Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) zzola


zzola
félisten

Nálunk ez elérhető lesz?

[ Szerkesztve ]

(#2) gege547 válasza zzola (#1) üzenetére


gege547
tag

+50-70 %-os felárral biztos.

(#3) ovics


ovics
aktív tag

ha elérhető lesz, egy tesztet remélem meg tudtok ejteni róla. nagyon csábító ez az ár

(#4) #16939776


#16939776
törölt tag

Még ha sima LCD is, a nyers panel+meghajtás többe kerül. Nem lehet hogy a Roku szolgáltatás-hoz kötve adják mint akciós készülék?!

Ők 380-400 usd között adnak 43"-os, 4K-s UHD tv-t most, ettől nem messze van a cikkben szereplő termék 350 usd-s ára. :U

(#5) Raymond válasza #16939776 (#4) üzenetére


Raymond
félisten

Ra kell persze szamolni valami AFA-t, de azert nincs messze az ar. A 40" H40M3300 is 4K es HDR (az utolso firmware-el) az olyan 370-400 EUR korul elerheto. Ez mondjuk annyit lephetne elobbre hogy nem 8bit panel van benne es a HDR picit HDR-ebb benne :)

Privat velemeny - keretik nem megkovezni...

(#6) lezso6


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Ami nem Hisense az nonsense. :DDD

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

(#7) t72killer


t72killer
titán
LOGOUT blog

Vajon jobb vagy rosszabb képe lesz, mint a samu LED fullHD-TV-nknek?:F

Mindig meglep milyen sokan hiszik el, hogy van ingyen ebéd.

(#8) Graphics válasza t72killer (#7) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Nem hiszem, nekem LG-m van, az sem az igazi.

Csak mivel brutálisan ár alatt vettem így nem is nézelődök másfelé.

Ha jönne a Hisense akkor viszont lehet elgondolkoznék

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#9) ripla


ripla
őstag

A kinti átszámolt 100.000 forint az Magyarországon olyan 150.000-nél indul, mert a mohó kis dögkeselyűk mindenhol ott vannak.

[ Szerkesztve ]

(#10) Televan74


Televan74
nagyúr

Én nem nézelődők más fele,mivel a lassan 6 éves Samsung C530 -ast, hetente egy órát nézem.Annyira nem érdekelnek a TV műsorok.Most minek vegyek 4k -t,azért hogy ott porosodjon az állványon. ;]
Biztos jó TV,ha lenne PS4 pro vagy Xbox Scorpio biztosan vennék egyet.És ennek még az ára is jobb. :DDD

Amikor nincs remény! Jusson eszedbe nincs isten, csak én!

(#11) #16939776 válasza t72killer (#7) üzenetére


#16939776
törölt tag

Nekem még egy CCFL-es, az akkor a belépőnél egyel drágább Fhd van, megfelelő minőségű forrásról eszméleteken jó a képe kalibrálva, ezt úgy mondom hogy egy NEC (szintén CCFL-es) kalibrált monitort használok mellette.

A led-es eggyel élettelenebb (nincs rendes barna, narancs), de ha nem egymás mellé teszed őket, akkor nem veszed észre ;]

Én is inkább egy pro paneles Fhd-t vennék, mint egy olcsó 4K-t, csak azért mert olcsó :U

(#12) ALBY


ALBY
senior tag

Ilyet vegyetek a sok qúvadrága gémer hajlongatot moncsi helyett, nagyobb élmény lesz.

A lónak is két oldala van mégsem hanglemez...

(#13) #16729600


#16729600
törölt tag

Azt ígérték, hogy a H sorozat tavasz elején az EU-ban lesz, ennek ellenére a fasorban sincsenek, kezdek kételkedni a uniós piacon való megjenesésében.

(#14) Cingáriusz


Cingáriusz
őstag

Telefonban januárban jutottam el arra a szintre, hogy be merek vállalni Kínai márkát (Huawei). Tv-ben még félnék Kínait venni. Nem vagyok meggyőződve róla, hogy felveszik a versenyt az ismert márkákkal.

(#15) prolad


prolad
őstag

Jöhetne erre, monitornak pont jó lenne.

(#16) Graphics válasza Cingáriusz (#14) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Én már 3 vagy talán 4 éve , hogy kínaira váltottam mobilon

TV között már így is rengeteg olyannal találkozol, amiben kínai panel van, esetlegesen az elektronikát a nagyok ,vagy a törökök teszik alá.

Ameddig tudják erőltetik a saját panelt, viszont az olcsó szegmensben fel fogják adni a versenyt.

[ Szerkesztve ]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#17) tecsu válasza ripla (#9) üzenetére


tecsu
addikt

:W

https://www.youtube.com/watch?v=F7uwRuF6pYw

(#18) Raymond válasza ripla (#9) üzenetére


Raymond
félisten

Lehet, vagy az van hogy az EU-s 2 ev gari plusz az Mo-i 27% AFA feljebb tolja az arat arrol a 100K-rol.

Privat velemeny - keretik nem megkovezni...

(#19) Reggie0


Reggie0
félisten

Pedig pont a smart ami hianyozhatna belole.

(#20) Cingáriusz válasza Graphics (#16) üzenetére


Cingáriusz
őstag

Egyelőre a legtöbb panelt az LG és a Samsung fejleszti és adja el más márkáknak és azt a szintet még szerintem nem érték el a kínai panelek.

(#21) atidzsiforc válasza Cingáriusz (#14) üzenetére


atidzsiforc
őstag

Mi most vettunk 4 55-os meg egy 65-os Hisense tv-t (nem emlekszem melyik modell de 4k-sak azok is), hogy nyomjak a ceges agymosast a kantinban, meglatjuk meddig birjak :D

[ Szerkesztve ]

r_picmip 16-al a koromporkolt is letisztultabb elmenyt nyujt

(#22) Graphics válasza Cingáriusz (#20) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Ebben azért nem vagyok maradéktalanul biztos :)

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#23) #52588800 válasza Cingáriusz (#14) üzenetére


#52588800
törölt tag

LG -t cseréltem vagy 1 hónapja Hisense 4k TV -re, meg vagyok vele elégedve.

(#24) l.skywalker válasza zzola (#1) üzenetére


l.skywalker
félisten

+1 :D

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#25) sakal83 válasza #52588800 (#23) üzenetére


sakal83
addikt

MIlyet vettél és milyet cseréltél?

Hol tudtad beszerezni a Hisenset?

(#34) -FreaK- válasza ALBY (#12) üzenetére


-FreaK-
veterán

Tényleg? Próbáltad már netán mindkettőt, mielőtt ezek a magvas gondolatok megszülettek?

Biztos marha nagy élmény lehet 60Hz-en, 50+ ms input laggal FPS-t játszani, 4k-ban, amit még a ~250e Ft-os 1080Ti sem hajt ki 100+ fps-el a legtöbb esetben.

(#35) Graphics válasza HartgeH3-2.8 (#32) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Ezt gondolom nem nekem címezted.

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#36) #52588800 válasza sakal83 (#25) üzenetére


#52588800
törölt tag

Ezt vettem és ez lett cserélve.

Cseheknél gyártják, nálunk SK -ban Alza árul Hisense termékeket (TV, hűtő, mosógép). Szinte minden termékük 5*ajánlást kapott a vásárlóktól Hisense

[ Szerkesztve ]

(#38) sakal83 válasza kolopele (#26) üzenetére


sakal83
addikt

A 77-es nem olcsó, nagyon nem. Az 5 milla+ba belefér pár mozijegy a VIP terembe:) és még popcornra is jut :K

(#39) sakal83 válasza #52588800 (#36) üzenetére


sakal83
addikt

Köszi :R élőben megnéznék egy ilyet. Jókat halottam róla.

(#40) Reggie0 válasza sakal83 (#38) üzenetére


Reggie0
félisten

Na ja, de ahhoz mar nem volt gogyi, hogy ne hajlitottat vegyen. Most 5 misiert nezheti a torz szart :)

[ Szerkesztve ]

(#41) Kékes525


Kékes525
félisten

Szerintem jó, ha vannak olcsóbb nagy felbontású TV-ék. Előbb utóbb a jók árai is lejjebb fognak mászni. Remélem.

Minden számítógép füsttel működik, ha kimegy belőle, akkor nem működik.

(#42) MZperX75


MZperX75
addikt

32" FHD Hisense-t szereltem a mennyezetről lógatva Egerben ,tegnap épülő Hádában .A TV ránézésre jó volt csak amikor megnéztem közelről,anyaghasználat kritikán aluli,bekapcsolva a most 6 éves orion LED FHD TV-m menüje fogadott, viszont Hisense olcsó volt, képe kritikán aluli,persze személyes véleményem ,azt hogy milyen lesz ez a UHD-s 43" TV-ük ...azt csak sejtem ,ránézésre max 2 év és kinyiffan.
kb 1.5-2kg volt az egész TV semmi súlya hihetetlenül könnyű volt,szerintem semmi sincs benne. Persze ez csak az én véleményem a FHD LED 22" TV-m 1.5x 2X nehezebb és a képe is jóval jobb szerintem.

Reggie0

Javítva (lógatva)

[ Szerkesztve ]

(#43) Reggie0 válasza MZperX75 (#42) üzenetére


Reggie0
félisten

Mennyezetre miert raknak TV-t, hacsak nem az haloszoba es van kamera is?

(#44) SunMount3r


SunMount3r
nagyúr

Nem értem, hogy a HDR tartalmaknak, meg az egész technológiának miért kell ennyire kötődniük -csak- a 4K-hoz?! :F Biztos a bitrátához és a H265-höz lehet köze, de ez FHD-n is ugyan úgy megoldható... Jöhetne a HDR a FHD TV-kre is simán, ha egy firmware frissítéssel csak így meg lehet oldani. :D

A 4K a mostani optimális méretnél nálam (40") felesleges, viszont a HDR-t azért bevállalnám a H6400-as Samumon. Bár lehet sokat nem ad hozzá, de nem is vesz el legalább... :D És új TV-t se kellene venni még kb. vagy 70ezer évig... :U :D

[ Szerkesztve ]

(#45) Kékes525 válasza SunMount3r (#44) üzenetére


Kékes525
félisten

"a HDR tartalmaknak, meg az egész technológiának miért kell ennyire kötődniük -csak- a 4K-hoz?!" mert ezek még felső kategóriás készülékek.

Minden számítógép füsttel működik, ha kimegy belőle, akkor nem működik.

(#46) tecsu válasza kolopele (#26) üzenetére


tecsu
addikt

Ez a szöveg...! Te jó ég!
:DD

[ Szerkesztve ]

https://www.youtube.com/watch?v=F7uwRuF6pYw

(#47) ph2012


ph2012
senior tag

PVR képesség nélkül nem érdemes Smart tv-t venni. Ha jól látom ebben nincs felvevő képesség.

(#48) Leon727


Leon727
tag

A nappalinkba (kb. 20 m2 alapterület, 3m-es nézési távolság) terveztem TV-t venni. Minimum 55"-osban gondolkodtam, használtan. A keresgélés közepette megláttam egy jó(nak tűnő) ajánlatot és belementem. Ez nagyjából 1 éve volt. Hisense 65", 4K. Abszolút elégedett vagyok vele, ár/érték arányban kvázi verhetetlen. A kinézete is tetszik, vékony kerettel rendelkezik. 31kg, szóval van benne anyag (lehet beton). :)

(#49) #20691712 válasza Graphics (#8) üzenetére


#20691712
törölt tag

Apamnak lg-je van, nekem meg samsungom es kb. egy idos szeriak. Azt kell mondjam a samsungnak szebb kepe van.

(#50) Raymond válasza Leon727 (#48) üzenetére


Raymond
félisten

Hat akkor van benne anyag, az 55-os Samsung-om 15kg :)

Privat velemeny - keretik nem megkovezni...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.