Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#155) #52931072 válasza bambano (#151) üzenetére


#52931072
törölt tag

Nem legenda, van 20 éves suzukim, jó nem swift, vagon r+, egy használati tárgy, én szerelem, tudom mennyibe került, tudom a gyengéit, astrával is jártam sokat, valamivel jobb a zajszigetelése az opelnek, de drágább is volt annak idején, és szerintem egy kutya mind a kettő. Vektra méretű suzuki szerintem nincs a mai napig sem. Ezt lejátszhatja veled is egy burzsuj mercis, hogy a vektrád egy fing. A lényeg, hogy két kocsit legalább a saját kategóriájában értelmes összehasonlítani. Ha meg rajongani akarsz egy márkáért, az a te dolgod. Tőlem trabantozhatod a suzukikat, attól az opel még nem változik ladává. :DDD
Amúgy feltűnt, hogy az általad felsorolt tulajdonságok teljesen más árkategóriát, felhasználási célt képviselnek?
A swift egy városban rohangálós, bevásárlós kiskocsi( a szedán is), mint a corsa. Az, hogy sokan sztrádáznak meg olaszba járnak vele, azért van mert nem bukja jobbra. Tudom, hogy a burzsujok szerint akinek nem bukja merdzsóra, az dögöljön meg rozsdás biciklin, de mi szarunk rájuk, akinek nem tetszik a megengedett sebesség, kerüljön ki, úgyis utolérem a következő lámpánál.
Azt is tudjuk persze, hogy a közlekedési szabálysértés a gazdagok sportja.
Ami a jasztrát illeti, törzsi területeken már leváltotta a kocka lada kombikat, tehát van a márkának respektje. :DD

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.