Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#51) Zolee_70


Zolee_70
senior tag

Sziasztok
Én is beruháztam egy ilyen tabletra. Családban van Wayteq 70dci, annél összeszerelésben, érzetre sokkal jobb.

Egy gondom van, a gyári tok nekem nagyon nm tetszik, keresek kinyitható valódi bőr tokot. 7-10" -osból Dunát lehet rekeszteni, 8"-ból szinte nincs.

Szereitem nagyon jó kis masina.

Valaki esetleg tudna ajánlani, hol tudnék venni?

[ Szerkesztve ]

>> WoT: Zolee70 << I'love WG. Ja, mégsem.

(#52) nbware válasza Zolee_70 (#51) üzenetére


nbware
senior tag

Ez engem is érdekelne, főleg ha még a tokban lenne billentyűzet, az már maga lenne a tökéletesség. Nekem bejön a tokja is, nagyon eredeti és hogy magától kikapcsol, meg vissza, ha beledugom, na az se semmi.
2 napig bírja kb. most is arról írok és tökéletes a sim kártyás része is, bár csak netezésre használom.

Lenovo y720, Samsung S8, Iphone 7

(#53) pogi7


pogi7
csendes tag

Sziasztok!
Én is szemezek egy ilyen tablettel.
Felmerült, hogy nincs tok, gyorsan meglestem én ezeket találtam:
[link]
[link]
[link]
[link]

Készülékkel kapcsolatban kérdések:
1. Valaki tudna feltölteni a készülékkel készített képeket? (csak kíváncsi vagyok hogy netán néha 1-2 kép készítésére alkalmas e, esetleg az előlapi is)
2. Népszerű programok közül mindegyik működik rajta? (pl. Viber, Instagram... ; nincs Androidos készülékem eddig)
3. Szép képet ad? Valakinek van összehasonlítási alapja más készülékekkel? Jó a betekintési szög?
4. Esetleg még ha valaki írna egy két dolgot ami hasznos lehet a készülékről azt megköszönném.

(#54) Mauddip válasza pogi7 (#53) üzenetére


Mauddip
aktív tag

Szia,

1, képet most nem tudok felrakni, mert barátnőm épp hazavitte, de egy 2Mpixeles kamerához képest, jó fényviszonyok között tényleg éles, jó képeket csinál a hátsó kamera, az első pedig kb. csak videóhívásra jó, képminősége kb. mint egy 640*480as kameráé, rossz fényviszonyokkal.

2, Vibert próbáltam, az nekem ment, Instagramot nem használunk, de felrakta azt is a Prestigio telepítője, gondolom megy, Skype is jó, csak nem tudom azt belőni az androidos felületen, h csak kameraképet küldjön, ne kelljen videóhívást indítani.

3, A képe az IPS kijelző miatt teljesen jó, sima LCD-hez képest fényévekkel jobb, minden oldal felé bedöntve szinte vízszintes állapotig belátható. Jól olvashatóak a betűk, könyvekben és weboldalakon, facebookon is. Viszont múlt nap buszoztunk, Trónok harcát néztünk rajta közben, és nappali fényviszonyok között (a szokásos sötét képi világ miatt a trónok harcában) néha nem láttuk, h mi történik, tehát fényerő filmekben nappal nekem kevésnek tűnt. Szobában használva viszont tökéletes, néha még sok is az android felületen.

4,Hasznos dolgok? Nem tudom mire gondolsz? :) Telómon Android 4.1.2-t használok, szinte tök ugyanaz, csak tableten. Méretre akkora, h ajánlatos táskában vinni, kézben nagy lenne, zsebbe meg ugye nem fér el. Az összeszereltsége egész jó, bár szerintem, ha leejteném ripityára törne. :) Hangminősége jó, bár filmnél elég halk volt, amibe eddig belenéztem, bár ez mehet a film halk minőségére is. Külső hangszorója zenehallgtás alatt elég halk. Viszont mindent egybe vetve nagyon jól használható, egyszerű, gyors, barátnőmnek tökéletes. :)

Nikon D5300 | Gigabyte-Z490 GamingX | i5-10600K | GIGABYTE RTX 4070 Gaming OC | G.Skill DDR4 16GB/3200 TridentZ | LG 50" 4K Tv

(#55) nbware válasza pogi7 (#53) üzenetére


nbware
senior tag

Ilyesmi kepet keszit. Van hozza tok is, ilyen csusztatos es az is jol nez ki.

Lenovo y720, Samsung S8, Iphone 7

(#56) Kobor válasza f1andris (#4) üzenetére


Kobor
aktív tag

Szia!

Én vettem egy ilyet "Prestigio MultiPad 2 Prime Duo 8.0" a kollégám meg 2 nappal előtte egy "Prestigio MultiPad 2 Ultra Duo 8.0".

Szerintem: a Prime szebb pofásabb, használat során viszont pont, kicsinek tűnik a keret, állandóan ráfogok a képernyőre, ha "könyv módban" nézem.
A Smart tok nálam nem működik, vagy nincs is benne érzékelő, vagy csak hibás nem tudom :F
Ez USB-ről nem tölthető, mivel a srác elutazott, nem tudom a másik tölthető e, de ezt a többiek megmondják, itt a fórumon.

A héten megjön akkor együtt tudjuk nézni a kettőt egyszerre, talán bővebben is tudok írni.

Üdv,

(#57) nbware


nbware
senior tag

nem tudtok a tablethez olyan tokot, ami egyben billentyűzet is?

Lenovo y720, Samsung S8, Iphone 7

(#58) Zolee_70


Zolee_70
senior tag

Sziasztok

A következő történt: szabadban használtam (volna) a tabot, de kevésnek találtam a fényerőt. Rákattintottam a fényerő ikonra, erre elsötétült az egész képernyő.
Azóta nem tudom visszaállítani.....Tudom, hogy megy a gép (hangjelzést ad, pl. ha jön egy email), de újraindítás esetén is csak fekete a képernyőő. Boot közben van kép, de amikor az asztalt kéne behoznia, fekete...

Próbálkoztam mindenféle módon a reset-el (power+hangerő fel le), semmi. User manualban az van, hogy nyomjam meg a hátlapon levő reset gombot...Hol van? A SD mellett van egy furat, azt hiába nyomkodom...

:W :W :W

Nagyon idegesítőőő!!!

[ Szerkesztve ]

>> WoT: Zolee70 << I'love WG. Ja, mégsem.

(#59) zzola válasza Zolee_70 (#58) üzenetére


zzola
félisten

Pedig ebben is van recovery itt írtam.

(#60) Zolee_70 válasza zzola (#59) üzenetére


Zolee_70
senior tag

Köszönöm, működött. Recovery nem segített, csak a factory reset. Telepíthettem újra mindent...de legalább működik.

>> WoT: Zolee70 << I'love WG. Ja, mégsem.

(#61) nbware válasza nbware (#57) üzenetére


nbware
senior tag

Sikerült vennem egy ilyet, most már faszányos a tokja billentyűzettel együtt :)

Lenovo y720, Samsung S8, Iphone 7

(#62) nbware


nbware
senior tag

akti esetleg érdekesl: [link]

[ Szerkesztve ]

Lenovo y720, Samsung S8, Iphone 7

(#63) Amantius válasza nbware (#62) üzenetére


Amantius
senior tag

Most akkor hol a billentyűzet? Vagy én értettem félre valamit?

Nagy gáz, kis szerencse!

(#64) nbware válasza Amantius (#63) üzenetére


nbware
senior tag

a link nem azt mutatja, csak hogy lehet kapni prestigio által is másik tokot
amit én vettem az ez: Funsreen

Lenovo y720, Samsung S8, Iphone 7

(#65) Amantius válasza nbware (#64) üzenetére


Amantius
senior tag

Értem.
Ez a billentyűzetes cucc elég frankónak tűnik. Ékezeteket is tud?

Nagy gáz, kis szerencse!

(#66) nbware válasza Amantius (#65) üzenetére


nbware
senior tag

sajnos azt nem tudja, bar lehet, hogy be lehet allitani...

Lenovo y720, Samsung S8, Iphone 7

(#67) zzola válasza Amantius (#65) üzenetére


zzola
félisten

A leírás angol billentyűzetet ír. Ez engem is érdekelne, lehet van belőle magyar kiosztású is...

(#68) lognboy


lognboy
csendes tag

kérdés... ezeknél a billentyűzetes tokoknál ha csatlakoztatod, akkor szövegbevitelkor a kijelzőre nem dobja fel a virtuális billentyűt? csak kérdezem, nekem megfelel a virtuális billentyű, tökéletesen tudok vele jegyzetelni előadáson... :U

(#69) Amantius válasza lognboy (#68) üzenetére


Amantius
senior tag

Olvasgattam kicsit és volt szó egy app-ról, amivel ékezetes betűket is lehet írni, ilyen billentyűzettel. Mondjuk jó a virtuális bill. is, csak úgy megfordult a fejemben egy ilyen tok vásárlásának gondolata.
Speciel előbb tabot kell venni, mert az xtab-70w-nek a torka is véres. Egy ilyen, 3G-s tabra gondoltam, elég szimpatikus.

Nagy gáz, kis szerencse!

(#70) nbware válasza lognboy (#68) üzenetére


nbware
senior tag

Nem dobja fel, mert latja, hogy van billentyu a gepen

Lenovo y720, Samsung S8, Iphone 7

(#71) Schanyee


Schanyee
senior tag

A múlt héten én is boldog tulajdonosa lettem egy Multipad 2 Prime Duo-nak, mivel annak nincs még témája, meg nem különbözik sokban az Ultrától, ezért gondoltam ide írok, ha valakinek van kérdése hátha tudok segíteni. Élőben meg tudtam tekinteni és nekem tapintásra is jobban tetszett a Prime mint az Ultra, valamint az a pár plusz tulajdonsága is jól jöhet időnként nekem. Eddig teljesen meg vagyok elégedve vele, semmi hiba nem jött ki.

(#72) nbware válasza Schanyee (#71) üzenetére


nbware
senior tag

MI a különbség a ultra és a prime között? :)

Lenovo y720, Samsung S8, Iphone 7

(#73) col válasza nbware (#72) üzenetére


col
addikt

Nagyobb RAM (16 G), jobb kamera (5 M), kicsit erősebb aksi, HDMI kimenet, röviden.

Si Vis Pacem - > Parabellum. //// Iphone 6 Plus valamint egy Iphone SE (2022)

(#74) nbware válasza col (#73) üzenetére


nbware
senior tag

na bazzz :) Na mindegy, most már marad ez :)

Lenovo y720, Samsung S8, Iphone 7

(#75) col válasza nbware (#74) üzenetére


col
addikt

Meg 10 ezer Ft a különbség még :) De annyit szerintem nem ér:)

Si Vis Pacem - > Parabellum. //// Iphone 6 Plus valamint egy Iphone SE (2022)

(#76) Schanyee válasza col (#73) üzenetére


Schanyee
senior tag

Meg vékonyabb és könnyebb, ami mivel sokat tartom 1 kézben nem hátrány. Nekem megérte a felárat.

(#77) nbware válasza Schanyee (#76) üzenetére


nbware
senior tag

mondjuk az tény, hogy dög nehéz, ezért tartom asztalon :)

Lenovo y720, Samsung S8, Iphone 7

(#78) Schanyee válasza nbware (#77) üzenetére


Schanyee
senior tag

Nekem 1 óra a meló, szóval útközben ezen olvasok.

(#79) Amantius


Amantius
senior tag

Ma hoztam el a 3G-s verziót. Tapasztaltakat kérdezem. Fóliát tegyek rá?

Nagy gáz, kis szerencse!

(#80) Amantius válasza Amantius (#79) üzenetére


Amantius
senior tag

Nem csalódtam a formámban. Nem is én lennék, ha minden rendben lenne. Egy "gyönyörű", vörösen világító pixelhiba a képernyőn. Nagyon nem is lakom be, mert ennek így ennyi, nem kicsit vagyok morci.
Pedig olyan pofás ez a masina, hogy nincs is kedvem visszavinni.

Nagy gáz, kis szerencse!

(#81) lognboy


lognboy
csendes tag

Az én első készülékem kameráján egy "vakfolt" volt... Cserélték azonnal! :)

Egyébként meg vagyok elégedve... Szerintem jó vétel volt... :)

(#82) nbware válasza Amantius (#79) üzenetére


nbware
senior tag

Én nekem minden jó rajta szerencsére. Ami van tok, az teljesen jól megvédi, szerintem nem kell rá plusz fólia. Én vettem rá másik tokot amiben van billentyűzet, így olyan lett, mint egy kis laptop :)

Lenovo y720, Samsung S8, Iphone 7

(#83) Amantius válasza lognboy (#81) üzenetére


Amantius
senior tag

20 perc használatból levettem, hogy ez egy nagyon jó kis gép. Ezt abból is tudom, hogy nem is az a bajom, hogy van egy kis hibája, hanem az, hogy nem használhatom. Az miatt vagyok morci, hogy néztem a honlapon, hogy rendelésre, 4 munkanap. Ebből már csak jövő héten lesz valami, pedig nagyon számítottam rá a hétvégén.
A kérdésem továbbra is. Használtok fóliát? Érdemes? Nem lesz karcos egy hónap múlva?

Most nézem, hogy fehér van. Lehet, hogy elfogadom azt.

[ Szerkesztve ]

Nagy gáz, kis szerencse!

(#84) nbware válasza Amantius (#83) üzenetére


nbware
senior tag

Eddig nem karcos, igaz nincs is meg még egy hónapja :)

Lenovo y720, Samsung S8, Iphone 7

(#85) lognboy válasza Amantius (#83) üzenetére


lognboy
csendes tag

Nem használok fóliát, pedig egész nap kapja, elsősorban az ujjlenyomatot, amit néhanapján egy sima nedves ruhával letörlök... karcnak nyoma sincs... :))

(#86) Amantius válasza lognboy (#85) üzenetére


Amantius
senior tag

(#84) nbware
Köszönöm. Közben én is használom, mert valóban csak jövő héten lesz cserekészülék, de addig is használhatom ezt. Szuper masina.

Nagy gáz, kis szerencse!

(#87) lognboy


lognboy
csendes tag

Egyetlen nem tetsző dolog van, bár ez nem a tablet hibája, hanem a "droidé"... mégpedig, hogy nem lehet alapértelmezésként megadni, hogy normál web alapon töltse be a megnyitott oldalakat... :( pedig ekkora kijelző mellett már van értelme...

[ Szerkesztve ]

(#88) nbware válasza lognboy (#87) üzenetére


nbware
senior tag

ha megvan a chrome, akkor ott be tudod állítani, hogy asztali legyen az alapértelmezett.

Lenovo y720, Samsung S8, Iphone 7

(#89) lognboy válasza nbware (#88) üzenetére


lognboy
csendes tag

olyan van hogy egy kis pipát tehetsz egy jelölőbe, és akkor átvált asztalira, de azt minden adott weboldalon meg kell tenned, ráadásul bezárás után ugyanúgy mobilban kezd... mondjuk leginkább facebook-on teszteltem...

(#90) nbware válasza lognboy (#89) üzenetére


nbware
senior tag

Jaja, aminél csak olyat akarsz, annál váltod asztalira.

Lenovo y720, Samsung S8, Iphone 7

(#91) PioDVD


PioDVD
senior tag

Néztem a rendszerfrissítést és lehet, hogy lenne. De spanyolulbeszél...
Búsqueda automática de act ualización (bekapcsolva)

última comprobación 10-07-2013 08:05 (nemrég még 5:35 volt)

Jobb alul meg:
Comprobar ahora

Ilyenkor hogyan tovább?Másnak is ajánl frissítés?

(#92) PioDVD válasza PioDVD (#91) üzenetére


PioDVD
senior tag

Tárgytalan.
De hogy miért spanyol és miért írja rosszul az utolsó ellenőrzést, az rejtély.

(#93) Mauddip


Mauddip
aktív tag

Sziasztok, nálatok előfordult már, h a háttérkép eltűnt, helyette ilyen szürkés (mintha a tv-ben hangyák háborúja menne :) ) kép volt, és barátnőm elmondása szerint még a 3 kis alsó gomb (Home,back,menu) eltűnik?

Nikon D5300 | Gigabyte-Z490 GamingX | i5-10600K | GIGABYTE RTX 4070 Gaming OC | G.Skill DDR4 16GB/3200 TridentZ | LG 50" 4K Tv

(#94) nbware válasza Mauddip (#93) üzenetére


nbware
senior tag

nem volt még ilyenem, pedig nyüstölöm rendesen.

Lenovo y720, Samsung S8, Iphone 7

(#95) Mauddip válasza nbware (#94) üzenetére


Mauddip
aktív tag

Jelenleg ahogy nézem 4.1.1. van rajta, ezzel a build-számmal: PMP7280C_20130123_V1.0.0.
lehet érdemes lenne valami újabbat rárakni? Vagy csak gyári beállításokat visszarakni, hátha valami program csinálja?
Üdv ;)

Nikon D5300 | Gigabyte-Z490 GamingX | i5-10600K | GIGABYTE RTX 4070 Gaming OC | G.Skill DDR4 16GB/3200 TridentZ | LG 50" 4K Tv

(#96) GJ70


GJ70
tag

Helló.

A nálam lévő PMP 8 Duon a recovery menüt semmi féle gomb nyomás kombinációval nem lehet előcsalni, írom ezt úgy, hogy teljesen végigolvastam az itt leírtakat, de mégsem működik.
A legutolsó fw. van rajta.

Üdv.

(#97) Zolee_70 válasza GJ70 (#96) üzenetére


Zolee_70
senior tag

Én is így voltam ezzel, amíg Zolar kolléga fel nem világosított. "Hangerő fel + bekapcsoló gombot 5 másodpercig kell egyszerre nyomni, utána belép a recoverybe..."

>> WoT: Zolee70 << I'love WG. Ja, mégsem.

(#98) GJ70 válasza Zolee_70 (#97) üzenetére


GJ70
tag

Köszönöm a választ....DE.
Én nyomtam az emlitett gomb kombinációt 5.... majd 6-7-8-9-10 másodpercig is és SEMMIT nem csinált.
Csak annyit hallottam mintha valami mikrorelé kapcsolna, pici csattanó hangok a power gomb nyomásakor......szóval nem tudom, de idegesítő.

(#99) Mauddip válasza GJ70 (#98) üzenetére


Mauddip
aktív tag

Először nyomd a power, majd egyből a vol + gombot, nekem is sikerült!

Nikon D5300 | Gigabyte-Z490 GamingX | i5-10600K | GIGABYTE RTX 4070 Gaming OC | G.Skill DDR4 16GB/3200 TridentZ | LG 50" 4K Tv

(#100) ilko


ilko
csendes tag

Sziasztok! Újonc vagyok és még épp nincs tabletem. Óriási segítség lenne, ha elmondanátok, vajon a Prestigio MulitPad 2 Ultra Duo 8.0 3G-t vagy a Prestigio MultiPad 9.7 Ultra Duo 16GB (PMP5597D_RF_DUO)-t vegyem? Kérlek, ne az "ezt csak te tudod"-választ adjátok, mert épp az a baj, hogy nem értek hozzá...
Melyek azok a különbségek, amelyek segítik a választást? (Az ár nem, mert egy árban vannak...). A fő szempontom a tabletválasztásnál, hogy 3G-s legyen, megbízható, 60 ezernél ne kerüljön többe, elsősorban ffilmeket nézni, szöveget írni-olvasni fogok rajta, iskolába cipelem (tanítok). Játszani nemigen fogok rajta...

Előre is köszönök minden segítséget!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.