Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#51) rankesz


rankesz
veterán

Maxi respect :Y :R

Örülök, hogy ha csak kis mértékben is, de hozzájárulhattam a cikk keletkezéséhez. :B

heki: 'ze te mindenütt ott vagy?! :DDD Eléggé uborkaszezon lehet nálad is a boltban, mert a fórumon mindenütt a kék fejedet látom, ahová kattintok :D

(#52) petata válasza Kassadin (#50) üzenetére


petata
őstag

nem tuodm, de ez valami brutális mennyi munka lehet benne :K
én nem szánnám rá az időm az tuti, bár most írtam egy nagyon rövid cikket, egy táborról... de ezt is csak azért, mert úgyis meg kellett írni fogalmazásként, úgyh. a péhát választottam :D :P mondjuk nem vmi színvonalas, nem vagyok biztos benne h Kalandor engedélyezi majd :(( :D

I didn't poison your dinner. I wouldn't do that to food.

(#53) GAI válasza Egon (#20) üzenetére


GAI
senior tag
LOGOUT blog

köszi, pontosítottam

(#54) GAI válasza fondorlatos (#28) üzenetére


GAI
senior tag
LOGOUT blog

Annyira sajnos nem vagyok jó angolból hogy ezt bevállaljam...

(#55) GAI válasza mobal (#35) üzenetére


GAI
senior tag
LOGOUT blog

de az :DDD

(#56) GAI válasza hackeeeee (#45) üzenetére


GAI
senior tag
LOGOUT blog

Már vártam az első ilyen hozzászólást :DDD

Egy dolog biztos: azt nem én fogom megírni :)

(#57) hackeeeee válasza GAI (#56) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Neki szántam, nem Neked, azért is Neki válaszoltam.. Mert tudom, hogy Ő pedig a Radeon kártyákat gyűjti (elvileg). ;] :D

@rankesz: Jah olyasmi.. :D

Véleményem szubjektív...

(#58) Yutani válasza hackeeeee (#57) üzenetére


Yutani
nagyúr

Én készülök Radeon teszttel, de az kb 5%-a lesz ennek a gigatesztnek, mert csak 8 kártya szerepel majd benne. ;)

#tarcsad

(#59) Angel1981


Angel1981
veterán

A cikk doktori disszertációnak is elmenne! :R :R :R

(#60) hackeeeee válasza Yutani (#58) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Hehe, segáz, jöhet! :K

Véleményem szubjektív...

(#61) --ka


--ka
senior tag

Referencia anyag. Ebből VGA Biblia lesz. Megarespect! :C

"... test, lélek, szellem - anyag, energia, információ - tudás, bátorság, becsület - tény, igazság, valóság - belőle, benne, általa..."

(#62) Lenry


Lenry
félisten

na jó, 12. oldal, és most szünet :R

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#63) Retekegér


Retekegér
HARDVERAPRÓD

Lesz olvasnivaló, nem semmi munkád lehet benne. Gratula! :R

<< Heimdal >>

(#64) V.Stryker


V.Stryker
nagyúr

Van benne meló! :C Elismerésem! :R

Organic Maps - ingyenes, offline navi iOS-re és Androidra.

(#65) kavboy


kavboy
tag

Gratulalok! :C

vettünk fénykábelt amit mondtál (fénykard kellene hogy leszúrjalak vele) by Feribá & gozso

(#66) Vasinger!


Vasinger!
nagyúr

Tök rossz, hogy nekem ezek közül egyik kártyám sem volt még, de még Nv kártyám sem volt, de ahogy nézem jó lenne kipróbálni vége egyszer a másik oldalt is :)

Én még a Logouton nem láttam ilyen hosszú szakmai írást, grat! :R

(#67) kiskaktusz


kiskaktusz
addikt

Atyaég :Y Komoly munka lehetett.. :R A héten valamikor el is tudom majd olvasni :))

"Don't try to understand women... ...women understand women and they hate each other."

(#68) akoska23 válasza callmeakos (#6) üzenetére


akoska23
aktív tag

Végre egy csomó dolgot megtudtam amiről fogalmam sem volt nagyon élvezetes a cikk gratula. :C :C

A 23-as szám a nevem melett nem az életkorom jelöli, nincs titkolnivalóm, ezért nem változtatom 2006-óta a nicknevem sehol

(#69) beldeczki


beldeczki
aktív tag

Hosszú, tartalmas írás. Egy hatalmas gratuláció jár érte. Nekem se volt még Nvidia videokártyám, de ahogy egy másik kolléga is írta, ideje lenne kipróbálni a másik oldalt is. Egyelőre a Radeonokkal elvagyok, ha gépcsere lesz, majd kipróbálom az Nvidiát is. A cikket majd elolvasom végig este. Mégegyszer gratulálok! :C

[ Szerkesztve ]

(#70) Retekegér


Retekegér
HARDVERAPRÓD

Egyébként azt nézem, hogy a korai chipeket Máltán gyártották?

<< Heimdal >>

(#71) Inarus


Inarus
addikt

Aztamindenit! :Y
Azt ugye tudod, hogy ez a mennyiség egy korrekt méretű szakdolgozat szintjén van? :)
Gratula! :C

(#72) beefjeez


beefjeez
senior tag

Óriási cikk, fantasztikus :)

(#73) nonoka74


nonoka74
tag

Gratulálok és köszönöm ezt a nagy munkát! :R

(#74) Meglivorn


Meglivorn
aktív tag

Gratula a cikkhez, tényleg nem semmi.

Anno sosem volt pénzem vudu gyorsítóra, ezért egy idő után semmi 3D cucc nem ment a gépemen. Csak csorgattam a nyálam a Riva 128 meg TNT után :) Aztán az egyik upgrade-nél már összejött. Igaz, szinte mindig jellemző volt hogy ár-érzékenyen kellett vennem a cuccokat, szóval vagy alsó kategóriás, vagy már túlhaladott generációs középre futotta.
Nekem TNT2-MX200, GF2-MX-200, FX5200, 6600GT (AGPs), 7800GS (legalább most már tudom, mit is jelentett pontosan az a kártya. A 6600-ason elszállt a hűtés és nem tudtam kicserélni, kellett valami AGP kártya helyettem ezt kaptam. Aztán pár hónappal később teljes gépcsere), 9600GT, 560Ti. Ezt tavaly nyáron vettem, jelenleg röhögve visz el bármit, amit hozzávágok (igaz nem is krájziszozom fullhádéban 16× AAval :D).

Emellett a médiaPCmben egy MSI 8400GS dolgozik, low profile, passzív hűtésű darab. Bőségesen elég a célnak, játék sosem lesz rajta, a fullhd filmekkel meg simán elboldogul.

[ Szerkesztve ]

(#75) huntermati


huntermati
tag

Szép cikk. :B

(#76) Dr. Romano


Dr. Romano
veterán

Na végre, már azt hittem hogy a DNF 2 hamarabb fog kijönni ;] Grat, erre érdemes volt várni.

[ Szerkesztve ]

Ez....e...ee...ez egy.... ez egy FOTEL???

(#77) boeing


boeing
senior tag

Hatalmas Grat érte,nem kevés meló lehetett ezt létrehozni. :K

(#78) szumo


szumo
senior tag

Köszönöm az írást, nagyon tetszett!
Igazi egész estés olvasnivaló :D

Minden apró probléma kis türelemmel, megoldhatatlan gonddá fejleszthető!

(#79) javie


javie
csendes tag

NVIDIA RULES! Gratulálok nagyon részletes hasznos cikk!! :)) gg

"Time is a flat circle!"

(#80) opeter87


opeter87
senior tag

Hú nem semmi GRATULÁLOK! :C
Ez aztán a cikk. Tényleg minden elismerésem.

Évekig használtam én is egy 8800 GTS-t (512-es verziót), most meg már apám használj egy régebbi gépben.
A laptopomban is használtam nVidia kártyát (8400GS) és az is a mai napig működik, anyám használja.

[ Szerkesztve ]

(#81) anulu


anulu
félisten

maximális gratuláció, brutális lett!

van jópár kártya közöttük (pl 4600, Ti500) amikre anno merev könnyek és laza csuklómozdulatok között gondoltam... :DDD jó volt látni képeket a régi nagy kedvencekről! köszönet érte!

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#82) Gomez86


Gomez86
őstag

:Y This guy should earn a medal...

Jó volt olvasni 1-2 gyerekkori játszótársamról :)

"A man is a success if he gets up in the morning and gets to bed at night, and in between he does what he wants to do." Bob Dylan

(#83) shaddam


shaddam
aktív tag

Az a 440 mx... Vice cityben bebugolt az ég textúra a képernyőre csöppenő vér/víz effekttől.A mai napig kihagy a szívem még ps3-on is ha kitörök egy tűzcsapot.

RájzenHét 1700|GTX 1060 #TeamZsarnokgyík #Internetesvérpistike Retro multis mókák---> http://szondi.ninja

(#84) mzs718675


mzs718675
csendes tag

Mekkora cikk jupí! Már régóta vártam elég lesz elolvasni :D. grat hozzá

(#85) Gude


Gude
senior tag

Nagyon jó cikk lett és persze tartalmas.Eszembe jutottak a kedvenc kártyáim.TI4200.8800 Ultra :D Gratulálok a munkádhoz :C

Ha leöltétek az utólsó vadat,ha kivágtátok az utólsó fát,ha megmérgeztétek az utolsó folyót,majd rájöttök,hogy a pénzt nem lehet megenni. -indián mondás-

(#86) #13260800


#13260800
törölt tag

zseniális írás! :C :R

(#87) an0ny


an0ny
tag

Gratula a cikkhez!!!
:Y :R :R :R

[ Szerkesztve ]

(#88) Fercsa


Fercsa
senior tag

meglattam a cimet... mondom ez GAI lesz :D

[WEB]:[www.fercsa.com] - [FTP]:[fercsa.myftp.org:21] - [TV]:[sorozatguru.info] - [CM]:[cablemodemhack.tk] - [BiT]:[server-seed.com]

(#89) draco31


draco31
veterán

Csak gratulálni tudok a cikkhez!!!!!!!!!!!! :R :R

ASUS S14 S410U /\/\ Xiaomi Redmi Note 12 pro 5G /\/\ Switch Lite /\/\ Amazfit T-Rex Pro /\/\ Blitzwolf BW-FYE15 /\/\

(#90) capulet75


capulet75
addikt

Hát pajti, neked aztán van időd. ;] De mindenképpen fantasztikus lett a cikk, maximális respect. :R

Radeon is lesz?

Intelligencia kell ahhoz hogy egy ember belássa a tévedését. És gerinc, hogy be is ismerje.

(#91) Runner_fxr


Runner_fxr
Ármester

Hát ez tényleg nem semmi! Én is sokat szöszöltem a zenés cikkemmel, az is kb vagy 1 évig készülgetett, de az sehol nincs ehhez képest. Ez tényleg irdatlan meló lehetett, nem csak megírni, hanem ezeket mind le is tesztelni, meg ugye beszerezni. Ehhez tényleg csak gratulálni lehet! :C

Én a Geforce 2 idején vettem az első pc-m. A geforce 2-es időkben játszottam a legtöbbet (Return to castle Wolfeinstein, Undying, Nfs Porsche), nagyon szerettem a kis geforce 2 mx 400-at, játékokat is szépen vitte.
Volt ezen kívül TNT 2 is, de azt utáltam, mondjuk már elavultnak számított akkor. Aztán lett egy Asus Geforce Ti4200 64 megás, később 128 megás, 40 ezer ft környékén, ezeket nagyon szerettem, utána Abit FX 5600, azt hiszem 44 ezerért, ezt utáltam, mert borsos árához képest nem volt valami gyors, így hamar mennie is kellett. Aztán átpártoltam az Ati-hoz, egy Asus 9600 XT 128 megás kártyám volt, 60 ezerért jutottam hozzá, amit nagyon szerettem.
Majd ezután következett ismét egy Geforce, egy sima Inno 6800 128 megás, ez úgy emlékszem 40 ezer környékén volt, ez is nagyon jó kis kártya volt. Utána következett az egyik kedvenc kártyám, a Gainward 7900 GT, 72 ezerért, ez brutál jó kártya volt, ráadásul akkor vettem amikor megjelent. Csak úgy hasítottak a játékok. Ezután következett egy kis visszalépés, mert pénz szűkében voltam, egy Inno 7300GT, valami 18 ezerért, filléres tétel volt a 7900 hez képest, még is elég jó teljesítménye volt, kedveltem. Utána következett életem legdrágább vga-ja, egy Asus 8800GTX, 124 ezer ft-ot pengettem ki érte. A legtöbb ismerősöm komplett idiótának nézett, hogy képes voltam ennyi pénzt fizetni egy kártyáért, de akkor úgy gondoltam, hogy vennem kell egy csúcs kártyát, ráadásul boltban 150 ezer környékén volt, szóval 124-ért még mondhatni baráti volt és persze zsír új volt. Ezeken kívül még rengeteg kártya megfordult a gépemben, de azok csak futólag. Manapság meg már egyáltalán nem érdekel, nem is játszom, valahogy nincs már meg a varázsa mint régen.

Esetleg annyit még beleírtam volna a cikkbe, hogy milyen évben jöttek ki azok a kártyák amikről írtál. Meg még talán akkori árat is, érdekesség képen, bár azt nyilván nem lehet pontosan.

(#92) Yutani válasza capulet75 (#90) üzenetére


Yutani
nagyúr

Persze, GAI már gyűjti a Radeon kártyákat, ma viszem neki az első dömpernyit. ;]

[ Szerkesztve ]

#tarcsad

(#93) Robi BALBOA


Robi BALBOA
őstag

Nagyonnagyon szép munka, köszönjük! :C :R

Tuning mindenek felett! Legjobb a Legrosszabb! by Karesz:) , Én: és mivel iszod a Vodkát Karesz? Karesz: Hát,Ö?!?> Haverokkal!:) , Nem az a lényeg honnan jössz, hanem, hogy mit ISZOL!!! by-Bekő Lacika- /Abit és Fatal1ty alaplapokat Keresek!/

(#94) skydragon válasza Kassadin (#50) üzenetére


skydragon
tag

szép 15 év igaz szerintem a 8800-as sorozat óta nagy áttörés nincs egyik oldalon se hozzák a kötelező kis 5%-okat talán igaz már szerintem nincs is szűkség akkora vga fejlesztésekre max fogyasztásban ne zabáljanak fél városnyi áramot a csúcskarik.

(#95) oxyd


oxyd
csendes tag

Fúúú, még csak az elejét olvastam, de óriásiiii! Mekkora nosztalgia...
Megcsináltad a napom :C

És minden tesztelt kártya saját!!!! maxiriszpekt :R

(#96) capulet75 válasza Yutani (#92) üzenetére


capulet75
addikt

Nagyon helyes! :R

Intelligencia kell ahhoz hogy egy ember belássa a tévedését. És gerinc, hogy be is ismerje.

(#97) hackeeeee válasza Yutani (#92) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

bacsis-tól is kérjetek egy talicskányit. :DDD

[ Szerkesztve ]

Véleményem szubjektív...

(#98) Aruns


Aruns
csendes tag

Ehhez még a magamfajta, néha évekig egyszer sem hozzászóló tag is bejön kalapot lengetni :R

Egyébként az idősödő asztali gépemben még mindig egy Leadtek 6600 pörög, két hete adta be a kulcsot az eredeti gyári hűtője, ezt hívják minőségnek:)

(#99) kelly7


kelly7
aktív tag

Nagyon jó cikk. Gratula! Nekem a mai napig működik egy MX440 VIVO-s kártyám.

(#100) MCBASSTION


MCBASSTION
aktív tag

azok a szép idők amikor még a dx verziók között elég durva látványbeli javulás volt :)

+ warhead legjobb kari 30 egynéhány FPS full HD-ban...

[ Szerkesztve ]

windows7sins.org

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.