Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) FefeeX


FefeeX
veterán

A múlt hónapban kikerült belőle pl az NBA 2K16, tehát azért nem első alkalom. Akkor elég ideges is lettem, mert ugyan a boxon fent maradhatott, de lelőtték mögüle a szervert, jó, hogy most adják az újabbat...

(#2) Wesder válasza FefeeX (#1) üzenetére


Wesder
félisten

Lehet pont ezért nem?

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#3) FefeeX válasza Wesder (#2) üzenetére


FefeeX
veterán

Mi pont ezért nem? Mivel nem volt nem sehol, ezért nehéz összekötni ezt a kérdést bármivel is :)

Hacsaknem a nem az első alkalomra írtad, de ott meg az eredeti mondat így kezdődött a cikkben:
"Első alkalom lesz..."

Még a "pont ezért"-et meg lehetne magyarázni azzal, hogy eddig ami kikerült, az egyszerre egy volt, és hogy rosszul értelmeztem a mondatot, de ennek a kérdésnek így nincs értelme :)

[ Szerkesztve ]

(#4) Wesder válasza FefeeX (#3) üzenetére


Wesder
félisten

Bocsi, arra gondoltam, hogy azért lett kivéve a 2K16 mert most bekerül(t) a 2K17.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#5) FefeeX válasza Wesder (#4) üzenetére


FefeeX
veterán

Az nyilván azért, vagy legalábbis azért, mert a támogatást is elvesztette. Korábban szemeztem a 2K18-cal, de leárazva is majdnem 30 volt, és így, hogy 2 év múlva lelövik a támogatást, abszolút rossz befektetés :(

(#6) rdt89


rdt89
addikt

Én még tartogatom az 1 hónapos előfizetést akkor, ezek nem győztek meg, hogy még aktiváljam.

(#7) szupermacs


szupermacs
veterán

2500-ért szerintem kicsit drága. A legtöbb cím 360-as, amit olcsón be lehet szerezni akcióban is. Ha annyiért menne, mint az éves EA Access, boldog ember lennék. De így, ebben a formában ennyiért nekem sok.
Most 200-ért vettem egy hónapos GP-t, a géphez kapottat meg a nap végén beaktiválom. Nem tervezek többet költeni rá. A Gold előfizetés bőven elég az akciók és a multi miatt.

(#8) FefeeX válasza szupermacs (#7) üzenetére


FefeeX
veterán

Én is valahogy így vagyok ezzel, lement a 14 napos, vettem 200-ért egy hónapot, majd ha lejár, akkor beaktiválom a hónapot, és annyi. Az alatt, ami érdekel ezekből, azt kijátszom, egyébként meg haverokkal játszani ott az EA access.

(#9) AMD Power


AMD Power
titán

MGS V kar. Nem tudom miert veszik ki. :(

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#10) smokiii1 válasza FefeeX (#8) üzenetére


smokiii1
aktív tag

Na most ebből a hsz-ból felmerül a kérdés bennem, hogy ha EA accest veszek pl vagy akár game passt akkor ahhoz nem kell külön gold hogy multizhassak az elérhető címekkel?

(#11) FefeeX válasza smokiii1 (#10) üzenetére


FefeeX
veterán

Gold kell minden multihoz. Xbox accesshes, EA accesshez és a megvásárolt játékokhoz is.

(#12) zzola


zzola
félisten

:C

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.