Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2020-01-24 22:21:17

LOGOUT.hu

FIGYELEM!
Az alkalmazás fejlesztését átvállalta Smrtprjcts, bővebb információ: #2576, #2779
A topikösszefoglaló amely a további információt tartalmaz itt érhető el.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#7101) [w] válasza yanna (#7100) üzenetére


[w]
őstag

nekem kb. egy éve halt le, azöta többször jeleztem/kérdeztem, de nem került sorra a megoldása, saját oldalról én is végigjátszottam a telóújrahúzástól kezdve mindent, nem javult meg

cmdr PETER W. VOLKOV

(#7102) yanna válasza [w] (#7101) üzenetére


yanna
őstag

Ez nem jó hír. :F

(#7103) jonnyjoker01 válasza yanna (#7100) üzenetére


jonnyjoker01
veterán

Le tudnád screenshotolni ami ennek a check-nek az eredménye?

play integrity check

Üdv. Johnny

(#7104) st3v3np3t3r válasza jonnyjoker01 (#7103) üzenetére


st3v3np3t3r
veterán

nekem xiaomi 12t pro-n adblocker dns-sel

Galaxy S23 5G 256GB//HP Victus 16+Rog Ally RC71L//Korábbi hsz-eim #97246720 név alatt...

(#7105) jonnyjoker01 válasza st3v3np3t3r (#7104) üzenetére


jonnyjoker01
veterán

És neked is crashel az app? Mert akkor inkább az adblockhoz lesz köze, mintsem play integrity-hez. Nekem az adblock blokkolta a play integrity-t is egyben, lehet csak véletlen egybeesés.

Üdv. Johnny

(#7106) yanna válasza jonnyjoker01 (#7103) üzenetére


yanna
őstag

Itt a kép. De... Mielőtt futtattam, mondom még egy próba. Telefon ki/bekapcs, PH app telepítése, és most az eddig nem működő telefonról írom. Első indítás sikertelen volt, színséma választás után csak sötét képet adott. Kilépés után másodszor indult, kiírta a változás listát, ok után itt vagyok az alkalmazásban. :U Pedig egyszer már telepítettem ki/bekapcs után, akkor nem működött. :F

(#7107) yanna válasza jonnyjoker01 (#7103) üzenetére


yanna
őstag

Lefuttattam még másik 2 telón is amelyiken fut a PH app, poco X3 pro 3 zöld pipa, redmi note 3se ugyan az, mint a redmi note 5.

(#7108) jonnyjoker01 válasza yanna (#7106) üzenetére


jonnyjoker01
veterán

Akkor nem nagyon jutottunk előrébb :DDD Esetleg reklámblokkoló van neked is?

Csak hogy leírjam az én esetemet, nálam reklámblokkoló váltás megoldotta most az app problémát. Olyan tiltólistára váltottam, amivel korábban ugyanúgy előjött ez a jelenség, viszont most működik az app.

A két tiltólista közti váltás most kiszámíthatóan elrontja vagy megjavítja az alkalmazást nálam úgyhogy lehet ezzel az információval majd a fejlesztő többet tud kezdeni.

Üdv. Johnny

(#7109) st3v3np3t3r válasza jonnyjoker01 (#7105) üzenetére


st3v3np3t3r
veterán

nekem hiba nélkül fut

Galaxy S23 5G 256GB//HP Victus 16+Rog Ally RC71L//Korábbi hsz-eim #97246720 név alatt...

(#7110) yanna válasza jonnyjoker01 (#7108) üzenetére


yanna
őstag

Blokkoló van, de az érintetlen a régi jól működés, a nem működés, és a mostani új működés során.

(#7111) Archttila


Archttila
veterán
LOGOUT blog

Nalam pedig azota nincs gond, amiota NextaDNS alol kivettem az Energized Ultimate bloklistet.

Passionate about minimalistic software, the Linux philosophy, and having fun. SFF enthusiast.

(#7112) jonnyjoker01 válasza Archttila (#7111) üzenetére


jonnyjoker01
veterán

Én frissítettem most az áprilisi energized ultimate listámat friss Unified-ra, akörül romolhatott el a PH. Régebbi listával megy most, de néha ezzel is előjött a PH hiba.

[ Szerkesztve ]

Üdv. Johnny

(#7113) [w] válasza jonnyjoker01 (#7108) üzenetére


[w]
őstag

szóval elképzelhető (nem biztos, hogy jól értem), hogy az app fejlesztője szűri és kidobja a reklámblokkolós felhasználókat abban az appban, amiben a PH reklámjait sajátjaira cserélte? :F érdekes... :U

cmdr PETER W. VOLKOV

(#7114) g_g_g válasza [w] (#7113) üzenetére


g_g_g
őstag

Szerintem rosszul gondolod és egy kis rosszindulatot is vélek felfefedezni nálad.
Nálam AdAway van, sosem volt gond az app-pal.
De használtam Adguard-dal is, azzal sem volt gondom.

Nem mondom, hogy nem lehet köze valami reklámblokkolós dologhoz, de, hogy nem szándékos az biztos.

Ha megtalálja a fejlesztő az okát, akkor javítva lesz.
Az azért látszik, hogy elég nehéz behatárolni, hogy kinek és mikor jön elő (na ezt a legnehezebb javítani).

(#7115) p@gabi válasza [w] (#7113) üzenetére


p@gabi
tag

Nálam sosem volt fenn reklámblokkoló a telefonomon és mégsem működik hosszú hónapok óta,pedig már minden variációját kipróbáltam az újratelepítésnek.Mi 8 Lite,gyári rendszer,nincs mókolva.Másik telefonomon Mi 11 Lite 5G Ne dev. eu rom gond nélkül működik,bár root vagy reklámblokkoló azon sincs.
Ki érti ezt? :W

(#7116) Bozek válasza [w] (#7113) üzenetére


Bozek
nagyúr

Sokszor még reklámblokkoló se kell hozzá, hogy valami ne megfelelően működjön.

Egy történet ezzel kapcsolatban: céges neten hosszú hetekig nem működött a Facebook Creator Studio (ami azért céges FB-oldalnál nem árt). Csak fehér képernyőt mutatott és nem csak nálam. Aztán rájöttem, hogy ha átkapcsolom az AdGuard-ot az oldalon, akkor bejön. És nem feltétlenül kikapcsolni kellett, mert ez a megoldás fordítva is működött, ha ki volt kapcsolva és én bekapcsoltam.

[ Szerkesztve ]

(#7117) jonnyjoker01 válasza [w] (#7113) üzenetére


jonnyjoker01
veterán

Ilyenről biztos nincs szó, hiszen a reklámblokkolók többsége működik több embernek is ettől függetlenül, csak néhány nagyobb listával van gond ahogy elnézem.

Beszéltem a fejlesztővel azóta, nem jutottunk előrébb sokkal mert nincs direkt rálátása hogy a google szolgáltatások milyen domainekre küldenek kérést.

Én most figyeltem az adatforgalmat külső progival és nem találtam semmi összefüggést a nem működő blokkoló listával és a kérésekkel amit vagy a PH app vagy a google play szolgáltatások intézett az app betöltése közben. Így néznek ki a domainek, ilyesmik nem voltak a listámban.

p@gabi-nak meg egyáltalán nincs blokkoló fent úgyhogy továbbra is rejtély marad a probléma úgy érzem.:(

Üdv. Johnny

(#7118) Archttila


Archttila
veterán
LOGOUT blog

AICP ROM-on hibatlanul mukodott az app, viszont CarbonROM-mal (DNS-töl fuggetlenul) osszeomlik inditas utan.

[ Szerkesztve ]

Passionate about minimalistic software, the Linux philosophy, and having fun. SFF enthusiast.

(#7119) st3v3np3t3r válasza Archttila (#7118) üzenetére


st3v3np3t3r
veterán

Az app elsősorban gyári rendszereken furhat megfelelően. A tákolt rendszereken a működés bizonytalan lehet, mert nem tudni, milyen fontosabb rendszerkomponenst hagyott ki a tákoló.

Galaxy S23 5G 256GB//HP Victus 16+Rog Ally RC71L//Korábbi hsz-eim #97246720 név alatt...

(#7120) Archttila válasza st3v3np3t3r (#7119) üzenetére


Archttila
veterán
LOGOUT blog

Nekem a gyari rendszerek az optimalizalatlan, eldobhato, bloat tákolmanyok, de ertem amit irsz.

Passionate about minimalistic software, the Linux philosophy, and having fun. SFF enthusiast.

(#7121) lezso6 válasza Archttila (#7120) üzenetére


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Minden bloat tákolmány a stock androidon kívül. ;]

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

(#7122) Bozek válasza Archttila (#7120) üzenetére


Bozek
nagyúr

Azért arra mit mondasz, ha mondjuk hivatalosan Android 9 van a telefonra, de valaki csinál 12-t? Az főleg tákolmány.

(#7123) aprokaroka87 válasza Archttila (#7118) üzenetére


aprokaroka87
nagyúr

Rootolva van?

(#7124) st3v3np3t3r válasza Archttila (#7120) üzenetére


st3v3np3t3r
veterán

Van igazság abban amit te írsz, de az esetek többségében az optimalizálást a gyártó elég jól megcsinálja, de vannak esetek, hogy egy custom rom ugyan látszólag jobban fut, ám cserébe egyéb más problémák jönnek a userrel szembe...

Galaxy S23 5G 256GB//HP Victus 16+Rog Ally RC71L//Korábbi hsz-eim #97246720 név alatt...

(#7125) jonnyjoker01 válasza st3v3np3t3r (#7124) üzenetére


jonnyjoker01
veterán

Az én készülékem esetében kilóméteres a lista hogy miket javított a fejlesztő amit a Xiaomi nem volt hajlandó, ezt így univerzálisan nem jelenteném ki. Bő évtizede vagyok benne a modding szférában és ha custom romra váltottam az pont azért volt mert problémák akadtak a gyári szoftverrel.

Az oka ennek az, hogy míg a Xiaominak/bármelyik más gyártónak 4 csilliárd készülékre kell fejleszteniük, egy custom rom fejlesztő csapat hiperfókuszál egynéhány készülékre és a fejlesztésük mindig követi a közösség visszajelzéseit, míg a gyártók csak a legkritikusabb közösségi visszajelzésekre reagálnak.

Szerk.: persze nem azt mondom hogy nem léteznek összegányolt romok, figyelni kell a közösségi visszajelzéseket, de a legtöbb tehetséges, magas tudással rendelkező custom rom fejlesztő példán felüli munkát végez.

[ Szerkesztve ]

Üdv. Johnny

(#7126) st3v3np3t3r válasza jonnyjoker01 (#7125) üzenetére


st3v3np3t3r
veterán

Nem állítom, hogy nincs igazad, nekem mások a tapasztalataim...De ez is érdekes, nekem is Xiaomi-m van, a BT füles hangerőn meg az hogy a kisegítő lehetőségek beállítások közül néha kivágja az eset mobile security-t,ezen kívül más bajom nincs a rendszerrel...

Galaxy S23 5G 256GB//HP Victus 16+Rog Ally RC71L//Korábbi hsz-eim #97246720 név alatt...

(#7127) fery02


fery02
addikt

Én is inkább gyári ROM párti vagyok már az idő haladtával, illetve Xiaomi esetében a Xiaomi.EU ROM-okat szeretem.
Már nem élvezem annyira a ROM-olást, csak most is a szükség vitt rá, mert túl réginek számít már a teló, hogy Xiaomi.EU is foglalkozzon vele.

Így most egy aktuális PixelExperience van rajta pár napja, de eszem is már magam a döntésemért, mert rögtön ami a legjobban idegesít egy telónál, az történik most vele.
Felesleges melegszik és merül, de sajnos ez ilyen. 😔

(#7128) yanna válasza yanna (#7096) üzenetére


yanna
őstag

Utóbbi 8-10 napban ma harmadjára jelentkezett a jelenség. Először adat törlést kívánt csak és működött 2-3 napig. További 2 alkalommal csak újra telepítése oldotta meg, első esetben telefon újraindítás nélkül, másodikban csak újraindítás utáni telepítéssel volt hajlandó működni.

(#7129) axlfsi


axlfsi
veterán

Sziasztok!

Régóta támogatóként használom az appot, de mostanában legalább annyit gép előtt is ülök, böngészőből. Az utóbbi időben is ez történik, így lehet nem vagyok 100%-ig képben az aktuális változásokkal az appban - de látom, gyönyörűen fejlődik, minden frissítéssel egy csomó javítás vagy új feature :R
Kérdésem az lenne, hogy okozhatja valamilyen új változtatás azt az új jelenséget, ami pár napja történik velem, hogy akár pár percenként is kér tőlem a böngésző bejelentkezést? (természetesen a pipa mindig oda kerül, hogy "maradjak bejelentkezve" és igazából kicsit ranom is. Míg ide a topikba elkattintgattam és elkezdtem volna írni a bejegyzést, töbször is beléptetett, de most meg már ideje nem zaklat...).
Más gépről, böngészőből nem használom, csak egy asztali GChrome és az app...

[ Szerkesztve ]

˜”*°•.˜”*°• 𝟚𝟘+ é𝕧𝕖 𝕒 𝕜ö𝕫ö𝕤𝕤é𝕘 𝕥𝕒𝕘𝕛𝕒 •°*”˜.•°*”˜

(#7130) Viktor0610 válasza axlfsi (#7129) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Ha jól értelek, az oldal léptet ki.
Akkor ennek itt a helye: Bugok, problémák a PROHARDVER lapcsaládon

Samsung Galaxy A54

(#7131) erzol


erzol
őstag

Sziasztok!
BestBuy topik rögzített bejegyzés miatti sorrend anomáliájára vajom várható bármi megoldás?

(#7132) zoleeno1 válasza erzol (#7131) üzenetére


zoleeno1
addikt

+1, én is akartam már kérdezni, utoljára decemberben írta valaki, hogy rajta van a fejlesztő :R

Honor Magic5 Pro; konfig: http://zoleeno1.atw.hu

(#7133) g_g_g válasza zoleeno1 (#7132) üzenetére


g_g_g
őstag

Már tesztelés alatt ez a javítás.
Remélhetőleg hamarosan kimegy mindenkinek.

(#7134) zoleeno1 válasza g_g_g (#7133) üzenetére


zoleeno1
addikt

Köszi az infót! :R

[ Szerkesztve ]

Honor Magic5 Pro; konfig: http://zoleeno1.atw.hu

(#7135) erzol válasza g_g_g (#7133) üzenetére


erzol
őstag

Szintén köszönöm! :R

(#7136) YxVs


YxVs
senior tag

Sziasztok,

Mostanában elég gyakran kapom az alábbi hibaüzenetet az app használata közben:

"Frissítési hiba" - ezt többször is írja egymás után
"Belső hiba történt, sikertelen betöltés."

A legutolsó verziót használom. Gyorsítótár törlés, és teljes adattörlés is megvolt.

Mitől van ez, és mit lehet tenni?

üdv,
YxVs

(#7137) aprokaroka87 válasza YxVs (#7136) üzenetére


aprokaroka87
nagyúr

Szerintem ilyenkor a Prohadver oldalán van a hiba, nemrégen kaptak jó pár DDOS támadást, olyankor meg gondolom leáll az egész lapcsalád is.

(#7138) spiky03


spiky03
veterán

Nálatok működik az app?
Nálam amikor rányomok az app ikonjára az fel villan majd bezár.

SuperHeRo - Eladó! Anthem MRX710 + extrák!

(#7139) MadMancs válasza spiky03 (#7138) üzenetére


MadMancs
veterán

Igen.

Kedvező árú mobil előfizetésekért keress bátran. +36708034865 <-- Tel/SMS/WhatsApp, http://mancsmobiltavkozles.hu , szabo.norbert@mancsmobiltavkozles.hu ,

(#7140) mizoli válasza spiky03 (#7138) üzenetére


mizoli
addikt

Nálam működik.
Próbáld törölni az adatait.
Ha nem elég, próbáld törölni az egészet, és tedd fel újra.

(#7141) spiky03 válasza mizoli (#7140) üzenetére


spiky03
veterán

Köszönöm az infókat! :R
Csak a telón nem működött, a tableten ott ment.
De töröltem mindent a telón az appból és utána újra bejelentkezve már ott is jó lett!

SuperHeRo - Eladó! Anthem MRX710 + extrák!

(#7142) axlfsi


axlfsi
veterán

Sziasztok!

Sűrűn előfordul hasonló jelenség;


Van ötletetek miért történik és mi a megoldás?

˜”*°•.˜”*°• 𝟚𝟘+ é𝕧𝕖 𝕒 𝕜ö𝕫ö𝕤𝕤é𝕘 𝕥𝕒𝕘𝕛𝕒 •°*”˜.•°*”˜

(#7143) junior11 válasza axlfsi (#7142) üzenetére


junior11
veterán

Nálam is gyakori az utóbbi időben...

The Truth Is Out There - Az igazság odaát van

(#7144) spiderpig820 válasza junior11 (#7143) üzenetére


spiderpig820
aktív tag

Szintén.
Gyorsítótárat szoktam törölni, utána általában jó lesz.

4B

(#7145) axlfsi válasza spiderpig820 (#7144) üzenetére


axlfsi
veterán

Bocsánat, kicsit gyorsabban írtam, mint gondolkodtam.

Nálam is megoldotta a cache törlés!

Köszi mégegyszer! :R

˜”*°•.˜”*°• 𝟚𝟘+ é𝕧𝕖 𝕒 𝕜ö𝕫ö𝕤𝕤é𝕘 𝕥𝕒𝕘𝕛𝕒 •°*”˜.•°*”˜

(#7146) erzol


erzol
őstag

Samsung one ui 5.0
Szeretnék egy linket betenni hozzászólásba és összeomlik az alkalmazás.
Másnál is van ilyen?

(#7147) Ernesst válasza erzol (#7146) üzenetére


Ernesst
aktív tag

Szia, nálam One UI 5.0-n működik a link beszúrás:
#7146

(#7148) MadMancs válasza erzol (#7146) üzenetére


MadMancs
veterán

Ó, valóban.

Kedvező árú mobil előfizetésekért keress bátran. +36708034865 <-- Tel/SMS/WhatsApp, http://mancsmobiltavkozles.hu , szabo.norbert@mancsmobiltavkozles.hu ,

(#7149) erzol válasza MadMancs (#7148) üzenetére


erzol
őstag

Látszólag semmi nem változott, de most már rendben működik.

(#7150) xcsabo


xcsabo
senior tag

Nálam is van hiba. Hardveraprón ha keresek és a lista hosszabb mint amit ki tud rakni egyben, akkor a továbbiak betöltésére kattintva, többnyire lefagy, kiugrik az app.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.