Hirdetés

2024. május 18., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#142) Yézi válasza #92006144 (#139) üzenetére


Yézi
aktív tag
LOGOUT blog

Én aztán teljes mértékben tisztában vagyok a veszélyforrásokkal, s ha valaki ilyen gépet akar venni a cikk elolvasása után annak már saját felelőssége utánanézni kicsit. Ismertető jelleggel, érdekességképp írtam az egészet, nem hiába írtam is bele: ez nem vásárlási tanácsadó. Egy átlag usernek és nekem nagyon különbözőek az elvárásaink és igényeink.
Ennyi volt a keretem jelen pillanatban, ebből pedig ez volt számomra a legjobb, illetve legérdekfeszítőbb összeállítás. Sosem terveztem hosszútávra egyik gépemmel sem.
Egyszer vásároltam újonnan egy i3 6100-as gépet, gondoltam az megfelel legalább 2-3 évig. Aztán ráuntam, illetve szerettem volna valami erősebbet, de az i5 6500 is akkora felárral járt volna hogy annyit az nekem nem ért meg. Eladtam, aztán visszamentem egy régebbi generációra. Abszolút nem bántam meg. Jól szórakoztam vele, élveztem a használatát, illetve még több tapasztalatot szereztem.
Tavaly terveztem összeállítani egy felsőkategóriás gépet, ami éveken keresztül kiszolgál és nem kell hozzányúlnom. Végül lemondtam róla, mert tudatosult bennem, hogy ez nekem felesleges. Kompromisszummentes játék? Áh, abban számomra nincs semmi élvezetes. :DDD
A legtöbb ember nem igazán tud azonosulni a gondolatmenetemmel. Ezzel természetesen semmi probléma nincs, a lényeg, hogy én élvezem amit csinálok. :))

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.