Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Szakiii


Szakiii
addikt

elég gyenge..

(#2) .LnB válasza Szakiii (#1) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Ez annyira rohadt gyenge, hogy elkeseredettségemben mindjárt veszek inkább egy havi Gamepass-t helyette, úgy hogy nincs is Xbox-om. :)

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#3) Wlac


Wlac
Ármester

Tényleg nem nagy eresztés, bár azért örülök, mert a TF2 multija elég kihalt - tudom, tudom, másnak másodpercek alatt talál meccset, nálam mégis 10 percig keresi -, így meg lehet, hogy felfedezik sokan, mert egyébként baromi élvezetes.

“The wha-"

(#4) markknight


markknight
veterán

A Titanfall remek játék, de karácsonyra ezt adni ps plus mellé.. Ez a monster energys promó játék, kb a pepsi man-re emlékeztet. Megint úgy jártunk mint amikor a baseballos játékot adták, hogy inkább a librarymhez se adom, ne szennyezze azt.

[ Szerkesztve ]

(#5) Szakiii válasza .LnB (#2) üzenetére


Szakiii
addikt

:R :C

(#6) Wesder válasza .LnB (#2) üzenetére


Wesder
félisten

De a PC-d még megvan nem? :P

[ Szerkesztve ]

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#7) .LnB válasza Wesder (#6) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Médiaszervernek meg. VGA sincs benne, csak IGP.

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#8) Wesder válasza .LnB (#7) üzenetére


Wesder
félisten

Akkor nem szóltam :R

[ Szerkesztve ]

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#9) .LnB válasza Wesder (#8) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Fut róla a Plex, meg arról fizetem be a számlákat. Ennyi.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#10) hunluki válasza .LnB (#9) üzenetére


hunluki
senior tag

rpi + iCsekk app ;)

Amióta ez a kombó megvan max akkor indítom a gépemet ha kimondottan PC-s multit akarok tolni haverokkal (havi 2-3 alkalom).

(#11) .LnB válasza hunluki (#10) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Az is van! :D De van amiről nem kapok csekket, se semmit.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#12) hunluki válasza .LnB (#11) üzenetére


hunluki
senior tag

Én azokat belőttem csoportos beszedésre :D de ez már nagyon off.

(#13) StanDoFF


StanDoFF
tag

Tavaly novemberben vettem meg a PS4-em, és azóta egyre gyengébb játékokat adnak.
Van 1-2 kivétel, de nagyon karcsú összességében... :(

(#14) Wesder válasza StanDoFF (#13) üzenetére


Wesder
félisten

Ugye tudod hogy alapesetben a multiért fizetsz? A jàték + kedvezmények az csak bónusz.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#15) Deck válasza Wesder (#14) üzenetére


Deck
titán

Így van. + 100GB cloud save.
Na meg 1-2 címmel már be is hozzá az éves árát. (13k akciósan évente többször is) (sőt osztható is mint a fiók)

[ Szerkesztve ]

PS5

(#16) ProEvoFan válasza StanDoFF (#13) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

(#17) Raysen623


Raysen623
addikt

Ennyi erővel adhatták volna a Diablo 3-at is akár. T2 megvan rég, a másik meg nem érdekel...

A MÁV-nak öt ellensége van: a négy évszak, meg az utasok.

(#18) nylontacsko


nylontacsko
senior tag

Szerintem király :C

"A tett halála az okoskodás" /Az ember tragédiája/

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.