Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#44) Ndruu


Ndruu
MODERÁTOR

Nekem ezek voltak:
- FX5200 (2 is, az elsőn meghaltak a memóriák)
- 6600 (akkoriban nem volt pénzem a GT változatra, pedig mennyivel jobb lett volna)
- 7300GT (a gyári kerregőt egy NorthQ hűtőre cseréltem [Zalman VF700 klón])
- 7900GS (valami baja volt, a VRM-ek túlmelegedtek rajta)
- 7900GTO

Az FX5200 borzalmas csalódás volt, szinte csak alacsony részletességgel tudtam futtatni az akkori játékokat.
A 6600-at szerettem, ezzel már rendesen futottak az akkori kedvenceim. 2005 nyarán osztálytársamnak 6800 Ultrája volt, LAN partin megcsodálhattam az akkori csúcskártya teljesítményét (még mielőtt elkezdtek szállingózni a 7-es sorozat kártyái).
A 7300GT-t azért szereztem be, mert kellett valami olcsó és egyszerű kártya. Ezzel is elégedett voltam, emlékeim szerint nagyjából a 6600 szintjét hozta.
A 7900GS csak pár hónapig volt nálam, már alapból hibásként vettem. A VRM-ekre hűtőbordát ragasztottam, így sikerült egész jól stabilizálni a kártyát.
A 7900GTO-t kipróbálás céljából vettem, de aztán mégis fél évet csücsült a gépemben. Ezt szerettem a legjobban az összes közül és a mai napig tartom, hogy ezeknek a kártyáknak van a legjobb gyári/referencia hűtője.

Nagyon szépen összeszedett cikk. Gratulálok! A fényképek is jól sikerültek, külön plusz pont a játékokból származó DX7-DX8-DX9 összehasonlító képekért.

Harrrr!!!!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.