Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2020-01-24 22:21:17

LOGOUT.hu

FIGYELEM!
Az alkalmazás fejlesztését átvállalta Smrtprjcts, bővebb információ: #2576, #2779
A topikösszefoglaló amely a további információt tartalmaz itt érhető el.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#5001) #40047616 válasza Nikaré (#5000) üzenetére


#40047616
törölt tag

Köszönöm szépen! :R

(#5002) Nikaré válasza #40047616 (#5001) üzenetére


Nikaré
őstag

Szívesen!
Köszi, hogy leírtad az adatokat.
Egy kérdés van még.
A legfrissebb van fent?
3.0.2

(#5003) #40047616 válasza Nikaré (#5002) üzenetére


#40047616
törölt tag

Igen a 3.0.2

(#5004) yanna


yanna
őstag

Bizonyos linkeket, amiknél felkínálja, hogy PH app, vagy böngésző nyissa meg a PH appal teker egy darabig, majd kilép a fórumból. Egyedi eset lehet?

(#5005) g_g_g válasza yanna (#5004) üzenetére


g_g_g
őstag

Tudsz egy ilyen linket adni?
Kipróbálnám.

(#5006) yanna válasza g_g_g (#5005) üzenetére


yanna
őstag

Hmmm... az url-t sem tudom az appból másolni, de a debreceni fórum 137563-as hozzászólás pl.

(#5007) vargalex


vargalex
félisten

Sziasztok!

Van egy számomra idegesítő feature-ja az alkalmazásnak. Mégpedig az, hogy egy linkelt hozzászólás esetén is betölti a teljes beszélgetés láncot. Pl. ma egy topictársnak átküldtem ezt a linket. Erre az alkalmazás betölt 3 oldalnyi hozzászólást és a végére áll. Természetesen a topictárs nem találta, hogy melyik hozzászólásról van szó. Ti ezt hogy oldjátok meg? Link másolása és megnyitása böngészőben? Nem lehetne valami olyan kérdés ilyenkor, hogy mit nyisson meg? Én is belefutottam többször is, hogy linkeltek valamit, de arra kattintva fogalmam nem volt, hogy valójában mit...

Alex

(#5008) g_g_g válasza vargalex (#5007) üzenetére


g_g_g
őstag

A linkre kattintva ezt kapom.

A linkelt hozzászólás van legfelül és a mellette lévő kis sárga pötty is jelzi, hogy ez az a hozzászólás.
Szerintem ez így elég egyértelmű.

(#5009) yanna válasza g_g_g (#5008) üzenetére


yanna
őstag

Nálam az általad mutatott hozzászólás előttivel indul, ami ugye történetesen egy oldal vége, és ezt az 50-es oldalt látom.

(#5010) vargalex válasza g_g_g (#5008) üzenetére


vargalex
félisten

Nekem (és a kollégánál) pedig ezt:

Éppen az előző oldal. De nekem soha nem a linkelt hozzászólás jelenik meg...

Szerk.: Ezek szerint yanna is ezt látja... így nagyon nem egyértelmű, hogy merre kellene lapozni. Egyébként egy oldallal tovább ott a linkelt hozzászólás és valóban ott a kis sárga pötty (eddig észre sem vettem...).

[ Szerkesztve ]

Alex

(#5011) g_g_g válasza vargalex (#5010) üzenetére


g_g_g
őstag

Ok, érteni vélem.
Itt valószínűleg a megjelenítési sorrend és az oldaltörés kavarja meg a dolgokat.
Tesztelem én is és jelzem a fejlesztőnek.

(#5012) g_g_g válasza yanna (#5006) üzenetére


g_g_g
őstag

Ez egy hardveraprós link, ezt valóban nem lehet megnyitni az alkalmazással, javítása folyamatban van.

Viszont hozzászólás linket könnyen tudsz vágólapra tenni, hosszan nyomj a hozzászólás számára és már vágólapon is van.

(#5013) vargalex válasza g_g_g (#5011) üzenetére


vargalex
félisten

Megjelenítési sorrenddel próbáltam játszani, nem segített. Köszi, hogy jelzed a fejlesztőnek.

Alex

(#5014) g_g_g válasza vargalex (#5013) üzenetére


g_g_g
őstag

Az nekem sem változtatott a dolgon, még majd az oldalon megjelenő hozzászólás számon fogok módosítani.

(#5015) yanna válasza g_g_g (#5012) üzenetére


yanna
őstag

Ok, értem. Én a linken hoszzan nyomás után megjelenő 3 soros menűvel nem tudtam semmit kezdeni.

(#5016) vargalex válasza g_g_g (#5014) üzenetére


vargalex
félisten

Olyat is lehet? Vagy te bétát használsz?

Alex

(#5017) g_g_g válasza vargalex (#5016) üzenetére


g_g_g
őstag

Alkalmazásból nem lehet állítani, csak a weboldalon.
Bár ezen az új felelüten nem is találtam meg ezt a beállítási lehetőséget.

Megnéztem a logout.hu-n és ott még megvan ez az opció a beállítások menüben.

Neked ez hogy van beállítva?

(#5018) vargalex válasza g_g_g (#5017) üzenetére


vargalex
félisten

Így beállítva nekem is jó, de én böngészőben és alkalmazásban is jobban szeretem az időrendben növekvő nézetet.

Ráadásul ugye itt az alkalmazásban éppen a fordított sorrend jelenti az időrendi sorrendet, azaz pont ellenkezőleg, mint a böngészőben.

[ Szerkesztve ]

Alex

(#5019) g_g_g válasza vargalex (#5018) üzenetére


g_g_g
őstag

Most teszteltem, nem a fordított sorrend miatt rossz (vagyis tök mindegy, hogy van beállítva a sorrend, mindenhogy rossz), hanem az 50 db-os hozzászólás beállítás miatt.
Jelzem a fejlesztőnek.

(#5020) vargalex válasza g_g_g (#5019) üzenetére


vargalex
félisten

Valóban. Köszi!

Alex

(#5021) Essejó válasza g_g_g (#5005) üzenetére


Essejó
veterán

Ilyennel már én is találkoztam, föleg akkor ha egy link a HA-ra mutat. Az appot választva kilép böngészöben megnyitja. Ez a 3.0.2-vel fordult elő.

Az emberiséget ősidők óta két dolog foglalkoztatja: 1. Ki találta fel a munkát? 2. A többiek miért nem verték agyon?

(#5022) Essejó


Essejó
veterán

3.0.3 verzió, végre kellemesen nagy betűméret az öreg szemeimnek. ;) Viszont állítási lehetöséget nem találtam, nem akarnám kisebbre állítani ez így pont jó, csak félek hogy más esetleg nagynak találja, és központilag kisebb lesz megint. Más, ezt szerkesztö sort: BOLD, OFF, LINK etc nem lehet valahogy vissza tenni a jobb felső sarokba a 3 pöttyre? Elég pici így a szerkesztő ablak. Félreértés elkerülése végett, az elözö kisbetüs, 3.0.2 esetében is kicsi volt a szerkesztő ablak.
link

Föleg ha még ott van az elözö verziót mutató sor is.
link

[ Szerkesztve ]

Az emberiséget ősidők óta két dolog foglalkoztatja: 1. Ki találta fel a munkát? 2. A többiek miért nem verték agyon?

(#5023) hhgygy válasza Essejó (#5022) üzenetére


hhgygy
senior tag

De ez nem mindenkinél néz így ki, szerintem neked baromi nagyra van állítva a keyboardod.

[ Szerkesztve ]

Dell Latitude 5590 i7 8650u 16GB 512 GB NVMe SSD; POCO F3

(#5024) hhgygy válasza hhgygy (#5023) üzenetére


hhgygy
senior tag

Azonkívül, ha reklámmentesíted, még több hely lesz a képernyődön. Ehhez még csak fizetni sem kell, csak végignézni egy 30 mp-es reklámot és akkor valami 3 napig nincs reklámsáv.

[ Szerkesztve ]

Dell Latitude 5590 i7 8650u 16GB 512 GB NVMe SSD; POCO F3

(#5025) Essejó válasza hhgygy (#5024) üzenetére


Essejó
veterán

Hol?
Eddig is ekkorára volt állitva, de itt kb harmadekkora volt. Tisztára meg is lepödtem, hogy mos t mekkora.

Az emberiséget ősidők óta két dolog foglalkoztatja: 1. Ki találta fel a munkát? 2. A többiek miért nem verték agyon?

(#5026) Essejó válasza hhgygy (#5024) üzenetére


Essejó
veterán

Közben a reklámnézést megtaláltam, köszi szépen!

Az emberiséget ősidők óta két dolog foglalkoztatja: 1. Ki találta fel a munkát? 2. A többiek miért nem verték agyon?

(#5027) Maist


Maist
senior tag

Előfizető vagyok havi támogatásra, amit a play store le is von szépen havonta tavaly óta. Az új frissítés után előjött az alsó sáv, hogy támogassam az alkalmazás fejlesztését. (?)

(#5028) Bozek


Bozek
nagyúr

Eddig észre sem vettem, de már lehet fotót csinálni a hozzászólásról, ha esetleg szükség van rá. Mondjuk ha van egy hasznos hozzászólás, azt későbbre el lehet tenni, nem kell képernyőfotót készíteni.

(#5029) Essejó


Essejó
veterán

Ezel mit lehet kezdeni? link
Eddig még működött, hogy kiléptem a programból és vissza, de most már visszalépéskor is ugyanez fogad sokszor.

Az emberiséget ősidők óta két dolog foglalkoztatja: 1. Ki találta fel a munkát? 2. A többiek miért nem verték agyon?

(#5030) Madoc válasza Essejó (#5029) üzenetére


Madoc
veterán

Program adatainak törlése? Adj már egy linket erről a hozzászólásról,ilyet még nem láttam!

Meglett! Nekem ilyen

[ Szerkesztve ]

Dad by day, gamer by night. Jelenlegi konzoljaim: Xbox Series X, Xbox One X - Playstation 5 Standard- Nintendo Switch

(#5031) Essejó válasza Madoc (#5030) üzenetére


Essejó
veterán

Nevetni fogsz, amikor írtam az elöbb, akkor ez a topik normális volt, most meg: link

Az emberiséget ősidők óta két dolog foglalkoztatja: 1. Ki találta fel a munkát? 2. A többiek miért nem verték agyon?

(#5032) Madoc válasza Essejó (#5031) üzenetére


Madoc
veterán

Adattörést, ujra beállítast csinalj már.ha ilyen marad jelzem hibaként.

Dad by day, gamer by night. Jelenlegi konzoljaim: Xbox Series X, Xbox One X - Playstation 5 Standard- Nintendo Switch

(#5033) Essejó válasza Madoc (#5032) üzenetére


Essejó
veterán

Ok és azt hol?
Vagy töröljem az egész programot, és rakjam újra?

[ Szerkesztve ]

Az emberiséget ősidők óta két dolog foglalkoztatja: 1. Ki találta fel a munkát? 2. A többiek miért nem verték agyon?

(#5034) Madoc válasza Essejó (#5033) üzenetére


Madoc
veterán

Alkalmazások-ph-tárhely-adatok törlése link
link

[ Szerkesztve ]

Dad by day, gamer by night. Jelenlegi konzoljaim: Xbox Series X, Xbox One X - Playstation 5 Standard- Nintendo Switch

(#5035) Essejó válasza Madoc (#5034) üzenetére


Essejó
veterán

Elvileg megtörtént. link
Majd kiderül, hogy használt e.
Valamennyire jobb :DDD
link

[ Szerkesztve ]

Az emberiséget ősidők óta két dolog foglalkoztatja: 1. Ki találta fel a munkát? 2. A többiek miért nem verték agyon?

(#5036) vargalex válasza g_g_g (#5019) üzenetére


vargalex
félisten

Na, van még azért gond a dologgal. Most éppen a Vodafone (ex UPC) topic téma összefoglalójában lévő "Van arra lehetőség, hogy a Vodafone médiabox távirányítója a tévét is vezérelje?" kérdésre adott válaszban található linkre kattintva nem a kérdéses hozzászólásra (#96801), hanem az előző oldal alján lévő #96800 hozzászólásra ugrik.

Alex

(#5037) kovacs65


kovacs65
senior tag

Ez mi?

"Jelenleg az alkalmazás csak a felhasználók egy részének elérhető"

OK és kilép

Ryzen 9 3900-as noti, RTX-2070, 32 GB, 250 GB+ 1 TB SSD, Gyártó Schenker Technologies, Németo.-ból rendelt. Érdekel valakit?

(#5038) Nikaré válasza kovacs65 (#5037) üzenetére


Nikaré
őstag

Mióta használod?

(#5039) kovacs65 válasza Nikaré (#5038) üzenetére


kovacs65
senior tag

Kb mióta létezik

Ryzen 9 3900-as noti, RTX-2070, 32 GB, 250 GB+ 1 TB SSD, Gyártó Schenker Technologies, Németo.-ból rendelt. Érdekel valakit?

(#5040) Essejó válasza Madoc (#5034) üzenetére


Essejó
veterán

Nos eddig jó volt de kb negyed órája totál homály lett. Töröltem megint mint a multkor, telefont újra inditittam, de bármelyik topikba lépek ez fogad.
[kép]

Az emberiséget ősidők óta két dolog foglalkoztatja: 1. Ki találta fel a munkát? 2. A többiek miért nem verték agyon?

(#5041) Essejó válasza Madoc (#5034) üzenetére


Essejó
veterán

A vége az lett, hogy töröltem az appot a telefonról, futtattam tisztítást, és a play áruházból újra raktam. Most tökéletes, csak kíváncsi vagyok, hogy meddig.

Az emberiséget ősidők óta két dolog foglalkoztatja: 1. Ki találta fel a munkát? 2. A többiek miért nem verték agyon?

(#5042) Madoc válasza Essejó (#5040) üzenetére


Madoc
veterán

Jeleztem a fejlesztőnek.

Dad by day, gamer by night. Jelenlegi konzoljaim: Xbox Series X, Xbox One X - Playstation 5 Standard- Nintendo Switch

(#5043) Essejó válasza Madoc (#5042) üzenetére


Essejó
veterán

Köszönöm!:R

Az emberiséget ősidők óta két dolog foglalkoztatja: 1. Ki találta fel a munkát? 2. A többiek miért nem verték agyon?

(#5044) snooze


snooze
veterán

mi történt ma reggelre?kidobott,és minden beállitás alapra ment,stb..

GO Gunners!!!

(#5045) Madoc válasza snooze (#5044) üzenetére


Madoc
veterán

Szerintem a ph-nál volt valami mert nekem is ugyanez volt.

Dad by day, gamer by night. Jelenlegi konzoljaim: Xbox Series X, Xbox One X - Playstation 5 Standard- Nintendo Switch

(#5046) Essejó válasza Madoc (#5045) üzenetére


Essejó
veterán

Engem nem, mondjuk az éjjel jobbára mobilneten voltam, hálózat karbantartás volt T-nél. Két nappal elötte jött róla sms is, hogy 0 órától várható 480perc kimaradás.

Az emberiséget ősidők óta két dolog foglalkoztatja: 1. Ki találta fel a munkát? 2. A többiek miért nem verték agyon?

(#5047) snooze válasza Madoc (#5045) üzenetére


snooze
veterán

nem hiszem,mert azóta pl a fotofeltöltés fizetös lett..vagy nem?

[ Szerkesztve ]

GO Gunners!!!

(#5048) Madoc válasza snooze (#5047) üzenetére


Madoc
veterán

Nem.

Dad by day, gamer by night. Jelenlegi konzoljaim: Xbox Series X, Xbox One X - Playstation 5 Standard- Nintendo Switch

(#5049) #40047616


#40047616
törölt tag

Ezzel nem lehetne valamit kezdeni? Már írtam múltkor is. Az edge böngészőt használom és az nyitja meg az appot. Nem tudok hozzászólást írni és a kedvencekhez sem tudom adni az adott topikot mert hibát ír mindig. link link Amik már régebb óta a kedvenceim oda simán enged hozzászólni. (Mint pl ide is) Be vagyok lépve mind a két helyen. Már újra is telepítettem az appot. Egyenlőre visszavontam a támogatást mert számomra így kb használhatatlan. Huawei p30, android 10, emui 10.1

[ Szerkesztve ]

(#5050) g_g_g válasza #40047616 (#5049) üzenetére


g_g_g
őstag

Próbálnám tesztelni.
Biztos az én hibám, de kérlek segíts, mit értesz az alatt, hogy a böngésző nyitja meg az app-ot?

Szerk.:
Érteni vélem, pl. egy cikket olvasol a mobilarénán böngészőből és ott kattintasz a hozzászólásokra és azt már az app nyitja meg.
Megnézem nálam miként működik.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.