Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Norby 007


Norby 007
újonc

Sziasztok! Két hónapja vettem egy Prestigio tabletet és gyorsan kiderült, hogy becsaptak (gondolom a gyártó)!! Azt vettem észre, hogy nagyon gyorsan merül a tab (szinte egy napot sem bír zsír új akkuval). Gyanús volt, felpakoltam 3 appot ami megmutatja milyen akku rejlik ebben a masinában. Mint kiderült egy 4700mAh li-ion foglal benne helyet. A gond csak az,hogy mind a reklámban mint a dobozán mind a hivatalos honlapon 8000 mAh LI-POLYMER hosszú élettartamú akku van. Természetesen visszavittem a boltba ahol értetlenül álltak a dolog előtt. Elküldték a szervízükbe ahol 1,5 hónapot volt. Napokban kaptam vissza érintetlenül!! Nem fogadták el a reklamációmat... Pereljem a gyártót címmel.

Nos perelni nem fogok talán érthető miért.. A kérdésem az lenne hozzátok ,hogy aki vett ilyen tabot annak mi a tapasztalata. Titeket is átvertek? Na meg persze azt is jó lenne tudni, hogy milyen (melyik) akkut tudnátok ajánlani a készülékbe? Mert így nem tudom használni. Töltőt vihetem magammal mindig.. Köszi előre is

(#2) Pierre75 válasza Norby 007 (#1) üzenetére


Pierre75
senior tag

Azért egy FogyasztóVédelemnek tett bejelentés olykor csodákra képes a kereskedőkkel. Megtévesztésre hivatkozzál. Te nem a gyártótól, hanem a kereskedőtől vásároltál. Ne hagyd, hogy a kufár verjen át!

(#3) Indiant


Indiant
addikt

Fw oldal.: [link]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.