég valami?" .
De hát a konyhán nem égett semmi, hol egyik mosogatólány, hol aki épp zöldséget szelt hátul, az jött elő megkérdezni, odaégettek-e valamit, hol egyik másik pincérlány, pultoslány kérdezte meg, a szakácsoknak már tele volt a hócipőjük, mert ők is érezték, de nem ők voltak, és mindenki tőlük kérdezte..
Aztán valaki észrevette, h kintről mintha égne valami, illetve füst lenne, szürkés levegő szemközt a pulttal, elsétált kijjebb, arra gondolt megnézi a szomszédokat, először fel se tűnt, h a pizzáskuckótól dől a füst.. De aztán.......
Először riadalom, aztán poroltó, aztán látták, h nem nagy a baj, de addigra már áramtalnították az egész büfésort, valahogy beugrott a bent levő szakácsok egyikének, h én elekezdtem sütni egy pizzát, látta-e valaki, h megettem? -Nem. De akkor már mindenki tudta, h én pancsizni mentem...
Nem is volt több kérdés, a füst meg elterjesztette, a híremet.... :))

Javíts ki nyugodtan, ha tévedek valamiben. :)

Útvonal

Fórumok  »  Off-topic LOGOUT  »  [Re:] A dunsztos
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.