Hirdetés

2024. május 21., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2020-01-24 22:21:17

LOGOUT.hu

FIGYELEM!
Az alkalmazás fejlesztését átvállalta Smrtprjcts, bővebb információ: #2576, #2779
A topikösszefoglaló amely a további információt tartalmaz itt érhető el.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#6051) Oldman2 válasza szpeti40 (#6050) üzenetére


Oldman2
veterán

A discord.com-on vagy a Play Áruházban...
:F

[ Szerkesztve ]

(#6052) szpeti40 válasza Oldman2 (#6051) üzenetére


szpeti40
addikt

Hát ha már egy informatikai dolgokkal foglalkozó fórumon pötyögök, egy appot csak megtalálok, de akkor pontosítok, a discord csoport linket hol találom :U

[ Szerkesztve ]

Swift 1.3 GLX, Garmin Fēnix 6s, EOS R, Dell T110 II, iPad Pro, iPhone 15 Pro, Unifi

(#6053) #40047616 válasza szpeti40 (#6052) üzenetére


#40047616
törölt tag

Esetleg ha megnéznéd a topic összefoglalót talán megtalálnád. De gondolom egy informatikai fórumon ezt nem kell mondanom. :F Kb 5 másodperc alatt megkerestem neked: link Szívesen!

[ Szerkesztve ]

(#6054) Oldman2 válasza szpeti40 (#6052) üzenetére


Oldman2
veterán

Bocs, hogy nem találtam ki mit szerettél volna kérdezni...
:F

Discord Csatorna link

(#6055) szpeti40 válasza #40047616 (#6053) üzenetére


szpeti40
addikt

Köszi, mindig elfelejtem, hogy az appban is látszódik a topik összefoglaló.

Swift 1.3 GLX, Garmin Fēnix 6s, EOS R, Dell T110 II, iPad Pro, iPhone 15 Pro, Unifi

(#6056) #40047616 válasza szpeti40 (#6055) üzenetére


#40047616
törölt tag

Szivesen

(#6057) mizoli válasza Imi1981 (#6049) üzenetére


mizoli
addikt

+1
Minden mondatra.

(#6062) Madoc válasza #72445440 (#6061) üzenetére


Madoc
veterán

És az utolsó 4 hozzászólás a tiéd, és ugyanazt írtad le 4x.

Dad by day, gamer by night. Jelenlegi konzoljaim: Xbox Series X, Xbox One X - Playstation 5 Standard- Nintendo Switch

(#6063) axlfsi válasza Imi1981 (#6049) üzenetére


axlfsi
veterán

Ez nem problémázás, nem kötekedés és nem is szőrszálhasogatás! Egyszerűen vannak, akik még le merik írni a véleményüket, javaslatot tenni egy esetleges módosítás kapcsán . Miért baj az? Pláne, ha még fizetett is érte. Talán nem az lenne a lényeg, hogy a felhasználó legyen elégedett, tartson ki minél tovább, az amúgy nem egyszeri díjas termék mellett?

Ez még a kulturáltabbik, hogy itt erről beszélgetünk (ahol amúgy jelen sincs hivatalosan a fejlesztő (!)) Sokan csak az Áruházban odaböffentik, hogy ezért, meg azért nem tetszik nekik... S még akár azzal sincs baj.

Majd a fejlesztő eldönti, hogy meghallgatja-e, megfogadja-e, akar változtatni vagy sem :U

Néha kicsit úgy érzem, mintha a csík húzná a repülőt!

*** ALLY-t keresek *** ˜”*°•.˜”*°• 𝟚𝟘+ é𝕧𝕖 𝕒 𝕜ö𝕫ö𝕤𝕤é𝕘 𝕥𝕒𝕘𝕛𝕒 •°*”˜.•°*”˜

(#6065) Imi1981 válasza axlfsi (#6063) üzenetére


Imi1981
veterán

A valódi problémákat megértem mint hogy legyen hms verzió és a gboard problémát. Azt, hogy frissítés után mutatja a changelog-ot 5 másodpercig az már szörszálhasogatás! Olyan valamibe kössünk már bele.
Nem a valós problémák miatt írtam amit írtam.

(#6066) jonnyjoker01 válasza axlfsi (#6063) üzenetére


jonnyjoker01
veterán

Szerintem a havi 150 forint nem nagyon jogosít fel senkit arra hogy megkérdőjelezhető stílusban követelőzzön, de ez csak az én személyes véleményem.

Üdv. Johnny

(#6067) Bozek válasza jonnyjoker01 (#6066) üzenetére


Bozek
nagyúr

Szerintem ebben a stílusban nem volt semmi megkérdőjelezhető. Vagy az már nem fér bele, hogy leírjuk egy-egy funkcióról a véleményünket? Óóó, úgy sajnálom a fejlesztő lelkivilágát.

Abba meg, hogy mi megkérdőjelezhető, inkább ne menjünk bele. Maradjunk annyiban, hogy addig örülhetünk, amíg a PH! ezt engedi.

(#6068) jonnyjoker01 válasza Bozek (#6067) üzenetére


jonnyjoker01
veterán

Általánosságban beszéltem erről a topikról, mint ahogy az a komment is amire válaszoltam, nem volt mostanában "fizetek ezért a szarért" típusú komment. :D

Üdv. Johnny

(#6069) WhiteWalker


WhiteWalker
nagyúr

A Gboard probléma javítva lett vagy az majd egyszer valamikor?

(#6070) Nikaré válasza WhiteWalker (#6069) üzenetére


Nikaré
őstag

Lesz rá javítás.

(#6071) WhiteWalker válasza Nikaré (#6070) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

Remek, köszi :R

(#6072) axlfsi válasza Bozek (#6067) üzenetére


axlfsi
veterán

Én sem értem ezt a választ, de már nem írom le ismételten, hogy rahadtul szó sem volt (legalábbis részemről) sem elégedetlenségről sem bármi egyéb.

Engedd el, ... ahogy utoljára jeleztem azt is vissza - ámbár sokadszorra (8-10 alkalom biztosan volt), hogy igen, szeretnék résztvenni a fejlesztésben és a korai-beta verziókra feliratkozni.

Egyszer kaptam egy olyan választ is, hogy írjak a fejlesztőnek, de arra sem jött válasz.

Ez most már olyan, amilyen és tart, ameddig tart.

*** ALLY-t keresek *** ˜”*°•.˜”*°• 𝟚𝟘+ é𝕧𝕖 𝕒 𝕜ö𝕫ö𝕤𝕤é𝕘 𝕥𝕒𝕘𝕛𝕒 •°*”˜.•°*”˜

(#6073) Oldman2 válasza axlfsi (#6072) üzenetére


Oldman2
veterán

Tőlem is megkérdezte ezt az app már párszor...

Minden alkalommal kitöltöttem a megjelenő Google FORM-ot.

Szerintem azóta sem vagyok rajta a beta csatornán.
:C

(#6074) axlfsi válasza Oldman2 (#6073) üzenetére


axlfsi
veterán

Ne, hat! ... ez is kb. olyan, mint a visszaszamlalo; minden telepiteskor felugrik, hiaba toltotted ki hatvanszor, ... de legalabb utana mar a frissitesek soran, tobbet nem kerdezi meg(?) ... ugy emlekszem :U:DDD

ui: lyally, megint csak ez az elegedetlenseg! :F

*** ALLY-t keresek *** ˜”*°•.˜”*°• 𝟚𝟘+ é𝕧𝕖 𝕒 𝕜ö𝕫ö𝕤𝕤é𝕘 𝕥𝕒𝕘𝕛𝕒 •°*”˜.•°*”˜

(#6075) YxVs


YxVs
senior tag

Azt jól látom, hogy nem lehet beállítani, hogy csak akkor küldjön értesítést, amikor az én hozzászólásomra válaszoltak?

(#6076) fery02 válasza YxVs (#6075) üzenetére


fery02
addikt

Szerintem ilyet valóban nem lehet.

(#6077) canniball válasza YxVs (#6075) üzenetére


canniball
nagyúr

Ilyet eleve a PH-n nem lehet beállítani.

https://tinyurl.com/ycoexz4o *** Only the good die young...

(#6078) tomp


tomp
félisten

Legfrisebb verzióval ha hozzászólást vagy privátot küldök akkor miután sikeres a küldés, automatikusan előjön a billentyűzet. Korábbi verziókkal nem volt ez a "kellemetlenség" :)
Xperia billentyűzet 8.0.A
Android 11(OxygenOS 11)

(#6079) Oldman2 válasza tomp (#6078) üzenetére


Oldman2
veterán

Nálam nem jött fel a billentyűzet, nálad lesz valami "kavarás"...

[ Szerkesztve ]

(#6080) MadMancs válasza tomp (#6078) üzenetére


MadMancs
veterán

Ismert hiba, javításra került. Következő frissítéssel jönni fog ennek a javítása (is).
(hamarosan)

[ Szerkesztve ]

Kedvező árú mobil előfizetésekért keress bátran. +36708034865 <-- Tel/SMS/WhatsApp, http://mancsmobiltavkozles.hu , szabo.norbert@mancsmobiltavkozles.hu ,

(#6081) axlfsi válasza Oldman2 (#6079) üzenetére


axlfsi
veterán

Nem a billentyűzet jön fel, hanem a szokásos; "span: BackgroundColorSpan" üzenet, amitől pár sor gépelés után használhatatlan lesz az alkalmazás.

Én már nem értem, hogy ennek miért kell ennek pár verziónként előjönni, majd heteket várni a javításra, de most is ez van egy ideje :U

*** ALLY-t keresek *** ˜”*°•.˜”*°• 𝟚𝟘+ é𝕧𝕖 𝕒 𝕜ö𝕫ö𝕤𝕤é𝕘 𝕥𝕒𝕘𝕛𝕒 •°*”˜.•°*”˜

(#6082) WhiteWalker


WhiteWalker
nagyúr

Lekopogom , nálam úgy néz ki hogy a javítás megoldotta a GBoard "Background ColorSpan" hibát. :R

[ Szerkesztve ]

(#6083) Oldman2 válasza axlfsi (#6081) üzenetére


Oldman2
veterán

Értem, ami fura, hogy ez nem jelentkezik mindenkinél.

(#6084) MadMancs válasza axlfsi (#6081) üzenetére


MadMancs
veterán

Melyik verzió van nálad? Mert ez pont nemrég lett javitva. Folyamatban.

[ Szerkesztve ]

Kedvező árú mobil előfizetésekért keress bátran. +36708034865 <-- Tel/SMS/WhatsApp, http://mancsmobiltavkozles.hu , szabo.norbert@mancsmobiltavkozles.hu ,

(#6085) axlfsi válasza MadMancs (#6084) üzenetére


axlfsi
veterán

4.0.1

*** ALLY-t keresek *** ˜”*°•.˜”*°• 𝟚𝟘+ é𝕧𝕖 𝕒 𝕜ö𝕫ö𝕤𝕤é𝕘 𝕥𝕒𝕘𝕛𝕒 •°*”˜.•°*”˜

(#6086) MadMancs válasza axlfsi (#6085) üzenetére


MadMancs
veterán

4.1.0 lett javítva. Hamarosan elérhető lesz mindenkinek.

Kedvező árú mobil előfizetésekért keress bátran. +36708034865 <-- Tel/SMS/WhatsApp, http://mancsmobiltavkozles.hu , szabo.norbert@mancsmobiltavkozles.hu ,

(#6087) axlfsi válasza WhiteWalker (#6082) üzenetére


axlfsi
veterán

Melyik javítás?

Utoljára 2021.08.23-n volt frissítés, akkor jött ki a 4.0.1 és azóta nem (de nekem ez is rossz, ahogy az előző verzió is az volt, szóval nem hozott javítást).

Furcsa is amit írsz, mert fentebb kettővel írja is MadMancs, hogy ismert a hiba és a következő frissítéssel jön a javítás :F

*** ALLY-t keresek *** ˜”*°•.˜”*°• 𝟚𝟘+ é𝕧𝕖 𝕒 𝕜ö𝕫ö𝕤𝕤é𝕘 𝕥𝕒𝕘𝕛𝕒 •°*”˜.•°*”˜

(#6088) axlfsi válasza MadMancs (#6086) üzenetére


axlfsi
veterán

:R szuper, jöhetne! :K

*** ALLY-t keresek *** ˜”*°•.˜”*°• 𝟚𝟘+ é𝕧𝕖 𝕒 𝕜ö𝕫ö𝕤𝕤é𝕘 𝕥𝕒𝕘𝕛𝕒 •°*”˜.•°*”˜

(#6089) WhiteWalker válasza axlfsi (#6087) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

Ma jött reggel a 4.1.0 :))

(#6090) szpeti40 válasza axlfsi (#6087) üzenetére


szpeti40
addikt

Ma délelőtt töltöttem a 4.1.0-t :K

Swift 1.3 GLX, Garmin Fēnix 6s, EOS R, Dell T110 II, iPad Pro, iPhone 15 Pro, Unifi

(#6091) axlfsi


axlfsi
veterán

Igen, Nektek lehet már megjött, de "hozzám még nem ért el" sajnos. Fokozatosan megy ki a frissítés, nem egyszerre, azért van meg már nektek ;)

*** ALLY-t keresek *** ˜”*°•.˜”*°• 𝟚𝟘+ é𝕧𝕖 𝕒 𝕜ö𝕫ö𝕤𝕤é𝕘 𝕥𝕒𝕘𝕛𝕒 •°*”˜.•°*”˜

(#6092) axlfsi


axlfsi
veterán

Nekem még böngészőből (Incognitó módban) is a régi, 4.0.1 -et mutatja :U
[kép]

*** ALLY-t keresek *** ˜”*°•.˜”*°• 𝟚𝟘+ é𝕧𝕖 𝕒 𝕜ö𝕫ö𝕤𝕤é𝕘 𝕥𝕒𝕘𝕛𝕒 •°*”˜.•°*”˜

(#6093) Madoc válasza axlfsi (#6092) üzenetére


Madoc
veterán

Javasoltam már többször:play áruház-kényszerített bezárás és utána újra megnyitni az áruházat és frissítés keresése.

Dad by day, gamer by night. Jelenlegi konzoljaim: Xbox Series X, Xbox One X - Playstation 5 Standard- Nintendo Switch

(#6094) axlfsi válasza Madoc (#6093) üzenetére


axlfsi
veterán

Köszi, ezt most kipróbálom, ... de asztali gépről, Incognitó módban azért mutathatná már az új verziót, ha van...

Szerk.: megnéztem, ráadásul cahce és alk.adat törléssel is és úgy sem adja be, csak a 4.0.1-et ... mindegy, várok.

Szerk2.: úgy tűnik, ezek alapján (#6095MadMancs) ez városi legenda lesz, Madoc ;)
Megjegyzem, én is úgy tudtam, hogy fokozatosan megy az update push ... csak éppen nem értem, hogy miért (nem bírja el a Google szerverei? :F )

[ Szerkesztve ]

*** ALLY-t keresek *** ˜”*°•.˜”*°• 𝟚𝟘+ é𝕧𝕖 𝕒 𝕜ö𝕫ö𝕤𝕤é𝕘 𝕥𝕒𝕘𝕛𝕒 •°*”˜.•°*”˜

(#6095) MadMancs válasza axlfsi (#6092) üzenetére


MadMancs
veterán

Nem egyszerre, hanem fokozatosan (pár nap) alatt kapja meg mindenki. Azt google dönti el random hogy épp ki (felhasználók x Y%)

Kedvező árú mobil előfizetésekért keress bátran. +36708034865 <-- Tel/SMS/WhatsApp, http://mancsmobiltavkozles.hu , szabo.norbert@mancsmobiltavkozles.hu ,

(#6096) Zeki


Zeki
nagyúr

Én is megkaptam délelőtt, jó lett!

(#6097) Madoc válasza axlfsi (#6094) üzenetére


Madoc
veterán

Most mondanám hogy levideózom neked hogy nincs frissítés a play áruházamban semmihez, aztán bezárás megnyitás után kb 6 program frissül a leírt módon, de nem fektetek ebbe energiát. Gondold városi legendának.

[ Szerkesztve ]

Dad by day, gamer by night. Jelenlegi konzoljaim: Xbox Series X, Xbox One X - Playstation 5 Standard- Nintendo Switch

(#6098) axlfsi válasza Madoc (#6097) üzenetére


axlfsi
veterán

Nem en talaltam ki! Hidd el, hogy nem egyszerre kapjak meg a felhasznalok a frissiteseket. 3 napja publikalva lett a 4.1.0 es nalam ma delelott meg mindig a 4.0.1 volt elerheto, annak ellenere, hogy - nyilvan - kenyszeritett leallitassal kilottem a Play-t, cache- es alkalmazas adatokat toroltem, majd ujra elinditottam, de meg mindig nem lattam az uj verziot. Nem ertem ez Neked miert oly hihetetlen, tudvan, hogy - es ujra - nem.egy.idoben.kapjuk.meg.a.frissiteseket.

Sebaj, a lenyeg, hogy nem kell levideoznod semmit, mert en ertem a mogottes miertjet a dolgoknak es hiszem is Neked, hogy Nalad mar ott az uj verzio ;)

[ Szerkesztve ]

*** ALLY-t keresek *** ˜”*°•.˜”*°• 𝟚𝟘+ é𝕧𝕖 𝕒 𝕜ö𝕫ö𝕤𝕤é𝕘 𝕥𝕒𝕘𝕛𝕒 •°*”˜.•°*”˜

(#6099) Imi1981 válasza axlfsi (#6098) üzenetére


Imi1981
veterán

Nekem se jött még frissítés és hiába kényszer leállítás a play áruházra akkor sem. Szóval lehet néha bejön ez amit ír de akkor nem ha még nekünk nem osztotta ki a Google ez van. Múltkor se használt a kényszer leállítás és cache törlés sem (sőt a teljes adat törlés sem!) és másnap kaptam meg a frissítést.

(#6100) Madoc válasza axlfsi (#6098) üzenetére


Madoc
veterán

Sehol nem írtam hogy ettől előbb kapod. A rejtett, esetleg napok múlva előjövő frissítések jönnek így elő. De befejeztem.
Tisztába vagyok és voltam is hogy nem egyszerre kapjuk.

Dad by day, gamer by night. Jelenlegi konzoljaim: Xbox Series X, Xbox One X - Playstation 5 Standard- Nintendo Switch

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.