Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) ribizly


ribizly
veterán

|•| https://hardverapro.hu/tag/ribizly |•|

(#2) Silεncε


Silεncε
őstag

Gabe irgalmazzon a pénztárcáinknak... :O

(#3) #04430080


#04430080
törölt tag

Aztán a bevételből vegyék meg az Epic Storet ;]

(#4) VágniValó


VágniValó
addikt

Mortal 11 még a 17%-os droppal is 50 euró :(

"Fuck the Kingsguard, fuck the city....Fuck the king!"

(#5) #04430080 válasza VágniValó (#4) üzenetére


#04430080
törölt tag

Még el sem kezdődött a leárazás. Az egy másik ajánlat.

(#6) VágniValó válasza #04430080 (#5) üzenetére


VágniValó
addikt

ÉS? :DDD Vásárló vagyok; akkor dühöngök ész nélkül, amikor csak akarok.

"Fuck the Kingsguard, fuck the city....Fuck the king!"

(#7) laceszgamer


laceszgamer
addikt

Kíváncsi leszek idén milyne játékot vagy iylesmit találnak ki. :D

Dovahkiin, Dovahkiin naal ok zin los vahriin wah dein vokul mahfaeraak ahst vaal! Ahrk fin norok paal graan fod nust hon zindro zaan Dovahkiin, fah hin kogaan mu draal!

(#8) #65537792


#65537792
törölt tag

Nagyok az elvárásaim.
Ha pedig nem lesz semmi extra, akkor egyértelmű, hogy nem érzik veszélyben magukat. :U

(#9) Latza


Latza
aktív tag

Just Cause 2 és 3 ezeröccázé'? Már rendelem is! :C

Mindenütt jó, de mindig elzavarnak.

(#10) tibaimp


tibaimp
nagyúr

Van pár címem a várólistán, jöhetnek! :)

A tehén egy bonyolult állat, de ÉN megfejtem...| 2016-tól az tuti, hogy az angyalok is esznek babot...

(#11) akom


akom
senior tag

Half-Life 3 mennyi lesz?

(#12) laceszgamer válasza akom (#11) üzenetére


laceszgamer
addikt

100 misi, dollárban, annyiból talán elkészülne. :D

Dovahkiin, Dovahkiin naal ok zin los vahriin wah dein vokul mahfaeraak ahst vaal! Ahrk fin norok paal graan fod nust hon zindro zaan Dovahkiin, fah hin kogaan mu draal!

(#13) elithun


elithun
őstag

Kíváncsi vagyok milyen újdonsággal jönnek elő idén. Elvileg már nem lesznek sale alatt gyűtjhető kártyák.

„Minden egyes tapasztalat közelebb visz a megértéshez.”

(#14) tibaimp válasza elithun (#13) üzenetére


tibaimp
nagyúr

Milyen "gyűtjhető kártyák"-ra gondolsz? Amik a raktárban jelennek meg és akár el is adhatóak?

A tehén egy bonyolult állat, de ÉN megfejtem...| 2016-tól az tuti, hogy az angyalok is esznek babot...

(#15) elithun válasza tibaimp (#14) üzenetére


elithun
őstag

Igen. Azok amiket vásárlásért kapsz, meg, ha átnézed a napi játéklistádat. Forrás

„Minden egyes tapasztalat közelebb visz a megértéshez.”

(#16) tibaimp válasza elithun (#15) üzenetére


tibaimp
nagyúr

Ja, értem, akkor nem az amire én gondoltam, mert én arra gondoltam, hogy azok a kártyák, amit a játék játszásáért kapsz, az előrehaladás során, általában 6-ot, de van több is, és kitűző készíthető belőle.

A tehén egy bonyolult állat, de ÉN megfejtem...| 2016-tól az tuti, hogy az angyalok is esznek babot...

(#17) laceszgamer válasza tibaimp (#16) üzenetére


laceszgamer
addikt

Ugyanoylan kártyák kb, és ugyanúgy kitűzőket lehet belőle csinálni, csak annyi, hogy nem játékért adja, illetve adta régebben, ha már idén nem lesz.

Dovahkiin, Dovahkiin naal ok zin los vahriin wah dein vokul mahfaeraak ahst vaal! Ahrk fin norok paal graan fod nust hon zindro zaan Dovahkiin, fah hin kogaan mu draal!

(#18) tibaimp válasza laceszgamer (#17) üzenetére


tibaimp
nagyúr

Értem, és köszi :R

A tehén egy bonyolult állat, de ÉN megfejtem...| 2016-tól az tuti, hogy az angyalok is esznek babot...

(#19) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Elindult és le is halt Steam. :D

Live-Die-Respawn

(#20) VágniValó válasza oriic (#19) üzenetére


VágniValó
addikt

Csak a szokásos, asztali app áruház része se megy.

Szerk: Nem tudom miért válaszként ment neked, benéztem.

[ Szerkesztve ]

"Fuck the Kingsguard, fuck the city....Fuck the king!"

(#21) NemMo


NemMo
őstag

Vennék 2 játékot, de nem lehet megnyitni őket, mert le van rohadva a steam. Gondolom megrohanták. A 2 játék a sleeping dogs definitive edition 2$ és deus ex legutolsó része 4$

(#22) errorcode06


errorcode06
őstag

Nekem eddig egy nagy csalódás ez a sale. Amit meg akartam venni az vagy 50%-ot kapott, vagy le sincs árazva.

[ Szerkesztve ]

"Well, Blizzard is dead. It is a corpse being puppeteered by Activision and Bobby Kotick" DesignerDave

(#23) Csapoati válasza errorcode06 (#22) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Folytatódik a tendencia, minden évben/szezonban egyre gyengébb.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#24) VágniValó válasza errorcode06 (#22) üzenetére


VágniValó
addikt

Nekem is, de egyelőre nálam jobban jártál. 50%-al kiegyeznék, de a Mortal 11 csak 17%-ot kapott még mindig, a Resident 2 34%-ot. Nope. Most a 19,79 eurós Wolfeinstein New Colossus felett dörzsölöm az állam, lüktet a paypalom nagyon az a baj.

[ Szerkesztve ]

"Fuck the Kingsguard, fuck the city....Fuck the king!"

(#25) Protezis válasza tibaimp (#16) üzenetére


Protezis
őstag

Azok a kitűzők mire jók? Pénzért szoktam eladni a kártyákat és egyszerűen nem fér a fejembe, hogy miért váltaná be valaki egy haszontalan kitűzőre. Mondjátok, hogy jó valamire!

(#26) laceszgamer válasza Protezis (#25) üzenetére


laceszgamer
addikt

Nem kell mindenben a hasznosságot látni. :) Szintet kapsz, némely szintenként pár extrát, pl profilra különféle kitehetö sávokat, több baráthely ilyesmi.

Dovahkiin, Dovahkiin naal ok zin los vahriin wah dein vokul mahfaeraak ahst vaal! Ahrk fin norok paal graan fod nust hon zindro zaan Dovahkiin, fah hin kogaan mu draal!

(#27) tibaimp válasza Protezis (#25) üzenetére


tibaimp
nagyúr

Én úgy tudom, bár nagyon én sem vagyok ennek tudora, hogy a Steam fiókodat tudod vele "színezni", egyedi háttér, magasabb Steam rang és kb ennyi.

[ Szerkesztve ]

A tehén egy bonyolult állat, de ÉN megfejtem...| 2016-tól az tuti, hogy az angyalok is esznek babot...

(#28) Hopkins95


Hopkins95
addikt

Na végre, sikerült megvennem a Crash Bandicoot N Sane Trilogy és a The Long Dark nevű játékot. Előbbinél kicsit markánsabb leárazásra számítottam, az utóbbit megkaptam 7 Euróért. :C

Amúgy valaki tud nekem ezekhez hasonló kalandjátékot még ajánlani: Firewatch, Kona, The Vanishing of Ethan Carter :U

[ Szerkesztve ]

Nexus 5x > Pixel 4a 5G \\ AMD Ryzen 5800X3D - Gainward RTX 3070 Phoenix \\ Asus Zenbook 14 Oled UM3402YA \\ Playstation 5 \\ DJI Mavic Mini \\ Nintendo Switch Neon v2 \\ Steelseries Arctis Nova 7 \\ Steam/Origin/Epic Games Store/GoG/Ubi Connect: Hopkins955

(#29) errorcode06 válasza VágniValó (#24) üzenetére


errorcode06
őstag

Az már egész jó ár érte. De engem a Nier: Automata 40€ + 10€-ja kiakasztott...

"Well, Blizzard is dead. It is a corpse being puppeteered by Activision and Bobby Kotick" DesignerDave

(#30) Hopkins95 válasza errorcode06 (#29) üzenetére


Hopkins95
addikt

cdKeysen 20 Euró a Nier Automata alapjáték Steamre, szerintem az már jó deal.

Nexus 5x > Pixel 4a 5G \\ AMD Ryzen 5800X3D - Gainward RTX 3070 Phoenix \\ Asus Zenbook 14 Oled UM3402YA \\ Playstation 5 \\ DJI Mavic Mini \\ Nintendo Switch Neon v2 \\ Steelseries Arctis Nova 7 \\ Steam/Origin/Epic Games Store/GoG/Ubi Connect: Hopkins955

(#31) errorcode06 válasza Hopkins95 (#30) üzenetére


errorcode06
őstag

Igen, tudom, de az a helyzet hogy én nagyon nem szeretek ilyen oldalakon vásárolni.

"Well, Blizzard is dead. It is a corpse being puppeteered by Activision and Bobby Kotick" DesignerDave

(#32) laceszgamer válasza Hopkins95 (#30) üzenetére


laceszgamer
addikt

Tulajdonképp ezért nem szólnak már akkorát a sale-ok, mert egyszerűen év közben is be elhet hasonló árakon szerezni a dolgokat, vagy épp olcsóbban. Max az ilyen 70-90% körüli leárazások amik nagyokat ütnek, de az más tészta.

Dovahkiin, Dovahkiin naal ok zin los vahriin wah dein vokul mahfaeraak ahst vaal! Ahrk fin norok paal graan fod nust hon zindro zaan Dovahkiin, fah hin kogaan mu draal!

(#33) Silεncε válasza errorcode06 (#29) üzenetére


Silεncε
őstag

Pont a Nier-t vártam én is. Hát ennyiért kenjék a hajukra akkor...

(#34) VágniValó válasza errorcode06 (#31) üzenetére


VágniValó
addikt

Be is húztam ennyiért a New Colossust, de még csak 52%-on van a letöltés 6:30-kor meg kelni kell.

"Fuck the Kingsguard, fuck the city....Fuck the king!"

(#35) Erunosta


Erunosta
tag

Az normális, hogy 3 órával a kezdés után még mindig szinte használhatatlan a Steam? A kívánságlistám hol betöltődik, hol nem, a kívánt játékok oldala ritkán, ha azon belül vmi csomagra klikkelnék az sose. Egy jó ideje várok erre a vásárra, de nagy csalódás. Ahogy fentebb említették sok játék 50%-os vagy kevesebb.
Én csináltam egy excel táblázatot a kívánságlistámról előre, ahol leírtam melyik játéknak mi volt a legnagyobb sale eddig és mikor, hogy tudjam mennyire éri meg majd most megvenni (nem röhögni, az Enhanced Steam jó ideje nem mutatja vmiért nekem a sale history-t, ezéret készítettem a steamDB-ről). Siralmas az összehasonlítás.

(#36) Csapoati válasza Erunosta (#35) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Normális, minden alkalommal ez van. Holnap már nem lesz semmi baja, max este 7 körül.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#37) Erunosta válasza Csapoati (#36) üzenetére


Erunosta
tag

Én nem értek az ilyen rendszerekhez, de ha mindig ez van nem lehetne erre felkészülni? Vagy túl naiv vagyok? MMO játékok is új kiegészítők vagy nagyobb Updatek megjelenésénél szinte mindig összeomlanak.

(#38) #04430080 válasza Erunosta (#37) üzenetére


#04430080
törölt tag

Fel lehetne. De senki sem fog ezért dollár tízezreket elkölteni, mert évente 3 nap túl van terhelve.

(#39) Erunosta válasza #04430080 (#38) üzenetére


Erunosta
tag

Ez gyenge érv és nagyon rossz mentalitás (nem tőled, bár, ha egyet értesz vele...). Pont azért teheti meg a Steam, mert nincs igazi konkurencia még mindig. Epic Store még azért ennyire nincs nyeregben, Uplay, Origin stb meg elég limitált, bár exkluzív ajánlatokkal bír.

(#40) zgmzgm válasza #04430080 (#38) üzenetére


zgmzgm
tag

Igaz. :)

㊀ ㊁ ㊂ ㊃ ㊄ ㊅ ㊆ ㊇ ㊈ ㊉

(#41) #04430080 válasza Erunosta (#39) üzenetére


#04430080
törölt tag

Ez nem érv vagy mentalitás, ez tény. Az áramhálózat is ilyen. Sehol sem bővítenek ész nélkül előre pl. olyan eshetőségekre, hogy akkor most valahol 5 elektromos autót töltenek plusszban és túlterhelődhet. Ha bekövetkezne, inkább táv-lekapcsolnak pár fogyasztót.
Ahol tartós a terhelés, majd ott bővítik.

[ Szerkesztve ]

(#42) Hopkins95 válasza Erunosta (#39) üzenetére


Hopkins95
addikt

Szerintem az van, hogy ezek közül egyik cég sem fog többet költeni a szerverekre. A fogyasztók így is megveszik a játékot, tehát nem ez az 1-2 óra leállás fogja befolyásolni, hogy hol veszi meg az ember a cuccot. Amúgy az Epic Store-nál is volt Error kód múltkor a leárazásnál, mert bizonyos játékokat nem akartak olyan kevésért árulni és inkább levették, s erre nem volt felkészülve az Epic Store.

Vagy ha az Origint említem, az hajlamos pusztán egy új Battlefield V pálya bevezetése után lehalni, nekem volt úgy nem egyszer, hogy nem engedett az Originbe sem bejelentkezni.

Vagy Uplay szintén leállt nemrég, mikor ingyen adták a AC Unity-t, egy jó ideig ott sem lehetett bejelentkezni.

Röviden talán meg lehetne oldani, de minek költsenek rá, ha így is megveszed a játékot. Amúgy a cég vastagon ki tudná fizetni, csak megy a fillérbaxás...

[ Szerkesztve ]

Nexus 5x > Pixel 4a 5G \\ AMD Ryzen 5800X3D - Gainward RTX 3070 Phoenix \\ Asus Zenbook 14 Oled UM3402YA \\ Playstation 5 \\ DJI Mavic Mini \\ Nintendo Switch Neon v2 \\ Steelseries Arctis Nova 7 \\ Steam/Origin/Epic Games Store/GoG/Ubi Connect: Hopkins955

(#43) Erunosta válasza #04430080 (#41) üzenetére


Erunosta
tag

Akkor csak én vagyok ostoba, hogy ezt a minőség hiányának érzem/tartom. Amennyi pénz ömlik a Steamhez ezt én továbbra is elvárható szolgáltatásnak tartom.

(#44) Erunosta válasza Hopkins95 (#42) üzenetére


Erunosta
tag

Egyetértek. Amúgy a példákat nem azért hoztam , mert azok nem omlanak össze, hanem mert nincs köztük igazán fej fej melletti versenyzés, ahol egy ilyen nagy leárazásnál az nyerne akinek nem omlik a szervere pl. Mert a felhasználok a minőségibb szolgáltatót választanák.

(#45) DjDanee87 válasza Erunosta (#44) üzenetére


DjDanee87
addikt

Karácsony környékén nagy sor van a Tesco pénztáraknál. Ezért nem fognak minden áruházban kialakítani újabb 50 kasszát, hogy azon a pár napon ne legyen nagy sor. Ez kb ugyanaz

(#46) Kisgépkezelő válasza Erunosta (#44) üzenetére


Kisgépkezelő
senior tag

Tán mert nem az a minőség fokmérője, hogy egy fél hónap hosszú leárazásnál bírják e a szervereid, azt a pár hülyét akik mindenképp az első órában akarják megvenni azt a játékot, amit eddig legalább fél éve nem vettek meg (nem a múltheti megjelenések vannak akcióban), és úgyis csak a hétvégén lesz idejük játszani, hanem inkább egyéb tényezők számítanak. :D

(#47) Dilikutya válasza Erunosta (#43) üzenetére


Dilikutya
félisten

Este 7, elkezdődik a nagy akció, a sok birka egyből ráront, lehal. Kérdés, valójában mekkora terhelést is kéne kibírnia? Mivel lehal, nem tudjuk biztosan, csak azért újabb szervereket vagy extra sávszélességet bérelni, hogy azon az évi pár napon, amikor akció indul, este 7-től 2-3 órán át ki tudjanak szolgálni pár türelmetlen vásárlót, senki nem fog. Nyilvánvaló, hogy nem éri meg. Ha megérné, akkor biztos megoldanák, de lehet, hogy az a néhány sikeres plusz vásárló, aki most majd 75%-ban behúz valamit, nem olyan nagy haszon, hogy érdemes lenne foglalkozni a problémával.
Piaci alapon működő cég dolgozókkal, rezsivel, befektetőkkel.
Mint itt lentebb a Tesco pénztárak esete.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#48) Dilikutya válasza VágniValó (#24) üzenetére


Dilikutya
félisten

A Mortal Kombat 11 alig 2 hónapos játék, és jól fogy, nem fog rá a Warner (és nem, nem a Steam, ez tévhit) még most sokat engedni, jól fogyó játék.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#49) VágniValó válasza Dilikutya (#48) üzenetére


VágniValó
addikt

Igen, 2 hónapos, de ez a Steam Summer Sale. Ettől függetlenül se vagyok elragadtatva a mostani sale-től, ez van, lassan black friday szintű parasztvakításra süllyed. Ok, a Hitman 2-őt tényleg megfelezték a frissebb címek közül, de az pl nekem úgy sem ér meg 22 eurót.

"Fuck the Kingsguard, fuck the city....Fuck the king!"

(#50) DjDanee87 válasza VágniValó (#49) üzenetére


DjDanee87
addikt

Én nem emlékszem olyanra korábbi évekből sem, hogy friss jatokot akcióztak volna le nagy %al.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.