Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#51) kali válasza ollie (#49) üzenetére


kali
legenda

a telefonról történő feltöltésnél (Beállítások Android és iOS rendszeren) említik;

Válasszon a két tárhelyméret közül:

Kiváló minőség

Korlátlan ingyenes tárhely
Szabványos kamerák: Telefonokkal vagy egyszerű (legfeljebb 16 megapixeles) kamerákkal készített fotókhoz javasoljuk.
Felhasználás: Tökéletes normál nyomtatáshoz és megosztáshoz.
Méret: A fotók és videók mérete csökken, de továbbra is kitűnő minőségben érhetők el.

Eredeti kép

Korlátozott ingyenes tárhely: A tartalmak beleszámítanak a Google-fiókja 15 GB-os ingyenes tárhelyébe. Tárhely ellenőrzése
DSLR-kamerák: Akkor válassza ezt az opciót, ha DSLR-kamerával készít fotókat, és szeretné az eredeti minőségben megőrizni azokat.
Felhasználás: Nagy méretű fotók nyomtatásához, illetve az eredeti fájlok tárolásához javasoljuk.
Méret: A fotókat és videókat az eredetivel megegyező minőségben tárolja.

forrás: link

Stauffenberg; a jobb fényképezős mobilokkal készített képeimet szeretném eredetiben visszakapni, így a korlátlan - de a feltöltött állományokat tömörítő - tárhely nekem nem opció, bár azok egyrészt elférnének a korlátoson is eredeti méretben, másrészt más tárhelyen eszközlöm (jelenleg/inkább) a tárolásukat.

[ Szerkesztve ]

(#52) Stauffenberg válasza ollie (#49) üzenetére


Stauffenberg
nagyúr

16 megapixeles fotók (LG G4), ez a példány felbontásban megmaradt eredetinek, csak a fájlméret csökkent 7,2 MB-ról a fent is látható méretre. Ha nagyon akarok kukacoskodni fotós pixelkukkoló mentalitással, akkor mondanám, hogy nagyítóval keresve észrevehető egymás mellé téve a különbség minőségben, de ha ezeket a képeket feldobom webre képernyőnyi méretben (< 2 megapixel), akkor a kutya nem mondja meg.

Az eredetiket is megőrzöm, de ha neadjisten valami baj beüt (pl: elmerül a tengerben, kiesik egy repülőből a telefonom) akkor tök korrekt minőségben megvan és pofonegyszerűen tudom megosztani az ismerősökkel is az albumokat családi eseményekről, meg ilyenek.

[ Szerkesztve ]

(#53) ollie válasza kali (#51) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Köszi!

Akkor ezt mostanában emelhették 2 mp-ről 16 mp-re, mert nemrégen még 2 mp volt.

***

(#54) svili


svili
tag

Köszönöm az információt, már meg is kaptam a +2 GB-ot! :C

''A konyak a szocializmusban a nép itala, amit választott képviselői útján fogyaszt!''

(#55) sztanozs


sztanozs
veterán

örök időre szól - láttuk ezt már máshol is :U

JOGI NYILATKOZAT: A bejegyzéseim és hozzászólásaim a személyes véleményemet tükrözik; ezek nem tekinthetők a munkáltatóm hivatalos állásfoglalásának...

(#56) gebro


gebro
aktív tag

Köszi, megkaptam a +2 gigát.

(#57) Fejvadi


Fejvadi
nagyúr

Köszönöm, hogy szóltatok, de a 15-ből se használok szinte semmit.

(#58) tucsok.


tucsok.
senior tag

Köszi +2

"So say we all"

(#59) Obyboy válasza sixpak (#24) üzenetére


Obyboy
addikt

Igen az Xperia P-m hez meg is kaptam. A P-t már rég lecseréltem de az 50Gb még mindig megvan. :DDD

"Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye."

(#60) Obyboy válasza Obyboy (#59) üzenetére


Obyboy
addikt

A szerkesztési időből kicsúsztam de most jut eszembe:
Akinek kevés az ingyen tárhely csatlakozzon a helyi idegenvezetőkhöz és a 4. szint elérését követően kap 2 évre 1TB tárhelyet.

"Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye."

(#61) macilaci78


macilaci78
nagyúr

Ez az akció 2017-ben nem lesz?

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.