Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Off-topic LOGOUT  »  [Re:] 730

Hozzászólások

(#1) proof88


proof88
addikt

Hát, szomorú vége van. De miért, mi történt? Miért adta vissza a gyűrűt?
Egyébként elég érzelmes az írás, nekem nagyon átjönnek az érzések.

(#2) Sir Riccio


Sir Riccio
addikt

Nem adta vissza, tőle kaptam, csak a kezembe került egy tükörreflexes gép, és kiéltem a fotós hajlamaimat...illetve most is a szakítás után nemsokkal a fiókba száműzött képeket fotózom...hülyevagyok, tudom.

Deutsch Richárd Fotográfia - https://www.riccio.hu/ / https://instagr.am/deutsch.richard/

(#3) proof88 válasza Sir Riccio (#2) üzenetére


proof88
addikt

Ja hülye vagyok, pont a másik neve van a gyűrűn, ok. :))
De miért mentetek szét?

(#4) Sir Riccio válasza proof88 (#3) üzenetére


Sir Riccio
addikt

Én sem tudom igazán, így alakult. Talán túl korán találkoztunk, de még kb. ezer dolog közrejátszott.Ilyen az élet...

Deutsch Richárd Fotográfia - https://www.riccio.hu/ / https://instagr.am/deutsch.richard/

(#5) CocooN-z válasza Sir Riccio (#4) üzenetére


CocooN-z
őstag

hát sajnálom, őszintén, mi most leszünk 2 évesek, de minden van körülöttünk már csak az nem ami nekünk kellene, kezdek félni... Sok érzés kavarog bennem is, nem tudom kit, mit, minek akarok.

Lehet blogolok, kiadom, aztán lenyugszom...

meginditottál, pedig nem szokásom, érdekes story...sajnálom.

BRSZK 9.0 - 2024.06.29-30

(#6) Sir Riccio válasza CocooN-z (#5) üzenetére


Sir Riccio
addikt

Mérlegelj ne hagyd elindulni a lavinát amíg nem muszáj.

Deutsch Richárd Fotográfia - https://www.riccio.hu/ / https://instagr.am/deutsch.richard/

(#7) CocooN-z válasza Sir Riccio (#6) üzenetére


CocooN-z
őstag

Előző blogodban sikerült megoldani hogy közel maradtok. Sikerült? Van még remény? Vagy ez a blog az "i" - re a pont? és kaputt az egész? :(:(

mérlegelek nap mint nap, amikor folyamatában a zh kra vizsgákra nem tudok készülni mert ezeken jár az agyam, vagy a melón is zombinak érzem folyamatosan magam (mint az Incredibles c filmben Parr.) akkor mégjobban eltűnődöm mit is akarok valójában. . . és senki nem ad választ.

BRSZK 9.0 - 2024.06.29-30

(#8) (Kolombusz)


(Kolombusz)
veterán

21 hónap, az rohadt sok, én 2 hónapot nem bírok ki egy csajjal, megunom őket.
Nem is vágyom hosszabb kapcsolatra. Na jó, néha igen, de aztán rájövök, hogy úgysem bírom ki. És jó ez így. Még legalább 8-10 évig biztosan. Majd, ha befejeztem az egyetemet, túl vagyok a gyakorlatokon és lesz rendes keresetem, na akkor tervezhetek majd hosszabb távra és addigra talán érek még annyit lelkileg, hogy képes legyek egy hosszabb kapcsolatra.

[ Szerkesztve ]

(#9) CocooN-z válasza (Kolombusz) (#8) üzenetére


CocooN-z
őstag

minden ember más, mindenki mást tart fontosnak, mivel mindenki másképp tapasztalja meg az életet, más intelligenciával rendelkezünk (ezért tartom hülyeségnek az iq-t valamien szinten :) ) és ez alapján az értékrend alapján választ, vagy esetleg váltogat. Én nem vagyok ilyen, én minden eddigi barátnőmről el tudtam képzelni hogy velük élem le az egész életemet, és ez van most is, csak érzem hogy valami nem kóser. Ez nem jelenti azt hogy töketlen lennék annak függvényében hogy cselekedjek, vagy mentsem a kapcsolatunkat, mert valamien szinten minden nap megteszem, mert mikor kivülről látok tétlen embereket legszivesebben pofoznám őket hogy ember ébredj fel, csak jelen esetemben nem tétlenkedek, csak szimplán tehetetlen vagyok.

bocs elkalandoztam :)
jó8

BRSZK 9.0 - 2024.06.29-30

(#10) Nyugdíjas


Nyugdíjas
nagyúr

Nálam ugyanez van most, mint veled az elején. Én is egy másik kapcsolatból léptem ki miatta, és nagyon furán érzem most magam,de persze nagyon boldog vagyok. De a soraidat olvasva rémisztő, hogy ez egyszer velünk is megtörténhet... Hogy egyszer vége lesz.
Pedig semmi sem tart örökké.

Valahol tudja az ember,de olyan ez mint a halál. Annyit látunk belőle magunk körül,de mindvégig nem hisszük el, hogy velünk is megtörténhet.

‎"Két dolog fontos az életbe' nagyon. Hogy az ágyad legyen jó, meg a cipőd. Mer' vagy az egyikbe vagy, vagy a másikba."

(#11) Gézengúz


Gézengúz
addikt

Az IDŐ előbb vagy utóbb........................de mindent megold.......... ha más nem is de az IDŐ..........tudom sovány vigasz.........ha tényleg szeretted más úgysem nyugtat meg......Sajnálom........ :(

(#12) juliabrilke


juliabrilke
addikt

Gyorsan változnak az idők... :( Sajnos előfordul az ilyen. Mérlegelni kell, hogy mit hibáztatok és nem elkövetni még egyszer.

(#13) Lenry


Lenry
félisten

21 hónap... mi hétfőn leszünk 22... és eddig minden percét élveztem ennek a 22 hónapnak (meg az azt megelőző ~3-nak, amíg "kialakult")

sajnálom, hogy nektek vége lett... :(
ha meg szabad kérdezni: mi történt?

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#14) Sh4rKy


Sh4rKy
senior tag

kellett nekem ezt elolvasnom vizsga előtt, nem volt elég a tegnapi este :W

amúgy sajnálom, sajnos én is képes vagyok elhinni, hogy az éppen aktuálissal együtt fogunk megőszülni, aztán mindig rájövök, hogy ez nem fog sikerülni :(

#7 CocooN-z
Tegnapi estét a Nagy Ő-vel töltöttem és megint a vizsgára tanulás egyenlő lett a nullával... és a hangulatnak köszönhetően sokkal szétszórtabb az ember és semmi sem úgy megy, ahogy mennie kéne...

Gróf, sok sikert :R

[ Szerkesztve ]

Az is lehet hogy minden kincsem csak egy másodperc töredéke...

(#15) DJ.Gróf válasza CocooN-z (#5) üzenetére


DJ.Gróf
aktív tag

Senkinek nem könnyű ,nekünk nincs egy nyugodt hetünk ,hogy ne történne valami baj, szerencsére nem a kapcsolatunkban. De nekem is nehéz,neki is nehéz az élet és a fáradtság meg a stressz nem jó egy kapcsolatnak. De mikor átölelem akkor ha csak pár percre is ,de nyugalom van. Most pedig az összeköltözést tervezzük.

(#16) Mr.Csizmás


Mr.Csizmás
félisten

Szép és szomorú írás, respect a szerzőnek...

Nekem 2004 nov.- 2007 április között volt az "aranykor", aztán elhagytam őt, egy másikért, amit most dec. 30.-án zártam le... :(

Milyen barátnő (?!) az, aki úgy össze tud veszni az emberrel karácsony előtt (dec. 17.-én); és karácsonykor egy ku.va SMS-t vagy e-mailt se, hogy bulldog karácsonyt...még a "legjobb" barátnőjének se... :U

De most már mindegy. Mást szolgálok már... :K

[ Szerkesztve ]

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#17) Pyriel


Pyriel
tag

Elég szomorú ilyet olvasni, de meg kell tanulni elengedni a másikat. Az igazi szeretet nem arra gondol a kapcsolat egy válságos pillanatában, hogy mi lesz velem nélküle, hanem, hogy mi lesz vele, ha velem marad. Ha velem nem tud már boldog lenni, akkor csak önző módon akarhatom magamnak mégis az illetőt. Ha a madárka repülni akar, hadd repüljön. El kell engedni, mert csak így nyílik meg a szíved egy következő szerelemre, és egyedül csak egy másik szerelem az, ami végleg el tudja törölni ezeket a kellemetlen érzéseket.

"A szépség és az ész szorzata állandó." - Murphy. Ennyire ronda lennék?

(#18) BloodRay


BloodRay
veterán

Részvétem. :(
Mi most leszünk 18 hónaposak, és ehhez még jön a megelőző 7.
Itt ül mellettem és ugyanúgy megbolondulok érte, mint mikor megláttam. :)

"A gép pentium 4-es. Mit mondjak még róla?! Leírom mégegyszer. PENTIUM 4." -► Henky83

(#19) Mr.Csizmás válasza BloodRay (#18) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

:) németül úgy hallottam, hogy "Wir sind ein..." van benne valami :)

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#20) Napfénysüti

Sajnálom, szomorú történet.

Mi 5 napja voltunk 18 hónaposak és épp ezt tervezzük hogy ha lesz munkám odaköltözök hozzájuk. Itthon sajnos mostanában nem olyan jó lenni...
Azért a 18 hónap alatt volt jó pár rázós szakasz,de szeretjük annyira egymást hogy kitartottunk végig.

Més que un club!

(#21) jerry311


jerry311
nagyúr

Most kicsit számoltam, kb. 35 másodpercet.
413 napja lett vége az utolsó komoly kapcsolatomnak. Az elmúlt 5 év legjobb döntése volt. :P

(#22) babacsillag


babacsillag
csendes tag

Az utolso sorig biztam benne, hogy happy end lesz.
Nem tudhatjuk, hogy mit hoz a jovo. Kivanom, talald meg a boldogsagot ujra egy olyan tarssal, akivel egy eleten at egymas mellett alltok.
Mi 4 es fel eve talaltunk egymasra parommal. Nem kaphattam volna nagyobb ajandekot az elettol.

(#23) Sir Riccio válasza babacsillag (#22) üzenetére


Sir Riccio
addikt

Köszönöm, és gratulálok nektek!
A helyzet az, hogy közel s távol nem találok olyat mint Ő volt. :W

Deutsch Richárd Fotográfia - https://www.riccio.hu/ / https://instagr.am/deutsch.richard/

(#24) Typhoon47 válasza Sir Riccio (#23) üzenetére


Typhoon47
őstag

Szép írás és sajnállak :(

Én is most szakítottam nem rég egy elég hosszú kapcsolat után és velem is ez a helyzet.
"..hogy közel s távol nem találok olyat mint Ő volt..."

és ez a legszarabb..

"Education is important but big biceps are importanter"

(#25) ati012


ati012
senior tag

Felidézted Marcsit bennem...

Részvétem!

(#26) 3psilon


3psilon
aktív tag

Én még túl éretlen vagyok ahhoz, hogy átéljem, vagy megérthessem a helyzetedet t. cikkíró. Soraidból ítélve sikerült elengedned őt, nem úgy végződött az írás, hogy
"Ég veled!
Többet úgysem látsz, mert megyek és..."

Szóval úgy tűnik, bizakodva tekintesz a jövő felé... jól tévedek?

Mintha nemrég lett volna egy hasonló, csak ott az írót épp hogy gyötörték az emlékek.

Szeretem "az igazi szeretet" típusú mondatokat. Mintha valaki tudná, mi az.
Ja, még ide kéne írnom, hogy én és a barátnőm meg... :D

Specs: Ryzen 7 5800X, 48Gb RAM, RTX 3060Ti 8Gb, Fedora Linux | Kawasaki ER-6F 2006

(#27) Thunderzolee

Az a gyűrű.. pedig először azt gondoltam Photoshop.

Szomorú történet. :(

Javíts ki nyugodtan, ha tévedek valamiben. :)

(#28) Sir Riccio válasza Thunderzolee (#27) üzenetére


Sir Riccio
addikt

Nem PS! :F

Deutsch Richárd Fotográfia - https://www.riccio.hu/ / https://instagr.am/deutsch.richard/

(#29) Domu


Domu
csendes tag

hm....Ég veled is! :(

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Off-topic LOGOUT  »  [Re:] 730
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.