Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#51) Dilikutya válasza DjDanee87 (#50) üzenetére


Dilikutya
félisten

Szoktak, de csak a nem jól sikerülteket, szidottakat, amikkel kezdettől fogva csak a baj van. :)

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#52) Puma K


Puma K
veterán

A Plague Tale: Innocence 44,99€ -25% 33,74€ megvéve! :K

A már pár éve a piacra ömlő hulladék játékokért nem vagyok hajlandó kiadni 30€-nál többet (kivéve Rockstar címek)... aminek rendszerint úgy is az a vége hogy refund...

De ez a fenti cím... ez valami zseniális!
Megéri az árát!

"Cuccok: csattogós lepke és tiki-taki" └[ʘヘʘ]┘

(#53) Dilikutya válasza Puma K (#52) üzenetére


Dilikutya
félisten

Hulladékot ingyen sem teszünk a fiókra, nem hogy 30€-ért... :)

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#54) DjDanee87 válasza Puma K (#52) üzenetére


DjDanee87
addikt

Én a South Park bundle-t vettem meg, 3500Ft a két játék együtt. Régóta a listámon voltak, ennyiért nem tudtam kihagyni. :C

(#55) GreatL


GreatL
őstag

5 euróért komoly játékok, az lenne a sale. A mikrotranzakciós címek legyenek ingyenesek. Az előfizetésekkel is nehéz versenyezni ilyen saléknak már.

[ Szerkesztve ]

Intel Core i9-9900K víz | 32 GB | GBT RTX 3080 Ti Gaming OC | 48" LG C1 TV | Samsung(.hu) Galaxy S22+ 256 Vodával | Voda Samsung Galaxy A54 | Pocketbook Inkpad 3 Pro

(#56) Csapoati válasza GreatL (#55) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Az eladási adatok nem ezt szokták alátámasztani.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#57) VágniValó válasza DjDanee87 (#54) üzenetére


VágniValó
addikt

Én is szemezgetek vele, de annyi a kijátszatlan jáék a gépemen, hogy szerintem még másodiknak behúzom a summer sale-től független 15 eurós My Friend Pedro-t és számomra ez ennyi volt. RE2 és MK11 a kívánságlistámon, úgyis kapok mailt, ha bármi van.

"Fuck the Kingsguard, fuck the city....Fuck the king!"

(#58) laceszgamer válasza DjDanee87 (#54) üzenetére


laceszgamer
addikt

E3 alatt volt Uplayen 9 euroért a Fractured but Whole Sp-vel együtt :)

Dovahkiin, Dovahkiin naal ok zin los vahriin wah dein vokul mahfaeraak ahst vaal! Ahrk fin norok paal graan fod nust hon zindro zaan Dovahkiin, fah hin kogaan mu draal!

(#59) Dilikutya válasza GreatL (#55) üzenetére


Dilikutya
félisten

Salék?!?

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#60) GreatL válasza Dilikutya (#59) üzenetére


GreatL
őstag

Salékromsav. Van még kérdés?

Intel Core i9-9900K víz | 32 GB | GBT RTX 3080 Ti Gaming OC | 48" LG C1 TV | Samsung(.hu) Galaxy S22+ 256 Vodával | Voda Samsung Galaxy A54 | Pocketbook Inkpad 3 Pro

(#61) Erunosta válasza Kisgépkezelő (#46) üzenetére


Erunosta
tag

Számomra az. Egy szolgáltatás ne omoljon össze. Ne legyen ez már tök normális és elfogadható. Rengeteg játék szinte csak és kizárólag a nyári vagy a téli leárazáson kapható olcsón. Szóval fél évente. A lehülyézést külön köszönöm. Több mint egy hónapja várok erre, ami csúszott két napot az eredeti 23-ához képest. Szar napom is volt, erre a Steam teljesen használhatatlan. Két óráig azt mondtam jó rendben tényleg sokan vagyunk fent, de hogy csak 5 óra múlva tudtam megvenni amiket akartam az elég szar volt. Tök álmosan mehettem aludni.
A Steamnek annyi bevétele van, hogy ezt lazán megoldaná, de minek amikor itt vannak azok akik védik ezt és a vásárlót hülyézik, mert szeretne vásárolni. Ha lenne még egy Steam kaliberű felület és ott nem omlana a rendszer nem csak párat, hanem nagyon sok embert átcsábítana oda, akikből sok ott is maradna. Erre már lépne a Steam is és hidd el könnyedén megoldaná, hogy ugyan már ők se omoljanak össze. Nincs verseny, a hülye úgyis megveszi máskor. Persze, én is ezt fogom ma tenni, a bojkottálással csak magamat szívatnám meg, egy porszem, senki vagyok nekik. De azért könyörgöm ne védjétek már ezt.
Ezer sebből vérzik a Steam, de sokan használjuk mert még mindig itt van a legnagyobb választék, sok akcióval.

(#62) Silεncε válasza Erunosta (#61) üzenetére


Silεncε
őstag

Valószínűleg a Steam saját infrastruktúrát használ, nem felhőt. Ergo, ha növelni akarják a kapacitásukat, vásárolni kell még szervereket. Ezek azon a néhány órán kívül, amikor indulnak a leárazások, üresen állnak. Viszik a pénzt. Emiatt inkább megvárják, míg lecsendesül a tömeg, nem fognak fölösleges pénznyelőket venni. Nem user-friendly hozzáállás az tény, de ez van.

(#63) Erunosta válasza DjDanee87 (#45) üzenetére


Erunosta
tag

Egy áruházat erre kibővíteni szerintem azért macerásabb. A Tesconak emérdek áruházát mind ki kéne bővítenie akkor, míg a Steam esetében a szerver bővítése a megoldás. Egyébként a Tescoban meg egyéb áruházakban is úgy nyitják a kasszákat, ahogy a vevőtömeg növekszik, persze karácsonykor az is kevés.

(#64) janeszgol válasza Silεncε (#62) üzenetére


janeszgol
félisten

De van hibrid felhő is. Ilyenkor lehetne használni. Igaza van a feletted szólónak, ma már ez elfogadhatatlan. Több technológia van rá, hogy elkerülhető legyen.

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#65) #04430080


#04430080
törölt tag

Még mindig ez a téma? Olyan ez, mint a DDOS. Steamnél sokkal nagyobb infrastruktúra is könnyedén bedönthető így. Vásárlók ellen meg nem túl szerencsés védekezni. Megtorpanni meg akkor is meg fog, ha 100x többet fektetnek be rá, csak nem lesz ilyen hosszú a kiesés/lassulás.

[ Szerkesztve ]

(#66) Hopkins95 válasza Erunosta (#61) üzenetére


Hopkins95
addikt

Én egyetértek veled egyébként :K

Amúgy ha valamelyik platform, talán a GOG lehet ilyen, én arra nem emlékszem még soha, hogy összeomlott volna. Nyilván azért is, mert az nem kínál egyszerre ennyi játékot akciósan. Az van tényleg, hogy a Steam egyedüli platform szinte és senki nem képes vele versenyezni. Remélem az Epic Games Store felveszi vele a versenyt idővel.

(#62) Silenc3Hun Miért kéne vásárolni? Nemrég volt róla szó, hogy az EA az Amazontól bérli a multiplayer szervereket, amelyeket dinamikusan használnak a játékosok számának függvényében. Tehát talán csak akkor fizet érte, mikor használják. Ezek is tudnának bérelni szervert 1-2 napra...

[ Szerkesztve ]

Nexus 5x > Pixel 4a 5G \\ AMD Ryzen 5800X3D - Gainward RTX 3070 Phoenix \\ Asus Zenbook 14 Oled UM3402YA \\ Playstation 5 \\ DJI Mavic Mini \\ Nintendo Switch Neon v2 \\ Steelseries Arctis Nova 7 \\ Steam/Origin/Epic Games Store/GoG/Ubi Connect: Hopkins955

(#67) Erunosta válasza Silεncε (#62) üzenetére


Erunosta
tag

Belátom, hogy egyéni érdekeim, helyzetem is kicsit túlreagálásra késztet engem. Pont eleget bosszankodok a munkahelyemen amiért nincs alap felszerelésem, de használhatatlan kütyüket amik csak nehezítik a munkám persze megvett. Napi kreténségek, igazságtalanságok a napi életben. Amire meg várok, tök boldog voltam egész nap, hogy majd este Steam huhú. Erre csak egy több órás bosszúság várt rám, szinte eredménytelenül.
Értem, hogy nem éri meg nekik, csak olyan rossz ez, mindig csak a profit számít. Senki se akar minőséget csak pénzt.
Az utolsó mondatodban van a lényeg. Kisírtam magam a válladon, köszönöm. Most pedig megyek a gonosz Steamre vásárolni. :DD

(#68) Erunosta válasza #04430080 (#65) üzenetére


Erunosta
tag

Persze mivel válaszolnak és én reagálok rá. :)
Az már pont elég lett volna nekem, ha 2 esetleg 3 óra után végre tudtam volna vásárolni.

[ Szerkesztve ]

(#69) #04430080 válasza Erunosta (#68) üzenetére


#04430080
törölt tag

Nekem kb másfél órát nem ment. Bár én már veterán vagyok ebben, ilyenkor csak megnézem a kivánságlistát és majd másnap reggel vásárolok, ha van mit. Minnél több a türelmes ember, annál kevésbé fog lepusztulni.

(#70) Erunosta válasza Hopkins95 (#66) üzenetére


Erunosta
tag

Köszönöm! :R
A GOG-ot használnám, ha nem lenne még a Steam-nél is használhatatlanabb a szűrője és keresője. Steam-nél is a SteamDB-t használom javarészt mikor keresek vmit. Esetleg, ha tudsz valami hasonlót GOG-ra. :F

(#71) Erunosta válasza #04430080 (#69) üzenetére


Erunosta
tag

Pedig alapjában véve én nem vagyok/voltam ilyen. Kerülöm az áruházakat, pláne az ilyen nagy vásár idején. Meg sose értettem amikor vki éjjel az utcán alszik, hogy másnap az első lehessen a boltban. Ez igazán az első nagy Steam Sale amire ráizgultam, nagy pofára esés volt. Hazudok, mert a karácsonyit is vártam, de nem ennyire és ott ráérősen voltam másnap.
Tegnap úgy viselkedtem mint egy hisztis kisgyerek a játékbolt kirakata előtt, de Mami én azt játékautót akarom ott most! :O

[ Szerkesztve ]

(#72) Hopkins95 válasza Erunosta (#70) üzenetére


Hopkins95
addikt

Hát más nem nagyon van tudtommal.Amúgy mi a baj a keresőjével?

(#71) Erunosta Így már érthető...aki ismeri a Steamet, az tudja, hogy ez a vásárkor való leállás már-már hagyomány. :D

[ Szerkesztve ]

Nexus 5x > Pixel 4a 5G \\ AMD Ryzen 5800X3D - Gainward RTX 3070 Phoenix \\ Asus Zenbook 14 Oled UM3402YA \\ Playstation 5 \\ DJI Mavic Mini \\ Nintendo Switch Neon v2 \\ Steelseries Arctis Nova 7 \\ Steam/Origin/Epic Games Store/GoG/Ubi Connect: Hopkins955

(#73) Erunosta válasza Hopkins95 (#72) üzenetére


Erunosta
tag

Nem tudod ár szerint sorba rendezni, egy rakáson vannak a DLC-k, kiegészítők az alapjátékokkal. Nem tudod leárazás mértékét beállítani pl 75%. Vagy egyszerre mutassa a 5 euro alatti leárazottakat. Nem lehet több játékfélét beállítani pl Action+RPG.

(#74) elithun válasza Erunosta (#71) üzenetére


elithun
őstag

Ez csak annyiból hiba, hogy mivel már Steamen nincsenek villámakciók az egész Sale időtartama alatt ugyanazokat az árakat kapod és egyik sem fogy el. :D

Más:
Én nekem csak annyiban "csalódás" a Summer Sale, hogy arra számítottam az új UI esetleg most kerül majd bevezetésre. Kár, hogy arra még várni kell. :(

„Minden egyes tapasztalat közelebb visz a megértéshez.”

(#75) Hopkins95 válasza Erunosta (#73) üzenetére


Hopkins95
addikt

Lehet állítani. Rámész hogy Store és bal oldalon price és bepipálod hogy „under 5 Euros”. Van ott olyan opció is, hogy „discounted”. Aztán jobb oldalon a „Sort by” menüsor alatt megint állíthatsz dolgokat, hogy milyen sorrendbe rendezze. Az ár szerint növekvő vagy csökkenőt tényleg nem lehet...de ennek Steamen sem sok értelme van, mert a Free-to-play játékokat automatikusan előre dobja.

A több játékféle az igaz...de ha célzottan keresel egy fajta játékra, akkor nem mindegy?

Amúgy látszik, hogy még nem igen jártál az Epic Games Storeban ezek szerint. Ott konkrét egyelőre még semmit nem tudsz állítani, azt leszámítva, hogy beírod a címet és már legalább az alap kereső működik. Ahhoz képest a GoG keresője mérföldekkel jobb :D

[ Szerkesztve ]

Nexus 5x > Pixel 4a 5G \\ AMD Ryzen 5800X3D - Gainward RTX 3070 Phoenix \\ Asus Zenbook 14 Oled UM3402YA \\ Playstation 5 \\ DJI Mavic Mini \\ Nintendo Switch Neon v2 \\ Steelseries Arctis Nova 7 \\ Steam/Origin/Epic Games Store/GoG/Ubi Connect: Hopkins955

(#76) Erunosta válasza Hopkins95 (#75) üzenetére


Erunosta
tag

Igen, lehet KÜLÖN állítani vagy 5 euro-nál olcsóbb vagy leárazott, de együtt a kettőt nem. Ez már hasznos lenne számomra. A sort by-t én is néztem , számomra pont leghasznosabb, az ár szerint nincs, amit egyáltalán nem értek hogyan hagyhattak ki.
Ezért is írtam, hogy a Steam-nél is rosszabb mert amúgy az se jó. A SteamDB oldal ezért hasznos és ezért azt használom. Sajnos a GOGDB meg semmire se jó, ott semmi szűrő sincs vagy sorba rendezés.
Nem mindegy, mert ha diablo szerű izometrikus ARPG-t akarok akkor ne mutassa a több száz 3rd person ARPG-t is.
Epic Store-ban egyáltalán nem is voltam még. :DDD

(#77) Medocsabi


Medocsabi
addikt

Nincs 1 forintos gétéaöt, ,szarazegész.

(#78) Erunosta


Erunosta
tag

Csak érdekesség: Eddig a legjobb Steam Sale amit valaha láttam az a Borderlands Handsome edition. 97% volt potom 7 euro-ért kaptál két AAA játékot temérdek (összes) DLC-vel és tartalommal.
Érdekelne, hogy valaki tud ennél jobbról is más játék vagy bundle esetében? Nem annyira 3rd party oldalról hanem Steamről.

[ Szerkesztve ]

(#79) ribizly válasza Erunosta (#78) üzenetére


ribizly
veterán

Csak érdekesség.
RELEASE DATE: 21 Sep, 2012
;]

[ Szerkesztve ]

|•| https://hardverapro.hu/tag/ribizly |•|

(#80) Erunosta válasza ribizly (#79) üzenetére


Erunosta
tag

Most a korával jössz? A World of Warcraft meg 2004-es. Szóval a kor nem indokolja ezt a brutális akciót. :U
Frissítés: Heh most látom hogy már 98%, potom 5,9 euro a Handsome (és ebben a presequel is benne van ami már 2014-es).

[ Szerkesztve ]

(#81) Dilikutya válasza Erunosta (#61) üzenetére


Dilikutya
félisten

Az Epic Store is behányna, ha a teljes felhasználói bázis abban a 2 órában rohanná meg. Ilyenkor azt is ott eszi a penész, aki egész évben el se indítja. Nem értem, te is hova rohansz, még 2 hétig ezek az árak lesznek.
Na, ezért nem érdemes arra a 2 órára infrastruktúrát bővíteni, hogy utána ott álljon kihasználatlanul. Egy Steam kaliberű szolgáltatásnak felhőt baromira nem éri meg használni, még ha a volumen miatt kedvezményesen is kapnák, nem érné meg. Az adatok eleve nem felhőben vannak, ez biztos, abba bele is rokkanna a cég, egyéb kapacitást meg teljesen fölösleges felhőszolgáltatótól bérelni, ha az adatok fix elérhetőségűek a saját szervereken. Az az érzésem, az emberek marhára nincsenek tisztában a felhőszolgáltatásokkal, de jól esik bedobni a kifejezést a közösbe. Csak hogy az nem egy megváltó, nem jó mindenre. Pl. ilyenre sem.
Amúgy ahányszor valaki a két hétig akciós cuccot csak az akció 5. órájában tudja megvenni, attól mindig meghal egy bébifóla, vagy miért akkora probléma ez?
Mint mondtam, ilyenkor az összes birka rászabadul, megbecsülni is nehéz, mekkora extra erőforrás kéne arra a 2-5 órára. Ami utána félévig malmozik, vagy porosodik. Úgy, hogy az extra költség azért kéne, hogy a sok rajtra rástartoló birka olcsóbban vásárolhasson. :)

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#82) Erunosta válasza Dilikutya (#81) üzenetére


Erunosta
tag

A többi hozzászólásom is olvasd. Leírtam miért volt számomra ez probléma, csalódás.
Mindamellett jó lenne, ha a cégek a puszta haszon, megéri nem éri dolgok mellet a presztízsre is gondolna.
Amúgy a felhő mellett volt példa a szerverbérlés lehetősége is. Akár erre a rohadt 3 napra. Nem kell lebirkázni, mert urambocsá szerettem volna vásárolni az akció kezdetén én lúzer. Mint írtam nem volt szokásom az ilyen sale várás. Most viszont nagyon vártam, nagyot csalódtam, és ezt szóvá mertem tenni, hogy ez így nem helyes, nem jó. Arra azért nem számítottam, hogy egyesek foggal körömmel fogják védeni azt a céget ami számára egy ilyen beruházás potom összeg lenne. De igaz minek is javítsanak a minőségen, mert én meg mindenki más úgyis majd újrapróbálkozik másnap vagy harmadnap. De valahogy úgy érzem nem én vagyok a birka aki reklamál mindezért.

(#83) #04430080 válasza Erunosta (#71) üzenetére


#04430080
törölt tag

Legközelebb majd rákészülsz. Voltak ennél nagyobb lehalások is kevesebb emberrel, szóval fejleszteni biztosan fejlesztettek már, nem is egyszer.

(#84) Lenry válasza Erunosta (#37) üzenetére


Lenry
félisten

ez ugyanaz, minthogy a mobilnetes messengerek elterjedése előtt nem lehetett szilveszterkor SMS-t küldeni, mert mindenki akkor próbálta vicces fasságokkal felköszönteni a mindenki mást.
egyetlen szolgáltató sem fektetett egy fillért sem abba, hogy kiépítsen egy rendszert, aminek a kapacitására az év 364,9 napján nincs szükség.
a Valve sem fog.

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#85) Erunosta válasza #04430080 (#83) üzenetére


Erunosta
tag

Hát majd rá. :)) Egyébként az akciók java is csalódás volt, amit hittem annak csak töredéke lett olyan olcsó, hogy megvegyem. A legjobbat meg még a Summer Sale elött vettem, a Tomb Raider játékok 1-2 nappal előtte lettek jó áron kaphatóak.

(#86) Erunosta válasza Lenry (#84) üzenetére


Erunosta
tag

Azt már felfogtam, hogy nem fog. Ettől még nem tartom elfogadhatónak, bár a morgolódásomon kívül semmit se tehetek.

(#87) Dilikutya válasza Erunosta (#82) üzenetére


Dilikutya
félisten

Ha ez csak ennyi lenne, hogy fogom magam, és bérelek egy szervert. Rögtön nem 3 nap lenne, mert ugye azt rendszerbe is kell tenni, majd onnan kivenni. És nagyobb sávszélesség sem ártana, mert valószínűleg több letöltés indult el tegnap, mint 1-1 leterheltebb bármilyen napon.
Egyébként nyilván valamilyen skálázható virtualizált infrastruktúrájuk van, minden bővítés, fejlesztés úgy a legkönnyebb, de ez akkor sem ennyi. És mekkora erőforrásnövelésre van szükség? Nyilván a rendszer eleve túlméretezett egy átlag hétköznapra, hétvégére, de ugye ilyenkor mindenki rászabadul, valószínűleg egész számú többszörös. 2 hétig tart az akció, semmi nem indokolja, hogy költsenek arra, hogy mindenki az első pár órában tudjon olcsóbban vásárolni. Érted, költeni arra, hogy mások olcsóbban vásároljanak. Ezt a szocializmuson kívül hol csinálják még így?

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#88) #04430080 válasza Erunosta (#85) üzenetére


#04430080
törölt tag

Az akciók már évek óta csalódás kategória, ugyanis az alapár nagyon ritkán van megváltoztatva.

(#89) Erunosta válasza Dilikutya (#87) üzenetére


Erunosta
tag

Azt én is gondolom, hogy nem ennyi. Őszintén én nem értek hozzá. Azt viszont hiszem, hogy akarás kérdése lenne, ami itt nincs. Annyira bénának érzem, hogy hú itt a nagy vásár, de bocs túlterheltek vagyunk használni úgyse tudod. A mekkora erőforrás növelés meg azért kiszámítható lenne. Én se várom el, hogy tökéletesen működjön a vásár kezdetétől, még két óra múlva se voltam mérges miatta, filmeztem egyet. Az már viszont bosszantott mikor 5 óra múlva is csak nyögvenyelősen tudtam megvenni egy két játékot. Majd fáradtan, csalódottan feküdhettem is le. Az én bajom, hogy lázadó típus vagyok.
"Érted, költeni arra, hogy mások olcsóbban vásároljanak." Ezt nézd mondjuk így fogalmazva: "Költeni arra, hogy a vásárlók elégedettek legyenek." De ez kit érdekel? Én is csak zúgolódom, de ugyanúgy vásárolni fogok tovább a Steam-en. :U

(#90) Dilikutya válasza Erunosta (#89) üzenetére


Dilikutya
félisten

Na látod, nem értesz hozzá. Nem az akarásról van szó. Meg lehet oldani, nyilván aránytalan költségekkel. Jó, tegyük fel, kiszámítható a várható többletterhelés (szerintem nem, max addig lehet tudni, amíg le nem hal, az utána érkezőkről édeskevés információ lesz), akkor is azt mondom, hiába túlméretezett nyilvánvalóan, akkor is megeshet egész számú többszöröse is a felhasználóknak ilyenkor. Ez leegyszerűsítve egy egyenes arányosság általános iskolából. Ha X usert kiszolgál Y szerver Z sávszéllel, akkor k*X usernek mennyi kell? A várható haszon nyilván nagyon nincs összhangban a kiadással, ha így lenne, lenne szerverbővítés 2 órára. Olyan aranyos, amikor a naiv tudatlanok azt hiszik a pénzt kereső cégről, hogy ott minden csak extra profit, és gonoszok, mert nem adják olcsóbban, nem adnak nagyobbat, és elvárják, hogy az ő javukra mondjanak le valamekkora haszonról. A világ viszont nem így működik. De irigyellek, hogy nincs más miatt lázadnod, te egy boldog ember vagy. ;]
A vásárlók így is elégedettek lesznek, megkapják olcsóbban (!!) amit akarnak. Vedd úgy, ez a kis szolgáltatás-akadozás az ára annak, hogy olcsóbban vásárolhass.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#91) Puma K válasza Erunosta (#89) üzenetére


Puma K
veterán

Hogy küzdesz azért hogy a pénzedet költhesd. Igazi jó kapitalista vagy!

"Az már viszont bosszantott mikor 5 óra múlva is csak nyögvenyelősen tudtam megvenni egy két játékot. Majd fáradtan, csalódottan feküdhettem is le."

Ne haragudj de ezen kifakadtam.

"Cuccok: csattogós lepke és tiki-taki" └[ʘヘʘ]┘

(#92) Erunosta válasza Puma K (#91) üzenetére


Erunosta
tag

Nem baj, nem zavar, hogy nem érted amit eddig leírtam jó pár hozzászólásban.

(#93) Erunosta válasza Dilikutya (#90) üzenetére


Erunosta
tag

Attól, hogy nem így működik még nem muszáj belenyugodnom. Legalább vitáztam itt pár emberkével, egyeseket szórakoztattam mások jól beszólhattak, pár emberrel meg értelmesen pro-kontra elmondtuk a dolgokat. Számomra hasznos volt, remélem másnak is.

(#94) Puma K válasza Erunosta (#92) üzenetére


Puma K
veterán

Tisztán látszik az eddigi diskurzusból, hogy mindenki más nem ért hozzá, de te igen mert te vagy a helikopter!

Légyszi a világbékéért és a globális felmelegedés ellen hasonló vehemenciával lépjél fel és akkor általad valóra válnak úgy érzem, mert te látod hol vannak a gondok-hibák és azokra mi az egyeneságú megoldások.

[ Szerkesztve ]

"Cuccok: csattogós lepke és tiki-taki" └[ʘヘʘ]┘

(#95) Erunosta válasza Puma K (#94) üzenetére


Erunosta
tag

Köszönöm, hogy jöttél és megmutattad a helyes utat. Tehát elküldtél a búsba. De ne aggódj, úgyis menni készültem.

(#96) Puma K válasza Erunosta (#95) üzenetére


Puma K
veterán

Ha most látnád a fejemet ezen hozzászólásod elolvasása után

"Cuccok: csattogós lepke és tiki-taki" └[ʘヘʘ]┘

(#97) Hopkins95 válasza Puma K (#94) üzenetére


Hopkins95
addikt

Hagyjátok már őt, nincs vele semmi baj, hogy leírta a véleményét. Megindokolta, hogy miért gondolja így. Én értem amit mond. Egy ilyen nagy cégtől nem ezt várta és csalódott. Attól, hogy ez jelenleg nem így működik, még nem muszáj elfogadnia. És is ilyen vagyok valamilyen szinten. :U Szerintem is kicsit gáz egy ekkora cégnél, de nem tudunk túl sokat tenni ellene.

Nexus 5x > Pixel 4a 5G \\ AMD Ryzen 5800X3D - Gainward RTX 3070 Phoenix \\ Asus Zenbook 14 Oled UM3402YA \\ Playstation 5 \\ DJI Mavic Mini \\ Nintendo Switch Neon v2 \\ Steelseries Arctis Nova 7 \\ Steam/Origin/Epic Games Store/GoG/Ubi Connect: Hopkins955

(#98) Erunosta válasza Puma K (#96) üzenetére


Erunosta
tag

Mivel nem érzem, hogy én másoknál jobban tudnám. Nem egyszer leírtam, hogy NEM értek magához a rendszerhez. Több hsz-emben árnyaltam miért érzek úgy ahogy. Egy várt esemény csalódás volt számomra. Leírtam miért nem tartom ezt helyesnek.
Majd jöttél szarkasztikusan beszólni és "körberöhögni". Amire reagáltam mérgemben, túl hamar. Erre újra beszóltál. Én se igazán értelek mi bajod velem. Mindenkinek volt valami hasznos hozzászólása számomra. A tiédben a puszta támadást érzem csak.
Hogy ez a mostani írásom bölcs húzás volt-e nem tudom. Majd kiderül.

[ Szerkesztve ]

(#99) Dilikutya válasza Hopkins95 (#97) üzenetére


Dilikutya
félisten

Mi meg leírtuk a mi véleményünket, nincs velünk semmi baj. De tényleg nevetséges ez a picsogás. Meg irreális évi 2x2 órára elvárni, hogy ahhoz a terheléshez igazítsák az év 365 napján amúgy stabil infrastruktúrát, amiben eleve kell, hogy legyen tartalék is. Csak mert mindenki a 7 órakor kezdődő, és 2 hétig fixen kitartó akcióban 6:59-kor már vásárolni akar. A kapitalizmus droidjai...

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#100) Medocsabi válasza Hopkins95 (#97) üzenetére


Medocsabi
addikt

Én se értem a szekatúrát, leírta mit gondol a dologról, a véleményével szimpatizálok, bár én pont abba az 1%-ba tartozom aki csak ilyenkor nyitja meg a steamet, hátha akad valami iszonyat retró akciós stratégia :K Ha meg nem akkor ahogy írtam, #szarazegész ;] Áldás ,békesség

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.