Hirdetés

2019. július 19., péntek

Gyorskeresés

(#1) ribizly

ribizly
(PH! kedvence)

|•| A WORD elszáll, az írás megmarad. |•| https://hardverapro.hu/tag/ribizly |•|

(#2) Silenc3Hun

Silenc3Hun
(őstag)

Gabe irgalmazzon a pénztárcáinknak... :O

(#3) .Z.

.Z.
(senior tag)

Aztán a bevételből vegyék meg az Epic Storet ;]

(#4) Tsa-bika

Tsa-bika
(senior tag)

Mortal 11 még a 17%-os droppal is 50 euró :(

Maximum effort! |BlackBerry user| NBMR

(#5) .Z. válasza Tsa-bika (#4) üzenetére

.Z.
(senior tag)

Még el sem kezdődött a leárazás. Az egy másik ajánlat.

(#6) Tsa-bika válasza .Z. (#5) üzenetére

Tsa-bika
(senior tag)

ÉS? :DDD Vásárló vagyok; akkor dühöngök ész nélkül, amikor csak akarok.

(#7) laceszgamer

laceszgamer
(PH! addikt)

Kíváncsi leszek idén milyne játékot vagy iylesmit találnak ki. :D

Dovahkiin, Dovahkiin naal ok zin los vahriin wah dein vokul mahfaeraak ahst vaal! Ahrk fin norok paal graan fod nust hon zindro zaan Dovahkiin, fah hin kogaan mu draal!

(#8) cyberwarfare

cyberwarfare
(őstag)

Nagyok az elvárásaim.
Ha pedig nem lesz semmi extra, akkor egyértelmű, hogy nem érzik veszélyben magukat. :U

(#9) Latza

Latza
(fanatikus tag)

Just Cause 2 és 3 ezeröccázé'? Már rendelem is! :C

Mindenütt jó, de mindig elzavarnak.

(#10) tibaimp

tibaimp
(őstag)

Van pár címem a várólistán, jöhetnek! :)

A tehén egy bonyolult állat, de ÉN megfejtem...| 2016-tól az tuti, hogy az angyalok is esznek babot...

(#11) akom

akom
(senior tag)

Half-Life 3 mennyi lesz?

🛸 http://akom.hu/hirdeteseim/ 🛸

(#12) laceszgamer válasza akom (#11) üzenetére

laceszgamer
(PH! addikt)

100 misi, dollárban, annyiból talán elkészülne. :D

Dovahkiin, Dovahkiin naal ok zin los vahriin wah dein vokul mahfaeraak ahst vaal! Ahrk fin norok paal graan fod nust hon zindro zaan Dovahkiin, fah hin kogaan mu draal!

(#13) elithun

elithun
(őstag)

Kíváncsi vagyok milyen újdonsággal jönnek elő idén. Elvileg már nem lesznek sale alatt gyűtjhető kártyák.

„Minden egyes tapasztalat közelebb visz a megértéshez.”

(#14) tibaimp válasza elithun (#13) üzenetére

tibaimp
(őstag)

Milyen "gyűtjhető kártyák"-ra gondolsz? Amik a raktárban jelennek meg és akár el is adhatóak?

A tehén egy bonyolult állat, de ÉN megfejtem...| 2016-tól az tuti, hogy az angyalok is esznek babot...

(#15) elithun válasza tibaimp (#14) üzenetére

elithun
(őstag)

Igen. Azok amiket vásárlásért kapsz, meg, ha átnézed a napi játéklistádat. Forrás

„Minden egyes tapasztalat közelebb visz a megértéshez.”

(#16) tibaimp válasza elithun (#15) üzenetére

tibaimp
(őstag)

Ja, értem, akkor nem az amire én gondoltam, mert én arra gondoltam, hogy azok a kártyák, amit a játék játszásáért kapsz, az előrehaladás során, általában 6-ot, de van több is, és kitűző készíthető belőle.

(#17) laceszgamer válasza tibaimp (#16) üzenetére

laceszgamer
(PH! addikt)

Ugyanoylan kártyák kb, és ugyanúgy kitűzőket lehet belőle csinálni, csak annyi, hogy nem játékért adja, illetve adta régebben, ha már idén nem lesz.

(#18) tibaimp válasza laceszgamer (#17) üzenetére

tibaimp
(őstag)

Értem, és köszi :R

(#19) oriic

oriic
(HÁZIGAZDA)

Elindult és le is halt Steam. :D

Live-Die-Respawn

(#20) Tsa-bika válasza oriic (#19) üzenetére

Tsa-bika
(senior tag)

Csak a szokásos, asztali app áruház része se megy.

Szerk: Nem tudom miért válaszként ment neked, benéztem.

[ Szerkesztve ]

(#21) NemMo

NemMo
(fanatikus tag)

Vennék 2 játékot, de nem lehet megnyitni őket, mert le van rohadva a steam. Gondolom megrohanták. A 2 játék a sleeping dogs definitive edition 2$ és deus ex legutolsó része 4$

(#22) errorcode06

errorcode06
(őstag)

Nekem eddig egy nagy csalódás ez a sale. Amit meg akartam venni az vagy 50%-ot kapott, vagy le sincs árazva.

[ Szerkesztve ]

"Meg ha az FX-ek mentek 4.5-ön azzal a földkéregvastagságú csíkszélességgel, akkor a Ryzenek nehogy ne menjenek mááá" - jedis

(#23) Csapoati válasza errorcode06 (#22) üzenetére

Csapoati
(PH! nagyúr)

Folytatódik a tendencia, minden évben/szezonban egyre gyengébb.

Haladni kell a korall (vagy Core-ral)!

(#24) Tsa-bika válasza errorcode06 (#22) üzenetére

Tsa-bika
(senior tag)

Nekem is, de egyelőre nálam jobban jártál. 50%-al kiegyeznék, de a Mortal 11 csak 17%-ot kapott még mindig, a Resident 2 34%-ot. Nope. Most a 19,79 eurós Wolfeinstein New Colossus felett dörzsölöm az állam, lüktet a paypalom nagyon az a baj.

[ Szerkesztve ]

(#25) Protezis válasza tibaimp (#16) üzenetére

Protezis
(őstag)

Azok a kitűzők mire jók? Pénzért szoktam eladni a kártyákat és egyszerűen nem fér a fejembe, hogy miért váltaná be valaki egy haszontalan kitűzőre. Mondjátok, hogy jó valamire!

(#26) laceszgamer válasza Protezis (#25) üzenetére

laceszgamer
(PH! addikt)

Nem kell mindenben a hasznosságot látni. :) Szintet kapsz, némely szintenként pár extrát, pl profilra különféle kitehetö sávokat, több baráthely ilyesmi.

(#27) tibaimp válasza Protezis (#25) üzenetére

tibaimp
(őstag)

Én úgy tudom, bár nagyon én sem vagyok ennek tudora, hogy a Steam fiókodat tudod vele "színezni", egyedi háttér, magasabb Steam rang és kb ennyi.

[ Szerkesztve ]

(#28) Hopkins95

Hopkins95
(őstag)

Na végre, sikerült megvennem a Crash Bandicoot N Sane Trilogy és a The Long Dark nevű játékot. Előbbinél kicsit markánsabb leárazásra számítottam, az utóbbit megkaptam 7 Euróért. :C

Amúgy valaki tud nekem ezekhez hasonló kalandjátékot még ajánlani: Firewatch, Kona, The Vanishing of Ethan Carter :U

[ Szerkesztve ]

T610 > K600i > Sony Ericsson Xperia mini pro > Nexus 5x \\ AMD Ryzen 1600 - MSI Vega 56 \\Playstation 4 Slim \\ Origin/Uplay/Steam: Hopkins955

(#29) errorcode06 válasza Tsa-bika (#24) üzenetére

errorcode06
(őstag)

Az már egész jó ár érte. De engem a Nier: Automata 40€ + 10€-ja kiakasztott...

"Meg ha az FX-ek mentek 4.5-ön azzal a földkéregvastagságú csíkszélességgel, akkor a Ryzenek nehogy ne menjenek mááá" - jedis

(#30) Hopkins95 válasza errorcode06 (#29) üzenetére

Hopkins95
(őstag)

cdKeysen 20 Euró a Nier Automata alapjáték Steamre, szerintem az már jó deal.

T610 > K600i > Sony Ericsson Xperia mini pro > Nexus 5x \\ AMD Ryzen 1600 - MSI Vega 56 \\Playstation 4 Slim \\ Origin/Uplay/Steam: Hopkins955

(#31) errorcode06 válasza Hopkins95 (#30) üzenetére

errorcode06
(őstag)

Igen, tudom, de az a helyzet hogy én nagyon nem szeretek ilyen oldalakon vásárolni.

(#32) laceszgamer válasza Hopkins95 (#30) üzenetére

laceszgamer
(PH! addikt)

Tulajdonképp ezért nem szólnak már akkorát a sale-ok, mert egyszerűen év közben is be elhet hasonló árakon szerezni a dolgokat, vagy épp olcsóbban. Max az ilyen 70-90% körüli leárazások amik nagyokat ütnek, de az más tészta.

(#33) Silenc3Hun válasza errorcode06 (#29) üzenetére

Silenc3Hun
(őstag)

Pont a Nier-t vártam én is. Hát ennyiért kenjék a hajukra akkor...

(#34) Tsa-bika válasza errorcode06 (#31) üzenetére

Tsa-bika
(senior tag)

Be is húztam ennyiért a New Colossust, de még csak 52%-on van a letöltés 6:30-kor meg kelni kell.

(#35) Erunosta

Erunosta
(tag)

Az normális, hogy 3 órával a kezdés után még mindig szinte használhatatlan a Steam? A kívánságlistám hol betöltődik, hol nem, a kívánt játékok oldala ritkán, ha azon belül vmi csomagra klikkelnék az sose. Egy jó ideje várok erre a vásárra, de nagy csalódás. Ahogy fentebb említették sok játék 50%-os vagy kevesebb.
Én csináltam egy excel táblázatot a kívánságlistámról előre, ahol leírtam melyik játéknak mi volt a legnagyobb sale eddig és mikor, hogy tudjam mennyire éri meg majd most megvenni (nem röhögni, az Enhanced Steam jó ideje nem mutatja vmiért nekem a sale history-t, ezéret készítettem a steamDB-ről). Siralmas az összehasonlítás.

(#36) Csapoati válasza Erunosta (#35) üzenetére

Csapoati
(PH! nagyúr)

Normális, minden alkalommal ez van. Holnap már nem lesz semmi baja, max este 7 körül.

Haladni kell a korall (vagy Core-ral)!

(#37) Erunosta válasza Csapoati (#36) üzenetére

Erunosta
(tag)

Én nem értek az ilyen rendszerekhez, de ha mindig ez van nem lehetne erre felkészülni? Vagy túl naiv vagyok? MMO játékok is új kiegészítők vagy nagyobb Updatek megjelenésénél szinte mindig összeomlanak.

(#38) .Z. válasza Erunosta (#37) üzenetére

.Z.
(senior tag)

Fel lehetne. De senki sem fog ezért dollár tízezreket elkölteni, mert évente 3 nap túl van terhelve.

(#39) Erunosta válasza .Z. (#38) üzenetére

Erunosta
(tag)

Ez gyenge érv és nagyon rossz mentalitás (nem tőled, bár, ha egyet értesz vele...). Pont azért teheti meg a Steam, mert nincs igazi konkurencia még mindig. Epic Store még azért ennyire nincs nyeregben, Uplay, Origin stb meg elég limitált, bár exkluzív ajánlatokkal bír.

(#40) zgmzgm válasza .Z. (#38) üzenetére

zgmzgm
(kvázi-tag)

Igaz. :)

㊀ ㊁ ㊂ ㊃ ㊄ ㊅ ㊆ ㊇ ㊈ ㊉

(#41) .Z. válasza Erunosta (#39) üzenetére

.Z.
(senior tag)

Ez nem érv vagy mentalitás, ez tény. Az áramhálózat is ilyen. Sehol sem bővítenek ész nélkül előre pl. olyan eshetőségekre, hogy akkor most valahol 5 elektromos autót töltenek plusszban és túlterhelődhet. Ha bekövetkezne, inkább táv-lekapcsolnak pár fogyasztót.
Ahol tartós a terhelés, majd ott bővítik.

[ Szerkesztve ]

(#42) Hopkins95 válasza Erunosta (#39) üzenetére

Hopkins95
(őstag)

Szerintem az van, hogy ezek közül egyik cég sem fog többet költeni a szerverekre. A fogyasztók így is megveszik a játékot, tehát nem ez az 1-2 óra leállás fogja befolyásolni, hogy hol veszi meg az ember a cuccot. Amúgy az Epic Store-nál is volt Error kód múltkor a leárazásnál, mert bizonyos játékokat nem akartak olyan kevésért árulni és inkább levették, s erre nem volt felkészülve az Epic Store.

Vagy ha az Origint említem, az hajlamos pusztán egy új Battlefield V pálya bevezetése után lehalni, nekem volt úgy nem egyszer, hogy nem engedett az Originbe sem bejelentkezni.

Vagy Uplay szintén leállt nemrég, mikor ingyen adták a AC Unity-t, egy jó ideig ott sem lehetett bejelentkezni.

Röviden talán meg lehetne oldani, de minek költsenek rá, ha így is megveszed a játékot. Amúgy a cég vastagon ki tudná fizetni, csak megy a fillérbaxás...

[ Szerkesztve ]

(#43) Erunosta válasza .Z. (#41) üzenetére

Erunosta
(tag)

Akkor csak én vagyok ostoba, hogy ezt a minőség hiányának érzem/tartom. Amennyi pénz ömlik a Steamhez ezt én továbbra is elvárható szolgáltatásnak tartom.

(#44) Erunosta válasza Hopkins95 (#42) üzenetére

Erunosta
(tag)

Egyetértek. Amúgy a példákat nem azért hoztam , mert azok nem omlanak össze, hanem mert nincs köztük igazán fej fej melletti versenyzés, ahol egy ilyen nagy leárazásnál az nyerne akinek nem omlik a szervere pl. Mert a felhasználok a minőségibb szolgáltatót választanák.

(#45) DjDanee87 válasza Erunosta (#44) üzenetére

DjDanee87
(PH! addikt)

Karácsony környékén nagy sor van a Tesco pénztáraknál. Ezért nem fognak minden áruházban kialakítani újabb 50 kasszát, hogy azon a pár napon ne legyen nagy sor. Ez kb ugyanaz

(#46) Kisgépkezelő válasza Erunosta (#44) üzenetére

Kisgépkezelő
(fanatikus tag)

Tán mert nem az a minőség fokmérője, hogy egy fél hónap hosszú leárazásnál bírják e a szervereid, azt a pár hülyét akik mindenképp az első órában akarják megvenni azt a játékot, amit eddig legalább fél éve nem vettek meg (nem a múltheti megjelenések vannak akcióban), és úgyis csak a hétvégén lesz idejük játszani, hanem inkább egyéb tényezők számítanak. :D

(#47) Dilikutya válasza Erunosta (#43) üzenetére

Dilikutya
(PH! félisten)

Este 7, elkezdődik a nagy akció, a sok birka egyből ráront, lehal. Kérdés, valójában mekkora terhelést is kéne kibírnia? Mivel lehal, nem tudjuk biztosan, csak azért újabb szervereket vagy extra sávszélességet bérelni, hogy azon az évi pár napon, amikor akció indul, este 7-től 2-3 órán át ki tudjanak szolgálni pár türelmetlen vásárlót, senki nem fog. Nyilvánvaló, hogy nem éri meg. Ha megérné, akkor biztos megoldanák, de lehet, hogy az a néhány sikeres plusz vásárló, aki most majd 75%-ban behúz valamit, nem olyan nagy haszon, hogy érdemes lenne foglalkozni a problémával.
Piaci alapon működő cég dolgozókkal, rezsivel, befektetőkkel.
Mint itt lentebb a Tesco pénztárak esete.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#48) Dilikutya válasza Tsa-bika (#24) üzenetére

Dilikutya
(PH! félisten)

A Mortal Kombat 11 alig 2 hónapos játék, és jól fogy, nem fog rá a Warner (és nem, nem a Steam, ez tévhit) még most sokat engedni, jól fogyó játék.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#49) Tsa-bika válasza Dilikutya (#48) üzenetére

Tsa-bika
(senior tag)

Igen, 2 hónapos, de ez a Steam Summer Sale. Ettől függetlenül se vagyok elragadtatva a mostani sale-től, ez van, lassan black friday szintű parasztvakításra süllyed. Ok, a Hitman 2-őt tényleg megfelezték a frissebb címek közül, de az pl nekem úgy sem ér meg 22 eurót.

(#50) DjDanee87 válasza Tsa-bika (#49) üzenetére

DjDanee87
(PH! addikt)

Én nem emlékszem olyanra korábbi évekből sem, hogy friss jatokot akcióztak volna le nagy %al.

Copyright © 2000-2019 PROHARDVER Informatikai Kft.