Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Graphics


Graphics
Jómunkásember

Sajnos én már megjöttem a Telenorból.. Árcsökkentés ide vagy oda, ha lejár a szerződésünk, lehet elgondolkozok azon érdemes-e maradni..

[ Szerkesztve ]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#2) butyek válasza Graphics (#1) üzenetére


butyek
senior tag

Ők legalább erőteljesen akcióznak. Telekom előfizetőként eléggé irigykedve olvasom az ilyeneket.

&ρID with 10^100. Honor 6 H60-L04

(#3) GML válasza butyek (#2) üzenetére


GML
őstag

Én meg a telekomos akciókat hiányolom. Kedvezményesebb készülékvásárlás, alacsonyabb árak, nagyobb készülékválaszték.

(#4) Graphics válasza butyek (#2) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Hát szó-szó... vannak érdekességek, nálunk mobilnet előfizetésnél sikerült bekavarniuk úgy.. Hogy most amiatt használhatatlan az internet...

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#5) callmeakos


callmeakos
veterán
LOGOUT blog

Ez a 70%os akció olyan ordas nagy kamu mint a ház :D
És ezt nekem egy Telenorban dolgozó ismerös mondta, az meg elég meggyözö :D

All→M8

(#6) bostone


bostone
addikt

Elég kacifántosra sikeredett ez az akció. Az ember csak kapkodja a fejét.

(#7) MuzikJunkie


MuzikJunkie
aktív tag

Készülékkínálat miatt néha irigylem a Telenorosokat, de egyébként nagyon antipatikus szolgáltató és a készülékárak sem annyira megnyerőek. :N
S4 Active, Xperia ION... Hmm. Miért nem forgalmazza ezeket a Telekom? :W

Nokia N73 - Nokia N82 - Nokia N95 - Nokia 5800 Xpress - Nokia N97 White - ZTE Blade - Motorola Defy - LG L9 - Galaxy SIII White - HTC Sensation - Motorola Atrix 2 - Vowney V5 - Xiaomi Redmi Note - OnePlus One - iPhone 6 Plus - iPhone 7 Plus - iPhone X - iPhone XS Max... (>‿◠)

(#8) zoo8800 válasza callmeakos (#5) üzenetére


zoo8800
veterán

Hát az :D
20 ezres díjcsomaggal 10 helyett 3 ezer a telefon, ez ám az ákcióóó :DD :DD

rip and tear, until it is done

(#9) Graphics válasza zoo8800 (#8) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Kb ingyen kéne adni...

Vagy még ők fizessenek...

Telenor... cöhh

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#10) butyek válasza GML (#3) üzenetére


butyek
senior tag

Két éves hűségnyilatkozattal lehet elhozni olyan árban a készülékeket, amennyiért függetlenül is megkapom :) Mostanában már csak akkor kapod lényegesen olcsóbban, vagy ingyen, ha irdatlan összeget fektetsz a havidíjba.

Duliee: A telekom netnél odáig jutottam, hogy már vodás netet importálok a telefonomra :D

[ Szerkesztve ]

&ρID with 10^100. Honor 6 H60-L04

(#11) #13110016


#13110016
törölt tag

AZért szép kis lista...:D

(#12) Alexios válasza MuzikJunkie (#7) üzenetére


Alexios
veterán

gondolom azért mert az ion több mint egy éves telefon már, és nem egy utóda jött ki

(#13) savoo válasza Graphics (#4) üzenetére


savoo
addikt

Azért a használhatatlan az internet kicsit erős túlzás a voipos bu.iskodás miatt.. Ráadásul az EU úgy is be akarja tilteni mindenhol ezt a korlátozásosdit, szóval nem lesz hosszú életű úgy sem.

(#14) Lambach


Lambach
tag

Ami azt illeti nekem például január 15-ig korlátlan internet adatkvótát adtak. Ez egy tetszetős húzás volt. Szemét itt mindegyik cég különben.

Now its too late/I bite I suck I empty you/Theres no escape/You have to follow me into/Into the empire of the vampire/Where dreams turn into fright/Into a land called transsylvania/Where life begins at night

(#15) FrankMonzano


FrankMonzano
őstag

Miota van iphone a telenornal ? A honlapon sehol sem talalni iphone-t. A keszulekkeresoben nincs is apple mint marka,akkor hogyisvanez ?

(#16) Graphics válasza savoo (#13) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Remélem, mert a Flexi csomagról váltottunk, amely tényleg korlátlan volt.. Vagyis nem váltottunk, a pofánkba tolták, hogy hát akkor adunk LTE modemet, meg akkor Medium csomaggal gyorsabb lesz a net...

Végülis "bevált"

- gyors a net
- az adatforgalmi keretig....

Utána viszont mégcsak egy frissítést se tudok feltenni...

Gané szolgáltatás és kiszolgálással is ez a helyzet... jutalékrendszer átka

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#17) savoo válasza Graphics (#16) üzenetére


savoo
addikt

Ja, én azt hittem a VOIP kavarásra gondolsz.

(#18) batai15


batai15
félisten

A lumia 820 a Telekomnál 2 évre 64k...5k előfizura. Olcsóbbal meg 74 .tehát most jobb áron van ott.

(#19) deja vu


deja vu
addikt

Ez egy ordas nagy kamu árcsökkentés, pár héttel ezelőtt amikor néztem ugyan ennyibe kerültek a csúcsmobilok az előfizetésemmel.

Iphone 7 Plus | Sony A7R+Zeiss FE 35mm F2.8+Zeiss FE 55mm F1.8 | Eizo CX271+Eizo CS270+Eizo SX2262W+Eizo S2233W | Z170 Ext4+I7-6700K+Noctua U14S | GTX1070 Gaming | 16gb 3600MHz | 850PRO 768GB | Seasonic Platinum | Define R5+3xNoctua | Razer Taipan

(#20) ollie válasza butyek (#10) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Hol veszed meg ennyiért függetlenül? Szürke- és feketeimportok, valamint lopott készülékek nem jöhetnek számításba.

***

(#21) Zoli0726


Zoli0726
aktív tag

A 8s, 8x elég jó árban van előfizuval :U

(#22) Cyberpunk válasza FrankMonzano (#15) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Nem reklámozzák. Biztos szégyellik. :DDD

Egyébként öröm, hogy valaki csökkent, nem mint a T azok iskolakezdésre rögtön áremeléssel reagáltak, mert hát sulikezdési akció van. :DDD

Egyébként kaptam 2014.01.15.-ig korlátlan mobilnetet ingyen! Rendesek, tudják mi kell nekem. :DDD Bár az 500 MB-os lassítós is elég szokott lenni, belassítva sem vészes a böngészés.

[ Szerkesztve ]

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#23) Benőke


Benőke
őstag

Sajna az előfizu áraik igen magasak, az ügyfélszolgálat jó volt egy 3-4 éve de jelenleg a többi szintjére csökkent. Szóval hiába akcióznak, csak független telót szabad venni. Váltani válthat aki akar, de nincs hova menni ugyan az van mind a szolgáltatónál.

(#24) Ádám16


Ádám16
addikt

Szerintem azért néhány készülék igen jó áron van, + a kínálatukban szerepelnek olyan készülékek, melyek más szolgáltatónál nem. (Pl.: L625, N4, S4 active).
Én 1 éve jutottam hozzá egy SII-höz náluk, 2 év hűséggel, 50% kedvezménnyel, ami akkor 110 helyett 55k-t jelentett, és se a díjcsomagommal, se a szolgáltatóval sincs egyelőre gondom. Ha sikerül még egy hasonló akciót kifognom a hűségem lejártakor, szívesen maradok náluk.

(#25) deja vu válasza Cyberpunk (#22) üzenetére


deja vu
addikt

Úgy látszik minden előfizetéses kapott korlátlan mobilnetet.

Iphone 7 Plus | Sony A7R+Zeiss FE 35mm F2.8+Zeiss FE 55mm F1.8 | Eizo CX271+Eizo CS270+Eizo SX2262W+Eizo S2233W | Z170 Ext4+I7-6700K+Noctua U14S | GTX1070 Gaming | 16gb 3600MHz | 850PRO 768GB | Seasonic Platinum | Define R5+3xNoctua | Razer Taipan

(#26) Mr.Silkó válasza butyek (#2) üzenetére


Mr.Silkó
veterán

Én hasonlóképpen..

(#27) Alvin76 válasza ollie (#20) üzenetére


Alvin76
tag

csak egy példa:

Galaxy S4 telenornál 2 év hűséggel: üzletben: 169990 Ft online rendelés:161489Ft
ugyanez a telefont vettem kártyafüggetlenül GYÁRI GARANCIÁVAL, 142990 Ft postaköltséggel 144990Ft

tehát nem bolti garancia, nem SW gari, meg tartozékok nélkül. Bontatlan, számlával, gyári garanciával...
hogy is van ez? 27000 Forinttal olcsóbb kártyafüggetlenül?

Azt hogy hol, azt reklámozás miatt nem akarom kirakni, ha kell PÜ-be küldöm...

(#28) Cyberpunk válasza deja vu (#25) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Ja, bíznak a hálózatukban, hogy elbírja. ;]

Alvin76: magyar papírokkal? Persze lehet találni jó boltot, csak keresni kell. Köztudott, hogy nem mindig éri meg szolgáltatónál venni a készüléket, csak ha valami nagy kedvezmény van, mondjuk egy felső kategóriás csomag kell, mert kihasználod.

[ Szerkesztve ]

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#29) deja vu válasza Alvin76 (#27) üzenetére


deja vu
addikt

Csak akkor éri meg telenornál venni mobilt, ha nagyon sokat telefonálsz, az olcsó 3, 5 ezres tarifacsomagok esetén a csúcskészülékek megkaphatóak függetlenül annyiért, és egy független eladás esetén többet ér. Irtózatosan nagy kötsög cég ez is :)

Iphone 7 Plus | Sony A7R+Zeiss FE 35mm F2.8+Zeiss FE 55mm F1.8 | Eizo CX271+Eizo CS270+Eizo SX2262W+Eizo S2233W | Z170 Ext4+I7-6700K+Noctua U14S | GTX1070 Gaming | 16gb 3600MHz | 850PRO 768GB | Seasonic Platinum | Define R5+3xNoctua | Razer Taipan

(#30) butyek válasza ollie (#20) üzenetére


butyek
senior tag

Galaxy S4 Mini T-mobile

Galaxy S4 Mini Árukereső

Galaxy S4 Mini Árgép

Ez csak 1 kiragadott példa.

&ρID with 10^100. Honor 6 H60-L04

(#31) Jegesmaci81


Jegesmaci81
aktív tag

Vannak apró bökkenők a listában!
Iphone-t nem árul a telenor. Érdekelne honnan jöttek az árak!
S4 Active-nak hogy csökkent az ára ha csak hamarosan lesz forgalmazva? Drágábban sem forgalmazták és jelenleg se lehet kapni. max a hamarosan árát csökkenthették.

HTC desire x - szintén nem lehet kapni! Milyen jó hogy olcsóbb lett!

HTC one úgy lett olcsóbb (14997 Ft) hogy pár hete még 0 Ft volt XXL díjcsomagban.

Hirtelen ennyi hibát találtam de nem lepődnék meg ha még lenne benne!

(#32) Cyberpunk válasza Jegesmaci81 (#31) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Kb két hónapja voltam bent az egyik Telenor üzletben, és lám ott virított kipakolva az iPhone 5, bár lehet azóta már nem árulják.;)

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#33) Jegesmaci81 válasza Cyberpunk (#32) üzenetére


Jegesmaci81
aktív tag

Előfizetéses akcióban mindössze néhány hétig lehetett kapni de ne legyen igazam. Örülnék neki ha lehetnem iphone-t kapni a telenornál.

HOPPÁ! Most nézem hogy mekkora kamu a 70%-az xxl csomagolnál! Néhány hete még minden mobil 0Ft-volt XXL csomaggal! Most akkor hogy van ez? Akciósan drágább?

(#34) julius75


julius75
aktív tag

Ezért ne irigykedjen senki, aki nem telenoros. Aki meg ilyen akciók miatt akar az lenni, nos annak azt üzenem, gondolja át még egyszer..... tapasztalat.
Inkább fizetek kicsit többet, vagy veszek függetlenül ha nincs a kínálatban, de amiért havonta fizetek szolgáltatás, az azért működjön is!

(#35) Azie


Azie
őstag

Az 520 és 620 4000 ill 7000 pénzért nagyon jó(-nak tűnik, mellé az 5k-s 2 éves előfizut számolva már nem annyira). Persze ha ennyit eltelefonál az ember akkor jó ajánlat.

T-nél semmi hasonló nincs, ott 35 ill 45k a két telefon. :(

"Believe in the ideal, not the idol." - Serra

(#36) savoo válasza Azie (#35) üzenetére


savoo
addikt

31 rugó a T-nél kártyásan az 520, annyiért best buy.

(#37) HawerKing


HawerKing
őstag

Kartyas csomagban nemsok a valasztek

▂▃▅▇ Nothing Phone 1 - 11T - Tab S2 - Tab S3 ▇▅▃▂

(#38) BlackSoft


BlackSoft
addikt

A telenornál mióta van iPhone? Direkt megnéztem, és még mindíg nincs, vagy csak én vagyok hülye hozzá?

---------> Számítógép szerviz III.Kerület | https://hardverguru.com <---------

(#39) lacix76 válasza deja vu (#25) üzenetére


lacix76
őstag

Csak a smarttarifás előfizetések kaptak januárig korlátlan netet a Telenornál.

(#40) Cyberpunk válasza BlackSoft (#38) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Volt az biztos, lehet most is van, csak nem kapni.:D

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#41) BlackSoft válasza Cyberpunk (#40) üzenetére


BlackSoft
addikt

Az oldalon nincs feltüntetve a márka sem, de manulisan átnéztem az egész készüléklistát és nincs :DDD Sőt google-be keresve sincs kb semmi találat, és én is úgy tudom, hogy vodánál, meg T-Fos-nál van csak iPhone.

---------> Számítógép szerviz III.Kerület | https://hardverguru.com <---------

(#42) Cyberpunk válasza BlackSoft (#41) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Volt az biztos, mint írtam két hónapja Telenor üzletben találkoztam vele, akkor listán is szerepelt.:)

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#43) Lall válasza Jegesmaci81 (#33) üzenetére


Lall
veterán

Lehet. Be kell menni és rendelni. Külön árlista vonatkozik rá. Független készülék, nem az Apple-től vásárolják, így drágább is, mint a másik két szolgáltatónál.

BlackSoft: Nincs külön listában feltüntetve, a fent felsoroltak miatt. A debreceni Telenorban is van kitéve iPhone 5.

[ Szerkesztve ]

Ide figyelj bájgúnár! Felőlem bájologhatsz akár a fákkal is, de mégis minek nézel te engem légypapírnak, hogy így tapadsz rám?

(#44) Rusi válasza Jegesmaci81 (#31) üzenetére


Rusi
senior tag

A tisztánlátás kedvéért:

A Telenor hónapok óta árulja az iPhone-t, előbb a 4S, majd az 5 került be, de ezek online nem elérhetők (árlistán sem), csak boltban veheted meg, és csak a bolti árlistán szerepel.
Az S4 Active már árlistán volt "Hamarosan" megjelöléssel, ám ez mostanra "Limitált"-ra változott, vagyis a készülék (elvileg) már elérhető bolti és online készleten is (persze feltétlen érdemes előzetesen érdeklődni, hogy melyik boltban van, mert nem úgy működik, hogy mindenhova kiszórnak 10 darabot).
A HTC Desire X "Kifutó" és '"Limitált" megjelöléssel fut, amik jelentése elég egyértelmű, már csak korlátozott készlet van belőle, és amelyik boltban nincs, ott szinte biztosan nem is kapnak már készletre (sokszor még rendelésre sem), érdeklődni kell, ahol van még, ott meg tudod vásárolni a jelenlegi áron.
A HTC One (és több más készülék) nem XXL, hanem Smarttarifa 7 (ami XXXL besorolású) tarifával volt 0 Ft, ám időközben a Smarttarifa 7 csomag már nem elérhető (promóciós volt), így az XXL a legmagasabb tarifakategória, ott pedig augusztus 16-án változott utoljára az ára, 10 ezer forintos csökkenéssel 49 990-re, ebből jött most le a 70% kedvezmény.

Egyébként a hír elejében leírtam, hogy NEM az összes ár csökkent 70%-kal, hanem minden készüléknél meghatározott kategóriánál történt 70%-os csökkentés, ami a mostanit megelőző árlista azonos kategóriájának árához értendő.

Mobilaréna (2010-2017)

(#45) Rusi válasza Rusi (#44) üzenetére


Rusi
senior tag

Utánanéztem, egész pontosan tavaly december 6. óta van a kínálatban az iPhone 5 és szinte napra pontosan egy éve jelent meg a 4S, ezekről itt az Akciós Blogban is volt hír.

Mobilaréna (2010-2017)

(#46) Romvr válasza Rusi (#44) üzenetére


Romvr
őstag

Azért az vicc hogy a 22 ezer forintos 24 hónapos díjcsomaggal (szum: 528.000.-) csak 15 ezer a készülék. Így egy laza 540 ezerből meg is van az iPhone 5-öm :D
Persze aki kihasználja 6gb adatforgalmat, 1000 perc beszélgetést (16 óra = napi ~30 perc egy hónapon át) annak még talán meg is éri. De szerintem nem ez jellemző a lakosság nagyobbik részére.
Függetlenül 175.000-ért megkapom. Veszek rá egy 5000 forintos 2 éves hűséget (120.000.-) és még így is spóroltam 245 ezer forintot. Persze ebben csak 1gb forgalom és 100 perc van, de lényegében +1 készülék +1 olcsóbb előfizetés árát spórolom össze. Vagy vehetek rá kártyát is. Akármelyik szolgáltatónál...
De biztos azoknak van kitalálva akik:
- pont lesz*rják mennyibe kerül mert annyi pénzük van mint jetin a szőr.
- nem tudnak számolni
- bolondok

Azért arra kíváncsi lennék hogy hányan csapnak le ilyen félelmetesen kedvező akciókra...

"(...) instead of looking out, they look in. Instead of speaking, they listen. Instead of trying to make sense, they make dreams." ~ Thistle-Chaser

(#47) Rusi válasza Romvr (#46) üzenetére


Rusi
senior tag

Az iPhone árát ne nézd, az egyik hazai szolgáltatónál sem olcsó, a Telenornál meg főleg nem, de erről ne is nyissunk vitát, mert nem én alakítom hozzá az árazást. :)
Mindezek mellett hozzátenném, hogy nem félévente egyszer adunk el iPhone-t, és amit elvisznek, azt sem csak a 22 ezres XXL csomagban (ahogy írtad, akinek szüksége van ilyen tarifára, annak megéri, akinek nem, azt meg senki és semmi nem kötelezi, hogy szolgáltatónál vegyen iPhone-t).

[ Szerkesztve ]

Mobilaréna (2010-2017)

(#48) ollie válasza Rusi (#47) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

És milyen tarifánál adja a Telenor a 70% engedményt? Nézegettem online, de bármelyik telefont, bármelyik tarifával nézem, nem tűnik úgy, mintha kapnék bármilyen kedvezményt.

***

(#49) deja vu válasza ollie (#48) üzenetére


deja vu
addikt

A 20 ezres :DDD . Viccet félretéve az én tarifámban a htc one, s4, xperia z centre ugyan annyi mint jóval korábban. Ordas nagy kamu akció az egész. Ráadásul sok csúcs teló függetlenül kapható annyiért, mint két éves előfizetéssel.

Iphone 7 Plus | Sony A7R+Zeiss FE 35mm F2.8+Zeiss FE 55mm F1.8 | Eizo CX271+Eizo CS270+Eizo SX2262W+Eizo S2233W | Z170 Ext4+I7-6700K+Noctua U14S | GTX1070 Gaming | 16gb 3600MHz | 850PRO 768GB | Seasonic Platinum | Define R5+3xNoctua | Razer Taipan

(#50) Romvr válasza Rusi (#47) üzenetére


Romvr
őstag

"Az iPhone árát ne nézd, az egyik hazai szolgáltatónál sem olcsó"
Mivel engem csak az érdekel, ezért azt nézem. :U

"nem én alakítom hozzá az árazást"
Ha az Alma pofátlan árpolitikájára célzol akkor persze. De bárhol máshol megveszem olcsóbban függetlenül mint szolgáltatónál. Holott számomra az lenne vevőcsalogató üzletpolitika ha nem két kézzel akarnának lehúzni az arcomba hazudva, hanem tényleg kedvezményesen működnének. Persze úgy nem lenne az év végi haszon x+2, hanem csak x+1. Hát istenem, de szereztek x százezer új ügyfelet. Tudod sok kicsi sokra megy.

"nem félévente egyszer adunk el iPhone-t, és amit elvisznek, azt sem csak a 22 ezres XXL csomagban"
Ezt gondolom, csak én nem találtam olyan konstrukciót amiből jól jönnék ki. Vagy a tarifa nagyon magas, vagy a készülék ára jár a csillagos égben. És két évre hozzáláncolom magam egy szolgáltatóhoz. Jelenleg meg az országban 2 hónapra se nagyon lehet előre tervezni... de ez már politika... hagyom is.

"(...) instead of looking out, they look in. Instead of speaking, they listen. Instead of trying to make sense, they make dreams." ~ Thistle-Chaser

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.