- Kempingezés és sátrazás
- gban: Ingyen kellene, de tegnapra
- Luck Dragon: Asszociációs játék. :)
- sziku69: Fűzzük össze a szavakat :)
- aquark: Jó platformer játékokat keresek!
- Gurulunk, WAZE?!
- sziku69: Szólánc.
- nonsen5e: DPD tapasztalatok
- Sub-ZeRo: Euro Truck Simulator 2 & American Truck Simulator 1 (esetleg 2 majd, ha lesz) :)
- MaxxDamage: Vizes Laptop Hűtés? Lehetséges? Igen!
-
LOGOUT
Amit érdemes tudni a Raspberry Pi-kről:
A legelső változat 2012-ben jelent meg. Pici, olcsó és nagyon alacsony fogyasztású, hobby-célú kártyagép. Felépítése ARM alapú, nem PC-architektúra, hanem kb. egy régi mobilhoz hasonló. Nagyon sok mindenre használható! A Linux-nak és a magas eladási mennyiségnek köszönhetően jelentős fejlesztőtáborral rendelkezik.
Új hozzászólás Aktív témák
-
azbest
félisten
válasz
szabi__memo #1194 üzenetére
Próbáltam a napokban friss openelec buildeket, egészen jók. Képes probléma nélkül vinni a fullhd videókat is, közben dts vagy ac3 hangot lejátszani, youtube plugin is jól ment fhd-ban.
Ami problémát láttam vele:
- divx nem támogatás
- heaac lehet hogy kimaradt a buildből, a dvb-t adást streamelve ingadozó sebességgel és hang nélkül játssza jelenleg. M1 felvételt ts-ből viszont gond nélkül lejátszott.
- ismert általános xbmc bug, hogy pörgeti a procit a kezelőfelületen, ettől lassabban reagál mint lehetne. Film nézése közben kisebb a prociterhelés.
- szerintem a memória eléggé ki van centizve, időnként elkezd malmozni, talán ekkor swappel.
- indítás után kell pár perc mire minden videót simán játszik, előtte akadozik. Talán a neten kolbászol vagy valami szenved a háttérben indulás után.
- analóg kimeneten gyakoribb a recsegés, de ez is még a korai alpha állapotú hang drivernek köszönhető. A 2d-s felület lassúsága is driver hiánya/kezdetlegessége okán van.Viszont látom, hogy napi szinten mennek be folyamatosan újabb frissítések, javítások. Minél több embernek lesz, annál esélyesebb, hogy mégtöbb fejlesztő keresi a hibákat
-
moli.hu
őstag
válasz
szabi__memo #1194 üzenetére
jol hasznalhato az - ma'sra.
Új hozzászólás Aktív témák
Hirdetés
- Új állapotú, csúcstechnológiás Roborock Saros Z70 robotporszívó (katt a szóviccért!)
- GYÖNYÖRŰ iPhone 12 Pro Max 128GB Blue -1 ÉV GARANCIA - Kártyafüggetlen, MS2107, 100% Akkumulátor
- Lenovo Thinkpad L14 Gen 4 -14"FHD IPS - i5-1335U - 8GB - 256GB - Win11 - 2 év garancia - MAGYAR
- Hp Prodesk 600 G3/ G5/ G6 SFF/ i5 8-9-10 gen / Elitedesk 800 G4 /Win11- Számla, garancia
- Lenovo ThinkPad X13 G2 multitouch (minimálisan használt)
Állásajánlatok
Cég: PCMENTOR SZERVIZ KFT.
Város: Budapest
Cég: CAMERA-PRO Hungary Kft.
Város: Budapest