Hirdetés
- sziku69: Szólánc.
- Luck Dragon: Asszociációs játék. :)
- sziku69: Fűzzük össze a szavakat :)
- MasterDeeJay: Asus B150-Plus D3 coffeetime mod! (DDR3)
- f(x)=exp(x): A laposföld elmebaj: Vissza a jövőbe!
- Lalikiraly: Macbook NEO 2
- Graphics: Telefonvásárlási kálváriám....avagy clickbait cím: Horror a hardveraprón
- Sub-ZeRo: Euro Truck Simulator 2 & American Truck Simulator 1 (esetleg 2 majd, ha lesz) :)
- D1Rect: Nagy "hülyétkapokazapróktól" topik
- MasterDeeJay: i7 4980HQ asztali gépben (vs i7 4770)
Új hozzászólás Aktív témák
-
repvez
addikt
Probálkozok a CGPT-vel, most már vannak szakositott modulok is benne, és már végre nincs a 2000 karakteres korlátja, csak napi bizonyos számu kérdést lehet feltenni az ingyenes verzionál, de legalább már értékelhető dolgokat kap az ember amikre lehet épitkezni is.
ÉS igy csináltattam is vele egy kis programot, de lenne egy kis kérdésem kérésem azokhoz akik képben vannak a python programozással. ha esetleg kedvet érezne valaki magában , hogy szeretne segiteni az keressen meg privátban. nekik gondolom csak egy egyszerü pár perces dolog lenne amivel én nem boldogulok és az AI-tól is hiába kérem a kijavitását mindig ugyan ugy nem müködik ahogy szeretném. nekem semmi tudásom nincs , hogy hogy tudnám megjavitani, csak futtatni tudom az IDE-ben .
A programban amugy minden megvan és mukodik amit gondoltam, csak vanank részek amik nem ugy ahogy kellene erre kéne valami megoldás. van amelyik csak pozicioban tér el van amelyik müködés ugyileg.
Új hozzászólás Aktív témák
- CADA, Polymobil, és más építőkockák
- Lényegretörő Akasa hálókártya a 10 gigabitre vágyóknak
- Google Pixel topik
- AMD Ryzen 9 / 7 / 5 9***(X) "Zen 5" (AM5)
- Autós topik
- RC modell földön, vízen, levegőben
- Amazon Fire TV stick/box
- Milyen TV-t vegyek?
- sziku69: Szólánc.
- AMD vs. INTEL vs. NVIDIA
- További aktív témák...
- ÚJ/BONTATLAN Microsoft Surface Laptop 7 ULTRA 7 32GB 1TB
- Apple Mac Pro Workstation Dual Xeon,18GB RAM,WIFI,BT,Profi Munkaállomás és Szerver
- Eredeti Lenovo 300W töltők - ADL300SDC3A
- ÁRGARANCIA!Épített KomPhone Ryzen 9 5900X 16/32/64GB RAM RTX 5070 12GB GAMER PC termékbeszámítással
- Lenovo ThinkPad 40AN Thunderbolt 3 Workstation Dock (Gen1)
Állásajánlatok
Cég: Laptopműhely Bt.
Város: Budapest
